Blacknighti lahendused: peaaegu kaks aastakümmet kogu maailmas asuvatele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning ettevõtte tasemel organisatsioonidele ots- ja lõppmajutus- ja domeeniteenuste pakkumist

TL; DR: Ligi 20 aastat tagasi ühe serveriga asutatud Blacknight Solutions on kasvanud Iirimaa suurimaks hostimis- ja domeeniregistreerimisteenuste pakkujaks, pakkudes nüüd üle 75 000 kliendi 130 riigis üle maailma. Blacknight eristab ennast, juhtides oma võimsat otsast lõpuni võrku, mis võimaldab ettevõttel pakkuda mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas jagatud e-posti, VPS-i ja spetsiaalset serverimajutust mis tahes suurusega ettevõtetele – väikestest idufirmadest kuni rahvusvaheliste ettevõteteni. Kasutades nõustavat lähenemist klienditeenindusele, tagab Blacknight oma partneritele, et nad eemalduvad teenustest, mis vastavad nende konkreetsetele vajadustele ja ärieesmärkidele. Ja pühendunult tehnoloogia arendamisele koos tööstustrendidega, on Blacknight positsioonil, et aidata jätkuvalt lootustandvatel ettevõtjatel ja väljakujunenud ettevõtetel edastada oma kaubamärke ka tulevikus.


Endaga tutvumise ohus mäletan hästi 1990ndate lõppu. Los Del Rio’s Macarena ning vürtsitüdrukute poplaulud domineerisid Billboard Top 40-s ja inimesed olid alles hakanud massiivsete lauaarvutite sissehelistamisühenduste kaudu ühenduma areneva veebiga. See oli kindel, et kummaline aeg, kuid selle aja jooksul välja tulnud tehnoloogiad muudavad maailma suhtlust ja äritegevust.

Istudes sajandivahetusega kaasnenud tõusvate veebitehnoloogiate ja paremate lairibaühenduste äärel, leidis Michele Neylon, et kavandas Iirimaa väikeettevõtetele veebisaite. Sel ajal tehti riigis suurte infrastruktuurikulude tõttu väga vähe majutust ja Michele oli sunnitud rentima ruumi Põhja-Ameerikas asuva hostiga..

“Mul tekkisid probleemid oma hostimisteenusega,” ütles Michele. “Pidin valima oma klientide mahalaskmise või mõne muu tüüpi hostimislahenduse leidmise vahel.”

Soovimata oma vaevaga teenitud klientidele pettumust valmistada, otsustas Michele osta oma esimese pühendatud serveri ja asutas mõnevõrra juhuslikult hostimisettevõtte Blacknight Solutions.

Michele Neyloni pilt ja Blackniti logo

Asutaja Michele Neylon rääkis meile, kuidas Blacknight on juba ligi 20 aastat aidanud ettevõtetel veebiettekandeid üles ehitada.

“Mulle meeldiks teile tutvustada lugu mõne keeruka ettevõtmise alustamise missioonist, kuid reaalsus on see, et see oli juhuslikum kui plaanitud,” sõnas Michele. “Ja meil on nüüd ruumi Iirimaa mitmes andmekeskuses.”

Täna on Blacknight Iirimaa suurim veebimajutaja ja domeeniregistripidaja, kellele kuulub üle 75 000 kliendi 130 riigis üle maailma. Ettevõte eristub konkurentsist võimsa, otsast otsani ulatuva võrgu, mitmekülgsete tootepakkumiste ja võime abil tööstuse muutustega kohanemisel paindlikult tegutseda. See koos konsultatiivse lähenemisviisiga, mis pakub klientidele vajalikke lahendusi, et mõjutada toiminguid ja tulusid otseselt ja positiivselt, on põhjus, miks nii paljud ettevõtted – alates väikestest emme-ja-pop-e-poodidest kuni suurte globaalsete ettevõteteni – on pöördunud Blacknighti poole, et anda oma jõud saidid.

Konkurentsis püsimine, arenedes koos muutuvate tehnoloogiatega

Alates loomisest on Blacknight teinud ülesandeks kohandada oma lahendusi vastavalt ajale. Michele rääkis ettevõtte asutamisest, kui erinev oli maastik.

„90ndatel ei olnud kaasaskantav arvuti tõesti kaasaskantav. Te läheksite õlale, kui kannaksite täna midagi sellist, ”naljatas ta. “Ühendused olid aeglased ja enamik veebisaite sisaldas ainult staatilist sisu.”

Tarbijate nõudlus ja tehnoloogiline areng kasvasid koos ja võõrustajad pidid eeskuju järgima. Michele sõnul oli pärast seda, kui asjad hakkasid kiirenema ja maailm liikuvamaks muutuma, hädavajalikuks, et Blacknight kohaneks.

“Vastuvõtu poole pealt pidime kõik muutma, mida teeme, et seda rahuldada,” sõnas ta. “Riistvara, mille me sisse panime, arvestades, kui palju protsessoreid neil on, kui kiiresti nad töötavad, kui palju füüsilist RAMi serveritesse pandate, kettaruumi vajadused – need kõik on muutunud.”

Ja just tänu pühendumusele tipptasemel püsimisele on Blacknight võimeline tööstusega sammu pidama.

Diferentsiaalid: võimas võrk, mitu toodet ja paindlikkus

Ehkki tegemist on Michele sõnul tagasihoidliku, ainult 50 töötajaga ettevõttega, teeb see Blacknighti nii tugevaks, kui ta on oma suuremate nõbude vastu võõrustamisruumis kiskunud. Michele ütles, et Black Nightil ei pruugi olla ettevõtete sügavaid taskuid, nagu GoDaddy või Rackspace, kuid ettevõte suudab oma paindlikkuse tõttu siiski konkureerida.

“Võib-olla ei ole meie käsutuses miljoneid dollareid turunduse või läikiva uue riistvara ostmiseks,” ütles ta. „Kuid me ei pea tegelema ka keeruka bürokraatliku otsustusprotsessiga. Kui otsustame midagi teha, siis teeme seda. ”

Veel üks väga oluline tegur Blacknighti edus ja põhjus, miks ta suudab oma kliente nii hästi teenindada, on ettevõtte hooldatav võimas võrk. Sel ajal, kui Blacknight tellib välise andmekeskuse jaoks teatavat toiteallikat ja jahutust, haldab ettevõte oma võrku majasiseselt.

“Me juhime oma võrku otsast lõpuni,” ütles Michele. “Meile kuuluvad kõik serverid, riiulid ja kommutaatorid, teised ettevõtted loodavad võrgu pakkumisel kolmandatele osapooltele.”

Seda tüüpi tsentraliseeritud juhtimine võimaldab Blacknight’il pakkuda hulgaliselt teenuseid, mis kliendi vajadustele vastavad. Ettevõte pakub muude lahenduste hulgas oma ühiskasutatavat kasutajabaasi, e-posti, VPS-i, spetsiaalset serverit ja ühiskasutuse hostimist.

“Mõned kliendid valivad meid sellepärast, et suudame rahuldada mitmesuguseid otsitavaid,” sõnas Michele. „Domeen on domeen ja sellel pole vahet, kust te selle hangite. Diferentseerija on umbes meie pakutavate teenuste ümber. ”

Selle tulemusel toimib Blacknight omamoodi universaalteenusena ettevõtetele, kes pöörduvad selle poole mitmekesiste lahenduste poole. Michele sõnul on teenuste kombinatsiooni pakkumine ja see, kuidas nad klientidega suhtlevad, palju ära.

“Ka iiri aktsent aitab,” naljatas Michele. “Olgem ausad. Iiri aktsendiga klienditeenindus pole kõige hullem asi maailmas. ”

Konsultatiivse ja vajaduspõhise lähenemise tutvustamine klienditeenindusele

Rõhutades kaugemale, ütles Michele meile väikesele kliendile, kes vajab lihtsalt ühte domeeni, veebisaiti ja väheseid e-posti aadresse, valib Blacknighti selle töökindluse ja reageeritava toe tõttu. Kuid Michele sõnul aitab Blacknight silma paista, see on nõuandev lähenemisviis klienditeenindusele ja müügile.

Suurematele ettevõtetele, kes otsivad hostimislahendusi, pole Blacknight mängus ainult müügi tegemiseks. Selle asemel püüab meeskond mõista oma partnereid, et pakkuda neile täpselt seda, mida nad vajavad oma äriülesannete täitmiseks.

“Mõned kliendid tulevad meie juurde ja ütlevad, et vajavad konkreetset teenust. Me istume maha ja vestleme nendega,” sõnas ta. “Tahame teada saada, mida nad üritavad saavutada ja mida nad eelistavad, enne kui nad müüvad neile midagi, mida nad ei vaja.”

Michele kasutas näidetena koondamist ja turvalisust. Kui kliendid lähenevad Blacknightile arvamusega, et neil on vaja varukoopiaid ja turvalisust, tuleb meeskonnal arutada, milline suund on parim, et kliendid ei kulutaks raha paljudele ebavajalikele funktsioonidele..

„Võimalus pidada seda vestlust klientidega ja öelda neile, et nad seda tegelikult ei vaja või see on väga kasulik dialoog. See on selline asi, mida me teeme, ”ütles ta. “Meie müügitiim teeb koostööd meie tehniliste meeskondadega, tagamaks, et meie pakutav lahendus oleks sobiv.”

Konkurentsis püsimiseks hoidke sõrme turutrajektooride pulsil

Blacknight on oma ausa algusest peale ühe serveri töölerakendamisega jõudnud kaugele. Ja just nagu maitsed muusikas on muutunud pärast päevi Macarena, tehnoloogiline maastik esindab ka palju teistsugust keskkonda. Michele ütles, et Blackniti missioon on sammu pidada nende muudatustega, et konkurentsis püsida.

“Hostingettevõtted peavad mõtlema, mis on järgmine ja kuhu turg läheb,” ütles ta. “Pilv kasvab ilmselgelt ja me peame järgmise paari aasta jooksul muretsema näiteks võrgu neutraalsuse pärast.”

Et olla kursis praeguste sündmuste ja muutuvate tehnoloogiatega, tegutseb Michele Interneti-infrastruktuuri koalitsiooni esimeheks. Organisatsioonis on mitu töörühma, mis hõlmavad mitmesuguseid erinevaid teemasid, mis mõjutavad sidusrühmi.

“Ühelt poolt peate vaatama erinevaid tehnoloogiaid nende arenedes, ja teiselt poolt on teil valitsusi, kes üritavad piirata seda, millele teil on juurdepääs ja millele ei pääse,” ütles Michele. “Interneti-infrastruktuuri koalitsioon on olnud väga kasulik tööstuses toimuvaga sammu pidamiseks.”

Niisugune tulevikku suunatud mõtlemine on võimaldanud Michele ja Blacknightil jääda asjakohaseks ning on kindlasti võtmetähtsusega edu saavutamiseks ka järgmistel aastakümnetel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me