Tkané v DNA Codero: Jak 100% záruka dostupnosti, hybridní cloud na vyžádání a kultura zákaznické podpory přinášejí úspěch

TL; DR: Codero nabízí vysoce kvalitní dedikovaný, cloudový a spravovaný hosting, ale jejich patentovaný hybridní hosting On-Demand je místem, kde září 14letá společnost. Se společností Codero mohou zákazníci spravovat náklady při údržbě, růstu a škálování infrastruktury. Díky prezidentovi a generálnímu řediteli, který dříve spustil cloudové služby v Rackspace a Hewlitt-Packard, se Codero nyní zaměřuje na společnosti jako AWS s konkurenčními službami a špičkovou zákaznickou podporou – za zlomek nákladů.


Emil Sayegh, průkopník cloud computingu, byl špičkovým manažerem ve velkých společnostech, jako jsou Rackspace a Hewlitt-Packard, a poskytl cloudové nabídky obou společností ze země.

Před méně než pěti lety však odešel do společnosti méně než desetina velikosti technických gigantů. Codero již provedl věci, které se snažil stavět v Rackspace a HP.

Codero je David k Goliášům z Rackspace a AWS. Emil je unapologetický prezident, generální ředitel a předseda představenstva, který říká, že hybridní cloud hosting společnosti Codero je lepší a levnější než AWS.

“Codero měl dvě věci, aby byl úspěšný v cloudhostingovém podnikání,” řekla Emil, proč opustil Rackspace a HP. “Kultura silného zákaznického servisu plus kultura, která chce všechno automatizovat … Pokud zkombinujete tyto dvě věci, je to opravdu předpis pro úspěch v každém úsilí o hosting.”

Díky historii, která sahá až do roku 1992, se Codero vyvinula v globální společnost s nejmodernějšími datovými centry přitahujícími například Delta Air Lines, NBC News a Barclays Investment Bank. Přidejte skóre zákaznických služeb, které patří mezi hodnocení jako Amazon, Apple, Samsung a Netflix, a zdá se, že menší hostitelská společnost připravuje velké lidi na dvoudílném receptu úspěchu..

Část 1: Propagujte kulturu silného zákaznického servisu

Tým společnosti Codero je hrdý na své skóre Net Promoter Score (NPS). Průmysl hostingu průměruje NPS na jednociferné číslo, ale skóre Codero 70 je srovnatelné se skóre Amazon a Apple.

“Tohle je opravdu náskok,” řekla Emil. “Měříme to každý měsíc, nábožensky.” Žijeme tím. Zákazníci neustále mají rádi zážitky, které mají s Codero. “

Zaměstnanci Codero na konferencích a kancelářích v Kansas City a Austinu

Vedení společnosti Codero trvá na tom, že se všemi zaměstnanci, zákazníky a partnery by se mělo zacházet jako s rodinou.

Tým podpory v USA je k dispozici 24/7/365 telefonicky, chatem a lístkem. Zákazníci mohou očekávat odpověď za méně než minutu prostřednictvím telefonu a chatu a méně než 20 minut prostřednictvím podpůrného lístku.

Posláním společnosti Codero je poskytovat výjimečné služby každému zákazníkovi v každé interakci, bez výjimek. Pro společnost Emil je spolehlivost nejvyšší prioritou a klíčovou součástí cíle společnosti Codero překonat očekávání zákazníků.

“Spolehlivost přichází před čímkoli a vším ostatním,” řekl. “Pokud nemáte provozuschopnost, upřímně řečeno, nic jiného nezáleží.” Můžete mít skvělý zákaznický servis a nikdo se nestará. Můžete mít skvělé ceny a nikdo se nestará. Můžete mít skvělou technologii, ale nikdo se nestará. “

Záruka 100% dostupnosti je dosažena kombinací toho, co zaměstnanci společnosti Codero dělají jako poskytovatelé infrastruktury, aplikace, které vyvinuli a nainstalovali, a jejich schopností předvídat nebo se vypořádat s poruchami, uvedla Emil. První věcí, kterou udělal, když se připojil k Coderu, bylo „najmout absolutně nejlepší tým pro síťové operace, se kterým jsem kdy pracoval,“ řekl.

To zahrnovalo Jasona Ackleyho, vrchního síťového ředitele společnosti Codero a vrchního viceprezidenta pro technické operace, který „z hlediska spolehlivosti a výkonu sítě nás postavil nad všechny ostatní,“ řekl Emil. “Nemůžu si vzpomenout, kdy jsme v loňském roce někomu dali kredit, protože, upřímně řečeno, jsme prostě neměli žádné prostoje, za které jsme byli zodpovědní.”

Část 2: Zachyťte sílu vyhrazenou flexibilitou cloudu

Zatímco Codero nabízí dedikovaný, cloudový a spravovaný hosting, opravdu visí na svém hybridním cloudovém hostování On-Demand, což je síťová vrstva založená na API, která zákazníkům umožňuje rozdělovat dedikované a cloudové servery podle potřeby.

Datové centrum Codero v Dallasu-Fort Worth

Díky hybridnímu hostování mohou zákazníci využít dedikovaného i cloudového hostingu.

Hybridní síť společnosti Codero propojuje všechny vyhrazené a cloudové zdroje zákazníka bez vlastnických mostů, softwaru nebo složitých konfigurací. Konfigurace poskytuje on-demand, automatizovanou škálovatelnost a umožňuje uživatelům využívat jak flexibilitu cloudu, tak sílu vyhrazeného hostingu.

“V zásadě to vylučuje celou debatu mezi vyhrazeným a cloudovým hostingem a kdy a jak to udělat a kdy to udělat,” řekla Emil. “Vidíme spoustu zákazníků, kteří skutečně opouštějí AWS a Google Cloud a přicházejí do Codero kvůli této možnosti.”

Dedikované servery poskytují podporu pro spouštění databází

Spuštění databáze v cloudových službách, jako je AWS, může být levné, pokud „nejste příliš úspěšní nebo nemáte vysokou poptávku, upřímně řečeno,“ řekla Emil. “Jakmile to začnete používat vážně, účty jsou absolutně astronomické.”

V den našeho rozhovoru nám Emil řekla o tom zákazníkovi, který ráno přišel do Codero. V AWS platili více než 30 000 $; Společnost Codero dokázala vytvořit a nainstalovat celou svou infrastrukturu za 10 000 $.

“Jakmile se rozšíříte s AWS, dostanete se do bodu, kdy utratíte třikrát tolik, kolik skutečně potřebujete,” řekl. “V tom okamžiku je prostě lepší získat kombinaci specializované a cloudové infrastruktury zapouzdřené v hybridu.” Pokud nepotřebujete škálovat, stačí dát databázi do vyhrazených polí a ušetřit spoustu peněz. “

Cloudové servery umožňují rychlé škálování pro firmy

V závislosti na operačním systému nebo obrazu se servery mohou během několika minut roztočit, řekla Emil, odhadujíc, že ​​Linuxové servery se rozplývají téměř okamžitě v cloudu a věnování hostingu trvá asi 20 minut. Počítače se systémem Windows mohou trvat několik minut pro cloudové hostování a nahoru o 30 až 45 minut pro vyhrazené. Hybridní síť rezonuje nejsilněji s webovými stránkami eCommerce a společnostmi provozujícími platformu Software-as-a-Service, kterou Emil odhaduje na zhruba polovinu zákazníků Codero.

“Co vidíme, typickou architekturou je to, že vyhrazené schránky provozují databáze a poté webové aplikace běží na cloudu,” řekl Emil. “Nemáte vždy čas čekat na ruční roztočení vyhrazeného boxu.” Musíte být schopni škálovat nahoru a dolů velmi rychle v závislosti na vašem provozu. Proto považujeme hybrid za ideální architekturu. “

Krok zpět: Evoluce Codero

Codero – původně známé jako Aplus.net – začalo v roce 1992 jako prodejna počítačů v San Diegu. Jak internet a jejich podnikání začaly růst, Aplus.net se proměnil v poskytovatele internetových služeb. Dále přidali sdílenou hostingovou službu. Poté se jednalo o vyhrazený hosting, následovaný webdesignovými službami. Jako by to nedělali dost, Aplus.net také přidal registraci doménového jména.

V roce 2006 společnost Aplus.net získala společnost Catalyst Investors, soukromá investiční společnost z New Yorku, která pokračovala v prodeji sdíleného hostingu, registrace doménového jména a komponent webového designu..

Katalyzátor udržoval „korunovační klenoty společnosti“ podle Emila a zaměřil společnost na vyhrazený, spravovaný a cloudový hosting. V roce 2009 investoři rebrandovali společnost jako Codero.

Otevření nových trhů získáním

Emil se připojil k Codero v roce 2012 a rostl Codero, dokud nebyly znovu získány v květnu 2015 – tentokrát společností BLM Acquisition Corporation, konsorciem 32 regionálních poskytovatelů telekomunikačních a širokopásmových služeb.

Mapa investorů Codero a portrét Emila Sayegha

Vzhledem k tomu, že se po celé zemi šíří Emil a spousta investorů, je Codero připraveno růst.

“Záměrem je, aby se tito investoři stali jedním z našich kanálů, kteří budou nabízet na trhu v těžko přístupných prostorech, k nimž se nemůžeme dostat přímým marketingem nebo tradičnějšími kanály,”.

Rozšíření a plánování dopředu, aby se zajistilo, že služby budou moci každou bouři

V současné době má Codero sídlo v Kansas City, s týmy také v Austinu a Phoenixu. Datacentra jsou umístěna ve Phoenixu, Dallasu a Ashburn ve Virginii. Emil odhaduje, že rodina Codero je rovnoměrně rozdělena na podporu, vývoj, prodej a marketing, provoz datových center a vedoucí pracovníky. Rozšíření týmů v tolika specialitách a lokalitách po celé zemi je zcela záměrné.

“Pokud bude kancelář odříznuta, nechceme být odříznuti od našich zákazníků,” řekl. “Tyto kanceláře jsou nadbytečné a jsou zcela schopny nést zátěž v případě nějaké povětrnostní události nebo nepředvídaných okolností.” Musíte tyto věci naplánovat, pokud obsluhujete zákazníky, jejichž webová přítomnost a infrastruktura je pro ně kritická. “

Codero roste s úzkým zaměřením na technologii a podporu

I když se jim daří, Codero není tak známé jako společnosti, na které mají zaměřeny. Dokonce ani Emil nebyl se společností seznámen, když byl osloven o otevření prezidenta a generálního ředitele, podle článku SiliconANGLE. Když zkoumal Codero, zavolal Emil některým svým zákazníkům a byl ohromen jednomyslnými recenzemi nadšených.

“Musíte se zeptat sami sebe, proč je to nejlépe střežené tajemství hostování?” zeptal se.

Během své 14leté cesty se Codero rozrostlo o štíhlé, silné a talentované. Nyní s Emilem u kormidla David přináší boj do Goliathu o hybridní hostování.

“Codero je dnes velmi odlišné, než tomu bylo před pěti lety,” řekla Emil. “Podařilo se nám využít našich dvou silných stránek a oživit je tak, aby z nich mohli těžit zákazníci.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map