Jednotka „Do It Better Lepší“ přivede zakladatele SingleHop od začínajících studentů k automatizačním technologiím Cutting-Edge Server

TL; DR: Od podnikavých studentských podnikatelů po zkušené vlastníky technologických podniků, kteří jsou schopni přecházet od spuštění k rozšiřování, vynikli Dan Ushman a Zak Boca v navigaci nuancí v odvětví webhostingu. Jejich společnost, SingleHop, je předním poskytovatelem hostovaných soukromých cloudů, spravovaného hostingu a automatizovaných infrastrukturních řešení pro podniky po celém světě. Schopnost společnosti SingleHop automatizovat nasazení serveru je oboustranně výhodná: Ušetří spoustu času a snižuje pravděpodobnost manuální chyby, takže můžete přeskočit nudné údržbářské rutiny a věnovat více času vývoji produktu nebo práci na jiných strategických IT projektech, které mají dopad na vaše podnikání..


Dan Ushman a Zak Boca pracují na SingleHop už od mládí. Jako mladí podnikatelé zakládali a prodávali společnosti, které vždy znovu investovaly do sebe a jejich schopnost všímat si a řešit problém v oboru.

Jako vedoucí marketingu SingleHop a generální ředitel společnosti Dan a Zak vzali SingleHop od svých počátků transportu hardwaru do datových center v taxících, k budování a nasazení unikátní automatizované technologie – což jim a jejich klientům poskytuje možnost nasazení a správy serverů v jakémkoli cloudu, s několika chybami a za zlomek času.

Mladí podnikatelé se snaží najít svůj velký nápad

Jako středoškolák na konci 90. let založil Dan adresář webových hostitelů s názvem HostingCatalog. Prostřednictvím tohoto „malého experimentu, který se ve skutečnosti ukázal dobře,“ jak Dan volal HostingCatalog, se dozvěděl o průmyslu, společnostech a lidech, kteří je provozují – včetně Zak Boca, dalšího studenta, který byl o rok starší, žijícího v Kentucky a provozování podobného webu s názvem RateMyHost. Pár se navzájem poznali a začali si navzájem posílat doporučení a diskutovat o průmyslových trendech.

“Uvědomili jsme si, když jsme byli na vysoké škole,” hej, jsme v tomhle hostingu docela dobří. Začněme hostující společností, “řekl Dan.

Midphase najde úspěch & Další problém k vyřešení

Výsledkem byla společnost s názvem Midphase. První den Midphase přilákal čtyři zákazníky a odtamtud vzlétl.

“Začali jsme růst a začali jsme se dozvědět více o podnikání ao tom, jak vybudovat tým,” řekl Dan. Po roce měla společnost více než 1 000 zákazníků. “Rozhodli jsme se, že je čas opustit vysokou školu, získat kancelář a jít dovnitř. Byli jsme na něčem.”

Monitorování, kabely a servery SingleHop v jednom z jejich datových center

Problémy s nasazením dedikovaných serverů přiměly Dan a Zak, aby spustili SingleHop.

Za pouhých několik let se Midphase rozrostla na zhruba 180 000 zákazníků a 160 zaměstnanců ve více kancelářích a mladí podnikatelé začali odpovídat na požadavky klientů na vyhrazený hosting..

“Rychle jsme si uvědomili, jakou bolestí je nasazení vlastních dedikovaných serverů pro zákazníky,” řekl Dan. “Pokaždé, když jste prodali server, musíte jít postavit server, musíte mít jeho části, musíte to dát dohromady a musíte jej transportovat do datového centra.”

Zaměstnanci Midphase na chvíli transportovali hotové servery do datového centra prostřednictvím taxíků. Zaměstnanec by pak musel dát server do stojanu, zapojit jej, vhazovat některá vyměnitelná média s operačním systémem, nainstalovat operační systém a napsat e-mail s uvítáním klienta na nový server.

Poté, jak začíná mnoho skvělých nápadů a úspěšných společností: „Mysleli jsme si, že musí existovat lepší způsob,“ řekl Dan.

SingleHop přináší řešení & Úspory pro automatizaci serverů

Zatímco stále běží Midphase, Dan a Zak najali některé vývojáře a pronajali si vratnou kancelář, která Midphase přerostla o několik pater pod svými novějšími většími kopci. Jejich úkolem bylo automatizovat všechny aspekty nasazení infrastruktury a dokončení trvalo zhruba 18 měsíců. Během tohoto období prodali Dan a Zak Midphase skupině UK2. Podnikatelé opět investovali svůj kapitál do svého nejnovějšího podnikání a začátkem roku 088 začali klienty podepisovat do SingleHopu..

“SingleHop byl první, kdo plně automatizoval nasazení serveru, a okamžitě to rezonovalo s trhem,” řekl Dan. “Mohli byste nasadit holý kovový fyzický server za méně než hodinu v téměř jakékoli konfiguraci, kterou byste mohli snít.” Fungovalo to tak dobře, začali jsme hledat způsoby, jak se opírat o automatizaci různými způsoby, aby klientům usnadnil život. ““

SingleHop posouvá LEAP dopředu: automatizuje oba hardware & Software

SingleHop rozšířil svou technologii na klientsky orientovaný portál s názvem LEAP, který zákazníkům umožňuje dělat to, co SingleHop dělá tak dobře pro sebe. Díky LEAP mohou zákazníci navrhnout, nasadit, konfigurovat, sledovat, spravovat, klonovat, měnit velikost, měnit měřítko a vyřadit z provozu veškerou svou infrastrukturu z jedné platformy na jakémkoli zařízení kdykoli.

„Gartner každý rok aktualizuje některé opravdu zajímavé průzkumy, které identifikují skutečné náklady na provoz serveru. Skutečné náklady přesahují cenu samotných serverů a zahrnují software, konektivitu a zotavení po katastrofě, ale největší část nákladů zdaleka směřuje k platícím zaměstnancům, aby je udržovali, “řekl Dan. „Většinu času, který lidé tráví na serverech, je rutinní práce – jen udržování kontrolek a zajištění zálohování. Talentovaní IT lidé ztrácí čas a potenciál na práci. Snažíme se to změnit. “

Logo společnosti SingleHop na jasně zelené zdi

SingleHop interně aplikovala automatizaci pro katalogizaci všech serverů a komponent v jejich datových centrech.

Od prvního dne začal SingleHop jako automatizovaná platforma schopná katalogizovat velké množství dat o těchto serverech. “Víme, kde je každý server v našem datovém centru, jaké části jsou uvnitř, jak dlouho je každý kabel propojující něco s něčím jiným a mnohem více,” řekl Dan. „Když dojde k poškození zákaznického zařízení nebo když zákazník něco nahlásí, máme roky dat, na které se můžeme ohlédnout a zjistit, jaké komponenty bude pravděpodobně třeba vyměnit. Technik pak může tyto části chytit, než se podívá na server. Je pravda a dobře známo, že poskytování služeb můžete výrazně urychlit pomocí dat, která jste získali automatizací od začátku, ale není dobře známo, jak stejná časná automatizace může do budoucna zlepšit kvalitu služeb. Je to smysluplné. “

LEAP při příležitosti: SingleHop nastavuje servery za zlomek času

S LEAP je infrastruktura rozmístěna v minutách namísto hodin, což eliminuje velkou šanci na lidské chyby a časově náročné řešení problémů, které obvykle následují chyby. Klienti mohou sledovat pokrok na každém kroku v reálném čase. SingleHop také vytvořil API a bílé štítky, aby prodejci mohli rozšířit stejnou automatizaci na své klienty.

“Většinu věcí, které byste chtěli udělat pro vaši infrastrukturu, do značné míry integruje z nejčistšího hlediska infrastruktury na jednom pěkném a jednoduchém místě,” řekl Dan. Zatímco automatizace nasazení je dnes v hostitelském průmyslu běžnější, LEAP byl prvním portálem na trhu, který jej nabízí, a je stále jedním z nejrychlejších v oboru..

AI je tam venku: SingleHop poskytuje software strojům jiných společností

Další ve frontě SingleHop je AI, centralizovaná platforma pro správu operačních systémů a softwarových prostředí serveru na jakémkoli virtuálním nebo holém kovovém serveru u jakéhokoli poskytovatele. AI je v současné době ve verzi beta. S rostoucí převahou společností, které dnes přijímají strategii více cloudů, mají podniky často servery rozložené u různých dodavatelů cloudů. Potřebují snadný způsob, jak sledovat, opravovat a spravovat všechny tyto servery, bez ohledu na operační systém nebo cloud, na kterém běží. Teď to musí udělat všechno ručně.

“Nezáleží na tom, kde jsou servery,” řekl Dan, “AI je udržuje v aktuálním stavu a monitoruje jejich OS a software.” Služby se snadno instalují a dokonce přicházejí s užitečnou mobilní aplikací pro příjem a reakci na akční položky AI, což uživatelům umožňuje spravovat své servery kdykoli a odkudkoli. “

Dort a zaměstnanci slaví beta zahájení AI

Zaměstnanci slavili uvedení AI beta na dort a trička s ilustrací manažera Office SingleHop.

Zákazníci společnosti SingleHop na svých serverech spouštějí příkaz s jedním řádkem, aby nainstalovali agenta AI, který se vrátí zpět na svůj účet. Odtud mohou sledovat CPU, využití aplikací, paměť a úložiště a udržovat záplaty.

“AI vám umožňuje naplánovat opravy, které mají být provedeny v určitých časech, nechat je ignorovat, nebo vám umožní přiřadit je k jinému členovi vašeho týmu, nebo k týmu SingleHop, abychom mohli zpracovat práci pro vás,” řekl Dan. “Zjistili jsme, že zejména funkce správy oprav je něčím, z čeho je mnoho lidí nadšeno.”

Od okamžiku, kdy společnost SingleHop oznámila AI v polovině listopadu, bylo k používání platformy přihlášeno více než 100 000 serverů od 2 000 organizací. Společnost očekává všeobecnou dostupnost AI koncem letošního roku, ale zatím neuvedla konkrétní datum spuštění.

“Uplatňuje automatizaci způsobem, který poskytuje správcům systému a vývojářům více času na to, co chtějí, a méně času na údržbu serverů,” řekl Dan..

Řízený hosting předvádí, jak SingleHop Excels na zákaznickou podporu

SingleHop však nabízí více než automatizaci. Kromě vyhrazených, virtuálních a barevných serverů má společnost soukromé mraky a spoustu spravovaných řešení hostingu. Od plně spravovaných serverů až po vlastní řešení, spravované Azure a brzy zveřejněné AWS může SingleHop přizpůsobit své služby tak, aby vyhovovaly potřebám klientů.

Proces na palubě zajišťuje, že zákazníci platí pouze za to, co skutečně potřebují

SingleHop zkoumá současné potřeby serverů a skutečné využití potenciálních zákazníků. Vnímání klientů, kolik potřebného prostoru na serveru se může výrazně lišit od toho, co skutečně používají, podle Dana, který zmínil studie, které ukazují, že většina serverů je dramaticky málo využívána – až 94 procent průměrného CPU a paměti serveru jde většinu času nečinný.

“Lidé mluví o tom, jak virtualizace a velký veřejný cloud řeší tento druh problému s efektivitou, ale to, co jsme opravdu skončili, je mnohem více VM, které jsou stále velmi málo využívány na individuálním základě,” řekl. “Ve skutečnosti jste nevyřešili problémy s využíváním, ale místo toho je rozšířili.” Nezáleží na tom, jestli máte holý kov nebo VM, je to stále z velké části nevyužité. “

Toto hodnocení na palubě obvykle znamená, že zákazníci při přihlášení do SingleHop šetří peníze, uvedl Dan. “Ne kvůli tomu, že je SingleHop levnější, ale spíše díky tomu, že SingleHop dimenzuje svá řešení vhodnějším způsobem, který lépe odpovídá potřebám zákazníků.”

Přizpůsobení řízení znamená, že zákazníci dělají to, co chtějí

Spousta tradičních řízených hostingů znamená, že zákazníci využívají tuto službu a spoléhají na hostitelskou společnost, aby kompletně spravovali serverovou infrastrukturu a prostředí. V mnoha případech zákazníci nezískají přístup root nebo administrátora, a to ani v případě, že mají dovednosti jej používat. Přístup společnosti SingleHop je podle Dan trochu jiný.

Zaměstnanci společnosti SingleHop diskutují o papírování

Zaměstnanci společnosti SingleHop konzultují s klienty přizpůsobení balíčku, který odpovídá jejich konkrétním potřebám.

“V našich řízených hostingových vztazích s klienty jde spíše o společné řízení, kde provádíme spoustu věcí, které nechtějí dělat,” řekl. “Když si však chtějí něco udělat sami, zachovají si tuto schopnost.” Nechali jsme je vybírat věci, které chtějí dělat. “

Společný management společnosti SingleHop rezonoval dobře s organizacemi těžkými vývojářům, uvedl Dan, protože vývojáři mohou nadále udržovat svůj vlastní software, aniž by byli zapleteni do běžných požadavků na údržbu.

“Jsme velmi pěkný prostřední prostor pro mnoho organizací se smíšeným technickým personálem a omezeným časem,” řekl Dan.

SingleHop Today: Work, Fun, & Filantropie

SingleHop přijal svou první investici v roce 2012, po čtyřech letech podnikání. Společnost Battery Ventures, která rovněž investovala do společností Akamai, Groupon a Marketo, dodala 27,5 milionu dolarů na připojení k Dan a Zak v představenstvu. Krátce nato získala společnost SingleHop dvě firmy a mimo hlavní sídlo společnosti v Chicagu vybudovala „docela úžasné“ datové centrum..

Nyní má společnost SingleHop asi 150 zaměstnanců a má datová centra v Chicagu, Phoenixu, New Yorku, Connecticutu a Amsterodamu s podpůrným centrem v Orlandu. Průměrní zákazníci sahají od společností na středním trhu k podnikovým společnostem, „pravděpodobně trochu nižší na straně talentů a vyšší na straně příjmů,“ řekl Dan..

Práce: Plochá hierarchie & Nezávislá pracovní zátěž

Dan řekl, že on a Zak vždy věřili v provozování společnosti „bytu“. Ne všechna rozhodnutí jsou shora dolů a řekl, že mnozí dokonce přicházejí od zaměstnanců mimo řídící role. Například vývojový tým si může vybrat, na čem pracují, na 40 procentech každého týdne, s přiřazenými úkoly zabírajícími pouze 60 procent.

“To je asi dva až pět dní, kdy jsou jejich vlastním šéfem, a mohou ovládat, na které části produktu nebo na jaké funkci pracují,” řekl Dan..

Zábava: Konfety, Hry, & Hoverboards

Zatímco zaměstnanci společnosti SingleHop jsou nadaní a nadšení pro svou práci, ředitelka komunikace a brandingu Anastasia Bullinger uvedla, že stále mají spoustu legrace dělat důležité věci. Kromě standardních židlí z fazolových tašek, videoher a stolního tenisu uvedla, že je normální, že se zaměstnanci společnosti SingleHop hádají chodbami na jednom z několika vznášedel společnosti.

Danova kancelář je plná balónků, zatímco zaměstnanci hrají videohry a ping pong

Zaměstnanci SingleHop vědí, jak relaxovat, od žertování CMO po videohry a ping pong.

Když se Dan oženil a byl pryč na své líbánky, Anastasia popsala, jak zaměstnanci SingleHop plnili svou kancelář konfety a balónky. “Týdny, pokaždé, když se spustil dmychadlo, pršelo konfety,” řekla se smíchem.

Filantropie: Holiday Shopping Spree & Balicí přestávky

Po prázdninách podporuje SingleHop hrst místních Chicaga a národních organizací jako Casa Central, Hračky pro děti a Chicago City Santa nákupem dárků pro rodiny a jednotlivce. SingleHoppers, jak jim Anastasia říká, přivádí své rodiny k celodennímu nakupování. “Jdeme nakupovat a udělat si z toho den,” řekla. “Všichni se dobře pobíháme s obrovskými koši hraček.”

Zaměstnanci nakupují, balí a dodávají dárky

SingleHop nakupuje hračky pro potřebné rodiny a děti o prázdninách.

SingleHop poté zřídí balicí stanice v kanceláři, takže když zaměstnanci potřebují přestávku během následujícího týdne, zabalí spoustu hraček. “Snažíme se stále dávat na paměti a sloužit k většímu účelu než jen my sami,” řekla Anastasia.

SingleHop Pobyty Young & Hlady pro nové nápady

Navzdory mnoha úspěšným podnikům v průběhu let Dan řekl, že uznává talent v kancelářích SingleHop a chápe, že další velká příležitost by mohla přijít od kohokoliv. Pokud může středoškolský teenager skončit s podnikatelským nápadem v hodnotě několika milionů dolarů, mohou to mít i jeho zaměstnanci.

“Moje nejoblíbenější věc na SingleHopu, s rizikem znějícího trochu klišé, je, že v kanceláři máme nějaké úžasně chytré lidi,” řekl Dan. “Líbí se mi být kolem lidí, kteří jsou chytřejší než já a mají dobré nápady a nadšení pro toto podnikání.” Mám rád lidi, kteří se rozhodují na základě dat a kontrolují své ego u dveří. Všichni se nám to líbí, protože to vede k lepšímu, produktivnějšímu a příjemnějšímu pracovnímu prostředí, které se přímo promítá do lepšího zážitku pro naše zákazníky. To je pro nás důležité. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me