Společnost Ionblade poskytuje citlivá řešení hostování v celé Evropě a Severní Americe s velkým datovým centrem Tier 3

TL; DR: Ionblade nabízí prostřednictvím svých čtyř datových center Tier 3 komplexní sadu globálních hostingových služeb a nástrojů pro správu webových stránek, včetně designu aplikací a správy domén. Jedním z klíčových rozlišovačů Ionblade jsou cenově dostupné plány řízené podpory, které zákazníkům pomáhají řešit problémy za zlomek času, který může trvat u jiných hostitelů. Společnost také usiluje o to, aby konkurentům vyrazila svižným rozmístěním nových technologií, které zákazníkům umožňují rychleji využívat nejnovější inovace.


Jak se B2B obchod připravuje na vstup do další dekády, výzkum naznačuje, že zkušenosti zákazníků jsou připraveny předjíždět jak cenu, tak kvalitu produktů jako klíčového rozlišovacího prvku značky. V hostitelském průmyslu vybudovala společnost Pasonena v kalifornské Ionblade úspěšný obchodní model, který uspokojuje tuto novou dynamiku.

Ionblade klade důraz na vyšší úroveň podpory a schopnosti reagovat na širokou škálu hostingových služeb, které také konkurenčně oceňuje. Společnost se snaží poskytovat vynikající úroveň služeb pro všechny úrovně svých produktů – odpovídající pouze prémiovým vrstvám nabízeným jinými poskytovateli hostingu. Toto odhodlání má za následek vysokou spokojenost a růst v přeplněném průmyslu.

Logo Ionblade

Ionblade poskytuje podnikům komplexní sadu webových služeb.

A Ionblade je už dost dlouho na to, aby pochopila hodnotu organického růstu v hostitelském průmyslu.

Díky firemní linii, která sahá do roku 2008, si společnost vybudovala svůj IT majetek v souladu s růstem své zákaznické základny. Ze svých čtyř datových center Tier 3 nabízí Ionblade většinu služeb, které dnešní globální podniky potřebují, včetně sdíleného, ​​spravovaného, ​​vyhrazeného, ​​VPS a cloudového hostingu..

Společnost poskytuje další vrstvy služeb s portfoliem možností vytváření a správy webových stránek. Ionblade nabízí podporu webmastera, návrh aplikací a další nástroje s přidanou hodnotou – včetně sady SEO a ochrany SSL. Hostitel dokonce poskytuje registraci a správu webových domén, aby doplnil své komplexní portfolio.

I na tomto pozadí služeb a nástrojů však podpora Ionblade stále vyniká pro mnoho moderních podniků, které potřebují řešení rychle.

“Zákazníci, kteří se k nám přesunuli, říkají, že jsou zvyklí až na 72 hodin čekat na vyřízení žádosti o podporu,” řekl Mark Stathatos, vedoucí rozvoje Ionblade Business Development. “Je to dlouhé čekání, pokud máte problém s webem, který poškozuje vaše podnikání.” Ionblade dostane problémy vyřešené za zlomek té doby. “

Tým zákaznické podpory upřednostňuje časy rychlé reakce

Ionblade se objevil od svého evropského rodiče, když viděl příležitost vzít svůj úspěšný model hostování v Atlantiku. Jeho tým viděl nedržený trh a další hostingové společnosti, které nechtěly poskytovat vysokou úroveň zákaznické podpory za ceny bez prémií.

„Průlom nastal v letech 2012–2013, kdy jsme viděli, že mnoho poskytovatelů hostingu v USA není dobře obsluhováno jejich poskytovateli hostingu,“ řekl Mark. “Zopakovali jsme tedy strategii, která v Evropě fungovala dobře.” Nenabízíme nejnižší cenu se sníženou úrovní služeb. Místo toho je naše síla v našich rozumných cenách – ale skutečně, opravdu dobrá zákaznická podpora. “

Screenshot funkcí Ionblade

Zákaznická podpora a vysoká doba pohotovosti jsou dvě z hlavních priorit společnosti Ionblade.

Jak společnost vzlétla, rozšířila své portfolio služeb o virtuální soukromé servery, dedikované servery a cloudhosting. A podniky v USA si rychle začaly uvědomovat výhody této citlivé a dostupné podpory.

Podle průzkumu společnosti Zendesk 72% respondentů obviňuje své špatné interakce se zákaznickým servisem za to, že musely vysvětlit své problémy více lidem během následných hovorů. Tato frustrace se týká také klientů B2B, protože čekací doby mohou výrazně ovlivnit příjmy a udržení zákazníků.

“Podívali jsme se na naše konkurenty – zejména na velké hostitele – a zjistili jsme, že to, co chybí, je pro zákaznickou podporu,” řekl Mark.

„Vypadalo to, že zlevněné ceny nutně znamenaly splnění nestandardní podpory. U některých z těchto poskytovatelů můžete pokaždé uskutečnit volání s žádostí o podporu a pokaždé mluvit s jinou osobou. “

Umožňují rychlejší zavádění nejnovějších technologií, aby klienti získali výhodu

Někteří poskytovatelé hostingu vstupují na trh věří, že jejich služby přinesou stabilní a zajištěné toky příjmů a že rychlý růst IT nemovitostí usnadní získávání zákazníků. Riziko však není v souladu s technologickým vývojem, který ovlivňuje průmysl.

Někteří hostitelé staví velká datová centra, ale zatímco jsou zaneprázdněni hledáním zákazníků, některé nové technologie měnící her činí jejich aktiva zastaralými.

Ionblade se tomuto scénáři vyhýbala přípravou na budoucnost. Podle Marka se pomalý růst rovná stabilnímu růstu. Navíc mohou menší poskytovatelé hostingu často přidávat hodnotu a získávat zákazníky způsobem, který jejich větší soupeři nemohou.

Jde o sledování změn na trhu a přizpůsobení se technologickému vývoji. Mark však řekl, že výzvou na hostitelském trhu není změna sama o sobě.

„Počítá se s tím, že je schopna rychle implementovat nové technologie a nabídnout svým zákazníkům výhody co nejdříve. S většími poskytovateli služeb může nastat více problémů a jejich zavádění nových nabídek trvá déle, “řekl.

Ale i s velkým datovým centrem Tier 3 se Ionblade dokáže rychle přizpůsobit technologickému prostředí řazení.

“To je pro nás hlavní výhoda,” řekl. “Protože nové technologie získávají tržní uznání, věříme, že je můžeme našim zákazníkům přiblížit mnohem rychleji než naši konkurenti.”

Jediný zdroj pro všechny potřeby hostingu, který eliminuje problém

Další dimenzí obchodního modelu Ionblade je portfolio bezpečnostních funkcí a nástroje pro tvorbu webových stránek. Společnost pomáhá svým zákazníkům prostřednictvím každé úrovně jejich cesty se službami od registrace domény po grafický design až po podporu webmastera.

Mezi další služby s přidanou hodnotou patří čtyřpilierová sada SEO a ochrana SSL (od společnosti Comodo). Mnoho z těchto funkcí přichází s odstupňovanými cenami, takže zákazníci mohou najít balíček, který nejlépe vyhovuje jejich obchodním potřebám.

“Zákazníci nám říkají, že se jim líbí skutečnost, že mohou dělat všechno na jednom místě, prostřednictvím jednoho poskytovatele služeb – hostovat své webové stránky a přidávat domény a další produkty s přidanou hodnotou,” řekl Mark..

Snímek obrazovky řešení Ionblade

Podniky si často vyberou Ionblade, protože dokáže uspokojit všechny své webové potřeby prostřednictvím jednoho poskytovatele.

Většina hostingových společností tyto druhy služeb nenabízí, protože webové služby se mohou podle Marka stát časově velmi náročné. Společnosti musí úzce spolupracovat s klienty, hledat řešení a vytvářet balíčky. Mnoho z nich není postaveno, aby splnilo všechny tyto úkoly rychle.

“V Ionblade je naše myšlení jiné.” Klientům nabízíme kompletní portfolio, aby nemuseli chodit někam jinam, “řekl Mark. “Nemusejí rozdělit projekt a zabývat se spoustou různých společností.”

Závazek Ionblade k podpoře na vysoké úrovni také hraje významnou roli v jeho popularitě. V případě problému s webem může společnost vyřešit celou technologickou linku od prohlížeče po server backend.

Agnostický přístup server-prodejce poskytuje optimální hodnotu

Charakteristický přístup společnosti Ionblade k trhu ukazuje, jak se poskytovatelé hostingových služeb mohou odlišit na konkurenčním trhu. S jeho hostingem, serverem a cloudovým portfoliem je jeho cílem prvotřídní zákaznická podpora za rozumné ceny. Nabídka webového tvůrce je navržena tak, aby klientům umožnila koupit to, co potřebují – a sazby jsou podle toho strukturovány.

Společnost se také připravuje na novou fázi expanze směřující do příštího desetiletí a její produkty a služby jsou pravidelně kontrolovány.

“Aktualizujeme naše portfolio nejméně třikrát nebo čtyřikrát ročně,” řekl Mark. “Jde v podstatě o probíhající proces – něco, o čem každý den přemýšlíme.”

Jedním z příkladů toho jsou firemní specializované nabídky hostingu, pro které poskytuje specializované nabídky. Důvodem je to, že společnost k hostování nepoužívá specializované dodavatele. Místo toho Ionblade hledá nabídku nejlepší hodnoty pro klienta před poskytnutím nabídky.

A podle Marka bude Ionblade pokračovat ve zlepšování své hodnotové nabídky tím, že bude plnit požadavky zákazníků, které nemohou ostatní společnosti poskytovat. Ionblade nemá za cíl stát se nejlevnějším poskytovatelem hostingových služeb na trhu, ale snaží se nabízet služby, které zákazníci potřebují a co nejlepší podporu ve svých cenových bodech.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me