Pomocná ruka: Valcato Internet umožňuje rostoucím podnikům prosperovat prostřednictvím škálovatelných, zákaznických řešení za dostupnou cenu

TL; DR: Vášnivý tým ve Valcato Internet si klade za cíl poskytovat zákazníkům kvalitní sdílená, oddaná a virtuální řešení za dostupnou cenu. Od roku 2002 se společnost věnuje rodinnému prostředí, kde jsou klienti na prvním místě. Nyní, když se Valcato obrací k cloudu a vytvoří novou hybridní sdílenou hostingovou službu, společnost zaměřená na uživatele plánuje nabídnout ještě větší hodnotu za skvělou cenu.


Když Jay Everall mluví, je zřejmé, že jeho oddanost Valcato Internet vychází ze skutečné vášně pomáhat druhým – a že vášeň je sdílena celým týmem.

“Nedostali jsme se k tomu, abychom se stali milionáři nebo odešli do důchodu ve 42 letech,” řekl Jay, který založil společnost a nyní slouží jako generální ředitel. “Dostali jsme se do toho, protože si užíváme hostingové technologie, a není lepší pocit, než jít po míli navíc na pomoc lidem.”

Jay založil společnost v roce 2002 ze své malé domácí kanceláře, než najal specializovaný tým pro řízení každodenních operací. Od té doby se společnost stala důvěryhodným zdrojem kvalitních hostingových služeb po celém světě.

Logo Valcato

Valcato se zaměřuje na poskytování nepopiratelné hodnoty, vysoký výkon a nejlepší možnou podporu zákazníků.

“Drtivá většina našich zákazníků k nám přichází, protože jsme respektovaným jménem v dostupném sdíleném hostingu,” řekl Jay. “A pak s námi zůstanou, protože zjistíme, co způsobuje, že jejich podniky zatěžují, a pomáhají jim růst v čase.”

Valcato se může pochlubit řadou sdílených, virtuálních a specializovaných řešení, která lze přizpůsobit potřebám jakékoli růstové cesty. Společnost zaměřená na zákazníka se sídlem v U.K. neustále investuje do své sítě, aby poskytla nejnovější technologie potřebné pro nekompromisní výkon. Za tímto účelem se Valcato snaží pomáhat uživatelům lépe využívat cloud prostřednictvím hybridní sdílené hostingové služby, která se právě vyvíjí.

Sdílená, virtuální a specializovaná řešení od důvěryhodného poskytovatele

Vstup společnosti Valcato na cenově dostupný hostingový trh se nemohl uskutečnit v lepší době. “Byli jsme aktivními členy Web Hosting Talk a fór, kde jsme mohli hovořit přímo s koncovými uživateli, a hodně jsme slyšeli o společnostech, které vypadají přes noc,” řekl Jay.

Poté, co se další významný hráč na hodnotovém konci trhu setkal se stejným osudem, se Valcato ocitl v perfektní pozici, aby pod jeho křídlo zaujal stovky opuštěných zákazníků. Mnoho z těchto zákazníků, řekl Jay, zůstávají loajální vůči společnosti.

“To nám umožnilo začít a dnes je s námi mnoho našich uživatelů po celá ta léta, protože jsme se dokázali přizpůsobit jejich potřebám, protože jejich stránky rostly,” řekl Jay. “Naše hostingová služba cPanel splňuje průmyslové standardy a nabízíme mnoho výhod podpory.”

Za tímto účelem si nezávislá společnost stále zachovává mentalitu spouštění, která zaměstnancům poskytuje větší kontrolu nad tím, jak mohou přizpůsobením splnit specifické potřeby. A když je čas pro rostoucí zákazníky, aby udělali krok ze sdílených serverů k dedikovaným nebo VPS řešením, Valcato si klade za cíl co nejjednodušší přechod.

“Funkčně, snažíme se udržet naši VPS platformu tak podobnou, jako můžeme na platformě Shared Hosting,” řekl Jay. “Chceme, aby lidé věděli, že všechno, co se jim líbí, všechno, co je podporovalo v jejich předchozím plánu, bude hned při čekání na VPS čekat na ně.”

Rychlá, personalizovaná podpora v rodinném prostředí

Význam zákaznického servisu v jakémkoli odvětví – včetně stále více přeplněného hostingového prostoru – nelze podceňovat. Důkaz je v číslech: Podle studie společnosti Harris Interactive bude 89% zákazníků podnikat ke konkurenci po jediné špatné zkušenosti se zákaznickým servisem. A možná to ani nevíte, protože 91% nešťastných zákazníků opustí firmu, než si stěžují.

Valcato je mimořádně silný v oblasti zákaznických služeb. “To, co u nás lidé najdou, je domov, kde se mohou cítit jako součást rodiny,” řekl. “Udržujeme věci osobní: známe je podle jména, známe jejich podnikání a několik našich klientů má moje číslo mobilního telefonu.”

Umístění serveru

Síť Valcato je umístěna v nejmodernějších zařízeních datových center po celém světě.

Jay řekl, že osobní dotyk přináší nesmírnou hodnotu pro společnost, která poskytuje nehmotné služby, jako je hosting. Jen s vědomím, že na druhém konci telefonní linky je vždy někdo, nabízí obrovské pohodlí.

“Osobní služba je něco, s čím jsme začali, a něco, co dnes velmi stojíme,” řekl Jay. “Pokud k nám někdo přijde a řekne:” Měl jsem odpracované hodiny v práci, “můžeme prodloužit jejich účet, aby nám pomohli, protože jsme také lidé.”

Tato vášeň pro službu mluví objemy. Je ironií, že mluvil s jedním dlouhodobým zákazníkem natolik, že se rozhodl připojit k týmu Valcato. “Náš manažer zákaznických služeb býval klientem,” řekl Jay. “V roce 2004 s námi zřídil web, miloval to, co jsme udělali, miloval podporu a nyní provozuje naše oddělení služeb zákazníkům.”

Jay řekl, že zaměstnávat někoho, kdo má zkušenosti z první ruky k vedení oddělení, je neocenitelné. “Ví, jak jít nad rámec toho, co zákazníci očekávají,” řekl.

Hardware na úrovni podniku zajišťuje výkon a spolehlivost

Valcato se možná narodil v malé domácí kanceláři v roce 2002, ale jeho dedikované servery a hardware, který podporuje jeho sdílená a virtuální řešení, jsou nyní umístěna ve více datových centrech po celém světě, včetně Chicaga a Velké Británie. Společnost také rozšířila svou klientskou základnu, aby sloužila uživatelům na šesti kontinentech.

Sdílený hosting společnosti poskytuje jednoduché a spolehlivé řešení za dostupnou cenu. Uživatelé mohou nainstalovat WordPress, Joomla a osCommerce, kromě jiných důležitých součástí softwaru, jediným kliknutím. Alternativně jsou řešení VPS na bázi U.K. společnosti Valcato škálovatelná a schopná odolat velkým špičkám v provozu..

Ikony zobrazující plány VPS

Je to hračka vstávat a pracovat s jedním z virtuálních privátních serverů Valcato.

Dedikované servery společnosti jsou ideální volbou pro zákazníky, kteří potřebují maximální kontrolu nad hostitelským prostředím, avšak pro ty, kteří hledají soukromý hardware bez technické práce, jsou k dispozici spravované možnosti. Ve výchozím nastavení jsou všechny spravované dedikované servery poskytovány v zařízení v Chicagu, ale uživatelé si mohou v případě potřeby vybrat jiné umístění.

Pokud jde o neustálý vývoj, Valcato se soustavně zaměřuje na poskytování high-tech služeb, které zákazníci potřebují při zachování cenové dostupnosti a osobního kontaktu. “Nejde jen o to, abychom drželi krok s trendy, protože poslouchají, co nám naši zákazníci říkají,” řekl Jay. “Vždy to začíná u zákazníka.”

Klíčem pro Valcato je porozumět potřebám zákazníka a poté najít nejlepší způsob, jak splnit tyto potřeby pomocí let technické znalosti.

“Měli jsme několik lidí, kteří se ptali na úpravy a optimalizace pro věci jako WordPress,” řekl Jay. “Chystáme se tam zvážit a podíváme se na způsoby, jak můžeme použít instance cloudu a EC2 k poskytnutí přizpůsobitelnějšího prostředí pro různé typy softwaru.”

Nahoru Další: Pomáháme uživatelům lépe využívat cloud

Vývojáři společnosti také zkoumají, jak využít cloudovou infrastrukturu k vytvoření hybridní sdílené hostovací služby. Jay řekl, že mnoho lidí s netechnickým zázemím zůstává pochopitelně mystifikováno, pokud jde o cloud, a Valcatovým cílem je učinit přední konec služby co nej intuitivnější, jak je to možné.

“Již testujeme balíček, který má podobný vzhled a dojem jako tradiční sdílený hostingový balíček, ale používá cloud pro backend,” řekl Jay. „Databáze, zálohy a DNS budou všechny zpracovány cloudem, ale koncový uživatel si zachová známé pracovní prostředí.“

Pokud se uživatelé chtějí dostat pod kapotu a získat přístup k některým pokročilým funkcím, budou mít možnost tak učinit. V opačném případě služba přinese klientům sílu a spolehlivost cloudu do sdíleného hostitelského prostoru. Pro rostoucí podniky to vyplní mezeru mezi tradičním sdíleným hostingem a stávajícími virtuálními a vyhrazenými řešeními.

“Chceme, aby naši zákazníci mohli plynule růst a zvládnout jakoukoli přidruženou poptávku, bez jakýchkoli změn a bez jakékoli migrace – a proto budeme testy pořádat celé léto, než uvedeme nový produkt online,” řekl Jay.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me