Velká výhoda: Tiny ™ pomáhá vývojářům vytvářet aplikace pro tvorbu obsahu a současně šetří peníze a urychluje uvedení na trh

TL; DR: Po získání uznání pro TinyMCE, populární open-source editor WYSIWYG, rozšířil Tiny své portfolio o flexibilní možnosti nasazení, prémiové pluginy a cloudové služby. Společnost tak umožňuje vývojářům vytvářet aplikace, které koncoví uživatelé potřebují k rychlému a snadnému vytváření obsahu. Mezi vydáním TinyMCE 5.0 Beta a nedávným odhalením Tiny Drive společnost pokračuje v zlepšování způsobu, jakým platící zákazníci i open-source komunity vytvářejí robustní obsahové aplikace.


Za každým úspěšným obchodem stojí podpůrný systém podobný mravenci: síť pracovníků a poskytovatelů služeb, kteří každý den rozdrtávají mimořádné výkony, které udržují hladký chod operací.

V očích mnoha společností vyvíjejících software je Tiny jedním z těchto poskytovatelů – a je schopen nést větší váhu, než by napovídalo její jméno..

Zvažte toto: Řešení pro úpravu textu s otevřeným zdrojovým kódem společnosti, TinyMCE, pomohlo vývojáři butikového softwaru Action Factory vybudovat e-mailovou marketingovou službu pro soupeře MailChimp. Společnost El Roboto také umožnila grafický design, aby nabídla nákladově efektivní, na funkce bohatý CMS s všestranným textovým editorem. A byla to přispívající síla za známými platformami jako WordPress, Medium, Marketo a Zendesk.

Drobné logo

Tiny nyní nabízí editor obsahu s otevřeným zdrojovým kódem, prémiové pluginy a cloudové úložiště.

Přestože Tiny podporuje významné hráče v oboru, není to o hlad. “Cílem je dobře zapadnout do podnikových aplikací jiných lidí,” řekl Andrew Roberts, generální ředitel společnosti Tiny. „Náš software musí vypadat dobře a být citlivý, škálovatelný a přizpůsobitelný, aby odpovídal zbytku toho, co naši vývojáři vytvářejí. Chceme být dobrým partnerem. “

Samotný TinyMCE je na trhu více než deset let. Andrew, který byl od roku 1999 generálním ředitelem společnosti Ephox, spolupracoval s Moxiecode, týmem za TinyMCE, aby prodával podnikové nabídky asi pět let. V roce 2015 se obě skupiny spojily, aby lépe sloužily vývojářům jako jedna společnost se sdílenou vizí.

“TinyMCE měl hodně trakce jako open-source projekt a my jsme cítili, že existuje možnost vybudovat nějaké přidané hodnoty a služby kolem toho, co již bylo úspěšné,” řekl Andrew.

Společnost s názvem Tiny postupně rozšiřovala své portfolio o flexibilní možnosti nasazení, prémiové pluginy a cloudové služby. Dnes Tiny zmocňuje vývojáře vytvářet aplikace, které koncoví uživatelé potřebují k rychlému a snadnému vytváření obsahu. S TinyMCE 5.0 ve verzi beta a nedávným vydáním Tiny Drive společnost pokračuje ve zlepšování způsobu, jakým vývojáři po celém světě vytvářejí aplikace náročné na obsah.

TinyMCE: textový editor s otevřeným zdrojovým kódem a flexibilními možnostmi nasazení

TinyMCE je textový editor s otevřeným zdrojovým kódem (licencovaný pod LGPL), který usnadňuje – bez ohledu na technické znalosti – vytváření bohatého obsahu. A je zde minimální křivka učení: Andrew nám řekl, že s Tiny Quick Start může mnoho uživatelů nainstalovat základní místní editor za méně než 5 minut.

Textový editor je také neuvěřitelně flexibilní. Andrew řekl, že samotný hlavní editor má téměř 100 možností přizpůsobení, od jednoduchých úprav až po nejasné případy použití. Uživatelé mohou dále rozšiřovat funkce s více než 50 snadno konfigurovatelnými pluginy s otevřeným zdrojovým kódem.

“Komunita s otevřeným zdrojovým kódem nám pomohla vybudováním rozšíření a doplňků a trávíme s nimi v této oblasti dost času,” řekl Andrew. “Je to užitečné, protože to znamená, že nejsme jen my, kteří vytváříme editor: Jiní lidé na tom mohou stavět i věci.”

Zobrazení TinyMCE

TinyMCE poskytuje vývojářům nákladově efektivní způsob, jak urychlit čas uvedení na trh.

V prosinci uvedl Tiny další hlavní verzi své platformy, TinyMCE 5.0, ve verzi beta. Verze 5.0 zavádí novou sadu rozhraní API, která vývojářům usnadňují vytváření vlastních modulů plug-in, jakož i framework CSS pro integraci uživatelského rozhraní do systémů vlastního designu.

Nová verze reimagine několik komponent rozhraní, včetně panelů nástrojů, nabídek, tlačítek a panelů karet, pro zvýšení snadnosti použití a modernizaci výchozího nastavení designu. Počínaje verzí 5.0 bude TinyMCE podporovat funkce mobilních motivů, což eliminuje potřebu specifikovat nebo načíst samostatný motiv; a aktualizované technologie prohlížečů, včetně Internet Explorer 11, Chrome, Firefox, Safari, Edge a Opera.

“Je to velmi skinovatelné, použitelné a moderní – obrovská investice pro nás za posledních šest měsíců,” řekl Andrew.

Představujeme Tiny Drive, cloudové řešení pro správu aktiv

Vývojáři si mohou vybrat mezi vlastním hostingem a cloudem TinyMCE, který zahrnuje bezplatný přístup k Amazonu CloudFront CDN, obrazové proxy služby a automatické aktualizace editoru TinyMCE..

TinyMCE Cloud také zahrnuje přístup k Tiny Drive, cloudové službě pro správu souborů a obrázků pro TinyMCE, která se dostala na trh v říjnu. Tento nástroj je k dispozici s bezplatným balíčkem cloudových startérů společnosti, který zahrnuje 100 MB úložiště a 1 GB šířky pásma za měsíc. Díky jednoduchému a transparentnímu stanovování cen mohou ti, kdo hledají další zdroje, snadno upgradovat na svůj výběr vývojářských, pro a vlastních plánů společnosti.

Logo Tiny Drive

TinyMCE Cloud je dodáván s přístupem k nově představenému Tiny Drive.

S ohromujícím množstvím informací vytvářených každý den na internetu a rostoucím znepokojením ohledně zabezpečení cloudového úložiště nám Andrew řekl, že Tiny udržuje ochranu dat na špičkové úrovni. Za tímto účelem Tiny Drive bezpečně ukládá aktiva v cloudu pomocí Amazonu S3 – stejného řešení, kterému důvěřují Netflix, Reuters a Zillow..

“Protože vaše aktiva jsou předávána tam a zpět mezi instancí editoru TinyMCE a kbelíkem S3, používá Tiny Drive pro autentizaci klíč API i JSON Web Token (JWT),” uvedl ředitel blogu pro marketing Blake McCallister v příspěvku na blogu web společnosti. “Každý vývojář používající Disk bude muset vytvořit svůj vlastní JWT a my vás provedeme celým procesem.”

Kromě možnosti nahrávat a spravovat prostředky pomocí Tiny Drive, společnost poskytla nový plugin, Tiny Comments. Plugin, který umožňuje uživatelům zahájit konverzaci nebo se k ní připojit přidáním komentářů k obsahu v editoru TinyMCE, je k dispozici pouze prostřednictvím balíčků Pro a Custom od Tiny’s.

Zřejmé řešení hádanky Build-Versus-Buy

Andrew nám řekl, že Tiny vývojářům usnadňuje rozhodování mezi používáním existujícího softwaru a vývojem vlastního softwaru.

“Šířka funkcí, které můžete od Tinyho získat, dokonce i ve verzi s otevřeným zdrojovým kódem, je nepopiratelná,” řekl. “Většina konkurenčních řešení je příliš základní a pokud si vybudujete vlastní, pravděpodobně budete muset investovat stovky tisíc dolarů do doplňků.”

Obecně platí, že Andrew řekl, že vývojáři jsou závislí na Tiny, aby své výrobky uvedli na trh rychleji a přitom ušetřili peníze a zajistili uspokojivý uživatelský dojem. “Pokud nasadíte systém pro správu obsahu, který vede ke špatnému uživatelskému prostředí, budete mít frustrované uživatele, kteří váš systém nepřijmou,” řekl. “Budou pokračovat v tom, co dělali předtím.”

Na druhou stranu TinyMCE je důvěryhodné řešení připravené k okamžitému použití. Například, když se Sam Gedert, zakladatel výše zmíněné Action Factory, vydal za účelem nalezení editoru HTML, který by mohl použít pro svůj e-mailový marketingový modul, byl šokován tím, jak robustní Tinyova bezplatná verze byla, zatímco stále má funkci plug-and-play. potřeboval to spustit. Na konci dne editor splnil očekávání zákazníků a pomohl Action Factory zastínit konkurenty.

“TinyMCE dramaticky zvýšila celkovou hodnotu našeho softwaru,” řekl Sam v případové studii poskytnuté Tinym. “Díky Drobeček jsme dokázali poskytnout novou funkci e-mailové marketingové kampaně, kterou jsme dříve nebyli schopni.”

Cíl: Vytvořit bezproblémové, škálovatelné řešení

Vzhledem k tomu, že pokračující trendy mění podobu online správy obsahu, cílem Andrewa je zajistit, aby Tiny zůstal uživatelsky přívětivou službou.

“Často jsme nasazeni v situacích, kdy je školení obtížné nebo neexistuje, takže lidé musí být schopni nástroj vyzvednout intuitivně,” řekl Andrew. “Měli by potřebovat pouze dovednosti, které získali kdekoli jinde pomocí počítače nebo WordPress.”

Tým zkoumá, jak lidé dávají přednost vytváření seznamů, úprav tabulek a použití nadpisů, mimo jiné běžné úkoly. “Během editace mohou nastat tisíce interakcí, které vyžadují kódování,” řekl Andrew. „Opravdu se snažíme tuto cestu vyhladit pro uživatele, kteří chtějí vytvářet obsah, ale jsou s Microsoft Wordem obeznámeni více než online nástroje pro editaci obsahu.“

Použitelnost stranou, Andrew zaznamenal nárůst v API-řízený, známý jako bezhlavý, správa obsahu. “To ovlivnilo naše vývojáře, kteří nyní vytvářejí aplikace React a Angular,” řekl Andrew. “V reakci na to jsme vytvořili integraci Tinyho, která v těchto nových front-end rámcích funguje hladce.” Jsou velmi populární a my dostáváme přes 100 000 stažení měsíčně. “

Protože budoucí trendy vedou k měnícím se potřebám, Tinyho poslání zůstane stejné: být vývojovým systémem, který vývojáři potřebují při vytváření krásných online obsahových aplikací.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map