Obnovení důvěry v digitální média: Jak řešení pro boj proti podvodům CHEQ transformují AdTech z hlediska kybernetické bezpečnosti

TL; DR: CHEQ, poskytovatel kybernetické bezpečnosti na vojenské úrovni, přijímá přístup digitálních médií k ověřování reklam od ukázkového monitorování po prevenci v reálném čase. Pokročilá, technologicky řízená řešení společnosti pro zobrazování, video a PPC reklamu poskytují uživatelům klid a jasnou návratnost investic. V budoucnu je cílem CHEQ sloužit jako kompletní vícekanálová služba prevence podvodů v sadě nástrojů každého inzerenta..


Důvěra, kterou kdysi měli obchodníci a inzerenti v digitálních médiích, narušuje každý nový robot, který se maskuje jako autentický uživatel internetu. A dnes jich existují armády spolu s dalšími špatnými herci, kteří chtějí profitovat z podvodů s reklamami.

Proto je pro ochranu 330 000 USD ročně vynaložených na online reklamu ověřování reklam nutností ve světě online obchodu. Ale i tento obranný systém je plný problémů, jako je nedostatečná transparentnost ze strany poskytovatelů a nepřesné techniky vzorkování provozu.

CHEQ, poskytovatel kybernetického zabezpečení zaměřený na digitální média, se snaží změnit to díky pokročilé technologii blokování navržené tak, aby svým zákazníkům platilo pouze za reklamy spotřebované lidskými uživateli internetu.

Logo CHEQ

CHEQ přistupuje k AdTechu prostřednictvím zabezpečení.

“Hlavní myšlenkou, která spojuje všechno dohromady, je obnovení důvěry v digitální média, konkrétně v digitální reklamu, vybudování důvěryhodného ekosystému, ve kterém může reklama prospívat pro větší dobro internetu,” řekl Daniel Avital, ředitel strategie CHEQ. “Nakonec nedostatek důvěry v digitální reklamu a online média podkopává internet, jak ho známe dnes.”

V roce 2018 vědci připsali zhruba 20% webového provozu nebezpečným robotům. Daniel nám řekl, že CHEQ má klienty, kteří ročně utratí více než 100 milionů dolarů za placenou reklamu na vyhledávání a sociální média. A bez dlouhodobého řešení reklamních podvodů, jako je CHEQ, by byli tito klienti nuceni odklonit své reklamní rozpočty jinde.

“Naším cílem je pomoci lidem cítit se dobře, když vědí, že jejich kampaně jsou bezpečné, a jejich peníze jsou bezpečné,” řekl Daniel. “A o tom to všechno je.”

Přináší bezpečnostní inovace do digitálních médií

Tým CHEQ, založený absolventy zpravodajských jednotek kybernetické bezpečnosti Izraelských obranných sil, má silné zázemí v kybernetické bezpečnosti, která slouží k odlišení společnosti od jejích konkurentů..

“Jsme trochu zvědaví jako kybernetická bezpečnostní společnost v digitálním mediálním prostoru,” řekl nám Daniel. „Většina našich konkurentů, jako jsou Moat, DoubleVerify a IAS, pochází z prostředí AdTech. Když jsme v roce 2017 uvedli na trh společnost CHEQ, naším cílem bylo vyřešit problémy s podvody s reklamami a ověřování mnohem hlubší technologickou cestou pomocí nástrojů z našeho prostředí kybernetické bezpečnosti. “

První produkt společnosti, CHEQ pro displej a video, poskytuje špičkové řešení pro zabránění podvodům s reklamami, vymáhání bezpečnosti značky a kontrolu viditelnosti pro programové reklamní odvětví – kde je aktivní většina konkurentů společnosti.

Snímek obrazovky CHEQ for Display & Video

CHEQ pro zobrazení & Video bojuje proti podvodům s reklamami pomocí oceňované technologie zmírňování bot.

„Většina společností provádějících ověřování reklam závisí na blacklistech IP, které si může kdokoli koupit u dodavatele, a jejich porovnání s provozem vašich inzerentů za účelem identifikace podvodů,“ řekl Daniel. “Není to skvělý přístup a já jsem velmi jemný.”

CHEQ přináší do tabulky algoritmus next-gen zabudovaný do značky JavaScript, která provádí více než 1 000 uživatelských a síťových parametrů. Tyto testy detekují a zabraňují neplatnému provozu.

Například k nasazení 20 milionů robotů jako součásti botnetu by nebezpečný herec potřeboval silný operační systém, jako je Linux. Aby se zabránilo detekci, mohla by tato osoba vypadat, jako by používala mobilní operační systém, jako je iOS.

“Pokud někdo tvrdí, že jeho operační systém je iOS 10, vyzýváme to řadou testů,” řekl Daniel. “Můžeme odhalit, zda je to pravda, nebo zda skutečně používají Linux a maskují svůj prohlížeč, což svědčí o chování botů.” Provádíme více než tisíc takových testů za méně než 30 milisekund, v rámci programového protokolu nabízení, a zkoumáme každého jednotlivého uživatele, každý dojem, abychom se mohli rozhodovat v reálném čase. “

Škálovatelná řešení pro grafickou, video a PPC reklamu

Řešení displeje a videa společnosti CHEQ již léta dávají zákazníkům příležitost obchodovat se seznamy IP a vzorkováním pro detekci a blokování v reálném čase. Před šesti měsíci se společnost přesunula do další fáze s CHEQ pro PPC.

Řešení je navrženo tak, aby monitorovalo a detekovalo neplatnou aktivitu napříč hlavními nákupními kanály pay-per-click, včetně reklam Google Search, Bing, Facebook, Instagram, Twitter, Snap, Yahoo, Baidu, Yandex a VK. “Jsme pro PPC jediným velkým škálovatelným řešením právě teď,” řekl Daniel.

Vzhledem k tomu, jak je výkonný, lze CHEQ pro PPC nainstalovat zhruba za pět minut s přímou implementací JavaScriptu prostřednictvím zákaznického správce značek. Toto řešení chrání inzerenty v měřítku a umožňuje uživatelům vytvářet neplatné segmenty publika, které lze trvale vyloučit ze všech kampaní pomocí jediného přihlášení (připojení SSO).

Záběr týmu CHEQ

Tým CHEQ využívá bohaté zázemí v oblasti kybernetického zabezpečení k ochraně investic inzerentů.

Podle webových stránek společnosti je CHEQ pro PPC také užitečná při zachycování špatného provozu bez blokování legitimních platících zákazníků:

„V CHEQ jsme zabalili naše oceněné funkce detekce podvodů do výkonné značky JavaScriptu, která běží na vašich prostředcích a analýzách pro neplatné uživatele, při pohledu na více než 1 000 jedinečných parametrů a provádění pokročilých otisků prstů OS / zařízení, jakož i behaviorálních a síťová analýza, aby bylo zajištěno, že blokujete pouze skutečně neplatné uživatele. “

V konečném důsledku produkty společnosti CHEQ v oblasti boje proti podvodům prospívají inzerentům, vydavatelům a uživatelům internetu – protože obnovení důvěry umožňuje systému znovu fungovat.

“Lidé jsou nyní konfrontováni s realitou, že vydavatelé nejsou schopni vydělat dost peněz z reklamy, takže tlačí kvalitní obsah za paywall, který si ne každý může dovolit,” řekl Daniel. „Lidé rádi nenávidí reklamu, ale to nám umožňuje bezplatně konzumovat většinu informací, které na internetu najdeme. A to je skvělá věc. “

Jasná návratnost investic a dostatek klidu mysli

Po absolvování počáteční fáze vývoje prošla společnost CHEQ dvěma koly financování řady B vedenými investiční společností zabývající se technologiemi Battery Ventures..

“Battery Ventures je dnes jedním z nejlepších rizikových kapitalistů (VC) v Silicon Valley a stejně jako mnoho jiných špičkových VC obvykle do AdTechu neinvestoval,” řekl Daniel. „Není to v jejich působnosti – mnoho podniků je řízeno médii, takže to není opakující se příjem, což ztěžuje projektování stabilní růstové trajektorie. Navíc AdTech tradičně zaostává z hlediska inovací. “

Daniel řekl, že nejoslnivější mysli v tomto odvětví se obvykle přitahují k nejmodernějším technologiím, jako jsou autonomní auta, umělá inteligence a kybernetická bezpečnost..

“To je místo, kde dochází k inovacím, a AdTech to postrádá, a stala se takovou temnou, neprůhlednou, komerčně zaměřenou oblastí s malými technologickými inovacemi,” řekl. “V důsledku toho nedokázal vyřešit své vlastní výzvy.”

To je důvod, proč vstup do tohoto odvětví jako outsider sloužil týmu CHEQ jako výhoda, což mu umožnilo těšit se z rychlého růstu. Tento přístup samozřejmě přináší výhody i zákazníkům společnosti – dává jim klid, že šetří peníze a co je nejdůležitější, nestávají se obětí podvodů s reklamami.

“Když se podíváte na hodnotu, v první řadě je to, co děláme, úsporné,” řekl Daniel. “Do systému se peče důkaz ROI.” Pokud provozujete PPC kampaně, můžete zadat cenu za proklik a přesně uvidíte, kolik peněz jste za měsíc ušetřili pomocí CHEQ. “

Cíl: Být součástí sady nástrojů pro inzerenty

Tým CHEQ je nadšený nedávným spuštěním CHEQ pro PPC a jeho exponenciálním růstem.

“Pro většinu inzerentů je většina jejich výdajů v PPC a ne v programovém, takže vždy opravdu chránili jen malou část koláčku,” řekl Daniel. “Jsme velmi nadšeni tímto produktem, protože inzerentům umožňuje využívat skutečné a úplné pokrytí svých výdajů na reklamu.”

Cílem společnosti je v konečném důsledku poskytnout kompletní řešení aplikace omnichannel pro podvody s reklamami, které pokrývá všechny vznikající kanály. Před devíti měsíci spustila společnost CHEQ první řešení pro ověřování reklam pro 3D herní reklamu. Společnost také přidala ochranu pro reklamu over-the-top (OTT) prostřednictvím streamovacích médií a platforem pro doporučení obsahu.

“To je to, na co jsme nadšeni,” řekl Daniel. „Naším cílem je být u každého inzerenta v sadě nástrojů, aby věděli, kdy mají CHEQ, že jsou zahrnuti v každém jednotlivém kanálu, který kupují, a to nejen programový, nejen vyhledávací. Tak vypadá budoucnost. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me