CTO Shehab Ahmed saidil HostSailor ja kuidas ettevõtte kõrgetasemelised infrastruktuurid võimaldavad klientidel usaldusväärselt toita ja mastaapselt veebirakendusi laiendada

TL; DR: Dubais asuva hostiteenuse pakkuja HostSailor CTO-na tunneb Shehab Ahmed, et ettevõtetel on tänapäeval väga konkurentsitihedal veebiturul edu saavutamiseks vajalik tugev ja skaleeritav infrastruktuur. Ja alates selle loomisest on ettevõte võtnud endale kohustuse pakkuda tipptasemel hostimislahendusi misjoni- ja suurusega organisatsioonidele kogu maailmas. Saime hiljuti hakkama Shehabiga, kes rääkis meile, kuidas üha suurem arv ettevõtteid tugineb HostSailori kiirusele, jõudlusele ja kõrgetele tööaja määradele veebirakenduste toiteks, mis juhivad nende klientidega suhtlemist ja tulude voogu.


Väike meeskond tarkvaraarendajaid istub hilisõhtul laua taga, rakendades viimast korda oma uusimale rakenduseversioonile, et järgida jäika tähtaega. Kohvi ja pilvepõhise koostööplatvormi toel annab iga meeskonnaliige projektile lõpliku panuse, enne kui rakendus on kasutuselevõtuks valmis.

Kuid meeskond hakkab märkama olulist mahajäämust, mis sekundite möödumisel näib süvenevat. Ühendust uurides teatas üks liige, et töökeskkonda toitevad serverid on alla käinud. Viivituste ees mõtiskleb meeskond, kui kaua peab töö lõpetamiseks ootama ja kuidas see katkestus võib mõjutada ettevõtte mainet.

Sellised stsenaariumid on kahjuks liiga tavalised ja võivad ettevõtte töövoogudele, mainele ja lõppkokkuvõttes kahjustada korvamatut kahju. Seisud tähendavad mitte ainult sisemise tootlikkuse kriimustavat peatumist – see tähendab ka seda, et kliendipoolsed kontaktpunktid lakkavad töötamast, mis võib põhjustada olulist tulude vähenemist. Selle tulemusel pöörduvad kaasaegsed ettevõtted üha enam usaldusväärse ja suure jõudlusega infrastruktuuri pakkuvate hostiteenuse pakkujate poole. Ja alates 2013. aastast on HostSailor just seda edastanud.

Shehab Ahmedi pilt ja HostSailori logo

CTO Shehab Ahmed ütles meile, et HostSailori tugev ja usaldusväärne infrastruktuur on köitnud saidiomanikke.

HostSailori kogum hostimajutuspakettidest, sealhulgas jagatud, virtuaalsed ja spetsiaalsed serverilahendused, on üles ehitatud kõrge kättesaadavuse, kiiruse ja jõudluse tagamiseks. Varustatud DDoS-kaitse, suurendatud salvestusvõimaluste ja kiirete ühendustega, võimaldab HostSailor klientidel hõlpsalt rakenduste usaldusväärset ja paindlikku muutmist ja juurutamist, andes neile konkurentsieelise.

Nagu HostSailor CTO Shehab Ahmed meile ütles, ehitas ettevõte oma maine, pakkudes hinnasüsteemi kõige võimsamaid servereid.

“Hosting on alati olnud konkurentsitihe turg,” sõnas Shehab. “See on andnud suuremad võimalused innovatsiooniks, mis muudab kogu turgu.”

Keskendumine innovatsioonile, et rahuldada klientide nõudmisi alates esimesest päevast

HostSailor asutati Dubais VPS-i ja pühendatud hostimisteenuste pakkujana. HostSailor, millel on andmekeskused kaugeleulatuvates kohtades, näiteks Rumeenias ja Hollandis, on üks väheseid tõeliselt globaalseid hostimisettevõtteid..

Turul, kus paljud hostimisettevõtted kasutavad konkurentidest eristamiseks hinda ja teenuse mitmekesisust, keskendub HostSailor oma klientidele uuenduslike hostimislahenduste pakkumisele. HostSailor ei kopeeri võistluse toiminguid. Pigem õitseb ettevõte selles valdkonnas, et teha laineid.

“Otsustasime algusest peale, et lõpetame võistlustega tegelemise ja keskendume innovatsioonile,” sõnas Shehab. “Tahtsime pakkuda midagi täiesti uut.”

Shehab rääkis meile, et üks HostSailori hiljutistest ettevõtmistest on pakkunud spetsiaalselt blockchaini rakenduste jaoks loodud pilve VPS-e. See on osutunud kasulikuks pealkirju tegevate krüptovaluutade osas, näiteks Bitcoin, mis tuginevad blockchain-tehnoloogiale oma vaba valuuta funktsioneerimiseks. Üldiselt on blockchain võimeline tehingute andmeid hetkega kontrollima, võimaldades hõlpsamat koostööd krüptovaluuta või dokumentidega seotud asjades..

“Plokkide ahel on uus trend, nagu ka detsentraliseerimise kontseptsioon,” ütles Shehab.

Kuna plokiahelad koosnevad suurtest andmeahelatest, on nende kaevandamiseks hädavajalikud võimsad masinad – sealhulgas HostSailori pakutavad virtuaalserverid. Lisaks tähendab krüptovaluutade kasvav mitmekesisus ja populaarsus seda enam, et üha enam ettevõtteid on hakanud neid rakendama krediitkaartide ja pangaarvete alternatiivse makselahendusena.

Ülim riistvara tähendab ülikiiret kiirust, jõudlust ja tööaega

Ehkki krüptovaluutaga edukaks kasutamiseks on vaja võimsat infrastruktuuri, pole see kaugeltki selle ainus rakendus. Tumeda kiudkaablisüsteemide jõul – kiireimate Interneti-ühenduste hulgas – suudab HostSailor välkkiire kiiruse oma arvukate andmekeskuste kaudu, mis on konfigureeritud uusimate lülitite, pistikute ja üleliigsete pordide kaudu.

Suurem kiirus tähendab veebisaitide kiiremat laadimisaega ja rakenduste paremat jõudlust. Teisest küljest võrdub RAID-konfigureeritud kõvakettad sisuliselt nullseisakuga, kuna ebaõnnestunud riistvara saab kiiresti vahetada ja hõlpsasti asendada ilma katkestusteta või isegi teeninduse katkemiseta..

„Kõige olulisem, mida oma klientidele pakkuda saame, on innovatsioon,“ sõnas Shehab. “Oleme avatud uuele tehnoloogiale ja proovime kogu aeg uusi asju arendada.”

Foto: Shehab Ahmed, Guy Kawasaki ja Khalid Cook

Shehab (vasakul) ja HostSailor tegevjuht Khalid Cook (paremal paremal) kohtuvad tarkvara pioneer Guy Kawasakiga (keskel).

Uuendustega kaasneb tipptehnoloogia kasutuselevõtt, mis pakub hulgaliselt teenuseid. HostSailori kõige enam kiidetud lahenduste hulgas on selle VPS ja hallatavate spetsiaalsete serverite pakkumised.

“Me avastasime, et nii paljud kliendid soovivad pilvemajutust ja nad tahavad seda detsentraliseeritult,” ütles Shehab.

Detsentraliseeritud pilve toiteks pole ühte kaugsüsteemi. Selle tulemusel pole ühtegi tõrkepunkti, mis muudab detsentraliseeritud süsteemid usaldusväärsemaks ja turvalisemaks. Seevastu tsentraliseeritud süsteemi – näiteks finantseerimisasutus või telefonifirma – saavad pahatahtlike kavatsustega inimesed kergemini ohtu seada. Näiteks 2017. aastal kogesid nii Equifax kui ka Verizon andmerikkumisi, mis paljastasid miljonite kasutajate privaatset teavet.

Lisaks detsentraliseeritud pilvesalvestusele on igas HostSailori VPS-is hallatavad teenused ja iganädalane varundamine. Nagu HostSailori teised serverid, on ka VPS optimaalse jõudluse ja andmeturbe tagamiseks toiteallikaks RAID 10. DDoS-kaitset pakutakse nii jagatud kui ka pühendunud hostimise klientidele koos piiramatute lisadomeenide ja tasuta SSL-sertifikaatidega. Privaatservereid hostitakse HostSailori peamistes andmekeskustes Rumeenias ja Hollandis ning need on täielikult kohandatavad, võimaldades üleslingi kiirust kuni 10 GB, samuti mõõtetu sissetulevat ribalaiust..

Toetamisele pühendunud kirglike tehnikute rahvusvaheline meeskond

Lisaks suurepärasele infrastruktuurile on HostSailoril silmapaistev klienditugi tänu pühendunud meeskonnale tehnoloogiahuvilistele kogu maailmas. Innovatsioonile keskendunud missiooniga muudab HostSailori meeskond välkkiire laadimisaja, rünnaku leevendamise ja 100% tööaja reaalsuseks.

Kiirete ühenduste ja moodsa, ülearuse riistvara abil on HostSailor pühendunud veebi kiiremaks ja turvalisemaks muutmiseks – alustades oma klientidest. HostSailori andmekeskusi jälgitakse regulaarselt ja suurte riistvararikete korral on tehnikud alati olemas.

Ehkki head seadmed ja teenused muudavad probleemid vähem tõenäoliseks, on HostSailor klientidele mõeldud, kui probleemid libisevad läbi pragude. Kuna kliendid on paljudes riikides, on HostSailor püüdnud muuta oma tugisüsteemi võimalikult juurdepääsetavaks.

“Praegu on meil mitu asukohta sellistes riikides nagu Rumeenia ja Holland ja tahaksime varsti teise asukoha avada,” ütles Shehab.

Kliendid saavad vastuvõtva vestlussüsteemi kaudu ööpäevaringselt ja reaalselt inimlikku abi. Spetsialistid saavad küsida küsimusi mitmes keeles. HostSailori tehniliste ekspertide meeskond mitte ainult ei muuda saidi omamist klientidele lihtsamaks, vaid sillutab teed uuendustele, rakendades parimat võimalikku tehnoloogiat.

Otsides Blockchaini tehnoloogiaga edasi

Olles ettevõte, mis väärtustab innovatsiooni ennekõike, on HostSailor pidevalt kuulda viimast tehnoloogia arengut. Eriti huvitav on blockchain-tehnoloogia, mis on muutunud väga atraktiivseks investoritele ja ettevõtetele, kes soovivad konkurentsis püsimiseks kasutada uusimaid valuutasid. Krüptovaluutade nagu Bitcoini populaarsuse tõttu kasutab üha suurem arv kliente neid kaupade ja teenuste turvalisemaks maksmiseks.

Kuna plokiahelad peavad iga tehingu alalist avalikku registrit, on need eriti kasulikud valuutavahetuste läbipaistvuse hoidmisel. Lisaks muudab nende detsentraliseeritud olemus plokiahelad häkkimise ja korruptsiooni vastu vastupidavaks. HostSailor näeb sellisena silmapiiril suuri võimalusi, kuna ta jätkab selliste raskete töötingimuste jaoks parima riist- ja tarkvara arendamist ja juurutamist..

Foto HostSailori meeskonna liikmetest koos Portugali peaministriga

HostSailori meeskond vestles Portugali peaministriga Web Summitil – ühel maailma suurimal tehnikaüritusel.

“Oleme keskendunud palju plokiahelatele ja pilve hostimisele,” ütles Shehab. “Töötame uute toodete ja teenuste kallal, mis on esimesed omataolised, ja teeme need esimestena.”

Seisaku hävitavad tagajärjed on üldteada ja suure jõudlusega hostimise hind on meelerahu eest väike hind. Veebisaidid ja pilverakendused peaksid töötama sujuvalt ja etteaimatavalt, säilitades tulu ja tõhususe. Hoides oma serverid varustatud uusima ja usaldusväärseima infrastruktuuriga, toetab HostSailor oma klientide edu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me