DesignPax: kõikehõlmav reklaami, veebisaidi ja sotsiaalmeedia kujundusteenus, mis aitab poodide ettevõtjaid turule tuua ja kasvada

TL; DR: Digitaalturunduse maastik on pärast ribareklaami tutvustamist dramaatiliselt muutunud. Viimase kümne aasta jooksul on DesignPax olnud osa sellest nihestusest ja aidanud paljudel poodiettevõtetel kujundada elutähtsaid digitaalseid varasid, sealhulgas ribareklaame, e-posti kampaaniaid ja kaubamärgiga veebisaite. Üks ettevõtte kompetentsivaldkondi on Shopify ja DesignPax võib pakkuda ettevõtjatele täielikku tootmiseks valmis vara, logode ja poodide veebisaitide paketti. Kui disainitööstus on hakanud hõlmama rohkem reklaami- ja kaubamärgikanalid, rõhutab DesignPax jätkuvalt järjepidevust – oma meeskonna, reageeriva klienditeeninduse ja kvaliteetsete toodete kaudu.


27. oktoobril 1994 tutvustas ajakiri Wired bännerreklaami maailmale oma sidusettevõtte HotWired.com kaudu. Saidi meeskond otsis viisi ajakirja digitaalse sisu rahaks realiseerimiseks ega teadnud, et see on komistanud revolutsioonilise reklaamikandja.

2019. aastaks olid bännerreklaamide kulutused maailmas jõudnud peaaegu 57 miljardi dollarini. Kuid selle 25-aastase lõhe ajal tekkisid muud võimsamad reklaamikanalid – sealhulgas sotsiaalmeedia ja otsingupõhine turundus.

Tänapäeval ei pea veebiettevõtjad leidma uusi viise oma brändide turustamiseks. Selle asemel peab neil olema strateegia, kuidas tõhusalt reklaamida kõigis olemasolevates kanalites, mis on nende äriga seotud.

DesignPaxi logo

DesignPax pakub e-kaubanduse ettevõtjatele terviklikke disainiteenuseid.

Seetõttu pakub DesignPax hulgaliselt paindlikke veebi-, reklaami- ja kampaaniakujundusteenuseid, mis aitavad nii poodidega tegelevatel ettevõtjatel kui ka ettevõtte tasemel turundajatel luua ümardatud veebibrände – ribareklaamidest kohandatud veebisaitideni.

„Suur osa meie klientidest on ühe omaniku pood või väike kohalik ettevõte, mis vajab kiirelt teostatavaid disainiprojekte,“ ütles DesignPaxi tegevjuht Evan Geerlings. „Teine suurem osa meie ärist on turundusagentuurid ja rühmad, kellel pole oma klientide teenindamiseks ettevõttesisest loomingulist meeskonda, seega nad usaldavad meid. Sageli ehitame reklaamibännereid, turustatavaid tagatisi, kampaaniamaterjale või kujundame maandumislehti turundajatele, kes saavad neid ressursse oma klientidele edastada. ”

DesignPax teeb disainiprotsessi ajal tihedat koostööd klientidega ja selle eesmärk on täita nende esteetiline, brändi- ja turundusvisioon. See võib hõlmata logo tootmist, e-posti kampaaniat või isegi spetsiaalselt loodud Shopify veebisaiti.

Kuna veebipõhistel ettevõtetel on käivitamisel sageli aega ja ressursse, siis pakub DesignPax läbipaistvat ja konkurentsivõimelist hinnastruktuuri ning muudab 48 tunni jooksul esialgsed projektid ümber.

Meil on kindlad tasud ja me ei nikli ja peenrahaga inimesi, ”sõnas Evan. „Me läbime alati täiendava miili ja teeme tavaliselt ilma lisatasuta täiendavaid muudatusi, et kliendid oleksid rahul. Meil on 100% rahulolu garantii. ”

Alates ribareklaamidest kuni tervikliku disainipoodini

Evan omandas DesignPaxi 2019. aastal ja ettevõtte asutasid umbes 10 aastat tagasi kaks Iisraeli ettevõtjat, kes keskendusid peamiselt üldlevinud plakatite reklaamiturule. Kuna veebireklaamid nihkusid terviklikuma turunduse ja brändingu lähenemisviiside eelistamisele, nägi Evan võimalust laiendada DesignPaxist rohkem e-kaubanduse ettevõtete koondsüsteemi..

“Laiendasime teisi disaini ja arendusega seotud valdkondi, sealhulgas veebisaite, trükiseid tagatisi, logosid, maandumislehti, meilisõnumeid ja Shopify saite, nii et oleme laienenud bännerimaailmast kaugemale,” sõnas Evan.

Paljud poodidega tegelevad ettevõtjad on tänapäevase turundusmaastikuga üsna tuttavad ning paljud on sotsiaalmeedias üles ehitanud kasvavaid väikeettevõtteid. Kuid need platvormid saavad oma kaubamärke siiani võtta ja DesignPax pakub partnerlust, mis võimaldab neil siseneda uutele turgudele.

DesignPaxi pakkumiste ekraanipilt

DesignPax pakub muu hulgas pakette alates ribareklaamidest kuni sihtlehtedeni.

Kohandatud e-posti kampaania kujunduse, sotsiaalse meedia turundusvõimaluste ja veebisaidipakettidega saab DesignPax kiiresti muuta pooleldi eduka küljehäda kiiresti kasvavaks e-äriäriks.

“Paljud ettevõtjad alustasid seetõttu, et nad olid sotsiaalturunduses vilunud, neil oli suur jälgimine, nad suutsid sellesse olukorda kirglikult ja mõistsid, et saavad natuke raha teenida,” rääkis Evan. „Nad ei pruugi olla arendus-, kujundamis- ega kaupluste juhtimisel vilunud. Niisiis, saame nende jaoks selle üle võtta ja lubada neil teha seda, mida nad kõige paremini teevad: jälgida nende kirge, suurendada tulusid ja laiendada oma ettevõtet. ”

DesignPaxi pakkumised võivad aidata ettevõtetel luua veebibrändi ja meelitada ligi uusi kliente, kuid selle töö Shopifyga on eriti oluline paljude klientide jaoks.

Shopify arendusteenused aitavad ettevõtteomanikel keskenduda toodetele ja klientidele

Üks viis, mida DesignPax eristab, on selle põhjalikud teadmised Shopify poodiplatvormi ja selle kohandatavuse kohta. Ja meeskond teab platvormist nii palju, et ka DesignPax on sellele üles ehitatud – mis oli juba iseenesest feat.

„Ehitasime oma saidi Shopify üles, mis polnud tegelikult mõeldud teeninduse jaoks. See on mõeldud rohkem toodete ja füüsiliste esemete müümiseks, ”sõnas Evan. “Nii et me pidime tegema palju raskusi tõstmise, muutmise ja kodeerimisega, et sait saaks meie vajadustele vastavat tööd teha – ja oleme selle üle üsna uhked.”

DesignPax paneb selle kogemuse ka oma klientide heaks tööle ja pakub laiaulatuslikku Shopify disainilahenduste paketti, mis aitab neil oma äri kiiresti käima saada. Pakett sisaldab põhilogot, saidipilte ja viit kohandatud veebilehte.

Protsess algab sellest, kui kliendid pakuvad DesignPaxile oma saidi kohta teavet ja laadivad üles faile, mida nad soovivad kaasata. Seejärel edastab DesignPax esialgse saidiprojekti 48 tunni jooksul, kliendid saavad kolme vooru tagasisidet ja parandusi. Kui klient on parandustest loobunud, saadab DesignPax ettevõttele oma tootmiseks valmis olevad varad.

Disaini ja veebipoe raske tõstmise eest hoolitsemisega annab DesignPax e-kaubanduse ettevõtjatele aega keskenduda ettevõtte aspektidele, mille vastu nad on rohkem kirglikud. Samuti pakub ettevõte Shopify nõustamis- ja jooksvaid haldusteenuseid.

“Kui olete väike pood, võiksite keskenduda uute toodete loomisele või töötada ettevõtte turunduse ja sotsiaalmeedia aspektidega,” sõnas Evan. „Saame töötada platvormi poolel, kui teil pole aega või kui te lihtsalt ei soovi. Samuti võime teiega nõu pidada ja seda hallata, et saaksite keskenduda teistele ettevõtte aspektidele. ”

Järjepidevuse filosoofia – protsessidest meeskonna moodustamiseni

Pärast esimese ribareklaami ilmumist veebisaidil 1994. aastal on digitaalse turunduse strateegiad dramaatiliselt muutunud. Ribareklaamid on endiselt osa nendest strateegiatest, kuid need hõlmavad veel palju kaubamärgi loomise aspekte – sealhulgas veebisaite, e-posti kampaaniaid ja sotsiaalmeedia turundamist.

DesignPax pakub kõiki neid teenuseid e-kaubanduse ettevõtjatele ning viimase kümnendi jooksul on võetud tasakaalustatud laienemise ja kvaliteetsete tulemuste järjepidev lähenemisviis. Ja kuna paljud disainifirmad võtavad kasutusele vabakutselisi töötajaid, kes võivad projektide kallal eraldi töötada, algab DesignPaxi filosoofia oma meeskonnast.

„Meie töötajad on järjekindlad. Üks disainer on olnud meiega terve 10 aasta, mis on fantastiline, ”sõnas Evan. “Kuid meil on ka järjepidevus teeninduses, klienditeeninduses, meie disainis ja arenduses ning see muudab selle lõpptooteks.”

Kui Evan ettevõtte omandas, mõistis ta, et selle teenuste ümberehitamine on alati risk, kuid ta uskus, et DesignPax võib hargnemise kaudu aidata veel paljusid kliente. Ja kindlasti peab ta katset õnnestunuks.

“See on olnud huvitav. Oleme pidanud saama ekspertideks sadades ja sadades platvormides ja asjades, mis on pärast DesignPaxi asutamist muutunud, “sõnas ta. „Toona ehitaksime üles ribareklaami, lükkaksime selle Google’ile, ehitaksime landi ja viskaksime serverisse. Kuid kogu see maailm on drastiliselt muutunud ja ka meie. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me