Relax, Sleep nebo Focus: Taptanium’s Collection of Mindfulness Apps přináší Office a Home vizuální a zvuky přírody

TL; DR: Taptanium nabízí sbírku wellness aplikací navržených tak, aby do čtyř stěn přinesly psychologické výhody přírody. Účelem této technologie je pozitivně ovlivnit životy uživatelů různými způsoby, od zvýšení produktivity po zlepšení spánku. Díky plánům spojit jednotlivé aplikace do jednoho komplexního balíčku se Taptanium snaží usnadnit pozvání země, větru a moře do našich domovů a kanceláří než kdykoli předtím.


Od opakujících se vrhacích vln až po bzučení a cvrlikání lesního života mají zvukové krajiny přírodních stanovišť nepopiratelnou sílu uklidnit chaotickou mysl. Studie z Lékařské školy v Brightonu a Sussexu z roku 2017 zjistila, že účinek přírodních zvuků na tělo může být hluboce zakořeněný v naší evoluční historii, což ovlivňuje jak sympatické, tak parasympatické nervové systémy..

Většina z nás s 9 až 5 kancelářskými úlohami nemá luxus odpočinku v divočině denně, ale to neznamená, že nemůžeme těžit výhody přírodních zvuků. S inovativní novou wellness technologií od společností, jako je Taptanium, se mohou obyvatelé měst ponořit do prvotřídního smyslového zážitku, jehož cílem je snížit stres, zvýšit produktivitu a rozptýlit rozptýlení..

Logo a obrázky Taptanium

Kolekce wellness aplikací Taptanium pomáhá uživatelům spát, relaxovat a pracovat v souladu s přírodou.

Zakladatel Franz Bruckhoff navrhl sbírku aplikací pro všímavost Taptanium tak, aby napodoboval vizuální a sluchové podněty v různých přírodních prostředích, včetně pláže, potoků a lesa. “Poslech přírody má silný vliv na nás, který působí jako sprcha pro mozek,” řekl Franz. “To nám dává příležitost pustit se do stresujících myšlenek.”

Kolekce aplikací společnosti Taptanium zahrnuje také vlastní vizuální prvky a podrobný, protkaný příběh, který má uživatele přenést do divokého a bezstarostného světa. Každá aplikace v řadě je vhodná pro jedinečné účely, od spaní po soustředění. Díky dlouhodobým plánům sjednotit obsah do jednoho praktického balíčku aplikací, Franz plánuje usnadnit než kdykoli předtím posílení wellness prostřednictvím sil přírody i technologie.

Užijte si lepší spánek, zvýšení produktivity a zlepšení wellness

Dnešní startupy obrátily tradiční kancelářské prostředí na hlavu. Stěny kabin se srazily, proplněné odstíny byly vyměněny za energizující odstíny a výškově nastavitelné stoly udržují pracovníky v dobrém stavu.

Franz uvedl, že mnoho zaměstnavatelů se rozhodlo zaplnit své nové otevřené prostory hudbou. Ne všichni zaměstnanci však mohou hluk naladit a některé studie naznačují, že otevřené kanceláře mohou snížit produktivitu až o 66%.

“Váš mozek přirozeně pracuje na dekódování zvuků s vysokým obsahem informací, jako jsou texty písní a dokonce i lidé mluví, což může být obtížné soustředit se,” řekl Franz. „Přírodní zvuky lze použít k vyladění těchto rozptýlení bílým šumem, ale příjemným způsobem. Nejde jen o relaxaci, ale také o maskování. “

Obrázky deštivých aplikací

Aplikace Rainy – oblíbená u rodičů, kteří chtějí své děti uklidnit – nabízí pohybové sobí snímky.

Windy, taptaniová aplikace pro přirozený bílý šum, poskytuje uklidňující, vysoce kvalitní nárazy s možností míchat další zvuky přírody podle potřeby. Kromě zvuku poskytuje aplikace 3D snímky písečných dun a chladných zimních bouří, které umožňují uživatelům umístit se na scénu.

Pro lepší spánek Franz doporučuje Rainy, bezplatnou aplikaci, která přichází se dvěma scénami s osobním sobem, uklidňujícím zvukem srážek a okouzlujícím příběhem o vědě za dešťovými kapkami. Tato aplikace je oblíbená u rodičů, kteří hledají multimediální zážitek před spaním.

“Všechny aplikace jsou ve skutečnosti propojeny v jednom velkém příběhovém světě, kde tyto postavy žijí,” řekl. “Na některých ilustracích vidíte vzdálený ostrov.” A pak v jiné aplikaci je další ilustrace, která je skutečně na tomto ostrově. Tyto další dotyky přivedou uživatele na scénu, aniž by vyžadovaly spoustu fantazie. “

Mise uklidnit svět a pozitivně ovlivnit životy uživatelů

Franz spolupracoval s hrstkou nezávislých umělců na tvorbě jeho aplikací, včetně ilustrátorky Marie Beschornerové, skladatele Davida Bawiec a zvukového rekordéra Gordona Hemptona. “Produkt je jen tak silný jako jeho nejslabší komponenta, takže jsem se ujistil, že najímám talentované lidi, aby vyplnili chybějící mezery, které jsem nemohl poskytnout,” řekl..

Ale pokud jde o vývoj, Taptanium je velmi operace s jednou osobou – což je obzvláště působivé vzhledem k tomu, že v kombinaci jeho aplikace dosáhly více než 5 milionů lidí. Franz uvedl, že jeho cílem je použít technologii, která přivede lidi zpět k přírodě.

V daleké budoucnosti si Franz představuje svět, ve kterém může kdokoli z pohodlí svých obývacích pokojů navštívit nejkrásnější přírodní zázraky světa. Tyto mikrovacations, jak se na ně odkazuje, by nás viděli obchodovat s letenkami pro pokročilé technologie virtuální reality.

Sunny app

Ať už jste doma nebo v kanceláři, můžete si pomocí aplikace Sunny odpočinout v tropickém ráji.

“Ne každý bude žít na Havaji nebo v Kalifornii – v nemocnicích jsou lidé, kteří ani nemohou uniknout ze svých postelí,” řekl. “Jak by bylo skvělé poslat je, aby si užili nějakou přírodu někde jinde?” To je místo, kde jednoho dne chci jít se svou technologií. “

Prozatím se spokojuje s tím, co dělá, aby zlepšil spánek, produktivitu a celkovou pohodu.

“Hlavními výhodami aplikací musí být lepší spánek, což zvyšuje produktivitu, protože pokud se probudíme groggy, nemůžeme se soustředit,” řekl. “A na druhou stranu, i když máme dobrý noční spánek, nemůžeme se soustředit, pokud si lidé popovídají kolem nás, takže to také pomáhá.”

Prémiový psychoakustický 3D zvuk pro stereofonní sluchátka

Franz uvedl, že zvuk pro jeho aplikace byl zaznamenán pomocí psychoakustického mikrofonu, který zachycuje podrobnější zvuk než tradiční zařízení, podobně jako 3D filmy zvyšují vnímání hloubky. “U 3D brýlí existují různé čočky pro levé a pravé oko a váš mozek je kombinuje do jednoho obrazu,” řekl. “Totéž funguje pro zvuk mezi levým a pravým uchem.”

Například aplikace Flowing obsahuje bohaté zvuky proudů, vodopádů a řek ve 3D zvuku, který perfektně funguje se sluchátky. Přirozená tekoucí voda Flowing poskytuje okolní bílý šum, který lze použít k utopení hluku nebo zklidnění posluchačů ke spánku. Posluchači mohou také kombinovat vysoce kvalitní hudbu, kterou složil David Bawiec, zvuk deště ve stanu a písničky ptáků. A jako bonus zahrnuje Flowing také tři meditace s průvodcem.

Kromě technologie 3D, Franz řekl, že aplikace Taptamium zahrnují skryté funkce, které odlišují jeho produkty od skladeb na Spotify nebo Pandora. “Zvukový engine byl navržen tak, aby statisticky neslyšel jeden prvek více než kterýkoli jiný, což je případ, kdy máme aplikaci, která se bude vždy hrát od začátku,” řekl. “Existuje mnoho maličkých laků takhle hluboko uvnitř.”

Je to pravda – mnoho Franzových aplikací skrývalo skryté poklady. Pryč s zvukem skutečných žabích žab a divokých havajských kuřat zaznamenaných na mikrofonech zvukového pole na Havaji. Sleepy Fan, na druhé straně, zahrnuje zvuky kmitajících, stropních, stolních a automobilových fanoušků se směsí bílého, růžového a hnědého hluku.

Plány sjednotit obsah do jednoho balíčku

Během příštího roku Franz plánuje vydat celou svou propletenou sbírku aplikací v jediném balíčku.

“Mnoho mých zákazníků žádalo, aby aplikace byly sjednoceny do velké nabídky pod jednou ikonou a poskytovaly veškerý obsah v jediném výkonném produktu,” řekl..

Jakmile bude vydán, Franz uvedl, že aplikace budou k dispozici zdarma a bez reklam. “Chci jen oslovit maximální počet lidí,” řekl. “Tento druh přírodního obsahu by tam měl být pro všechny.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me