Udělejte nábor týmového sportu: Páka sloučí technologii ATS a CRM a zefektivní proces náboru

TL; DR: Velké nájemné dělají skvělé společnosti. S nedostatkem kvalifikované pracovní síly je důležité, aby společnosti byly při náboru nových talentů agresivnější. Společnost Lever byla založena s cílem poskytnout podnikům výhodu v získávání nejlepších kandidátů. Spojením velkých dat s marketingovými strategiemi Lever udržuje zaměstnance zapojené do procesu najímání synchronně a dělá z náboru nových kandidátů týmový sport. Mezi doplňkové produkty patří Lever Nurture, který pomáhá při aktivním získávání kandidátů, a Lever Talent Intelligence, která poskytuje výkonné vizuální dashboardy, které pomáhají společnostem získat informace z jejich dat a optimalizovat proces najímání. Lever poskytuje podnikům konkurenční výhodu oproti konkurenčním společnostem, pokud jde o nábor talentů, tím, že nabíjí proces najímání intuitivním a snadno použitelným softwarem.


Na moderním trhu práce je obtížné přijít kvalifikovanou pracovní silou, což nutí společnosti, aby agresivně konkurovaly talentovaným zaměstnancům. Hledání správného kandidáta se stalo podobné náboru na vysoké škole. Když všechny nejlepší programy v národě chtějí stejný pěthvězdičkový quarterback, nečekají na hráče, aby se jich zeptal, zda se může připojit k týmu. Kontaktují ho kdykoli je to možné, vysílají pomocné trenéry na jeho hry a praktiky na střední škole a v neděli se připojují k matce v kostele.

Tento přístup najímání osob na palubě je nyní v jiných oblastech práce stále běžnější. Nábor a pronájem pětihvězdičkových kandidátů se v podstatě stal týmovým sportem, do kterého se zapojilo více zaměstnanců, aby prodali práci a společnost budoucímu zaměstnanci.

Portrét Leela Srinivasan, hlavní marketingová ředitelka ve společnosti Lever

Leela Srinivasan, ředitelka marketingu ve společnosti Lever, nám řekla o tom, jak její společnost poskytuje software, který pomáhá podnikům přizpůsobit se modernímu náboru.

Nedávno jsme hovořili s Leelou Srinivasan, hlavní marketingovou ředitelkou ve společnosti Lever. Řekla nám, že když zakladatelé Lever Sarah Nahm, Nate Smith a Randal Truong začali v roce 2012 svou softwarovou společnost, zeptali se desítek obchodních vůdců, jaká je jejich největší výzva v rozšiřování. Drtivou odpovědí bylo, že nábor pracovníků zpomalil růst, protože software nepodporoval moderní proces náboru. Tři zakladatelé a jejich rodící se tým tedy vyzkoušeli jedinečný experiment.

“Vložili se na Twitter po dobu šesti měsíců a seděli asi 10 stop od náborového týmu,” řekla Leela. “Stínovali najímající manažery, hovořili s tazateli, vyhlíželi přes ramena náborových koordinátorů, hovořili s vedoucími pracovníky a dokonce hovořili s kandidáty.” Účelem toho bylo pochopit základní příčiny, proč bylo najímání tak bolestivé ze všech výhod v ekosystému talentů. “

Na základě těchto informací tým navrhl Lever od základů k podpoře moderních postupů najímání, hladce spojoval řízení vztahů se zákazníky (CRM) s technologií sledovacího systému žadatelů (ATS), aby se proces najímání zefektivnil..

O čtyři roky později má společnost se sídlem v San Francisku více než 1100 firemních zákazníků, což je skupina, která zahrnuje online maloobchody jako ModCloth, Everlane a Tuft. & Jehly, jakož i poskytovatelé elektronického obchodování, jako jsou Shopify, Shopkick, Wish a Paymark. Uživatelé společnosti Lever získali a zkontrolovali miliony kandidátů prostřednictvím softwaru, který podporuje používání marketingových strategií, aby lépe oslovil ty nejlepší talenty.

Lever Hire ™ zaujímá datový přístup k nalezení prvotřídního talentu

Najímání manažerů a náborových pracovníků hraje důležitou roli ve společnostech. Budoucí úspěch společnosti může často záviset na nalezení správného postavení pro každou pozici. S Lever Hire se mohou náboroví manažeři zaměřit na větší obrázek a automatizovat markanty, kteří zabírají tolik času, a uvolnit je tak, aby vytvořili přizpůsobené aplikační prostředí pro každého kandidáta.

“Lever Hire je naše základní platforma,” řekla Leela. “To je platforma, kde ATS splňuje CRM a používá ji všech 1100 plus našich zákazníků k řízení procesu najímání od získávání zdrojů až po pronájem.”

Lever Hire je plně vybavený systém sledování uchazečů, ve kterém mohou společnosti nastavit své kandidátské stránky, spustit všechny procesy pohovoru, spravovat své kandidáty a organizovat zpětnou vazbu od zaměstnanců a kandidátů. Zahrnuje rozšíření prohlížeče, které umožňuje doporučení na jedno kliknutí, takže vaši zaměstnanci mohou začít hledat kandidáty, kteří si mohou přidat do svého potrubí, s integracemi na jedno kliknutí pro pracovní desky, jako jsou Glassdoor a LinkedIn, a schopnost dosáhnout bezpočet dalších prostřednictvím JobTarget.

Screenshoty k Lever Hire

Lever Hire pomáhá společnostem zaujmout týmový přístup k náboru se softwarem, který udržuje každého na stejném místě

Důležitou funkcí v Lever Hire je obousměrná synchronizace e-mailů, která v podstatě vytváří sdílenou schránku, takže každý zaměstnanec, který pracuje na náboru, je na stejné stránce s každým uchazečem. Proces pohovoru je také efektivnější díky rozhraní drag-and-drop, které se synchronizuje s kalendářem, takže můžete najít nejlepší čas pro nastavení rozhovorů. Pokud s pohovorem půjde všechno, společnosti mohou dokonce rozšířit nabídku prostřednictvím Lever a získat nabídku interně schválenou díky integraci s DocuSign, než se dostane na kandidáta.

Vytvářejte kandidátské vztahy a sledujte úspěch náboru pomocí Neverureovy páky & Doplňky Analytics

Některé společnosti mají sofistikovanější postupy najímání a Lever nabízí doplňkový software pro podporu další úrovně procesů najímání.

Společnost Lever Nurture, která byla představena v roce 2016, byla navržena tak, aby odpovídala rostoucímu trendu proaktivního zajišťování zdrojů pro těžší náplně.

„Díky Lever Nurture dáváme našim zákazníkům příležitost, aby své zdroje plně využívali automatizací pracovních postupů a administrativní práce spojené se získáváním zdrojů,“ řekla Leela. “Tímto způsobem se mohou zaměřit na vyladění zprávy a na to, aby byli ve zprávě co nejrelevantnější a nejpřesvědčivější, když osloví kandidáty.”

Vytrvalost se stala nezbytnou při přesvědčování nejlepších talentů, aby zvážili vstup do vaší společnosti.

Snímek obrazovky stavby potrubí pomocí Lever Nurture

Lever Nurture používá rozšíření a integrace prohlížečů pro zjednodušení procesu nastavování potrubí.

“Musíte být vytrvalí, protože možná ten kandidát byl na dovolené s prvním kontaktem, možná byli celý den na setkáních,” řekla Leela. “Je tolik důvodů, proč zprávu neviděli, a vše, co je potřeba, je natáhnout se ve správný okamžik.” Rozlévá se to do psychologie závazků, kde se skutečně cítí, jako kdyby vám dlužili odpověď na čtvrtou, pátou nebo šestou velmi zdvořilou zprávu, kterou jste jim poslali. “

Lever Nurture poskytuje společnostem nástroje pro nastavení pracovních toků templatizovaným způsobem, aby se mohly rozhodnout, kolik kontaktních bodů chtějí mít s potenciálními kandidáty a kdy chtějí, aby k nim došlo. Mohou se rozhodnout posílat zprávy od různých zaměstnanců, aby se pokusili být efektivnější.

“Pokud například pracujete v oblasti platebních techniků, můžete reagovat na náborového pracovníka, ale určitě odpovíte na viceprezidenta pro strojírenství,” řekla Leela. „Pomáháme společnostem, aby byly co nejrelevantnější v dosahu, kde mohou do pracovního procesu vložit několik kandidátů, udělat nějakou lehkou personalizaci v rámci vlastních polí v šabloně, aby při přijetí zprávy uchazeči cítili, že s nimi mluví. přímo.”

Velká data jsou rostoucím trendem prakticky ve všech oborech. Společnost Lever vyvinula bohaté analytické funkce, které pomáhají sledovat efektivitu náborové kampaně pomocí robustních přehledů zabudovaných do produktu. To pomáhá společnostem lépe vypracovat své strategie zaměřit se na konkrétní pracovní desky a zjistit, které nájemné se ukázalo jako pozitivní prostřednictvím dekonstrukce dat.

Screenshoty k Lever Analytics

Lever Analytics využívá vizuální přístup k údajům o náboru, což pomáhá manažerům najímat smysl jejich strategií.

Zachycení smysluplných poznatků z velkého množství dat může být matoucí. Díky integraci s Tableau, populárním nástrojem business intelligence, spustil Lever Talent Intelligence, aby zákazníkům poskytl přizpůsobitelný vysoce vizuální analytický modul.

„Vytvořili jsme několik velmi intuitivních řídicích panelů pro týmy, které mohou používat a krájet a naklánět své vlastní údaje o náborech podrobněji, aby se dostaly ke všem nejrůznějším skutečnostem a číslům, včetně pomoci jim pochopit produktivitu náborového týmu, aby mohli přemýšlet o pracovní zátěži při náboru, “řekla Leela.

Cílem je lépe porozumět tomu, co umožňuje kvalitní pronájem prostřednictvím dat, a vyvinout důkladný systém, který povede k tomu, co Leela nazvala „Svatým grálem najímání“. Někdy během pohovoru existují známky, které mohou předpovídat, zda bude kandidát úspěšný ve společnosti, a cílem je použít data k hledání trendů, které vedou k velkým náborům.

Proaktivní nábor na vzestup kvůli nedostatku kvalifikované pracovní síly

Společnosti, zejména ty, které zaměstnávají profesionály v bílých límcích, mají stále obtížnější obsadit pozice kvalifikovanými pracovníky.

Národní federace nezávislých podniků uvedla v říjnu 2016, že 48 procent podniků, které chtějí najmout, uvedlo jen málo nebo žádné kvalifikované uchazeče o neobsazené pozice..

Tento nedostatek vedl k potřebě proaktivního náboru, který se stal běžným způsobem, jak do společnosti přivést nové talenty. Internet změnil způsob, jakým lidé přemýšlejí o hledání práce a způsob, jakým společnosti nacházejí talent, a společnosti se musely při náboru najat mnohem agresivnější.

“Nedávno jsme provedli nějaký benchmarkingový výzkum, abychom pochopili zdroj najímání společností,” řekla Leela. “Hledali jsme data pro více než 1 000 společností, se kterými jsme pracovali, a zjistili jsme, že téměř 1 ze 3 nájemců (31 procent) pochází ze snah společností, které v podstatě chodily ven a snažily se najít to, co se nazývá pasivní kandidát? – někdo, kdo je nebudou aktivně hledat svůj další koncert, ale pobaví se o této práci konverzací, bude-li předložena s něčím přesvědčivým. “

Platformy sociálních médií a weby, jako je Glassdoor, vedly k úrovni transparentnosti, kde jsou firemní značky propojeny s firemní kulturou, a vysoce kvalifikovaní kandidáti často zjistí, jaké to je pro společnost pracovat, než se vůbec rozhodnou podat žádost. V jistém smyslu tedy musí společnosti nyní na trhu zaujmout silné kandidáty, protože si v podstatě mohou vybrat, kde chtějí pracovat.

“Je to všechno o aktivním vycházení a klepání lidí na rameno,” řekla Leela. “Jde o proaktivní získávání a budování vztahů s uchazeči. A to je to, na co je náš software zaměřen.”

Lever’s Software dává Manažerům náboru konkurenční výhodu

Skvělá společnost začíná talentovaným personálem. Protože více firem přistupuje k najímání jako tým, je nezbytné, aby byl každý na stejné stránce u každého kandidáta. Pokud se fotbalový trenér pokouší najmout pěthvězdičkového quarterbacka, jeho program bude vypadat atraktivnější, pokud jeho pomocní trenéři pomáhají, aby se tento hráč cítil zvláštním. Totéž lze aplikovat i na podnikání – díky potenciálním novým nájemcům, kteří se cítí zvláštně díky aktivním kontaktním bodům, je pravděpodobnější, že vyhrajete nad pětihvězdičkovými kandidáty.

Lever Hire kombinuje prvky CRM s plně vybavenou ATS, aby pomohl společnostem aktivně získávat a vylepšovat kandidáty, což společnostem umožňuje dosáhnout nejlepších talentů, i když nehledají práci. Lever Nurture, který překračuje základní platformu, je software, který umožňuje společnostem uspět s hlubším marketingovým přístupem k náboru, zatímco Lever Analytics poskytuje manažerským týmům možnost přijímat včasná a informovaná rozhodnutí o najímání prostřednictvím analýzy velkých dat..

Vzhledem k tomu, že o stejné kandidáty na vysoké úrovni soutěží tolik podniků, Lever poskytuje důležitou výhodu, která pomáhá zajistit správný nábor, aby společnosti mohly prosperovat..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me