Brightcove: andmepõhine videoplatvorm, mis aitab jaemüüjatel juhtida kaubamärgi kaasamist ja konversioone

TL; DR: Veebimüüjad mõistavad, et videoturundus on tarbijate kaasamise võti. Kuid tõeliselt eristavate – ja investeeringut õigustavate – elamuste loomine on midagi enamat kui video viskamine kodulehele ja lootmine parimale. Brightcove, juhtiv videote majutamise platvorm, on alates 2004. aastast pühendunud kvaliteetse videoturunduse kulude ja keerukuse vähendamisele. Platvorm integreerub hõlpsalt brändi olemasolevate süsteemidega, et võimaldada poes leiduva video sujuvat edastamist kõigi seadmete vahel ja selle analüütikat looge terviklik vaade investeeringutasuvusele, mis volditakse olemasolevatesse võrdlussüsteemidesse. Brightcove’i platvorm on paindlik lahendus, mis töötab mitte ainult ettevõtetes, kes alles alustavad video kasutamist, vaid ka suuremates jaemüüjates, kes soovivad vormingust rohkem kasu saada..


Kui tarbijad lähevad üle uuele veebis ostmisele, otsivad jaemüüjad võimalusi, kuidas muuta ekraanil kuvatav ostuelamus ehtsamaks ja kaasahaaravamaks – näiteks sirvimine telliskivide ja müüride müügiga tegelevas ettevõttes. Ettevõtted soovivad, et nende kliendid suhtleksid toodetega ja kujutaksid ette, et neid on kodus. Samuti soovivad nad, et kliendid saaksid kogemusest rõõmu tunda – ja otsustavad naasta ikka ja jälle.

Teisisõnu, jaemüüjad soovivad luua tarbijatega sidemeid – seda on tänapäeva veebiturul raske saavutada.

Ka ostjad soovivad seda. Nende jaoks võib veebis sobivate toodete jahtimine olla ükskõikne ning saidilt saidile liikumine on liiga sageli ebamugav.

Foto Brightcove tooteturunduse ja strateegia asepresidendist Paul Casinelli

Brightcove’i toodete turunduse ja strateegia asepresident Paul Casinelli rääkis meiega videoplatvormi õnnestumisest.

Tulevikku mõtlevad jaemüüjad, kes soovivad luua oma klientidega lojaalsust või muuta ostlemine taas emotsionaalseks elamuseks, on pöördunud video poole, ütles Brightcove’i toodete turunduse ja strateegia asepresident Paul Casinelli. Viimase kümne aasta jooksul on Brightcove muutunud juhtivaks pilvepõhiste videotehnoloogiate pakkujaks, et vähendada video edastamise kulusid ja keerukust.

“Video köidab meid sügaval tasemel,” sõnas Paul. „See on nagu emotsionaalne otsetee ajule. Jaemüüjad mõistavad intuitiivselt, et see on võimas viis suhelda. Mida nad tingimata ei tea, kuidas teha, on videostrateegia rakendamine. ”

Esiteks on väljakutse muuta müügi lugu uueks meediumiks sisu seisukohast. Seejärel tekivad hirmutavad tehnilised ja logistilised tõkked. Jaemüüjad soovivad, et nende loodud video töötaks tõrgeteta ja nad tahaksid aru saada, mida nad oma investeeringult klikkide, toimingute ja konversioonide pealt tagasi saavad..

“Pole tähtis, kus jaemüüja on teel video integreerimisele nende üldisesse turundusstrateegiasse, Brightcove võib aidata,” ütles Paul. Ettevõttest on algusest peale arenenud hostimisplatvormina täisteenusega videoturunduse allhankepartner, mis pakub lahendusi plii genereerimiseks, tooteturunduseks, e-kaubanduseks ja bränditeadlikkuseks.

Veelgi enam, Brightcove näitab oma klientidele videoturunduse tegelikke eeliseid, näidates keeruka analüütika kaudu, et kui see õigesti tehakse, võib video suurendada liiklust ja konversioone.

“Aitame jaemüüjatel videost maksimaalselt kasu saada,” sõnas Paul. “Tahame klientidele hõlpsasti aru saada, kui palju nad meiega koostööd teevad.”

Lihtsalt kasutatavad tööriistad videote kohandatud edastamiseks

Brightcove’i kõik-ühes videoturunduse lahenduse keskmes on täielikult kohandatav videopleier. Tuginedes kaasaegse veebi levinud HTML5 märgistuskeelele, pakub Brightcove’i hostitudpleier ühtlast kogemust opsüsteemide, seadmete ja brauseritega.

“Meie videot saab minna kõikjale, kus jaemüüjad soovivad, et see läheks ja oleks seal edukas,” ütles Paul. Toode on kerge, mobiiltelefonidele mõeldud ja kiiresti laaditav, tagades, et kliendi esimesed kogemused brändi videosõnumitega ei heiduta. “

Brightcove asetab jaemüüja videosisu alati esiplaanile ja keskele. Brightcove’i logo ei ilmu pleieris kunagi ja tehnoloogia on täielikult kohandatav, võimaldades selliseid muudatusi nagu esitusnupu muutmine, sotsiaalse jagamise võimaluste lisamine ja esitusloendite korraldamine.

Sisseehitatud mallid, stiilid ning kohandatavad värvid ja kujundused võimaldavad jaemüüjal videopleieri veelgi paremini brändi ilme ja kujundusega sobitada..

Lõpuks muudab Brightcove’i veebipõhine sisuhaldussüsteem kõige haldamise alates mõnest klipist kuni tuhandete suurte videoteni lihtsalt lohistamise ja pakkide redigeerimise küsimusena.

Suurendage vaataja kaasatust ainulaadsete tegevusele kutsumise abil

Kohandatavad tegevusele kutsumised on Brightcove’i platvormi oluline turunduskomponent. Brightcove’i klient Tique opereerib mitmeid tippklassi kodu- ja elustiiliga seotud nišibrände, sealhulgas Joyus, kes müüb poes leitavat videosisu teistele veebisaitidele, koos ostukutsetega, mis on manustatud just videote alla.

See lähenemisviis sobib ideaalselt väiksematele jaemüüjatele, kes keskenduvad sellele, mida Tique nimetab trendikaks avastuseks, mitte tüüpilisele kaubamärgi tuntusele.

“Tique avaldab mõtte juhtimise tüüpi videoid, mis tekitavad huvi nende müüdavate toodete vastu,” sõnas Paul. “See on viis, kuidas luua usaldus kliendi vastu ja edastada neile teadmisi – nn pehme müügi lähenemisviis.”

Enam kui 50% Tique’i tuludest tuleb 3000 sündikaatkauplusega videolt, mida levitatakse ja hallatakse Brightcove’i kaudu.

Suuremahulised ja tiheda liiklusega sihtkohad, näiteks ao.com, kasutavad aga Brightcove’i, et pakkuda kliendile tegevussuhteid kõigil ostuteekonna etappidel.

“Need on 100% e-kaubanduse saidid,” ütles Paul. “Ja video on nende lähenemisviisi kangas – see on toodete maandumislehtedel, tegelikel ostulehtedel ja suhtlusvõrgustikes.”

Ja Brightcove’i mastaapsus on strateegia põhikomponent. “Kui räägite suurtest e-kaubanduse mängijatest nagu ao.com,” ütles Paul, “Nad näevad oma veebisaitidel tohutut liiklust ja tohutul hulgal videoesitlusi ning neil peab olema platvorm, mis suudab selle skaalaga hakkama saada . ”

Brightcove ei paku mitte ainult platvormi, vaid ka analüütilisi andmeid, mis võimaldavad ao.com-il mõõta mõju ja mõista, kas konkreetsed videod on ühendatud õige vaatajaskonnaga.

ROI parandamiseks analüüsige seadme, liikluse ja A / B testi andmeid

Brightcove’i video edastamise ja haldussüsteemide varundamine on Brightcove Audience, mis on tööstuses juhtivate analüütiliste tööriistade komplekt. Lahendus suudab huvi ja kaasatust reaalajas jälgida vastavalt seadmele, brauserile, opsüsteemile ja geograafiale ning võimaldab seejärel ühendada need andmed teistesse veebianalüüsi platvormidesse, et jaemüüjatel oleks terviklik ülevaade nende turunduse tulemuslikkusest.

Brightcove Audience integreerub ka paljude populaarsete CRM-idega, et tuua andmed ettevõtte praegusesse turunduse töövoogu.

“Jaemüüjad vajavad tugevat analüütilisi andmeid, mis ületavad koguvaadet sellele, kes konkreetselt videoid vaatab ja kui kaasatud nad on,” ütles Paul. “Nad peavad täpselt teadma, millistel lehtedel ostjad olid, mida nad vaatasid, kui suurt osa nad vaatasid ja kas nad said ka edaspidi kliendiks.”

Brightcove’i tööriistakomplekti ainulaadne omadus on võime A / B-testida tükk videosisu erineva stiili ja põhimängija konfiguratsioonidega, et teha kindlaks, milline stiil on vaadete ja vaatamiseks kulutatud aja osas haaravam. See statistika võimaldab jaemüüjal sisu esitlust pidevalt näpistada.

Jaemüüjad saavad ka A / B-d oma sisu testida. “Nii et kui mul on video, mille alguses on keegi, kes räägib mingist tootest, ja teine ​​video, mis lihtsalt hüppab otse toote sisse ja katkestab rääkimise, saan võrrelda nende videote toimivust ja teada saada, et keegi ei taha kuulata sissejuhatusele, ”sõnas Paul.

Kolmas ja kõige olulisem A / B-testimise paarimine stiilide ja sisu seotuse andmetega üksikute vaatajatega, et teha kindlaks, millised vaatajad teisendavad.

“Jaemüüjana soovite jälgida oma A / B testi, arvestades seda, milline video viib ostu,” ütles Paul. “Ja me saame teid selles aidata.”

Suurendage oma Brightcove’i turunduspingutusi & Selle partnerid

Kuna veebis toimub rohkem kaubandust, otsivad ettevõtted jätkuvalt võimalusi, kuidas muuta kogemus ehtsamaks – nagu see oleks kaupluses. Suured ja väikesed jaemüüjad saavad kasutada Brightcove’i toega ja hallatava videosisu jõudu, et ühendada kliendid toodetega köitvamal viisil.

“Meie kliendid katsetavad alati oma tulemusi ja nad näevad, et nende videoid vaatavad külastajad konverteerivad konversioone kuni 20% kõrgemini kui need, kes videot ei vaata,” sõnas Paul..

Brightcove on valmis aitama videoturunduse valdkonnas uutel jaemüüjatel alustada kulutõhusat esimest projekti. Selle ekspertkonto haldamise meeskond ja partnerite võrk võivad pakkuda juhiseid ja täiendavaid ressursse, mis on vajalikud kaubamärgi edasiarendamiseks sisu loomise ja tootmise, tugiinfrastruktuuri ja muu osas..

Samal ajal kasutavad ettevõtte tasemel kliendid Brightcove’i platvormina video mõõtmete laiendamiseks äriüksuste vahel ja sisemisteks rakendusteks, näiteks suhtluseks ja koolituseks. Ja ettevõte aitab enamikul nende kahe äärmuse vahel tegutsevatel ettevõtetel täielikult mõista nende investeeringutasuvuse pilti – mis töötab ja mis mitte -, et nad saaksid oma kasvu suurendamise strateegiat täiustada.

“Brightcove on juhtinud süüdistust tuua video kõigile jaemüüjatele, kes soovivad oma publikut võimalikult tõhusal viisil kaasata,” sõnas Paul. „Kõik mõistavad video jõudu. Meie jaoks on see viimine järgmisele tasemele, olenemata sellest, millisel tasemel te parasjagu viibite. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map