Work chytřejší: Uassist.ME poskytuje specializované virtuální asistenční služby, které uvolňují čas a zvyšují produktivitu

TL; DR: Uassist.ME je poskytovatelem dvojjazyčných řešení virtuální pomoci se sídlem v Salvador s více než desetiletou zkušeností s obsluhou podnikatelů a podniků po celém světě. Specializovaní odborníci společnosti jsou k dispozici pro širokou škálu služeb, od administrativní práce přes návrh a vývoj, na plný nebo částečný úvazek. Vzhledem k tomu, že trendy ve vzdálené práci i nadále ovlivňují způsob našeho podnikání, Uassist.ME usnadňuje zákazníkům získat konkurenční výhodu než kdykoli předtím.


Ještě před deseti lety bylo málo pracovních příležitostí na dálku, protože mnoho podniků se snažilo přijmout myšlenku, že zaměstnanci mohou mít důvěru v práci z domova.

Dnešní komunikační technologie však zvrátily příliv a dávaly zaměstnancům šanci se osvědčit a poskytly firmám nové výhody – například vyšší míru udržení a potřebu méně kancelářských prostor. Podle společnosti Gallup začínají společnosti tyto výhody uznávat, přičemž 43% Američanů v roce 2017 průzkumu uvedlo, že jejich zaměstnavatelé jim alespoň na určitou dobu umožňují dálkovou práci.

Logo Uassist.ME

Zvyšujte produktivitu pomocí Uassist.ME.

Mnoho společností dokonce využívá vzdáleného trendu najímáním virtuálních asistentů, kteří pomáhají s administrativními úkoly a snižují každodenní obchodní složitosti. Například Uassist.ME má personál dvojjazyčných virtuálních profesionálů připravených převzít celou řadu úkolů, včetně práce administrátora, marketingu, zákaznických služeb, designu a vývoje..

“Poskytujeme vše od podpory na částečný úvazek od jednoho asistenta po celé týmy asistentů na plný úvazek s různými sadami dovedností, které se hlásí ústřednímu vůdci,” řekl Hector Linares, marketingový manažer ve společnosti Uassist.ME. “Pomáháme mnoha společnostem ve Spojených státech šetřit čas a peníze a zároveň dosahovat nových úrovní produktivity prostřednictvím outsourcingu.”

Kromě zvýšení produkce společnost se sídlem v Salvador umožňuje podnikům snížit náklady na typické obchodní výdaje související se zaměstnanci, jako jsou výhody, daně, dodávky a nájemné za kanceláře. Jak trend k práci na dálku pokračuje do budoucnosti, je Uassist.ME připravena pomoci ještě více zákazníkům usnadnit a zefektivnit jejich profesionální život.

Více než 10 let zkušeností s pomáháním podnikům na celém světě uspět

Uassist.ME založili v roce 2009 Alfredo Atanacio a Rodolfo Schildknecht, kteří také vedou neziskovou organizaci Fundación Colabora, která usiluje o podporu a propagaci podnikání v Salvadoru. V průběhu let obdržela společnost řadu ocenění a uznání, včetně ocenění 30 pod 30 Inc.com v roce 2016 a blahopřejného dopisu prezidenta Baracka Obamy.

Dnes, Uassist.ME využívá více než deset let zkušeností k poskytování vysoce kvalitních obchodních služeb a outsourcingových řešení pro podnikatele a firmy v USA i mimo ni.

“Začali jsme se čtyřmi zaměstnanci a nyní jsme se rozrostli na 250 zaměstnanců,” řekl Hector. “Většina našich virtuálních asistentů je dvojjazyčná v angličtině a španělštině a my jsme v dobré pozici v San Salvador, Salvador, s časovými pásmy, které jsou podobné USA. Je to dobré kulturní prostředí.”

Ikony prokazující šíři služeb

Zákazníci využívají řešení virtuálního asistenta Uassist.ME pro různé účely.

Uassist.ME obsluhuje více než 200 klientů primárně umístěných v USA. Vzhledem k blízkosti Salvádoru k mnoha státům (v některých případech dvouhodinový let) společnost často odkazuje na své služby spíše jako na blízké zdroje než na outsourcing..

Hector uvedl, že dvojjazyčné služby společnosti se hodí, když se klienti snaží růst svých podniků na mezinárodní úrovni nebo lépe sloužit hispánským populacím v rámci USA. Překladatelské a přepisové služby jsou v tomto ohledu obzvláště oblíbené.

Uassist.ME také nabízí administrativní a speciální služby ve více než 20 oblastech odborných znalostí, včetně služeb příchozích a odchozích hovorů, digitálního marketingu, zadávání dat, výzkumu, grafického designu a vývoje webových stránek. V nabídce jsou také osobní asistenční služby, jako je správa kalendářů, plánování schůzek a uspořádání cesty.

Řada řešení pro elektronický obchod, správu, design a vývoj

Hector nám řekl, že proces nastupování na Uassist.ME je rychlý a jednoduchý. Po vyžádání konzultace s jedním z obchodních zástupců společnosti vytvoří tým specializovaný plán přizpůsobený potřebám a průmyslu zákazníka.

Společnost neustále hledá nové způsoby, jak klientům pomoci co nejlépe využít jejich služeb virtuálního asistenta. Prostřednictvím svého blogu nabízí Uassist.ME tipy, jaké úkoly delegovat, jak efektivně komunikovat s asistenty a jak mohou virtuální asistenti pomáhat při správě e-mailů / doručené pošty, mimo jiné.

“Zůstaňte konkurenceschopní, je věcí poskytování nejlepších řešení pro naše klienty,” řekl. “Neustále se vyvíjíme a školíme naše virtuální pomocníky, aby mohli nabídnout co nejlepší zákaznický zážitek.”

Například Uassist.ME vyškolil své zaměstnance v oblasti správy více seznamů (MLS), aby lépe pomáhali svým klientům v rámci balíčku měsíčních realitních řešení společnosti. Řešení také zahrnuje správu kalendářů, příchozí a odchozí telefonickou podporu, správu kontaktů, podporu agentů, organizaci souborů a koordinaci všeobecných smluv.

Společnost také nabízí kompletní balíček řešení elektronického obchodu, včetně všeho od vybudování internetového obchodu a umisťování produktů na kanálech prodejců až po vytvoření prodejní strategie a organizaci webu. Mezi další specializované služby patří řízení projektů, plánování, péče o zákazníka, fakturace a platební dotazy.

“Chceme, aby naši klienti byli s námi úspěšní, aby mohli dělat věci, aniž by museli projít náborovým procesem nebo plýtvat penězi na mzdové náklady, jako jsou dovolené nebo pojištění,” řekl Hector. “Naši zákazníci mají značnou návratnost investic.”

Při práci s virtuálním asistentem Uassist.ME odhaduje, že společnosti mohou ušetřit až 77% ročně outsourcingem a zdvojnásobit svou produktivitu delegováním práce.

Poklepejte na Trend vzdálené pracovní síly s plány přizpůsobenými vašim potřebám

Zákazníci si mohou vybrat ze čtyř tarifů, které jsou účtovány měsíčně, bez storno poplatků nebo sankcí. Přizpůsobitelný 20hodinový měsíční tarif například zahrnuje plně vybavenou pracovní stanici s telefonním číslem v USA, přímého nadřízeného a neomezené americké hovory..

Plán na částečný úvazek zahrnuje vyhrazené telefonní číslo v USA a přístup k asistentovi na dvě až čtyři hodiny denně, zatímco možnost na plný úvazek poskytuje vyhrazené telefonní číslo v USA a osm hodin pomoci denně..

A konečně, týmový tým podpory na plný úvazek zahrnuje virtuální personál tří virtuálních asistentů vedených jedním kapitánem bez prostojů na dovolenou, nemoc nebo nepředvídané okolnosti..

“Našim zákazníkům přidělujeme virtuálního asistenta nebo celý tým virtuálních asistentů, v závislosti na tom, co potřebují,” řekl Hector. “Například, pokud máte obchod s elektronickým obchodem a potřebujete tři virtuální pomocníky pro digitální marketing, prodej a služby zákazníkům a vedoucího týmu, který vše koordinuje, můžeme to zajistit.”

Konečným cílem společnosti je poskytnout klientům nejlepší možné řešení, ať už jde o jediného asistenta, nebo o schopnost outsourcingu celé oblasti jejich podnikání.

“Vzdálené pracovní síly jsou trendy, protože už nemusíte mít někoho fyzicky, aby odvedl dobrou práci,” řekl. “Se vzdálenou pracovní silou můžete mít dokonalou komunikaci a dokonalý týmový zážitek.”

Společnost Uassist.ME plánuje pokračovat v zdokonalování svých dovedností tak, aby poskytla podnikům a podnikatelům lidské zdroje, které potřebují k úspěchu, a to i přes jakoukoli tržní konkurenci, které mohou čelit..

“Mít vzdálený personál ve skutečnosti funguje, a my jsme tu, abychom to dokázali,” řekl Hector.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me