Napájení videí všude: Technologie Ziggeo pro nahrávání a přehrávání pomáhá uživatelům zaznamenávat, spravovat a spravovat videoobsah

TL; DR: Ziggeo je cloudová společnost zabývající se technologií videa, která nabízí služby nahrávání, překódování, přehrávání a ukládání. Produkt společnosti SaaS (Software-as-a-Service) obsahuje asynchronní API a serverové sady SDK pro kompletní video řešení. S moderovacími nástroji poháněnými AI a nepřetržitým proudem inovací se Ziggeo snaží propagovat budoucnost videa.


Susan Danziger a Oliver Friedmann již dlouho chápali sílu videa. V roce 2013 podnikatelé založili Ziggeo, platformu pro nábor videí, která umožnila uchazečům o zaměstnání vytvářet poutavá videa, která doplňují jejich žádosti o zaměstnání..

Ale jak Ziggeo zasáhlo trh, tak to udělali konkurenti.

“Co nás v té době nejvíce odlišovalo, byla naše vynikající videotechnika,” řekl nám Oliver, který je nyní technickým ředitelem společnosti Ziggeo. “Takže jsme udělali odvážný krok: Místo toho, abychom soupeřili se všemi ostatními hráči, jsme se rozhodli prodat našim konkurentům naši technologii a učinit z nich naše zákazníky.”

Ziggeo spoluzakladatel Oliver Friedmann a logo společnosti

Spoluzakladatel Ziggeo Oliver Friedmann nám dal kopii technologie společnosti pro nahrávání a přehrávání videa.

Společnost se poté otočila, aby se zaměřila především na své výkonné API pro nahrávání, přehrávání a ukládání videa. Tento krok se ukázal jako plodný, otevírá příležitosti sloužit vertikálám daleko za náborem, včetně vzdělávání, online hraní, školení o prodeji a dokonce i online datování.

Dnes Ziggeo pomáhá podnikům snadno zaznamenávat videa od zákazníků a diváků pomocí svých video API a SDK pro nahrávání a přehrávání. Cloudové řešení je vybaveno pokročilou transkódovací infrastrukturou, která podporuje různé protokoly používané na dnešním trhu. Řešení moderování s podporou AI navíc pomáhá sledovat videa před jejich veřejným sdílením.

Ziggeo dosáhlo během svých šesti let na trhu mnoha milníků. Společnost vyvinula první responzivní videorekordér a přehrávač a také první systém založený na tokenu, který usnadňuje přístup k videu na základě oprávnění. Ziggeo bude i nadále průkopníkem v oblasti nahrávání a přehrávání videa založeného na cloudu s cílem poskytnout nejlepší možnou technologii.

Aplikace pro nahrávání a přehrávání videa v cloudu

Jednou z nejvýznamnějších výhod, které Ziggeo nabízí, je flexibilita využívat jednotlivé části svých služeb podle potřeby. Tento software je schopen zpracovat řadu úkolů, včetně nahrávání a nahrávání videa, překódování pro všechny formáty, přehrávání napříč zařízeními a prohlížeči a hostování a ukládání.

A i když se značka Ziggeo sama označuje jako univerzální řešení Software-as-a-Service (SaaS), existuje případ použití pro video téměř ve všech odvětvích a vertikálech – mezi jinými i žurnalistika, crowdfunding a sociální dosah. Ziggeo také využívali zaměstnavatelé, náborové platformy a náborové organizace k usnadnění nahrávání a přehrávání videa zaměstnavatelů a kandidátů.

Případy užití

Ziggeo je univerzální video řešení s možnými aplikacemi v nekonečném průmyslu.

Podle Olivera je technologie omezena pouze představivostí.

Když společnost Cadouu pro digitální kurátory chtěla pro své zákazníky vylepšit zážitek z nadání skupiny, použila API Ziggeo API, aby dárcovským dárcům a přijímačům mohla nahrávat a sledovat video zprávy. Integrace umožnila každému přispěvateli nahrát osobní video zprávu pro příjemce dárku k vidění, stejně jako možnost pro příjemce odeslat následnou zprávu všem přispěvatelům.

“Jsme rádi, že dokážeme zachytit autentické životní okamžiky na kameře – máme to na paměti, od videozáznamů a videa s poděkováním,” řekla Nora Stolz, zakladatelka a generální ředitelka Cadouu, v případové studii na webu Ziggeo . “Tým Ziggeo byl skvělý.” Vstupenky byly zodpovězeny velmi rychle, a obzvláště se nám líbilo, že tým Ziggeo o něco později následoval, abychom zjistili, jak postupujeme. “

Pokročilá transkódovací infrastruktura podporující různé protokoly

Oliver nám řekl, že trh s videem zůstává z hlediska použitých technologií výrazně heterogenní, což vyžaduje, aby Ziggeo podporoval četné protokoly a formáty. “Zejména to znamená, že na našem zadním konci máme sofistikovanou transkódovací infrastrukturu, která bere všechny tyto různé video formáty a sjednocuje je, aby bylo zajištěno, že je lze přehrávat ve všech různých prostředích,” řekl..

Jedním z největších trendů, které Oliver zaznamenal ve videoprostoru v posledních několika letech, je posun od Flash k vyspělejším technologiím, jako je WebRTC. Bezplatné řešení s otevřeným zdrojovým kódem poskytuje webovým prohlížečům a mobilním aplikacím možnosti komunikace v reálném čase (RTC) prostřednictvím jednoduchých rozhraní API. Ziggeo podporuje nahrávání videa WebRTC, kdykoli je to možné, ale bude také podporovat Flash, pokud to zákazník požaduje.

“Máme mnoho zákazníků ve velkých korporacích používajících starší prohlížeče, jako je Internet Explorer 8, a samozřejmě v žádném prohlížeči Internet Explorer není k dispozici žádný WebRTC,” řekl Oliver. “Naše technologie zjistí, jaké prostředí v současné době provozujete, a poté používá nejvhodnější základní technologii, kterou má k usnadnění našich služeb.”

Oliver řekl, že prohlížeče jsou ve stálém stavu změn, což může přidávat hodiny práce vývojářské desce při zachování technologie nahrávání a přehrávání.

“Kdykoli by mohla vyjít nová verze prohlížeče Chrome a systém, který používáte, už nefunguje,” řekl. “Musíte vždy držet krok s nejnovějšími prohlížeči, otestovat je a zjistit, co se změnilo.”

Z toho vyplývá, že společnosti, které společnosti Ziggeo umožňují nést tuto zátěž, těží z úspor času i nákladů.

Moderování poháněné umělou inteligencí a nepřetržité inovace

Cílem Ziggeo, který byl druhým rokem v řadě na API World 2017 hodnocen jako „Nejlepší video API“, si klade za cíl zůstat technologicky o krok napřed před konkurencí. Společnost například využívá umělou inteligenci k podpoře transkripce zvuku, extrakce klíčových slov, filtrování NSFW a detekce objektů.

“Firmy musí zvážit, zda někdo udělá něco nevhodného, ​​jen aby trolel na svých platformách,” řekl Oliver. “Naše automatické moderování používá k odfiltrování takových videí vizuální AI.”

Při použití pro účely náboru mohou někteří potenciální zaměstnavatelé požádat o přepis videa, aby se šetřil čas a zlepšily možnosti vyhledávání. Zde přicházejí funkce přepisování zvuku a extrakce klíčových slov Ziggeo AI, které převádějí video na text několika kliknutími.

Ziggeo na různých zařízeních

Řešení napříč platformami zahrnuje podporu různých zařízení.

Ziggeo nastoupil vpřed a nastínil podrobný plán, částečně informovaný o zpětné vazbě od zákazníků, aby vedl své vývojové úsilí. Hlavní prioritou společnosti je udržovat stávající produkt, který tvoří jádro tolika zákaznických obchodů. Ziggeo si však nehledě na údržbu stanovil několik milníků.

“Jednou z dalších věcí, které se chystáme zahájit na základě požadavků zákazníků, je zvuk s obrázkem,” řekl Oliver. “Je to velmi populární, protože někteří lidé jsou příliš plachí na to, aby si zaznamenali svou tvář, ale rádi mluví.”

Ziggeo také pracuje na živých video a audio nahrávkách a možnostech editace videa. “Chceme povolit konference v našem systému jako API,” řekl Oliver. “A střih videa je samozřejmě velký.” Lidé chtějí mít možnost oříznout videa a přidat návrhové prvky. Na tom také aktivně pracujeme. “

Bezpečnost, ochrana osobních údajů a dodržování předpisů

Společnost Ziggeo v současné době zpracovává a ukládá data ve vybraných regionech nasazení v USA a Irsku a společnost plánuje otevřít další umístění. Mezinárodní přítomnost je výhodná při řešení nařízení, jako je obecné nařízení o ochraně údajů (GDPR) v Evropě, které upravuje ochranu údajů a soukromí občanů.

„Pro právní účely je nezbytné, abychom hostovali v Evropě například, protože E.U. země nemají povoleno ukládat žádná data v USA, “řekl Oliver.

Z důvodů dodržování předpisů Oliver uvedl, že mnoho zákazníků používá systém pouze pro záznam videa. „Videa zasáhla naše servery a převedla je do všech různých formátů, o které mají lidé zájem, a okamžitě je poslala na hostující službu našich zákazníků, ať už je to cokoli,“ řekl..

Ať už je společnost zaměřena na dodržování předpisů nebo technologii, její přístup je stejný: k průkopnictví budoucnosti videa tím, že zůstane vždy o krok napřed před konkurencí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me