Etsy reineerib e-kaubandust mustriga: veebisaidi koostaja annab loomeettevõtjatele võimaluse müüa isiklikus eraldiseisvas veebipoes

TL; DR: Käsitsi valmistatud, vanaaegsete ja loominguliste toodete veebiturul tuntud Etsy aitab ostjatel leida midagi, mida nad armastavad, ning seda turvaliselt ja turvaliselt osta. Pärast 2,4 miljardi dollari suurust käivet 2015. aastal käivitas Etsy kohandatud veebisaitide ehitaja 2016. aastal. Ehitaja Pattern võimaldab Etsy 1,7 miljonil aktiivsel müüjal pakkuda Etsy varude, maksete ja tellimuste haldamise tööriistade abil oma umbes 40 miljonit eset eraldi veebisaidil. . Uue müügikanali abil saavad kaupluste omanikud hõlpsalt oma kaubamärgi, toodete ja veebisisu omandiõiguse omandada.


Etsy-s töötamine võib teie rahakoti jaoks keeruline olla. Tooteoperatsioonide juht Anne Hathaway väldib kella ajal liiga paljude pauside tegemist – Etsy värskete trendide ja toimetajate näpunäidete infolehte on liiga lihtne imeda.

“Maandute saidile Etsy.com ja hakkate lihtsalt sisseoste tegema,” ütles ta.

Etsy ei tee seda ka tema jaoks lihtsamaks – 2016. aastal laiendas veebiturg oma teenuseid, käivitades veebisaidi koostaja, mis võimaldab 1,7 miljonil aktiivsel müüjal viia oma loometooted Etsyst kaugemale ja müüa isikupärase kaubamärgiga ja haritud veebisaitidel.

Muster võimaldab müüjatel jätkata oma äri kasvatamist, kasutades endiselt nii harjunud e-kaubanduse ja laohalduse tööriistu, mis tähendab, et nad saavad veeta rohkem aega veebisaidi seadistamise ja hooldamise tehniliste nüansside loomiseks ning vähem aega õppida.

Muster: loodud nii, et müüjad saavad oma veebibrändi omandiõiguse omandada

Võimendades Etsy tuttavaid ja võimsaid e-kaubanduse tööriistu, on Pattern eesmärk tegeleda Etsyst lahkunud müüjate vajadustega jätkata kasvamist koos konkurentidega nagu Shopify või Squarespace.

“Etsy leidis, et müüjad jõudsid oma äri teatud punkti, kus nad olid Etsy turult lahkumas, et luua oma veebisait,” rääkis naine. “Selle tegemine ja varude ja tellimuste haldamine erinevatel platvormidel on tõesti keeruline.”

Tulemuseks on muster, kerge platvorm, mis väldib ebavajalikke tööriistu ja keskendub ainult funktsioonidele, mis viivad müüjad kiiresti võrgusse.

Mustri juhtpaneeli ja veebisaidi näidise ekraanipilt

Lihtne ja sujuv saitide koostaja aitab mustritel müüjatel iseseisvaid veebisaite luua ilma kodeerimiseta.

“Meie müüjad on käsitöölised ja nad tahavad pigem kulutada oma aega administreerimistööde kui ka veebisaidi loomise asemel tegemisele,” rääkis Anne. “Tahtsime teha saidi loomise tõeliselt lihtsaks ja lasta kogu seda hallata samas kohas.”

Muster impordib loendeid ja sisu Etsy poodidest, sünkroonib laoseisu ja tellimusi ning lihtsustab kassasid ja saatmist. Domeeninime ostmine suurendab veelgi müüja kaubamärgi identiteeti, nagu ka võimalus veebisaiti reklaamida ja liiklust suurendada.

Mustri abil on Anne sõnul Etsy suunatud keskmise suurusega müüjatele, kuid ta näeb, et e-kaubanduse ja laohaldussüsteemide konsolideerimise hõlbustamiseks tulevad Etsysse tagasi omaenda saitidel veelgi funktsionaalsemate müüjad. Kogenematud müüjad õpivad aga endiselt brändi loomist ja kasumi teenimist.

“Muster räägib müüjatega, kes on loonud oma kaubamärgi ja ettevõtte ning soovivad selle järgmisele tasemele viia,” sõnas Anne. „Saidi loomine mujalt on projekti hümn. Mustri abil saate saidi käivitada kohe, kui sisse logite, ilma et peaksite midagi muud tegema. ”

Sagedased värskendused lisavad uusi funktsioone ja funktsionaalsust

Alates mustri käivitamisest 2016. aasta aprillis on Anne 20-liikmeline meeskond peaaegu iga kuu välja pakkunud uusi funktsioone ja teemasid..

“Jätkame selle funktsiooni arendamist, mida muster pakub, ja võimaldame inimestele rohkem kohandatavust,” ütles ta. “Me hakkame seda avama, et meelitada ligi laiemat müüjate ringi ja pakkuda selliseid tööriistu, mida kogenumad kasutajad sooviksid.”

Teemad rõhutavad teie kaubamärki ja tooteid

Muster debüteeris viie mobiili jaoks optimeeritud teemaga, millel olid erinevad paigutused ja toote kuvamise valikud. Pärast seda on nad lisanud veel neli; viimane, Pearl, tõmbab esimesena Etsy poe kaanepildi ribareklaamina ning sisaldab ka kleepuvat navigeerimise ja sotsiaalse jagamise võimalusi.

Mustriga loodud veebisaitide ekraanipildid

Müüjate mustriga üles ehitatud saitide valim näitab mõnda üheksast saadaolevast teemast.

“Kui teil pole veebisaidi paigutuse üle kontrolli, tundub mõnikord, et te ei oma seda päris ise, kuid kõik meie teemad näevad välja väga puhtad ja professionaalsed,” sõnas Anne. „See on midagi enamat kui lihtsalt Etsy poe pood. Ma ei usu, et ostjad maanduvad Mustrisaidile ja arvan, et Etsy toetab seda ilmselgelt. ”

Blogid võimaldavad teil rääkida oma lugu ja teha teadaandeid

Looge ajaveeb, lihtsalt lülitage lüliti sisse ja avaldage postitus. Algne sisu, sõltumata sellest, kas see näitab pooleli olevat tööd või lisab teie kauplusele isikupäraseid meeli, suurendab teie otsingu paremusjärjestust ja toob sisse rohkem ostjaid.

“Ma arvan, et ajaveebifunktsioon oli kõige põnevam värskendus pärast turuletoomist,” sõnas Anne. “Pikka aega olid müüjad otsinud võimalust oma lugu rääkida ja meil on tõesti hea meel seda neile pakkuda.”

Kohandatud e-posti aadressid ja MailChimpi integreerimine muudavad suhtlemise lihtsamaks

Müüjad, kes ostavad Patternilt domeeni, saavad nüüd luua ka sellega kaasneva e-posti aadressi. E-posti aadressi saab seadistada edastama ka teie olemasolevatele kontodele.

Samuti saate oma mustri saidi MailChimpiga ühendada, lisades saidi põhjale uudiskirja registreerumise välja ja võimaldades klientidega suhelda juhtiva e-turundusteenuse kaudu. Kasutage oma meililisti klientide hoiatamiseks uute toodete, müügi ja muu kohta.

Külaliste kassas lihtsustatakse müüki ilma Etsy kontota

Erinevalt Etsy poodidest võimaldavad Mustri saidid külalistel sisseoste teha ilma Etsy kontot kasutamata. Mitte-Etsy kasutajad saavad tooteid osta, esitades e-posti aadressi, tarneaadressi ja makseviisi.

Etsy meeskonna väärtused reklaamivad kohalikke kogukondi, tooteid ja müüjaid

Ehkki Etsy annab tööd enam kui 1000 inimesele, jagab Anne ettevõtte sõnul endiselt sama kohalikku, iseseisvat ja ettevõtlikku meelt kui müüjad, kellega nad töötavad..

Etsy peakorteri sise- ja välisfotod

Etsy peakontoris Brooklynis töötab umbes 700 inimest.

Kõik Etsy üheksa kontorit on sisustatud kohapeal toodetud või valmistatud mööbliga ja seintel olevad kunstiteosed pärinevad Etsy müüjatelt.

“Oleme oma alguspäevad lõpetanud, kuid sellel on ikkagi seda kultuuritunnet,” sõnas Anne. “Inimesed arvavad, et Etsy on lihtsalt populaarne käsitsi valmistatud ja vanaaegsete toodete ostmise veebisait, kuid sellest on saanud tõesti palju enamat.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me