Vyrovnání podmínek: Bezplatný online grafický návrhářský software společnosti Crello umožňuje každému a kdekoli vytvářet ohromující vizuální obsah

TL; DR: Bezplatný software společnosti Crello pro grafický design umožňuje komukoli vytvářet ohromující kousky obrázků a animace během několika sekund, bez ohledu na jejich designové kousky. Společnost, dceřiná společnost Depositphotos, nabízí širokou škálu lokalizovaných písem a šablon, což uživatelům na celém světě umožňuje vytvářet relevantní obsah. Se spouštěcí mentalitou a zaměřením na neustálé zlepšování je Crello na misi usnadňovat a dostupnější grafický design než kdykoli předtím.


Mnoho poskytovatelů softwaru slouží zákazníkům po celém světě, je však vzácné, že podnikají další krok, aby se přizpůsobili kulturním, jazykovým a technickým požadavkům různých trhů..

Koneckonců, lokalizace softwaru vyžaduje mnohem více než jazykový překlad. Vezměte si například grafické aplikace. K překonání kulturních překážek musí vývojáři poskytnout řadu regionálních rodin písem, zvážit místní estetiku a přizpůsobit své šablony v souladu s místními zvyky a svátky.

Logo Crello

Kdokoli může být projektantem společnosti Crello.

Crello, bezplatná platforma pro vizuální úpravy, která slouží zákazníkům po celém světě, v tomto ohledu září. “Naše schopnost pracovat s místním publikem, porozumět jejich potřebám a poskytovat šablony návrhů pro místní akce a oslavy nám pomáhá odlišit se od konkurence,” řekl Nazar Begen, CMO ve společnosti Crello.

Ale to není vše – společnost také dělá tento proces směšně snadným díky vestavěným formátovacím a grafickým prvkům, které umožňují komukoli vytvářet profesionální návrhy v okamžiku. “Nemusíte trávit čas návrhem od nuly,” řekl Nazar. “S Crello můžete vytvořit hotový kousek během několika sekund.”

Vypadá to jako nemožný čin, ale díky 6 500 šablonům, milionům obrázků, tisícům videí a animovaných objektů a stovkám písem umožňuje Crello uživatelům rychle a snadno vytvářet lokalizovaný designový obsah. Nyní, s rostoucí sbírkou animací a video šablon, společnost přináší drag-and-drop úpravy na zcela novou úroveň. Doplňky, jako jsou tyto, jsou součástí zaměření společnosti Crello na neustálé zlepšování – a jejím základním posláním je zpřístupnit profesionální grafický design než kdykoli předtím.

Skvělý design během několika sekund s 6 500 bezplatnými šablonami a 260 fonty

Společnost Crello byla založena před méně než dvěma lety podnikatelem Dmitrijem Sergeevem, který také založil komerční platformu Depositphotos, která přináší autory vysoce kvalitních licencovaných fotografií, grafiky, vektorů a videí spolu s kupci obsahu z celého světa. Společnost má sídlo v New Yorku s kancelářemi v Miláně, Kyjevě, Limassolu, Moskvě a Varšavě.

“Po úspěšném zahájení Depositphotos a let práce v oblasti fotografie se on a jeho partneři rozhodli zahájit Crello s hlavním cílem pomoci komukoli vytvořit ohromující návrhy během několika sekund – ne minut, ale sekund,” řekl Nazar.

Online grafický editor obsahuje více než 30 000 fotografií z Depositphotos knihovny vysoce kvalitních obrázků a ikon, vzorů, vektorů, rámečků, tvarů a ilustrací. Pokud jste ochotni utratit pár babek za přístup k rozsáhlejšímu výběru fotografií, platforma nabízí neuvěřitelných 100 milionů možností.

Snímek obrazovky Crello

Crello je snadno použitelný designový nástroj s bezplatnými profesionálními šablonami.

“Crello nabízí všechny tyto obrázky prostřednictvím svého uživatelského rozhraní pouhým klepnutím, takže nemusíte někam hledat vizuály,” řekl Nazar. “Některé obrázky jsou zdarma a ostatní jsou velmi cenově dostupné, mnoho stojí jen $ 1.”

Přestože Crello sdílí zdroje se společností Depositphotos, Nazar řekl, že společnost pracuje nezávisle. “Působíme jako samostatný startup s našimi vlastními vývojovými, marketingovými, QA a týmy pro rozvoj podnikání,” řekl. “Máme dobré spojení s Depositphotos, ale mají různé strategie a cílí na různé publikum v různých zemích.”

Nazar uvedl, že Crello je obzvláště populární ve východní Evropě a v zemích bývalého SNS kvůli začlenění cyrilských písem. “Naši konkurenti nemají silnou představu o tom, jak pracovat s cyrilickými písmy, a to náš nástroj usnadňuje použití a více relevantní pro toto publikum.”

V zájmu uspokojení fanoušků této platformy v Izraeli poskytuje Crello také širokou škálu zobrazovacích písem pro hebrejský jazyk. “Pak jsou samozřejmě anglicky mluvící země jednou z našich hlavních priorit, takže uvádíme i tisíce latinských písem,” uvedl Nazar..

Řada živých šablon přizpůsobených pro místní publikum

Kromě písem poskytuje společnost Crello také vlastní šablony specifické pro klienty v USA, východní Evropě, Izraeli, Rusku a Brazílii. Rozsáhlá kolekce společnosti neustále roste, zčásti na základě zpětné vazby od zákazníků.

Crello například nedávno nahrál výběr designových šablon s velikonoční tématikou, jejichž cílem je pomoci katolickým a pravoslavným podnikům oslavit svátek s publikem. Když předplatitel zdůraznil, že šablony Passover by uživatelům pomohly oslavit státní svátek v Izraeli, Crello okamžitě spolupracoval se svými uměleckými řediteli na řešení.

“Za pouhé dva dny jsme vytvořili šablony speciálně pro Pesach, abychom pomohli společnostem z Izraele rozpoznat dovolenou v jejich klientské komunikaci,” řekl Nazar. “To je naše výhoda jako spuštění – jsme vždy připraveni skočit a pomoci podle potřeby.”

Cílem společnosti Crello je poskytnout co nejvíce šablon, takže uživatelé nemusí nikdy ztrácet čas vytvářením přizpůsobených návrhů od nuly. “Chceme, aby se lidé soustředili pouze na změnu textu a na upload obrázků a videí, pokud to bude potřeba,” řekl Nazar. “To je jeden z našich nejsilnějších bodů.”

S cílem udržet krok s měnícími se požadavky klientů přináší společnost Crello každý měsíc 300 až 500 nových šablon. K dosažení tohoto zásadního úkolu společnost využívá interních zdrojů pro návrh, outsourcingu pro návrhová studia a partnerů s začínajícími nezávislými designéry. Výsledkem je jedinečné portfolio s řadou estetických a perspektivních designů.

Vytvářejte poutavé návrhy pro animované příspěvky

Více obchodníků se obrací na video, aby vytvořilo poutavé reklamy, a Nazar řekl, že Crello je připraven jim pomoci. “Více než 46% obchodníků nyní používá video ve své reklamě a 26% zbývajícího plánu začít v blízké budoucnosti,” řekl. „V reakci na tuto poptávku poskytujeme nástroje, které usnadňují a zajímavě vytvářejí návrhy videa během několika minut. „

Například společnost Animace Maker společnosti Crello pomáhá obchodníkům, podnikatelům a správcům sociálních médií vytvářet animované příspěvky a reklamy rychle a bez profesionálních designových dovedností. Tento nástroj umožňuje uživatelům přidávat do obrázků animované ikony, ikony emodži a ilustrace; kombinujte fotografie s videem na pozadí pro úžasné vizuální efekty; přizpůsobit hotové animované šablony úpravou prvků; a přizpůsobit návrhy videa platformám, jako je Facebook, Instagram, Twitter.

“Chceme zajistit, aby naši uživatelé měli příležitost vytvářet skvělé animace a videa,” řekl Nazar. „Začali jsme to v srpnu a nyní máme řadu video formátů a asi 6000 video šablon. Za několik měsíců přidáme další funkce. “

Nazar uvedl, že někteří profesionální designéři používají Crello k vytváření obrazových kousků pro klienty, kteří by potřebovali hodiny, kdyby museli začít od nuly. A protože Crello obsahuje tolik přizpůsobitelných šablon, designér nikdy nesmí nechat klienta v tajnosti šetřící čas.

Nové funkce videa a animace lze zdarma otestovat a stáhnout pomocí značky „Created in Crello“. Aby si uživatelé mohli vychutnat všechny funkce designu videa a animované sbírky, které Crello nabízí, budou muset uživatelé upgradovat na účet Pro.

Startovací mentalita se zaměřením na neustálé zlepšování

Nazar uvedl, že Crello má velké plány do budoucna, včetně vydání své mobilní aplikace Beta, která bude k dispozici pro iOS i Android.

“Mobilní aplikace je pro Crello dalším velkým tahem, protože pomáhá společnosti oslovit širší publikum,” uvedl. “Pomocí smartphonu budete moci nahrávat videa, nahrávat je do aplikace, upravovat podle potřeby, měnit velikost jakékoli formy a publikovat svůj výtvor na sociálních médiích.”

Celkově cílem společnosti Crello není inovovat co nejrychleji – je to zajistit, aby společnost vydávala spolehlivé a vysoce kvalitní produkty.

“Pokud jde o vývoj strategie a produktů, naši konkurenti dělají různé věci velmi rychle,” řekl Nazar. “Zaměřili jsme se na to, abychom věci dělali inteligentně.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me