Nerušte banku: ServerHub poskytuje podnikům všech velikostí globální síť cenově dostupných, vysoce dostupných řešení IaaS

TL; DR: Od založení ServerHubu v roce 2004 bylo poslání poskytovatele infrastruktury víceúčelové – poskytovat specializovaná řešení VPS, prodejce a cloudová řešení, která jsou rychlá a spolehlivá, ale nezanechají zákazníky s prázdnými kapsami. Pomocí intuitivního ovládacího panelu mohou zákazníci snadno spravovat služby z geograficky rozmanité sítě sedmi datových center. Díky osmé poloze datového centra na cestě a neustálému vývoji na základě zpětné vazby od zákazníků se společnost snaží zanechat na zákazníky trvalý dojem..


John Brancela byl frustrovaný. Objednal si kávu přes Uber Eats, ale řidič v akci chyběl. John, stejně jako většina fungujících dospělých, bohužel potřeboval trochu kofeinu, aby odvrátil odpolední propad.

“Stává se to hodně,” řekl. “Buď nedostaneš drink, nebo je něco zmatené,” řekl. “Potom pošlete zprávu Uber Eats a místo toho, abyste se pokusili problém vyřešit, jsou rádi:” Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, budeme to mít na paměti. “”

Pro Johna, který je generálním ředitelem ServerHub, je to ztělesnění špatného zákaznického servisu. “Musíte své lidi trénovat správně,” řekl. “Mohli byste posílat desítky řidičů na úspěšné jízdy každý týden, ale pokud si člověk pohrává s pár nápojů a zákazník je vyzván, aby šel do písku, bude si zákazník pamatovat tuto zkušenost – ne ty dobré.”

Logo společnosti a headshot Johna Brancela, generálního ředitele ServerHub

Generální ředitel John Brancela nám řekl, že serverHub si klade za cíl poskytovat vynikající podporu a komplexní řešení infrastruktury.

To je důvod, proč ServerHub klade velký důraz na závazky, které se zavazuje vůči zákazníkům – a je sám zodpovědný, pokud jde o jejich dodržování. Globální platforma společnosti v oblasti infrastruktury je navržena tak, aby zákazníkům ve více než 120 zemích poskytovala spolehlivost a škálovatelnost podporovanou účinnou podporou. S celou řadou specializovaných, VPS, prodejců a cloudových služeb a datových center pokrývajících celý svět je cílem společnosti vytvořit zákaznicky orientovaný zážitek zaměřený na poskytování cenově dostupných, ale komplexních řešení infrastruktury.

Jednotná řešení prostřednictvím pevné, geograficky rozmanité sítě

ServerHub poskytuje služby širokému spektru zákazníků, od malých a středních podniků a vývojářů až po střední a podnikovou klientelu. Mezi zákazníky patří také velké herní společnosti a významné korporace.

“Jsme hostitelem kohokoli, od chlapa po ulici, který platí 30 dolarů ročně za hosting celou cestu společnostem tlačícím 50 GB provozu přes masivní klastry a odesíláním 150 000 e-mailů za měsíc – nebo více,” řekl John.

Společnost, která je primárně zaměřena na řízená dedikovaná a virtuální řešení, působí mimo vlajkové datové centrum v Dallasu a další zařízení v Chicagu, New Yorku, Phoenixu, Seattlu, Frankfurtu a Amsterdamu. Pro zajištění konektivity má každé středisko minimálně dvě redundantní optická připojení.

Mapa sítě ServerHub

Společnost má datová centra v Chicagu, Dallasu, New Yorku, Phoenixu, Seattlu, Frankfurtu a Amsterdamu.

“S podnikovými společnostmi máme spoustu výhod,” řekl John. “Vyžádají si jeden bod, jednorázové vyúčtování, řekněme, 100 serverů v New Yorku, 100 ve Phoenixu a 100 v Dallasu.” Řeknou: „Ať se to stane a sjednotí“ – a my to uděláme. Pro klienta je to mnohem lepší, než se vypořádat s více prodejci. “

HubGrid, jednotný ovládací panel společnosti, umožňuje uživatelům otevírat vstupenky, platit faktury a spravovat služby z jednoho centralizovaného místa. Díky automatizaci dodávek v reálném čase poskytuje platforma okamžitou škálovatelnost bez přerušení obchodních operací.

„Jako společnost poskytující služby v oblasti infrastruktury jsme schopni vám poskytnout jednotný produkt bez ohledu na to, jak velký nebo malý jste, a zároveň zajistit vysokou dostupnost prostřednictvím globální sítě za ceny, které banku nezruší, Řekl John.

Zkušenost zaměřená na uživatele se zaměřením na dostupnost a výkon

S kvalitními dedikovanými servery dostupnými za přijatelné ceny ServerHub pracuje se dvěma nejrozšířenějšími zájmy zákazníků – náklady a výkon – na paměti.

Noví uživatelé často začínají plánem Iron Enthusiasts společnosti ServerHub za pouhých 3,95 $ měsíčně. Případně se plány IronGrid Pure SSD pohybují v rozmezí od 5 do 24 $ měsíčně a servery společnosti E3 se čtyřjádrovými hodnotami se pohybují od 69 do 89 $ měsíčně na základě specifikací paměti a pevného disku. Ceny za plány podnikových serverů specializované na podnikovou sféru, které nabízejí připojení k síti 20 GB, začínají na 119 USD měsíčně.

John nám řekl, že společnost používá ve svých datových centrech nejnovější páteř Juniper s více konektivitou 40 GB rozhraní pro zvýšení rychlosti připojení. Kromě toho je každé umístění v síti podporováno plnou redundancí, aby bylo zajištěno 100% dostupnosti.

Fotografie serveru

ServerHub se zaměřuje na poskytování cenově dostupných, vysoce výkonných řešení podporovaných citlivou zákaznickou podporou.

“Jestli něco klesne, převezme to druhá strana,” řekl. „Ve výjimečném případě, kdy skončíme s dočasným problémem s kapacitou, budete mít problémy pouze s latencí. S ohledem na to jsme si vybudovali naši infrastrukturu – byl byste překvapen, kolik poskytovatelů si to neuvědomí. “

Strategie se vrací zpět k zaměření společnosti na poskytování skvělých zákaznických zkušeností. “Máme mnoho prodejců a lidí, kteří používají naše vybavení pro své vlastní společnosti,” řekl John. “Jsou ovlivňováni tím, co se děje na naší straně.” Pokud máme problém s provozuschopností, způsobí to problém jejich zákazníkům. “

Pro Johna je tento klíč schopen stát v botách vašich zákazníků. “Myslím, že pokud se soustředíte na to, abyste svým zákazníkům poskytli dobré zkušenosti, vrátí se vám desetkrát,” řekl John.

Koneckonců, řekl, naštvaný zákazník říká mnoho, a šťastný zákazník říká málo.

Beyond Coworkers: Výhody spolupráce, přátelské kultury

Podle některých odhadů stráví průměrný Američan v průběhu celého života 90 000 hodin v práci – a to, zda je tento čas stráven šťastným nebo mizerným, má přímý dopad na obchodní úspěch. Silná firemní kultura v konečném důsledku ponechává zaměstnance angažovanější a produktivnější a vytváří tak konkurenční výhodu.

Tim Dela, Business Development Manager ve společnosti ServerHub, uvedl, že společnost tento koncept chápe dobře. “I když se nacházíme v různých oblastech – máme lidi ve Phoenixu, Dallasu a na celém světě – jsme určitě rodina,” řekl Tim. „Mluvíme online a seznamujeme se navzájem, nebo společně hrajeme videohry. Všichni se cítí dobře. “

Headshot of Tim Dela, Business Development Manager ve společnosti ServerHub a logo společnosti

Tim Dela, Business Development Manager ve společnosti ServerHub, nám řekl, že teplá kultura společnosti zvyšuje produktivitu.

Co by mohlo být pro zaměstnance vzdálených pracovníků, kteří se chtějí zapojit, lepší než herní hra pro komunitu – zejména ta, která je plná ikonických tanečních pohybů? “Myslím, že strategie č. 1 za naší firemní kulturou je spolupráce Fortnite her,” dodal John.

Znalost nakonec umožňuje efektivní komunikaci na pracovišti. “Jsem na prodejní straně, a pokud nevím něco o tech, nemám zvláštní pocit, že se ptám jednoho z našich tech chlapů,” řekl Tim. “Snažím se od něj učit, a také se ode mě učí, a jediný způsob, jak můžeme všichni růst, je porozumět každé části podniku.”

Tim řekl, že ServerHub podporuje své podpůrné pracovníky, aby se učili o prodeji a fakturaci, a naopak. “Tímto způsobem si můžeme navzájem lépe rozumět, což pomáhá s pracovním postupem,” řekl.

Již brzy: Expanze podnikového stupně do Los Angeles

Na stále konkurenčnějším trhu musí John hostitelé neustále vyhodnocovat, zda poskytují špičkové řešení.

“Na oddané straně věcí musíte skutečně posoudit, zda jim poskytujete kvalitní řízené řešení,” řekl. „Jsme velmi zaměřeni na to, jak dodáváme naše výrobky end-to-end. Nepoškrábáme hardware a jsme opravdu zbyteční. Užitečné je také budování velkého softwaru. “

Pokud jde o vývoj produktů, ServerHub závisí na kombinaci zpětné vazby od zákazníků a nezávislého výzkumu. “Jsme spojeni se vším,” řekl John. „Nasloucháme uživateli, abychom se dozvěděli o jeho potřebách a vymysleli způsob, jak je řešit, pokud je to možné. Pokud je něco mimo oblast toho, co můžeme udělat, přijdeme na způsob, jak se setkat uprostřed. “

Nejnovějším vývojem společnosti je expanze do Los Angeles, čímž se celkový počet datových center v rámci platformy ServerHub zvýšil na osm. Rozšíření rozšíří dosah společnosti a zvýší celkovou kapacitu sítě.

Všechno je součástí poslání ServerHubu vytvořit v myslích zákazníků trvalý pozitivní zážitek – na rozdíl od toho, který má John určité online společnosti, která objednává jídlo (ne že ukazujeme prstem).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map