CES® tähistab 50 aastat maailmas muutuva tehnika käivitamisplaadina: 5 uuendust ja järgmise põlvkonna teemat on meil põnev sel aastal näha

TL; DR: CES on esitlenud uusimaid ideid, tooteid ja ettevõtteid, mis juhivad tarbijatehnoloogia tööstust 50 aasta jooksul. CES, mida igal aastal Las Vegases korraldab tarbijatehnoloogia ühing, meelitab ligi tuhandeid ärijuhte ja teedrajavaid ettevõtjaid, kes tõukavad innovatsiooni piire. 3D-printimisest tehisintellektini on CES liikunud kaugemale vaid kõrgtehnoloogilistest seadmetest, et uurida, kuidas arenev tehnoloogia mõjutab tulevikku. Oleme siin selleks, et aidata teil liikuda massilistes ürituste saalides, tuues välja viis asja, mida meil on kõige põnevam näha.


Juba algusest peale kokku löönud esimene CES meelitas New Yorki 1967. aastal 117 eksponenti ja 17 500 kohalolijat. Kuna tegemist oli alati futuristlike ja uskumatute uuendustega, ei pidanud CES pettumust valmistama: mustvalged telerid, transistorraadiod ja maailma esimesed. stereosüsteemid.

Pärast ürituse algust on CES kasvanud kümme korda ja hõlmab praegu Las Vegases peaaegu 2,5 miljonit ruutjalga eksponaate. Tuhanded eksponendid eksponeerivad nüüd mõistmist võimaldavat tehnoloogiat, mis ulatub kaugemale majapidamise heli- ja videoseadmetest, hõlmates droone, virtuaalreaalsust, robootikat, isesõitvaid autosid ja kantavat tehnoloogiat, mis sujuvalt integreerib ja parandab teie elustiili.

Eelmise CES-i pildid, millel on näidatud uus auto, televiisorid, 3D-printimine ja inimesed, kes kannavad virtuaalreaalsuse kaitseprille

CES on koht, kus tehnoloogiahuvilised vaatavad virtuaalreaalsuse, telerite, autode ja 3D-printimise uusimaid uuendusi.

Alates käsiskanneritest, mis tuvastavad toidu toiteväärtuse, kuni žestidega juhitavate autodeni, hõivas üle 7500 meedia liikme eelmise aasta uuendusi ja mõjusid – 1700 rohkem kui need, kes kajastasid 2016. aasta olümpiamänge. Ehkki selle aasta uuendused on endiselt kindlalt salajased saladused, eemaldame kardina mõnele tehnoloogilisele meelepahale, mis on tänavuse näituse juurest meie tee poole liikunud..

CES® 2017 5 asja, mida tuleks oodata

CES on Las Vegases jagatud kolmeks piirkonnaks. Tech East hõlmab liitreaalsust, droone, mängude ja isesõitmise tehnoloogiat, Tech West aga keskendub 3D-printimisele, peretehnoloogiale, robootikale, nutikatele kodutoodetele ja kantavale tehnoloogiale. Tech South korraldab konverentsi, kus räägitakse brändide, meelelahutuse ja tehnoloogia suhetest.

Registreeri CSE® 2017

Saade kestab 5.-8. Jaanuarini, registreerimiskaardid jäävad vahemikku 700–1700 dollarit, sõltuvalt sellest, millal registreerute ja kui paljudel seanssidel soovite osaleda.

1. Keynotes: ühendatud puhkused, autonoomsed autod, Athletic Tech, & Virtuaalne reaalsus

CES 2017 kiidab tööstuse juhtide peamisi kõnesid, kes jagavad teavet selle kohta, kuidas nende ettevõtted hõlmavad uusi tehnoloogiaid uute toodete ja klienditeeninduse juhtimiseks.

 • Jen-Hsun Huang, NVIDIA kaasasutaja ja tegevjuht, käivitab CES 2017 show-eelse aadressiga 4. jaanuaril. Graafikatöötlusüksuse leiutanud NVIDIA keskendub nüüd tehisintellektile, isesõitvatele autodele, virtuaalreaalsusele ja mängudele.
 • Arnold Donald, korporatsiooni Carnival tegevjuht, teeb 5. jaanuaril avakõne, tutvustades kruiisilaeva uut külaliselamust, mis kasutab asjade Interneti-seadmeid, et pakkuda oma klientidele isikupärasemat ja lihtsustatud puhkust.
 • Huawei tegevjuht Richard Yu, tutvustab sel pärastlõunal ettevõtte visiooni globaalsest innovatsioonimudelist, mis soodustab koostööd ja uute tehnoloogiate kiiremat kasutuselevõttu. Tema visioon mobiilsest innovatsioonist hõlmab jätkusuutlikku tootearendust.
 • Carlos Ghosn, Nissani esimees ja tegevjuht, CES pressiteate kohaselt räägitakse sel päeval hiljem, et arutada „olulist tehnoloogilist läbimurret null-heitkoguste ja nullsurmaga maailma realiseerimisel kõigile”.
 • Steve Mollenkopf, Qualcommi tegevjuht, arutab 6. jaanuari hommikul 5G võrkude revolutsioonilist mõju nii tarbijatele kui ka tööstusele. Ettevõte on laienenud asjade internetti koos kantavate, auto- ja tervishoiuseadmetega.
 • Kevin Plank, Under Armouri asutaja ja tegevjuht, värskendab spordiklubide ettevõtte visiooni ühendatud fitnessi kohta sel pärastlõunal. Eelmise aasta CES-il lansseerunud UA HealthBox on tootekomplekt, mis aitab sportlastel jälgida oma tervist, saavutada eesmärke ja paremini tegutseda..

Kui kavatsete osaleda CES-is, on istungid peakõnevõttudel põhimõttel „kes ees, see mees”. Vastasel korral peaksite olema võimalik leida palju otseülekande võimalusi.

2. Uus Sleep Tech Market Market aitab inimestel suurelt unistada

Unejälgijatest ja vaiksetest häiretest kuni magamistoa valgustuse ja nutikate vooditeni on elustiilitehnoloogia kasvanud nii kaugele, et CES-i korraldajad avavad Sleep Tech Marketplace’i, mida toetab Riiklik Unefond. Uneharjumuste ja vajaduste mõõdikute kogumisega aitab tehnoloogia parandada tarbijate üldist tervist.

3. Isesõitv tehnoloogia uurib juhita ja nullheitega autosid

Tavaliselt haarab CES-ist hiljutise juhtideta tehnoloogia kõige rohkem pealkirju, debüteeris 2013. aasta näitusel ja jääb endiselt populaarseimate alade hulka. Nüüd hõlmavad parkimisabi, kokkupõrke vältimist, hädapidurdust ja saastevaba heitgaaside kasutamist automaadid CESi, et näidata tuleviku ideeautosid..

4. Nutikad koduinnovatsioonid muudavad turvalisust, valgustust, niisutamist, & Seadmed

Arukamate ja tõhusamate kodude arvu suurenemisega iga päev on Nutika Kodu turuplats veel üks enim reisitud näitusesaal. Nutikad seadmed ilmusid 2011. aasta CES-il ja tööstusesse on laienenud kõik, alates aknakattest ja termostaatidest kuni niisutussüsteemide ja ukselukkudeni – ja ühe puldiga, mis seda kõike kontrollib.

5. Kantav tehnika moderniseerib moodi ja jälgib kõike, mida peate teadma

Kandatavad leiutised pole mõeldud ainult inimestele – Link AKC nutikoerakaelarihm võimaldab omanikel kadunud lemmikloomi GPS-iga jälgida, jälgida nende kehalist aktiivsust, logida loomaarstide andmeid ja veenduda, et neil pole palavikku. Wearables Marketplace pakub kõike alates kõrgtehnoloogia moodist kuni nutikate eheteni, mis jälgib teie meeleolu ja aktiivsust.

50 aastat hiljem: CES® kasvatab varasemaid tehnilisi seadmeid, et keskenduda tulevikule

Alates 1967. aastast on CES esitlenud umbes 700 000 toodet – sealhulgas paljusid maailmas muutuvaid uuendusi, mille oleme unustanud või iseenesestmõistetavaks. Videomakk debüteeris 1970. aastal, videokaamerad ja CD-mängijad 1981. aastal, DVD-d 1996. Muud CES-is välja kuulutatud suured uuendused on järgmised:

 • Kõrglahutusega telerid, 1998
 • Kaabelraadio, 2000
 • Microsoft Xbox ja plasmatelerid, 2001
 • Blu-Ray DVD-d, 2003
 • 3D HDTV-d, 2009
 • Tahvelarvutid ja Android-seadmed, 2010
 • Nutiseadmed, 2011
 • Juhita autod, 2013
 • 3D-printerid ja kantav tehnoloogia, 2014
 • Virtuaalreaalsus ja droonid, 2015

Nüüd on CES arenenud kodustest heli- ja videoseadmetest hõlmaks peaaegu kõiki tööstusharusid: seal on beebitehnoloogia turg koos valdkondadega, mis hõlmavad ilu, tervist, haridust ja sporti.

Autotootjad ujutavad programmi üle praeguse ja areneva tehnoloogiaga – tegelikult tegi GM laineid, kui nad mõne nädala pärast Põhja-Ameerika peamisel autonäitusel CES 2016 oma elektrilise Chevrolet Bolt avalikustasid..

Laienemine tehnoloogia kõigisse tahkudesse ajendas CESi organisatsiooni 2015. aasta lõpus müüma tarbijaelektroonika ühingult tarbijatehnoloogia ühingule..

Piltide kollektsioon CES 1967-st

1967. aasta esimese CES-i näitusesaalis näidati tuttavaid kaubamärke, mis on endiselt uuendusmeelsed ja CES-is ilmuvad.

Lisaks kõigile lahedatele uutele vidinatele ja kosmoseajastu tehnoloogiale loodab CES arutada ka reaalmaailma mõjusid ja innovatsiooni mõju meie elule. SuperSessioonidel osalevad arenevad ettevõtted ja tippjuhid, kes jagavad oma varasemaid kogemusi ja tulevikuprognoose.

Näiteks CES 2017 korraldab CTA vestlusi föderaalse kommunikatsioonikomisjoni ja föderaalse kaubanduskomisjoniga probleemide kohta, mida pakub kiiresti muutuv tehnoloogiamaastik. Teised SuperSessioonid uurivad tehisintellekti ja nutikate kodude suurt mõju.

CES® 2017 autasustab uuendajaid & Veteranieksponendid

Tuhandetest eksponentidest läbi aastate on vaid 37 ilmunud enam kui 40 korda. Esimesel CESil osales kümme ettevõtet, kes osalevad selle aasta üritusel: 3M, Lenovo, Memorex (nüüd MEM-CE), Philips, Sharp, Sony, Toshiba, Voxx International ja Westinghouse. Tehnoloogiahiiglane Panasonic on ainus äri, kes on ilmunud kõigil 50 näitusel. Kõiki ettevõtteid tunnustatakse sel aastal spetsiaalsel galal.

Registreeri CSE® 2017

Tunnustust saavad ka 30 toodet, mis pälvisid parima innovatsiooni auhinna autasu. Kajastades kõike alates 3D-printerist ja nutivoodist kuni nutitelefonirakenduseni, mis kasutab tehisintellekti pimedate ja vaegnägijate abistamiseks, tunnustati autasusid silmapaistva tootedisaini ja inseneritegevusega ning neid näidatakse CES 2017.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me