101domain lisab täielikud hostimislahendused suurele hulgale domeenilaienditele ja haldustööriistadele

TL; DR: Pärast maailma ühe suurima saadaolevate domeeninimelaiendite kataloogide viljelemist – see on õige, isegi suurem kui GoDaddy puhul – pakub 101domain jätkuvalt kaasaegsete tööriistade tutvustamist, mis võimaldavad nii üksikute veebisaitide omanikel kui ka suurtel ettevõtetel kasutada oma domeene täielikuks veebis viibimiseks. Ettevõte rakendab kõikehõlmavat lähenemisviisi, aidates kaubamärkidel omandada ja kaitsta asjakohaseid domeeninimesid, koondades registreerimised ühte hõlpsasti hallatavasse portfelli. Koos laiendatava hostingu, turvalisuse ja jõudluse funktsioonidega edendab 101domain edasi kõikehõlmavaid teenuseid, mis on loodud äritegevust silmas pidades.


Muidugi, me tunneme tavaliselt, et veebisaidid, mis lõpevad .IO ja .AI-ga, kuuluvad tehnikatööstusesse, kuid kui paljud teavad, et domeenilaienditel pole tegelikult mingit pistmist sisendi / väljundi või tehisintellektiga?

Viidates vastavalt Briti India ookeani alale ja Kariibi mere saartele Anguillale, on kahetähelised domeenilaiendid tegelikult riigikoodide ülataseme domeenid, mis viitavad konkreetsetele geograafilistele piirkondadele ja elanikkonnale. Domeenide häkkimine on suhteliselt tavaline selliste ccTLD-dega, nagu Montserrat .MS, mida mitteametlikult kasutavad Microsofti entusiastid, Djibouti .DJ kettaheitjate jaoks ja Mikroneesia Liiduriikide .FM, mille kaastöötajad, raadiojaamad ja muud seotud ettevõtted.

Mis on vähem levinud, on see, kui kaua registripidajad aitavad teil sellist domeeni kaitsta. Paljude ccTLD-dega kaasnevad piirangud, näiteks nõutakse kohalikul kaubamärgil, füüsilisel kohal viibimist või kodakondsust selles konkreetses riigis või territooriumil.

Nende paljude domeenide ostmiseks peavad registripidajad sageli võtma ühendust kohaliku omavalitsuse väikese rühmaga ja töötama läbi riigi individuaalsete kinnitamisprotsesside – samme, mida paljud Interneti tippregistreerijad ei ole alati valmis tegema.

101domain on aga ehitanud 20-aastase pärandi domeenilaiendite mitmekesisemaks pakkumiseks kui ükski teine ​​ettevõte. Digitaalturundusjuhi Nick Thorntoni sõnul soovib ettevõte neid ühendusi luua ja aidata klientidel luua tugevaid domeeniportfelle.

“Palju aega, sellised suured nimed nagu GoDaddy ja 1&1, otsustage mitte kanda domeene, mida on keeruline töödelda või mis nõuavad käsitsi registreerimist, ”ütles ta. „Töötasime praod välja ja saime lõpuks üheks maailma suurimaks tarnijaks. Peaaegu kõigi saadaolevate laiendite korral võime selle teile müüa. Me saame aidata teil seda isegi võõrustada ja kaitsta. ”

101domain pakub ettevõtetele kaubamärgi kaitsmiseks ühtset teenust

Kuna ettevõtte tasemel ettevõtted ja muud suured organisatsioonid saavad silmapaistvamaks, on muutunud üha olulisemaks koguda kõiki ärinimega seotud domeene – Nick’i sõnul on kliendid veel õppinud kasutama 101domeeni tohutut domeenilaiendite kataloogi..

Pilt 101domain meeskonnast ja logo

101domain on 20-aastase äri jooksul arendanud tohutut saadaolevate domeeninimelaiendite kataloogi.

“Alguses olime üks esimesi ettevõtteid, kes laiendas oma võrku kõigile rahvusvahelistele domeenidele,” sõnas ta. „Kui tahaks, et meie juurde pöörduksid suured ettevõtted, ütleksid nad, et nad peavad olema täielikult kaetud kõigil maailma kuumadel turgudel, mis võib tähendada umbes 70 erinevat laiendust, mida nad oma kaubamärgi katmiseks vajavad. Lisaks saime jälgida nende digitaalset portfelli ja veenduda, et keegi ei rikuks nende kaubamärki veebis. “

Selle asemel, et hajutada domeene laialdases registripidajate võrgus, vähendavad 101 domeeni ettevõtte bränditeenused tööd nende domeenide administraatoritega, kes saavad kõiki tsentraliseeritud asukohast hankida, hallata, jälgida ja turvata asjakohaseid domeene.

Kombineerituna üldiste tipptasemel domeenide (“.NINJA, .TECH, igast sõnast, mida suudad mõelda,” Nick.) Plahvatuseni, sai ettevõte palju hoogu ja varase kasvu.

“Otsime alati võimalusi selle ideoloogia jätkamiseks, tagades, et kliendid saavad osta mis tahes laiendeid, mida nad soovivad,” ütles ta. “Oleme siin kõigi veebiteenuste koondamispunktina, mida ettevõte peab tegutsema ja järgmisele tasemele kasvama.”

Tervikliku veebimajutuslahenduse loomine ja uuendamine

Tunnistades, et domeeninimi on vaid esimene samm kindla veebipõhise kohaloleku loomisel, hargnes 101domeen kiiresti erinevateks seotud teenusteks, sealhulgas e-posti ja veebisaidi hostimine, SSL-sertifikaadid ja veebisaitide koostajad.

“Tegime väikeste ettevõtete jaoks võrguühenduse loomise ülilihtsaks ja ühendasime kõik pakutavad teenused, et luua kogu veebipõhine kohalolek,” sõnas Nick. “Domeen on vaid üks väike tükk kogu pirukast.”

Arvestades meeskonna tugevaid kogemusi domeeninimede valdkonnas, nägid 101domeeni hostimisteenused siiski algul veojõudu, kuna ettevõte pöördus klientide poole nõu saamiseks.

“Rääkisime oma klientidega, et mõista, mida nad tahavad, millele peame keskenduma, ja tugiteenuse taset, mida meil vaja oli,” sõnas Nick. “Oleme tõesti oma hostimisosakonda investeerinud, et luua paindlik, hõlpsasti hallatav ja konkurentsivõimelise hinnaga teenus, mida saame uhkusega oma klientidele pakkuda.”

Pleski armatuurlaua ekraanipildid

Oma hostimisteenuse uuendamiseks palkas 101domain rohkem insenere ja lõi partnerluse Pleski, Cloudflare’i ja Sectigoga.

2018. aasta lõpu lähedal tegi ettevõte oma hostimisdivisjoni kapitaalremondi – moderniseeris oma infrastruktuuri ja teenis ära pilvemajutuse stabiilsuse ja mastaapsuse. 101domain pakub nüüd täielikku valikut jagatud, pilve- ja pühendatud servereid koos mitme võimalusega e-posti teenuste, SSL-sertifikaatide ja saidiehitajaga.

“Läbivaatasime täielikult oma vana hostimisprogrammi ja tõime sisse Pleski ja veel mitu täiskohaga inimest, kus kõik nad majutavad,” sõnas Nick. “Meil on mõned kõrgetasemelised insenerid, kes on taga, kes panevad alati kokku servereid ja igasuguseid põnevaid asju.”

Üles üles: SSL-sertifikaadid, pilvanduse ja DNS-kaitse

Nüüd võimsa hostimisplatvormi abil saab 101domain pöörata tähelepanu muude tugevate eeliste esiletoomisele, mida see klientidele pakub: ennetav klienditugi ning keskmisest kõrgem turvalisuse ja jõudluse suurendamine.

“Me ei ole kõige odavamad ega ka kõige kallimad, kuid meile on teada, et meil on tõesti asjatundlikud tugiteenistujad,” sõnas Nick. „Meie kliendid valivad meid, kuna pakume mõnda parimat tööriista tööstuses. Nad jäävad meie juurde, sest konkreetse probleemi lahendamisel abi otsides teavad nad, et neil on inseneride, tugi- ja kontohaldurite meeskond kõne kaugusel. “

Hiljutine partnerlus Sectigoga, endise nimega Comodo, on maailma suurim kaubandusliku SSL-sertifikaatide asutus, võimaldab 101 domeenil laiendada oma SSL-sertifikaatide pakkumisi. Ettevõte pakub esmaklassilist kaitset üllatavalt taskukohaste hindadega ning muretu ja sujuva häälestuskogemusega.

Lisaks suurele hulgale Cloudflare’iga töötavatele tööriistadele sisu edastamiseks ja DDoS-i kaitseks, ütles Nick, et 101domain uurib lähemalt, kuidas kliente kõige paremini kaitsta rünnakute ja muude turvaaukude eest.

„Sageli ei ürita häkkerid kellegi veebisaiti rünnata esikülje kaudu. Nad lähevad tegelikult läbi DNS-i poole, mida nimetatakse peidetud haavatavuseks, ”ütles ta. „Kui pääsete juurde kellegi domeenikontole, saate DNS-i muuta südamelöögiks. Kogu nende veebisait, e-post ja kogu infrastruktuur võivad minna kohe maksma neile miljoneid. ”

Nicki sõnul on 101domain üks väheseid ettevõtteid, kes registreerimislukke haldab; Oma konto mis tahes oluliste muudatuste tegemiseks läbivad kliendid oma identiteedi tõestamiseks käsitsiprotsessi ja saavad loa DNS-i tasemel muudatuste tegemiseks.

“Mõni meie kliendi IT-meeskond on ettevaatlik, et see protsess ei võimalda neil asjadele kiiresti reageerida, kuid see pole nii ja nii on väärtus ning tavaliselt on selle väärtus otsustajatele üsna selge,” sõnas Nick. “Kui registrilukk pole paigas, võib keegi väga kiiresti hävitada.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map