Webnames.ca: Pomáháme kanadským podnikům vytvářet, chránit a propagovat jejich online přítomnost téměř dvě desetiletí

TL; DR: Od roku 2000 pomáhá společnost Webnames.ca kanadským podnikům – velkým i malým – budovat a vysílat své značky online prostřednictvím robustních řešení hostování, domén, e-mailů, vytváření webových stránek a designu. Společnost si nárokuje jedinečný prostor v kanadské technologické krajině, protože jeden z jejích zakládajících parterů také koncipoval kód země .CA – rozšíření používá 71% Kanaďanů. Moderní online organizace vyžadují řadu řešení pro rozvoj přítomnosti a bezpečného publika online a Webnames.ca poskytuje prostředí „one-stop-shop“, kde se mohou obrátit v měřítku na dosah a růst příjmů. S týmem hyper-zaměřený na poskytování hands-on, osobní podporu, společnost je určitě pomůže položit webové základy rozvíjejících se podniků a pokračovat v rozšiřování dosahu zavedených podniků.


Kanadská podnikatelka a dobrovolnice Christine Trischuk chtěla vybudovat webovou prezentaci, která odrážela její profesní život jako podnikatelka a její vášeň vracet své komunitě prostřednictvím charitativního úsilí. Podle jejího názoru se špatně navržené reklamní weby, které se na webu běžně vyskytují, nedostaly k úkolu.

Chtěla online prostor, který byl atraktivní pro klienty v jejím profesním životě, ale také předvedl její osobní hodnoty a odhodlání altruismu. A Webnames.ca poskytla perfektní odpověď.

“Chtěla jsem pracovat se společností, která byla místní a starala se o své zákazníky a uspokojovala jejich potřeby,” řekla. „Původně jsem spustil web s Webnames.ca pod jeho platformou Web Builder, a po roce jsme se rozhodli nechat jej upgradovat na formát WordPress. S výsledky bych nemohl být šťastnější. “

Podle Christine přispělo k úspěchu jejího webu mnoho přispěvatelů. V seznamu však stála služba na klíč poskytovaná registrací domény Webnames.ca, budováním webových stránek, hostingem a hvězdnou zákaznickou podporou. Výsledkem je, že Christine web měl velký dopad na její profesní image, přinesl jí větší příjmy a postavil ji před širší publikum.

Snímky Julianna Horvat a Garrett Saundry a logo Webnames.ca

Julianna Horvat a Garrett Saundry nám řekli, jak Webnames.ca pomáhá kanadským podnikům budovat webovou přítomnost.

Webnames.ca již téměř dvě desetiletí pomohl tisícům podnikatelů, jako je Christine, malé podniky a organizace na úrovni podniků, vybudovat online přítomnost. Jako jeden z prvních a největších registrátorů domén v Kanadě je Webnames primárním zdrojem domén pro kanadské společnosti a podnikatele a společnost je hrdá na své kanadské dědictví. Od svého založení byl zakládající étos společnosti vždy vysoce orientovaný na zákazníka, což je dodnes patrné.

“Vždy jsme měli zásady dobrovolnictví a vracení komunitě,” řekla Julianna Horvat, marketingová manažerka na Webnames.ca. “I když jsme ziskovou společností, stále se rozhodujeme na základě těchto zásad integrity a děláme to, co je pro naše klienty správné.”

Postaveno z nejuznávanějšího symbolu kanadské identity na webu

Kanadské primární rozšíření názvu domény – .CA – bylo vytvořeno jedním z spoluzakladatelů serveru Webnames.ca.

“Předtím, než jsme se stali hostitelskou společností – která byla na počátku naší historie – John Demco provozoval původní registr domén .CA na dobrovolném základě z University of British Columbia,” řekla Julianna.

V roce 1987 si John vyhradil doménu .CA, která před několika lety předcházela World Wide Web, a během následujících 13 let řídil registraci více než 100 000 těchto domén. V současné době je registrováno více než 2,5 milionu domén .CA, přičemž velká část z nich je spravována serverem Webnames.ca.

Nakonec, v roce 2000, CIRA (kanadská internetová autorita registrace) byla založena.

“.CA TLD byl odstředěn do ziskové firmy,” řekla Julianna. “Webnames.ca byl jedním z prvních akreditovaných registrátorů.”

Webnames.ca byl oficiálně začleněn v roce 2000 a nyní pomáhá spravovat mnoho kanadských špičkových značek a globálních společností Fortune 500, včetně Loblaws, Yellow Pages, Canadian Tire, BMW a McDonald’s, a to prostřednictvím osobního přístupu ke službám.

Každá doména přichází s bezplatnou technickou podporou a službami, včetně předávání e-mailů a parkování, a oddělení služeb zákazníkům společnosti Webnames.ca se může pyšnit 30sekundovou dobou odezvy na příchozí hovory. Webnames.ca poskytuje webmasterům všechny nástroje, které potřebují k úspěchu, a snaží se pozitivně ovlivnit kanadskou společnost tím, že také sponzoruje podniky i neziskové organizace..

Domény, design a hosting pod jednou střechou, aby podniky uspěly

Webnames.ca udržuje všechna svá řešení pod jednou střechou, aby co nejlépe sloužil svým zákazníkům. Všechny plány hostingu zahrnují doménové jméno, neomezenou šířku pásma a úložiště, 99,9% záruku dostupnosti a podporu mnoha e-mailových účtů.

Webmasteři jsou vybaveni uživatelsky přívětivým ovládacím panelem, který používá instalační skripty jedním kliknutím pro WordPress a další aplikace. Webnames.ca také nabízí správu portfolia domén, certifikáty SSL a firemní služby, jako je ochrana ochranných známek.

“Pro každého zákazníka je podstatné, že má vše pod jednou střechou,” řekl Garrett Saundry, produktový manažer produktu Webnames.ca. “Když je všechno dohromady, máte plnou integraci, konsolidovanou budovu a odpovědnost.”

Kombinace řešení společnosti Webnames.ca je speciálně navržena tak, aby spolupracovala, čímž se zjednoduší zákaznický zážitek. Poskytováním all-in-one řešení, Webnames.ca se stává cenným aktivem v jakékoli kanadské online obchodní přítomnosti.

Webnames.ca již není pouze registrátor doménových jmen, nabízí hostování, obchodní e-mail, podporu WordPress, SSL certifikáty, správu portfolia domén, zprostředkování domén a řadu dalších služeb.

“Pokud a kdy nastanou problémy, je to jeden telefonát,” řekl Garrett. “Na straně služeb to není obrovský tým, ale všichni zde jsou dobře udržovaní a mají schopnost pomáhat zákazníkům a opravovat problémy.”

Těsně pletený tým oddaný tomu, aby byl spojencem svým zákazníkům

Úzká integrace služeb Webnames.ca usnadňuje řešení problémů pro společnost a její klienty. Firemní kultura společnosti Webnames.ca navíc pomohla udržet životnost zaměstnanců i klientů.

Podle Garretta byl značný počet zaměstnanců společnosti Webnames.ca ve společnosti po většinu jejího běhu. Mnoho původních členů je stále součástí týmu a téměř polovina všech zaměstnanců byla s Webnames.ca více než pět let. Garrett poznamenal, že spoluzakladatel John Demco je stále se společností a společnost Webnames.ca od svého založení v roce 2000 nezměnila ruce. Cybele Negris, generální ředitel a prezident společnosti Webnames, je také se společností od samého začátku a podporuje její růst. , zaměstnanci a pozitivní pověst toho, co je dnes.

Tento úzce spletitý rodinný přístup k podnikání se rozšiřuje od zaměstnanců společnosti Webnames.ca až po zákaznickou základnu. Tým Webnames.ca považuje klientské firmy za členy rodiny, navazuje na stávající klienty a kontroluje nové zákazníky, aby podpořil otevřenou komunikaci.

Fotografie týmu Webnames.ca

Tým Webnames.ca se stará o to, aby jeho klienti byli úspěšní ve svých online obchodních aktivitách.

“Říkáme, že Webnames.ca nikdy neopustíte,” řekl Garrett, “ať už jste zaměstnanec nebo zákazník.”

Odhodlání týmu se odráží v obchodní etice společnosti, což je zřejmé ze způsobu, jakým zachází s klienty. E-mailová a telefonická komunikace jsou bleskové, rychlé a spolehlivé, přičemž průměrná doba čekání na telefon je kratší než 60 sekund.

Tým Webnames.ca přizpůsobuje podporu a řešení klientských problémů, protože se dobře orientuje v technologii produktů, které klienti používají.

Budoucnost: Integrace s balíčky Plesk a vylepšenými hostingovými balíčky

S cílem poskytnout klientům ještě více nástrojů pro obchodní úspěch online, Webnames.ca nedávno uzavřela partnerství s přední hostitelskou platformou Plesk. Garrett nám řekl, že na obzoru se můžeme hodně těšit.

“Nedávno jsme se stali partnerem Plesk, takže nám otevřel nejrůznější příležitosti pro práci s dalšími integracemi,” řekl. „Budeme také integrovat CloudFlare. Chceme dělat všechno interně a zabalené. “

Ochrana CloudFlare jedním kliknutím poskytuje extrémně jednoduchý způsob, jak pomoci zabezpečeným webům společnosti před DDoS a dalšími útoky způsobenými špatnými požadavky na provoz.

Plesk nabízí vlastní proprietární Web Business Builder (WBB), nástroj, který není běžně nabízen hostům nebo hostiteli. Webnames.ca by se tak stal jedním z mála poskytovatelů nabízejících tento jedinečný obchodní nástroj, který zahrnuje mimo jiné vestavěné řešení eCommerce, FTP a šablony připravené pro mobilní zařízení. WBB poskytuje podnikům plnou kontrolu nad jejich online přítomností, včetně obsahu stránek, značky a správy vztahů se zákazníky. Webnames.ca nabízí ještě další řešení pro přidání do svého fondu a nabízí širokou škálu za rozumnou cenu.

Webnames.ca, vytvořený ze silného vedení a inovativního ducha, pokračuje ve své cestě k tomu, aby organizace vybavil online úspěchem. Webnames.ca, původně vytvořený jako bezplatný způsob, jak klientům ponořit své prsty do online světa, nadále nabízí cenově dostupná řešení pro malé a střední podniky a startupy. Úspěch společnosti není jen díky robustním řešením hostování. Je to také výsledek vynikajícího zákaznického servisu, který zajišťuje vysokou úroveň spokojenosti klientů.

“Jediné, co je mnohem působivější než držba našich zaměstnanců, je držba našich zákazníků,” řekl Garrett.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me