AT Internet: ülevaate pakkumine digitaalsetest ökosüsteemidest ja andmepõhiste äriotsuste edendamine usaldusväärse veebianalüüsi abil kahe aastakümne jooksul

TL; DR: Alates 1995. aastast on AT Internet tegutsenud võimalusega pakkuda teostatavaid ja usaldusväärseid andmeid, mis volitavad organisatsioone nutikate äristrateegiate väljatöötamisel. Ettevõtte laiaulatusliku digitaalse analüüsi komplekti võimendamise abil saavad ettevõtted reaalajas jälgida veebisaitide ja mobiilirakenduste klientide kaasatuse taset, et saada digitaalsetest ökosüsteemidest terviklikud vaated. Kuid AT Internet tunnistab, et veebiedu ei tähenda ainult andmeid. Ettevõtte kogenud konsultantide meeskond annab digitaalse analüüsi jaoks inimliku tunde praktilise lähenemisviisi abil, mis toob kaasa teadlikumate otsuste tegemise ja suurema tulu.


L’Équipe on juba rohkem kui 70 aastat prantsuse spordihuvilistele jälitanud oma lemmikmeeskondi ja sportlasi. Päevalehe esimene paberkoopia jõudis tänavatele 1946. aastal ja iga sellele järgnenud väljaanne kasvatas paberi vaatajaskonda näiliselt eksponentsiaalse kiirusega.

Täna jõuab L’Équipe spordiülekanne veebipõhise uudisteplatvormi kaudu veelgi laiema publikuni. Ajalehe sait saab iga kuu 1,5 miljardit lehevaatamiste arvu ja selle mobiilirakendus on hinnatud Prantsusmaa kolme parima mobiilirakenduse hulka.

L’Équipe’i rakenduse tulumudel on lihtne: rohkem lisatasu tellimusi ja lehevaatamisi tähendavad platvormil reklaamivate ettevõtete suuremat tulu. Selle tulemusel vajas L’Équipe lahendust liikluse analüüsimiseks, kõige tõhusama sisu määramiseks ning lehevaatamiste ja tulude maksimeerimiseks. Ja digitaalne spordiuudiste väljaanne leidis selle AT Internetist ja selle Analytics Suite’ist.

Pärast AT Interneti lahenduse juurutamist suutis L’Équipe lugejate toimingutele järele mõelda ja leitud kasutajad ei leidnud kogu sisu, mis neid võiks huvitada. Tegelikult külastas rakenduse lemmikute portaali 40% kasutajatest, ehkki nad polnud sisu salvestanud.

See pani L’Équipe’i meeskonna välja töötama lemmikute funktsioonile keskenduva sisestrateegia, et optimeerida lugejate digitaalseid rännakuid. Ja tulemused olid suured. AT Internet’s Analytics Suite ei pakkunud mitte ainult andmepõhist strateegiat kasutajakogemuse parandamiseks, vaid aitas parandada ka L’Équipe lõpptulemust. Lõpuks oli ajalehe spordihoiatuste tellijate arv üle 4 miljoni ning iga kuu laadis rakenduse alla üle 150 000 inimese.

Alates 1995. aastast on AT Interneti lahendusi kasutatud enam kui 20 000 veebisaidil ja mobiilirakenduses, näiteks L’Équipe’s, kogu maailmas. Ja nagu meile ütles AT Internet Suurbritannia ja USA tegevdirektor Marie Fenner, on meid juba pikka aega tunnustatud veebianalüüsi ruumi juhina.

„2017. aasta 4. kvartali Forresteri laines säilitasime oma juhtpositsiooni,“ sõnas Marie. „2014. aastal oli kokku neli juhti, sealhulgas AT Internet. Nüüd on neid ainult kaks ja me oleme üks neist kahest. ”

AT Interneti pikaajaline juhtkond näitab, et ta keskendub kvaliteetsete ja kergesti dešifreeritavate andmete pakkumisele.

Koputage globaalse analüüsi stseeni üks riik korraga

AT Internet asutati Prantsusmaal 1995. aastal Alain Llorensi poolt. Algselt lihtne veebiagentuur, AT Internet nihutab järgnevatel aastatel oma tähelepanu analüütikale.

“Alustasime tegelikult 1996. aastal ja jätkame endiselt tugevalt, keskendudes sellele, mida teeme kõige paremini,” sõnas Marie. “Teised ettevõtted hakkasid minema palju laiematesse valdkondadesse, selle asemel et olla ühes asjas juhtpositsioonil.”

Viimase kahe aastakümne jooksul on AT Internet globaalselt laienenud, kuid endiselt keskendutakse puhtalt mängitavale veebianalüütikaettevõttele.

Alustades Ühendkuningriigist, on AT Internet laiendanud oma mõjuvõimu ka Prantsusmaast kaugemale, et saada üheks Euroopa juhtivaks analüütikuteks.

„Läksime umbes kümme aastat tagasi Prantsuse ettevõttest ühe Euroopa ettevõtte juurde, nii et hakkasime välja tulema Prantsusmaalt ja Londonisse,“ rääkis Marie. “Me läksime hiljem Saksamaale ja Hispaaniasse ning veelgi kaugemale globaalsesse maailma USA ja Singapuriga.”

Lõppkokkuvõttes laienes AT Internet oma kontorite, tütarettevõtete, klientide ja äripartnerite kaudu 32 riiki. See laienemine on aidanud tuhandetel ettevõtetel kogu maailmas suunata andmeteadlikumaid turundusotsuseid.

Andmete demokratiseerimine & Mängu muutmine sildistamispõhise analüüsi abil

Marie sõnul domineeris AT Interneti asutamisel logifailipõhine lähenemisviis analüütikale.

“See oli toona suur asi,” ütles Marie. “Üks meie toona väga tuntud konkurentidest kasutas seda. See hõlmas väga palju IT-valdkondi, nii et analüütikat kui praktikat juhtisid tehnikameeskonnad. ”

Logipõhine analüüs oli odav ja vähe hooldusviis suurte andmete haldamiseks, kuna analüütikud said otse vaadata serverisse salvestatud logifaili. Ehkki see oli lihtne ja täpne viis liiklusteabe saamiseks, soovis AT Internet muuta need andmed juurdepääsetavamaks vähem tehniliselt kalduvatele inimestele – seda protsessi nimetab Marie demokratiseerimiseks..

Marie ütles, et AT Internet keskendub sildistamisele ehk küpsisepõhisele analüütikale, mis kasutab Javascripti koodi katkendit, mis registreerib lehe tabamused enne teabe serverisse edastamist. Andmeid hoitakse küpsistes, mida nimetatakse küpsisteks, mis jäävad lõppkasutaja süsteemis teatavaks ajaks aktiivseks, välja arvatud juhul, kui need käsitsi kustutatakse. Küpsised salvestavad andmeid teie külastuse kohta, muutes hõlpsamini juurdepääsu varem läbivaadatud materjalile.

Kui logipõhine analüüs pakub usaldusväärset ja hõlpsalt eraldatavat teavet, tõi lehe sildistamismeetodite mitmekülgsus külastajateni suurema ülevaate. Muutujaid, nagu tooted, kampaaniad ja külastaja asukoht, saaks sildistada ja salvestada ning andmeid reaalajas sõeluda.

“Kui me alustasime, leidsime sildistamispõhise metoodika palju robustsema,” ütles Marie. „See pakkus vaadet – mitte teie taustaprogrammi serveritest -, vaid tegeliku kliendi vaatenurgast. Samuti on see kliendi seisukohast vähe hooldust vajav, kuna seda majutatakse meie poolel. ”

AT-Interneti-ga partnerid peavad paindliku ja põhjaliku andmete kogumise võimaldamiseks lisama lehele ainult koodilõigu.

Teabe kvaliteedi optimeerimine kohandatud juhtpaneelide abil

Kuigi nii logipõhisel kui ka sildipõhisel analüüsil on oma eelised, pole andmete kogumise meetod peaaegu sama oluline kui andmete enda kvaliteet. Kvaliteetsed andmed ei anna mitte ainult teavet turunduse vaatevinklist, vaid on ka hõlpsasti mõistetavad.

Kuna analüütika põhjustab andmepõhiseid äriotsuseid, on mõistlik, et need otsustajad saaksid andmeid hõlpsalt tõlgendada.

„Meie prioriteet nr 1 on andmete kvaliteet; kui sisend pole hea, on andmed prügi, ”rääkis Marie. “Kui kvaliteet on tagatud, on teine, kuid sama oluline prioriteet andmete demokratiseerimine.”

Marie rõhutab AT Interneti rolli andmete demokratiseerimises või vabaduses, väites, et raskesti mõistetavad andmed on lõppkokkuvõttes raiskamine.

Kõigile serveritesse salvestatud suurandmete hulka peituvale teabele on hõlpsasti juurde pääseda AT Interneti Analyticsi komplekti kaudu, mis sisaldab üksikutele kasutajatele kohandatud juhtpaneeli loomise ja aruandluse tööriistu. Need tööriistad aitavad igat tüüpi äriotsustajatel – mitte ainult andmeanalüütikutel – lihtsustatud ja esteetiliselt meeldivalt juurdepääsu oma andmetele, neist aru saada ja nendega töötada..

“Paljud liidesed olid mõeldud analüütilistele asjatundjatele, nii et kui annate kellelegi turunduses, muutub see komistuskiviks, sest nad peaksid minema IT-le abi küsima nende andmete tõlgendamisel,” ütles Marie.

Näiteks näitab turundusele orienteeritud juhtpaneel selliseid andmeid nagu kampaania investeeringutasuvused ja erinevate liikluskanalite (nt e-post ja sotsiaalmeedia lehed) tekitatud klikkide arv.

Missioon: kasvatada rohkem andmepõhiseid organisatsioone

Parimad äriotsused on andmepõhised ja põhinevad ennustaval analüüsil, ütles Marie. Andmeanalüüs annab ettevõtetele teada, mis töötab ja mis mitte. Lähiminevikku uurides saavad ettevõtted teatud vea piirides ette näha kampaaniate edasist edu.

Selle teabe otsustajate kätte andmiseks on AT Internet eesmärk andmeid võimalikult palju demokratiseerida.

“Üritame aidata oma kliendil luua andmepõhisemat organisatsiooni ja selleks on meie ülesanne anda neile hõlpsasti mõistetavaid väljundeid,” sõnas Marie.

Pärast 2012. aastal oma kliendibaasi uurimist leidis AT Internet, et selle kasutajad saab jagada mitmeks laiaks kategooriaks, alates rasketest analüütikutest ja lõpetades turundajatega. Vajadus varustada selle laia kasutajarühma jaoks sobiv liides viis lõpuks kasutajasõbralikumate funktsioonide, näiteks armatuurlaudade tööriista väljatöötamiseni..

„Alates 2012. aastast oleme seadnud andmete demokratiseerimise esmatähtsaks, uurides, kuidas saaksime oma andmed hõlpsasti erinevatele kasutajatele kättesaadavaks teha,” ütles Marie.

Täielikult kohandatava liidese abil suudab AT Internet pakkuda teavet, mis on kasulik igas otsustusprotsessis.

Tagades kvaliteetsete andmete kättesaadavuse kõigile otsustusprotsessis osalejatele, annab AT Internet ettevõtetele, nagu L’Équipe, õiguse teha teadlikke otsuseid seoses turunduskampaaniate ja liikluse toimimisega. Selle ülevaate abil saavad ettevõtted keskenduda kõige edukamatele kampaaniatele ja strateegiatele, suurendades sellega liiklust, investeeringutasuvust ja klientide rahulolu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me