Simply ™ zefektivňuje komplexní zákaznická prostředí a spolehlivé servery pomocí hostingových řešení založených na servisu a podpoře

TL; DR: Díky více než 15letým zkušenostem s hostováním na vysoké úrovni jednoduše pomáhá zákazníkům se složitými požadavky na infrastrukturu vytvářením uživatelských prostředí nebo poskytováním spolehlivých dedikovaných, cloudových nebo virtuálních serverů. Britská společnost, která je součástí skupiny globálních hostingových značek Namesco, vytvořila výklenek poskytováním sofistikovaných řešení a podpory tisícům zákazníků. Jednoduše se může pochlubit 99,999% zárukou dostupnosti sítě a 10minutovou odpovědí na podporu vstupenek, což společnosti umožňuje odlišit se na přeplněném trhu.


Po dobu 15 let se PoundHost vyhříval ve svém britském dědictví. S názvem a značkou postavenou na měně země vyvinul PoundHost špičkovou hostitelskou síť založenou na serverech se značkou a osobní podporou.

Přesto, že vlastní a provozuje datové centrum o rozloze 50 000 čtverečních stop v údolí Temže, rostoucí počet zákazníků začal spojovat jméno PoundHost s levnými hostingovými službami, uvádí obchodní manažer Abhinav Mathur.

“Zaměňovali obchodní značku s ekvivalentem dolarových obchodů v USA,” řekl.

Vůdci společnosti Namesco, která vlastní PoundHost a několik dalších společností, které se soustředí na prodej doménových jmen a sdílený hosting, se v polovině roku 2016 rozhodly rozlišit PoundHost tak, že společnost přehodnotí na Simply Hosting and Servers..

“Bylo důležité, abychom prohlásili, že nejsme levná značka hostingu,” řekl Abhinav. „Jsme značka, která má opravdu důležité zákazníky. Dedikovaný hosting je produkt, na který se chceme zaměřit, a spojení s librou nepodporovalo naši vizi vysoce efektivního hostování. Jsme hrdě Britové, ale naše budoucí ambice jdou mnohem dál. “

Nalezení úspěchu v dedikovaných serverech a vlastních řešeních

Podle společnosti Abhinav se jednoduše zaměřuje na dva typy zákazníků s vyhrazenými servery, cloudovými a virtuálními servery: zkušenými spotřebiteli, kteří potřebují vysoce výkonný hardware a podporu s nízkým třením, a uživateli, kteří si nemusí být jisti, jaké konfigurace budou pro jejich práci nejvhodnější obchodní potřeby.

“Tito zákazníci většinou nevědí, co potřebují,” řekl. “Vědí, že mají problém, ale nevědí, jak to vyřešit.”

Pro toto publikum jednoduše staví zakázkové architektury – oblast, ve které společnost zažila obrovské množství růstu, Abhinav řekl.

“To jsou docela komplexní řešení, zjednodušená jednoduše,” řekl. “Díky technickým prostředkům, které máme, jsme schopni nabídnout řešení, která zahrnují více serverů, vyrovnávačů zatížení a hardwarové brány firewall, všechny společně, aby vyhovovaly potřebám zákazníka.”

Názvy domén vs. dedikované servery: Jak jednoduše vyčnívá

Klíčem k úspěchu společnosti Simply je podle Abhinava rozpoznání rozdělení v hostitelském odvětví mezi zákazníky, kteří hledají dedikované servery, a zákazníky na přeplněném trhu doménových jmen a sdíleného hostingu.

Zejména u malých a rostoucích podniků, které se registrují pro sdílený hosting, Abhinav řekl, že společnosti Namesco často doporučují zákazníkům chránit své značky nákupem více doménových jmen. Tento prodejní přístup však nezodpovídá jednoduše typickému publiku Simply.

“Na rozdíl od doménových jmen jsou dedikované servery spíše jako auto,” řekl Abhinav. “Jakmile ho máte, nepotřebujete další, ledaže by existoval požadavek nebo potřeba.” Prostě si nekoupíte server, protože je k dispozici a drží ho. “

Zatímco většina značek Namesco se soustředí na trh sdílených hostingů a doménových jmen, jednoduše se zaměřuje na pomoc zavedeným značkám při nasazení a správě vysoce výkonného hardwaru.

“Úroveň zapojení zákazníků je nižší pro ty, kteří hledají dedikované servery, ale prodejní cyklus je mnohem delší,” řekl Abhinav.

Získání přední pozice na přeplněném trhu s vynikajícími službami

Po akvizici společnosti Host Europe Group (HEG) společnosti GoDaddy koncem roku 2016 za 1,79 miliardy USD nyní hostující gigant ovládá více než polovinu doménových jmen ve Velké Británii a sdílený hostingový trh, uvedl Abhinav. V době transakce byla společnost HEG největším soukromým poskytovatelem hostingu v Evropě a obsluhovala více než 1,7 milionu zákazníků.

Přestože konsolidace dvou hlavních sil v tomto odvětví představuje vážnou výzvu pro stabilní společnost Namesco v hostitelských společnostech, Abhinav řekl, že získané zkušenosti hrají prostě silné stránky.

„Najít nového zákazníka, který stále chce název domény a doména je stále k dispozici, je velmi obtížné,“ řekl. „Jediným způsobem, jak růst, je oslovit body bolesti zákazníků, které jsou realisticky ceny a služby. Zákazník opustí konkurenta A na základě částky, kterou platí, nebo služby, kterou obdržel. “

Obrázek Abhinav Mathur s Namesco a Simply loga

Zatímco se společnost Namesco zaměřuje na sdílený hosting a doménová jména, Jednoduše poskytuje vyhrazené a virtuální servery.

Ačkoli Simply není nejlevnější na trhu, ceny společnosti jsou velmi konkurenceschopné. Tam, kde se jednoduše odlišuje, podle Abhinav, je tím, že produkuje vysokou úroveň služeb.

Kromě zajištění 99,999% dostupnosti sítě a 100% dostupnosti energie v datovém centru jednoduše slibuje 10minutovou reakci na podporu vstupenek.

“Neutomatizujeme ani tyto odpovědi,” řekl. “Někdo ten lístek doslova uvidí a odpoví, obvykle méně než náš desetiminutový slib.”

Nadprůměrné dohody o úrovni služeb odměňují zákazníky volným dnem hostování služeb za každou hodinu neočekávaných prostojů.

“Nemá smysl malovat soupeře černou,” řekl Abhinav. “Nejlepší je malovat se bílou.” Snažíme se nabídnout nejlepší možné služby a skutečně poznat naše zákazníky. “

Používání dat k řízení rozhodnutí o produktech a budování firemní kultury

Vedení společnosti Namesco jednoduše a pravidelně zkoumá metriky spojené s výkonem serveru a spokojeností zákazníků, řekl Abhinav a smíchem označil vedoucí tým za „masivní geeky“.

“Na data se velmi vážně díváme ze dne na den,” řekl. „Kancelář našeho generálního ředitele jsou všechny televizní obrazovky a jediné, co se děje, jsou grafy a grafy. Je to jeden z těch kouzelníků, kteří mají všude čísla. “

Analýza konkurence a řada benchmarků sledují potřeby zákazníků a výkonnost Simply, pokud jde o nabídku srovnatelných produktů, cen a výkonu. Podle společnosti Abhinav se Analytics také rozšiřuje na vyhledávání Google, která odhalují, co zákazníci konkrétně hledají a mohou řídit, jak jsou služby společnosti uváděny na trh.

Data-řízené myšlení prostupuje v celé společnosti, se zaměstnanci hledají neustále zlepšovat řadu metrik, zatímco oni uvádějí nové produkty k uspokojení potřeb zákazníků. Jednoduše nedávno přijala zásilku více než 80 nových serverů, o nichž Abhinav řekl, že nabídne zákazníkům novou škálu služeb.

“Nejde o něčí rozmary a fantazie,” řekl. “Jdeme s tím, co naši zákazníci žádají.” Při určování toho, co nabízíme, zvažujeme spoustu různých věcí, a proto je to velmi vzrušující čas. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map