ResellerClub: One-Stop Shop pro vše, co weboví profesionálové potřebují – od programů pro prodejce po sdílený, virtuální a specializovaný hosting

TL; DR: ResellerClub poskytuje sadu prodejních programů, doménových jmen a hostingových řešení, která mohou weboví profesionálové a firmy použít k vytváření a udržování silné online přítomnosti. Indická společnost obsluhuje více než 200 000 uživatelů po celém světě, včetně návrhářů, vývojářů, poskytovatelů hostingu a malých a středních podniků. Díky přístupu zaměřenému na zákazníka k vnitřnímu vývoji a rychle se rozšiřující sadě produktů se ResellerClub snaží neustále poskytovat širokou škálu relevantních online řešení navržených tak, aby vyhovovaly všem potřebám.


Jen v USA podnikatelé každý měsíc zahajují více než půl milionu malých podniků ve všech možných variantách, od gurmánských pekáren a kaváren až po péči o psy a autoservisy..

Logo ResellerClub

ResellerClub zajišťuje webové profesionály.

Navzdory jejich velmi odlišným nabídkám produktů a služeb mají majitelé těchto startupů obvykle společného: Pokud jde o budování a udržování online přítomnosti, upřednostňují přístup do-it-for-me (DIFM) před do- model pro sebe (kutilství).

“Většina malých a středních podniků je závislá na webových profesionálech, jako jsou návrháři, vývojáři, poskytovatelé IT služeb a agentury, na jejich online potřebách,” řekl Manish Dalal, senior viceprezident a generální ředitel APAC, na ResellerClub.

ResellerClub, který byl uveden do provozu v roce 2006, byl navržen tak, aby poskytoval řadu řešení pro přítomnost na webu, která těmto profesionálům pomohou lépe sloužit svým klientům SMB. A zatímco se indické podnikání stále zaměřuje na webové profesionály, vyvinulo se v poskytovatele webových služeb s plným servisem navrženého tak, aby vyhovoval širokým potřebám 200 000 uživatelů na celém světě..

ResellerClub jako komplexní kontaktní místo pro odblokování síly webu nabízí vše, co jeho zákazníci potřebují k vybudování a udržování online přítomnosti, od programů pro distributory, doménových jmen a hostingových řešení až po tvůrce webových stránek, témata a doplňky. Vzhledem k tomu, že se společnost blíží ke 14. výročí, je jejím hlavním cílem pokračovat v rozšiřování produktové sady pomocí interních technik rozvoje zaměřených na zákazníka..

Řada řešení navržených pro vytváření a udržování online přítomnosti

Historie společnosti ResellerClub je neustálým růstem. Brzy po svém uvedení na trh Manish řekl, že se společnost stala známou jako cenově dostupný průkopník v doménovém prostoru – to byl fakt v době, kdy tyto služby přicházely se statnou cenovkou.

“Do roku 2007 jsme rychle rostli mezi 10 největších registrátorů doménových jmen na světě,” řekl. “V té době jsme také rozšířili portfolio našich produktů o webhosting a servery.”

Netrvalo dlouho a dostupné produkty a služby společnosti přilákaly 15 000 zákazníků, kteří hledají možnosti, jak umožnit svým klientům SMB připojení online. Každý rok přinesl více zákazníků a služeb.

Do roku 2012 společnost ResellerClub přidala plány sdíleného hostování, aby lépe sloužila svým 40 000 zákazníkům. Do roku 2016 společnost představila divákům s 76 000 zákazníky VPS, oddaný a cloudový hosting. A v roce 2017 představila služby webdesignu klientské základně 91 000.

Cílem společnosti je dnes poskytnout více než 200 000 webovým profesionálům širokou škálu produktů, kromě vysoce intuitivního a efektivního řízení. Manish nám řekl, že v průběhu let měnící se potřeby zákazníků ResellerClub vyvolaly vývoj společnosti.

“Postupem času jsme si všimli, že zákazníci již dále neprodávají pouze hosting nebo domény (služby, na které jsme se zaměřili, když jsme začali),” řekl. “Začali poskytovat další webové služby spolu s hostingem a doménami, včetně vývoje a designu a doplňků, jako jsou digitální certifikáty a řešení zálohování.”

Poskytování 200 000 webových profesionálů po celém světě

ResellerClub označil toto nové plemeno online specialistů za „webové profesionály“. Pro zajištění toho, aby společnost mohla nadále splňovat jejich požadavky, Manish řekl, že tým začal pracovat na přepracování svého starého ovládacího panelu se zaměřením na moderního uživatele.

„Po roce vývoje, který zahrnoval několik hodin rozhovorů s našimi prodejci a intenzivního testování uživatelů, jsme představili náš zcela nový panel WebPro, který umožňuje snadnou správu objednávek, rychlé vyúčtování, pokročilé řízení zákazníků a další – perfektní pro moderní web pro, “řekl Manish.

Projekt, o kterém Manish řekl, je blízko k srdci téměř každého v jeho týmu, bude v příštím roce aktualizován ještě více funkcemi – podtrhuje odhodlání společnosti k tomu, aby weboví profesionálové byli středem její značky..

Splnění potřeb každého webového profesionála

ResellerClub se věnuje poskytování návrhářů, vývojářů a poskytovatelů hostingu online zdrojů, které jejich klienti potřebují.

“Náš distributorský program nám pomáhá posunout tuto filozofii kupředu, protože poskytuje webovým profesionálům jedinou platformu pro prodej široké škály produktů,” řekl. “Doporučujeme jim, aby začali prodávat některé nebo všechny tyto produkty a nakonec budovat své podnikání vůči jiným webovým službám, jako je design, vývoj, správa IT atd.”

Součástí toho, že jsme jednorázovým poskytovatelem, je umožněno zákazníkům vybírat si mezi různými řešeními a vzdělávat je v rozvíjejících se technologiích. Za tímto účelem Manish uvedl, že ResellerClub zahájil programy jako Ctrl + F5, indický summit pro designéry a vývojáře; a SiteWars, celosvětová soutěž o webový design.

“Všechny naše produkty, služby, události, obsah a aktualizace systému jsou zaváděny s webovými profesionály jako naší cílovou skupinou,” řekl. “Největší výhodou, kterou poskytujeme, je sdružování správné sady produktů a služeb, jakož i událostí a cest, které web profesionály přimějí k navazování kontaktů, učení a vytváření partnerství.”

Vnitřní rozvoj zaměřený na zákazníka

Manish řekl, že 100% interního procesu vývoje společnosti, který zahrnuje aktualizaci produktů, přidávání funkcí a uvádění nových nápadů do výroby, je založeno na přizpůsobení se průmyslovým trendům a pečlivém naslouchání zpětné vazbě od zákazníků..

“Každé uvedení nového produktu, každá nová aktualizace systému, každý kus obsahu, každá událost se provádí buď za účelem přizpůsobení se trendu, nebo je řízena zpětnou vazbou od zákazníků,” řekl. “Panel WebPro se stal úspěšným po více sezeních s našimi zákazníky, aby porozuměl jejich obchodním modelům, jejich požadavkům a bodům bolesti.”

Podobně je firemní blogový obsah, relace událostí a workshopy strukturovány na základě pečlivého zvážení potřeb zákazníků. Manish řekl, že největším důkazem tohoto závazku bylo spuštění mobilní aplikace společnosti 2018, která byla vyvinuta v reakci na jednu z jejích nejčastějších požadavků..

Rychle se měnící trendy v technologickém sektoru také hrají významnou roli ve vývoji produktů v ResellerClub. “Vývoj trendů na trhu a měnící se potřeby zákazníků nám pomohl zůstat relevantní, a velká část toho je neustálá aktualizace a aktualizace sady produktů, které nabízíme zákazníkům,” řekl Manish..

Například citoval Big Data a Internet of Things (IoT) – dvě trendové technologie, které vyžadují škálovatelná zařízení pro ukládání dat a efektivní platformy pro správu systému, které jsou vlastní cloudovému hostování.

“V roce 2016 se ResellerClub rozhodl propad a přidal Cloud Hosting do naší produktové sady, která přichází s flexibilitou škálovatelných zdrojů, jako jsou RAM a CPU,” řekl Manish. “Od té doby jsme hrdí na to, že se jedná o nejprodávanější produkt na indickém trhu.”

Oslava výročí a rozšíření produktové sady

ResellerClub je součástí Endurance International Group (EIG), rodiny mezinárodních značek založených na Massachusetts, jako jsou HostGator, Bluehost, BigRock a LogicBoxes. “Vize společnosti EIG byla vždy pro malé podniky, aby se připojily k internetu, což je stejná vize, se kterou ResellerClub spolupracuje,” řekl Manish..

ResellerClub si klade za cíl stát se de facto volbou pro všechny webové profesionály tím, že je zmocňuje relevantními a užitečnými nástroji, jako je nedávno spuštěný panel WebPro.

“V příštích několika letech budete nadále vidět nové a relevantní kategorie produktů,” řekl Manish. “Rovněž jsme usilovně pracovali na zlepšování zákaznických zkušeností na všech frontách a na udržování naší produktové infrastruktury nejmodernější.”

ResellerClub má důvod být nadšený budoucností. Společnost bude zastoupena na jedné z největších akcí zaměřených na cloud a webovou technologii v Asii, Cloudbazaar, v Bombaji letos v prosinci, kde tým zapojí prodejce, pořádá výukové kurzy a rozdává lup.

A v únoru oslaví společnost své 14. výročí. “Budeme se s hrdostí ohlédnout na naši cestu, naši rozšiřující se sadu produktů a prodejců, se kterými jsme v průběhu let spolupracovali,” řekl. “Doufáme, že se z toho stane nezapomenutelná oslava.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me