Neustálý kontakt s GM ohledně oblíbených funkcí, vytrvalostní akvizice a toho, jak e-mailový marketingový gigant přináší uživatelům hranu komunikace

TL; DR: Od svého začátku ve stísněném podkroví v Massachusetts až po nejoblíbenější platformu pro e-mailový marketing v Severní Americe je společnost Constant Contact připravena na další růst obnovením zaměření na poskytování nejjednodušších a nejúčinnějších nástrojů pro malé a střední podniky . Díky editoru nové generace a nejlepším možnostem doručení ve své třídě umožňuje Constant Contact uživatelům snadno oslovit více potenciálních zákazníků. Generální ředitel Harpreet Grewal nám nahlédl do budoucích plánů společnosti a podělil se o to, jak akvizice webhostingu Titan Endurance International Group na začátku roku 2016 ovlivní hostování zákazníků.


Ačkoli se v průběhu let mnoho věcí – včetně názvu společnosti – změnilo, tato mise společnosti Constant Contact zůstala, dobře, konstantní: zmocnit malé podniky a neziskové organizace k úspěchu v e-mailovém marketingu.

Neustálý kontakt, který byl původně spuštěn jako Roving Software, vyrovnává výkonné funkce s intuitivním rozhraním, které pomáhá organizacím oslovit více potenciálních zákazníků, zákazníků a dárců pomocí dobře vytvořených e-mailových kampaní..

Po zveřejnění v roce 2007 se společnost začala rozšiřovat o event marketing, průzkumy a poradenské produkty. Nyní se však znovu zaměřují na to, co generální ředitel Harpreet Grewal nazývá produkty pro kutily v jádru podnikání, než na programy „do-it-for-me“..

“Zaměřili jsme se a opravdu jsme se vrátili ke svým kořenům, abychom udělali to, co jsme si stanovili od prvního dne,” řekl. “Naším cílem je být přední značkou e-mailového marketingu pro malé a střední podniky.”

4 oblíbené funkce GM dávají zákazníkům marketingovou výhodu

Tím, že společnost Constant Contact přinesla e-mailový marketing nejmenším a nejjednodušším podnikům, strávila desítky let optimalizací svých nástrojů pro použitelnost a efektivitu. Tato vášeň prostupuje na všech úrovních společnosti, jak Harpreet naznačil podpisové služby společnosti Constant Contact.

1. Editor nové generace vyvažuje výkonnou funkčnost s použitelností

Společnost Constant Contact spustila novou ediční platformu na konci roku 2016 po několika letech investic a výzkumu zákazníků. Editor obsahuje desítky responzivních šablon spolu s portálem drag-and-drop pro změnu barev, přidávání odkazů, změnu velikosti a přeskupení obsahu.

Screenshoty editoru e-mailů s neustálým kontaktem

Editor Constant Contact obsahuje responzivní šablony a editační funkce pro stolní a mobilní displeje.

Harpreet odhadl, že když zákazníci interagují s platformou Constant Contact, 80% času tráví pomocí editoru. Získat právo editora pro něj znamenalo najít správnou kombinaci působivých funkcí s nejmenšími komplikacemi pro zákazníky.

“Je pro nás nezbytné, aby věci byly snadné, intuitivní a výkonné, protože víme, že většina lidí z malých podniků nemůže pracovat s kódem a nechce s kódem pracovat,” uvedl. „Ulehčení a výkon věcí je to, co prochází hlavami našich vývojářů a obchodníků, když vytvářejí věci. To je naše Northern Lights, abychom dosáhli úspěchu pro naše zákazníky. “

2. Nástroje pro vytváření seznamů vám pomohou oslovit více lidí

Podle společnosti Harpreet je nejčastější výzvou pro zákazníky společnosti Constant Contact rostoucí seznam kontaktů zákazníků, potenciálních zákazníků nebo dárců. Vzhledem k tomu, že se společnost zaměřuje na pomoc zákazníkům při rozšiřování jejich seznamu, průměrný seznam zákazníků vzrostl z 2 200 na více než 3 000 za zhruba sedm let, kdy byl Harpreet u společnosti Constant Contact.

“Budování seznamu je klíčovým prvkem vzorce úspěchu pro malé podniky a organizace,” řekl. „Pomohli jsme našim zákazníkům rozšířit jejich počet kontaktů. Tímto způsobem mají více lidí, na které se mohou obrátit, když vytvářejí a odesílají svou novou kampaň, což vede k vyšším příjmům, darům a účastníkům. “

Neustálý kontakt pomáhá uživatelům dosáhnout toho pomocí nástrojů, jako je vlastní formulář, který lze vložit na weby a stránky Facebooku, spolu s vlastními QR kódy a integrací s WordPress, Hootsuite, Salesforce a dalšími platformami..

3. Zprávy o zakázce poskytují metriky pro sledování vašeho úspěchu v reálném čase

Konstantní kontakt automaticky generuje přehledy při každém odeslání kampaně. Uživatelé mohou okamžitě sledovat změny v analytice, jak kontakty přijímají a otevírají e-maily, a také mohou kliknout na odkazy nebo darovat.

“Snažíme se udělat to, aby pochopili, čeho dosahují, a pak se o to pokusíme optimalizovat a rozšířit,” řekl Harpreet..

Screenshot of Constant Contact tools reporting

Společnost Constant Contact hlásí metriky kampaní v reálném čase, aby zákazníkům pomohla zjistit, které taktiky jsou nejúčinnější.

Hlášení o interakcích vám umožní porovnat účinnost více kampaní a pomocí tepelné mapy sledovat, které odkazy získaly nejvíce kliknutí. Zákazníci mohou také sledovat, zda byly jejich e-maily otevřeny na stolních nebo mobilních zařízeních, což poskytuje informace o optimalizaci budoucích kampaní.

4. Již brzy: Nástroje elektronického obchodu spojují kampaně s příjmy

Přestože společnost Constant Contact v současné době nenabízí hluboké funkce elektronického obchodování, Harpreet uvedl, že společnost se v průběhu roku 2017 bude „agresivně tlačit“ do vesmíru. Nástroje eCommerce využívají analytiků společnosti Constant Contact k propojení e-mailu s prodejem.

“Chceme se začít integrovat s Shopifys a BigCommerces světa a začít uzavírat smyčku mezi kampaní a příjmy,” řekl. “To jsou věci, které naši zákazníci dnes hledají a které brzy dodáme.”

3 cesty expanze společnosti Constant Contact po akvizici vytrvalostí

Endurance International Group – mateřská společnost za společnostmi Bluehost, iPage a HostGator – se rozšířila za hranice svých tradičních webhostingů, když v únoru 2016 získala společnost Constant Contact za přibližně 1,1 miliardy dolarů..

Koláž zaměstnanců společnosti Harpreet a Constant Contact na výkopové akci 2017

Generální ředitel Harpreet Grewal diskutoval o světlé budoucnosti společnosti na zahajovací párty v roce 2017.

Nákup však poskytuje společnosti Constant Contact bezprecedentní přístup k novým zákazníkům, zejména nově vznikajícím malým podnikům, které teprve začínají s webhostingem.

“Představa je, že se můžeme spojit se zákazníky ještě předtím, než uvažují o e-mailovém marketingu,” řekl Harpreet. “Můžeme s nimi začít budovat vztahy, pomáhat jim začít používat produkt a mohou se dozvědět o hodnotě, kterou pro jejich podnikání přinášíme.”

1. Partnerství s webovými hostiteli a speciální nabídky pro zákazníky HostGator

Podle společnosti Harpreet bude Constant Contact brzy testovat model freemium u zákazníků HostGator, kteří začnou bezplatným účtem Constant Contact. S růstem jejich seznamů budou uživatelé moci upgradovat na placené účty již od 5 $ nebo 10 $ měsíčně.

“Pokud půjdete na náš web, tento nízký vstupní bod není k dispozici,” řekl Harpreet a dodal, že nejlevnější plán společnosti začíná na 20 $ měsíčně. “Nemůžete to získat nikde jinde.” To je jedna z mnoha výhod spojení se společností Endurance a napříč jejich různými značkami. “

2. Zaměření na zákazníky s vysokou hodnotou vytvořením balíčku Pro

Po většinu historie společnosti Constant Contact společnost Harpreet uvedla, že se společnost zaměřila na méně sofistikovanou malou firmu vyžadující jednoduchost. V budoucnu se společnost zaměří také na ty, kteří mají větší a složitější potřeby.

“Je to velká příležitost a zavázali jsme se vyvinout nástroje a funkce, které tito sofistikovanější zákazníci potřebují,” řekl. “Chceme pokrýt škálu zákazníků od malých až po sofistikovanější malé a střední podniky.”

Podle Harpreetu budou tyto funkce zahrnovat víceuživatelská přihlášení, nejlepší čas pro zasílání doporučení, testování A / B, automatická odpověď a marketingovou automatizaci. Constant Contact v současné době testuje základní funkce, které budou obsahovat balíček Pro.

3. Pokračování v budování dynamiky pomocí základních principů konstantního kontaktu

V případě pochybností se držte toho, co funguje. Podle společnosti Harpreet, společnost Constant Contact má silné uznání značky a pozitivní pověst mezi malými podniky, která uvedla, že společnost investuje stejně do růstu firmy i značky a reputace u zákazníků..

“Pokračujeme v budování dynamiky, kterou jsme v posledních pěti až sedmi letech rostli,” řekl. “Je to záležitost, kterou známe.”

22letá cesta od uvedení do podkroví do ocenění 1,1 miliardy dolarů

Když Constant Contact, tehdy známý jako Roving Software, založil obchod v roce 1995 ve stísněném podkroví v Brookline, Massachusetts, byl e-mail prostředkem neformálně používaným mezi přáteli nebo velkými společnostmi se zdroji pro řemeslné marketingové kampaně.

Grafika zobrazující časovou osu konstantního kontaktu

Constant Contact se rozrostl z Roving Software na jednu z předních společností v oblasti e-mailového marketingu.

“Bylo to komplikované.” Potřebovali jste profesionální obchodníky a musíte vědět, jak napsat kód, “řekl Harpreet. “Pro malé firmy, z nichž mnohé jsou výhradními majiteli nebo jen zaměstnávají několik lidí, to prostě nebyla možnost.”

Před akvizicí Endurance nechal Constant Contact miliony uživatelů, aby se zaregistrovali ke své službě, a více než 600 000 platících zákazníků – dvojnásobek odhadovaného počtu placených předplatitelů jako jejich nejbližšího konkurenta, MailChimp – zabalením robustních funkcí do snadno použitelného rozhraní.

Připojením se ke značce Endurance se spojily dvě hlavní společnosti Massachusetts s podobnými cíli pomoci malým podnikům uspět online.

“Příležitost Endurance je vzrušující, protože nyní můžeme kombinovat některé ze svých nových kanálů se značkou, která je známa a důvěryhodná tolika malým a středním podnikům,” řekl Harpreet. “Bude to opravdu mocné.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me