Rebel revolucionizuje webhosting a trhy s doménovými jmény pomocí služeb zaměřených na uživatele a úsilí o rozvoj

TL; DR: Budování online přítomnosti je něco, čeho je mnoho lidí schopno s trochou pomoci na začátku. Cílem hostingové společnosti Rebel je poskytnout podnikům a jednotlivcům skokový start, který potřebují k vytvoření vlastního webu. S cílem pomáhat lidem online přispívat, Rebel účtuje obnovený poplatek za zlepšení zákaznických služeb, aby se zákazníci stali součástí vývojového procesu a rozšířili jeho hostitelskou platformu VPS. Prostřednictvím programu Rebel Ethos společnost také využívá technologie k tomu, aby se sociální rozdíl změnil.


Podnikání digitálních agentur se mění. Přestože hostování zákazníků se kdysi spoléhalo na poskytovatele služeb při publikování online, jsou stále méně závislé. Zároveň však mnoho podniků stále potřebuje pomocnou ruku.

Vyvážením trendů samoobsluhy a automatizace hostujícího průmyslu s osobním přístupem k pomoci zákazníkům vybudovat online přítomnost, Rebel zdvojnásobuje podporu zákazníků a rozšiřuje své služby.

“To, co jsme udělali v loňském roce, se změnilo z toho, že jsme nejprve registrátorem domény, nejprve na hostující společnost,” řekl ředitel technologie Brett Tackaberry. “Rebel je určen pro ty, kteří se chtějí samostatně spravovat – pro lidi, kteří se snaží vytvořit zážitek ze značky – ale také podporujeme a pomáháme lidem dostat se na internet.”

Za inovacemi ve společnosti Rebel stojí mnoho znalostí a zkušeností. Společnost byla vysoce zaměřena na uživatelské zkušenosti – a to jak tím, že nabízí vynikající zákaznický servis, tak vyvíjí funkce s pomocí klientů.

“Za posledních šest měsíců až rok jsme přinesli mnohem rozhodnější proces zaměřený na uživatele a více založený na uživateli,” řekl Brett. „Vyzkoušeli jsme mnoho nových funkcí, které jsme uvedli v loňském roce u různých skupin zákazníků. Uvolníme funkci 10% publika, požádáme je o zpětnou vazbu, provedeme změny a tímto způsobem pokračujeme v uvádění produktu na trh. “

Obrázek loga Brett Tackaberry a Rebel

Možnosti Rebela sahají od tvůrce webu až po výkonné virtuální servery, uvedl ředitel technologie Brett Tackaberry.

Tato dvojnásobná snaha vést zákazníky k tomu, aby se připojili k internetu a zapojili je do tvůrčího procesu, představuje schopnost Rebela udržet spokojenost široké škály klientů.

“Vrací se k našemu heslu pomoci lidem přispívat online a cokoli tam potřebují,” řekl Brett. “Je to děsivé získat tuto novou doménu a čelit spoustě otázek: Jak se vám web dostane nahoru?” Musíš někoho najmout? Musíš někomu zaplatit? To jsou těžké části, které se snažíme opravdu obstarat. “

Potřeby v rámci celého spektra klientů, od studentů po maloobchodníky

Mezi služby společnosti Rebel patří registrace a převody doménových jmen, vytváření a hostování webových stránek, eCommerce, e-mail a zabezpečení. Brett řekl, že mnoho klientů není nijak zvlášť technicky zdatných, ale má dobrou představu o svém podnikání a způsobu, jakým ho chtějí prezentovat online..

“Někdy vidíte studenty hledat práci nebo lidi, kteří se pokoušejí o přechod do zaměstnání,” řekl Brett. „Nebo by to mohl být fotograf, takže budou mít jednostránkový nebo třístránkový web a uvedou portfolio nebo malou firmu. Ve stejné oblasti máme lidi, kteří prodávají dům nebo se vdávají a mají malý web. “

Obrázky zaměstnanců Rebelů na akcích

Aby společnost Rebel sloužila svým zákazníkům, odpoví na podpůrné hovory za méně než dvě minuty a e-maily za méně než dvě hodiny.

Na druhé straně spektra jsou vyspělejší podniky, které chtějí prodávat online, spolu s webovými vývojáři, designérskými agenturami, IT společnostmi a korporacemi, které se zvláště zajímají o hostingové služby Rebel VPS..

“Na to se vlastně v příštím roce zaměřujeme,” řekl Brett.

Vylepšená zákaznická podpora poskytuje palubní vstup 1 na 1

Když se Rebel rozhodl posílit zákaznickou podporu, vypadala společnost podle modelu ottawské firmy jako modelu, uvedl Brett.

“Shopify má tento praktický, neuvěřitelný proces na palubě,” řekl. „Mají tyto guruy, kteří se vám snaží pomoci s připojením k internetu online. To, co jsme za posledních šest měsíců udělali, je takový přístup. “

Rebel přidal pomocná nastavení typu one-on-one, kde zástupce zákaznického servisu bude úzce vzdáleně spolupracovat se zákazníkem pomocí sdílení obrazovky, aby pomohl zpočátku získat jejich stránky. Kromě toho je služba migrace webových stránek společnosti nyní zdarma.

“Získání webu online je těžká část,” řekl Brett. „Správa, jakmile se trochu rozcvičí, je snadná. Snažíme se jim proto pomoci složitějšími částmi. “

Při revizi úsilí společnosti v oblasti služeb zákazníkům se Rebel snaží být více empatický k procesům zákazníků a identifikovat, kde by společnost mohla pomoci nejvíce.

“Snažíme se pochopit, čím procházejí, když se snaží publikovat online a jaké jsou příčiny stresu a bolesti,” řekl Brett.

Zaměřuje se na růst projektů VPS pro agentury a IT společnosti

Rostoucí zájem o hostingové služby VPS společnosti Rebel v poslední době přiměl společnost k přesunu více energie do další optimalizace a marketingu platformy, uvádí Brett..

“Přepracovali jsme si, jak to nabízíme, a to nám umožnilo jeho rozšíření,” řekl. “Je to další oblast růstu, kterou jsme našli, a tak jsme se chtěli dostat za ni a pomoci těmto zákazníkům rozšířit se.”

Samostatně spravované plány poháněné jednotkami SSD jsou dodávány s plným přístupem root a předem nainstalovaným ovládacím panelem Plesk. Uživatelé si mohou vychutnat až čtyři procesory se 16 GB RAM, 200 GB úložného prostoru, 5TB šířky pásma a vyhrazenými IP adresami.

Obrázky zaměstnanců Rebel

Zaměstnanci Rebel, kteří nepodporují zákazníky ani škálování platformy VPS, si užívají konferencí a charitativní práce.

Mezi klienty VPS společnosti Rebel patří vývojáři webových stránek, agentury usilující o zefektivnění svého podnikání a větší podniky s technickým personálem, aby udržovaly hostitelské prostředí.

“Část důvodu, proč si lidé kupují více VPS za posledních šest měsíců, je to, že si budou chtít koupit server VPS a hostit 10 nebo 20 klientů, které mají na jednom serveru,” řekl. „Zaměstnanci IT chtějí všechny spravovat stejným způsobem. Pokud má společnost webového vývojáře nebo technické zaměstnance, kteří to mohou spravovat, budou mít vysoce výkonný webový server VPS, na kterém mohou hostovat své věci. “

Vrácení zpět tím, že rozbije bariéry, jak se dostat online

Kromě obsluhy zákazníků a škálování platformy VPS Rebel také upřednostňuje charitativní příspěvky prostřednictvím programu Rebel Ethos.

“V našem modelu přispívání online chceme pomoci snížit překážky pro ty, kteří mají potíže s realizací,” řekl Brett. “V této oblasti děláme hodně.” Je to skvělé pro pracovní kulturu a tým, ale má to skutečný dopad. “

Kromě nabídky hostitelských slev a partnerství neziskovým organizacím, studentům a sociálním podnikům, které se mění, zahrnuje tato iniciativa také sponzorování a pořádání akcí, včetně Random Hacks of Kindness, Tech4Good Ottawa a Ladies Learning Code..

“Snažíme se překlenout propast mezi technologií a neziskovými a sociálními podniky v naší komunitě,” řekl Brett. “Nejsme v podnikání vydělávat tuny a tuny peněz; jsme v podnikání hostování. Snažíme se proto pomáhat lidem přispívat online poskytováním našich služeb zdarma, kdykoli je to možné. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me