JavaPipe: Flexibilní hostingová řešení optimalizovaná pro vývojáře Java a podporovaná bleskovou podporou zákazníků

TL; DR: Společnost JavaPipe byla založena v roce 2001 a je webovým hostitelem podporovaným odborníky specializujícími se na Javu. Společnost JavaPipe se sídlem v Salt Lake City s datovými centry v Americe a Evropě poskytuje komplexní sadu řešení, včetně ochrany DDoS, aby zajistila bezpečné, výkonné a spolehlivé uživatelské zážitky. Se zaměřením na rychlou zákaznickou podporu a novou možnost hostování WordPress založenou na LiteSpeed, JavaPipe pokračuje v poskytování flexibilních řešení hostování pro vývojáře po celém světě.


Internet dal Johnu Larsenovi hlas – a on použil ten hlas, aby srazil překážky vlastnictví podniků.

John, který je hluchý, začal fušovat ve vývoji webových stránek a hostování na počátku 2000 let poté, co byl propuštěn z předchozí práce. Úsilí se ukázalo jako plodné a John začal vydělávat opakovaně. “Internet mi pomohl vyrovnat podmínky hry,” řekl. “Skončil jsem s kariérou v technologickém průmyslu.”

Trhy s designem a vývojem se staly stále nasycenými, takže se John přesunul především do hostingu. Ale ani tato aréna nebyla řídce osídlena.

“Musel jsem se nějak nějak odlišit, víš, být nějakým způsobem jedinečný,” řekl John. “Prozkoumal jsem hosting Java založený na Tomcatu a rozhodl jsem se napsat platformu na podporu vývojářů Java, protože v té době téměř neexistoval.”

Tím se zrodila JavaPipe.

Logo JavaPipe

JavaPipe nabízí podnikový webhosting pro weby a aplikace Java.

Dnes John a jeho těsný tým pracují nepřetržitě a obsluhují téměř 600 zákazníků ze sítě datových center v Amsterdamu, Bukurešti a Chicagu. Jedinečný hosting společnosti Java založený na cloudu poskytuje uživatelům snadnou správu vlastní sdílenému prostředí a ovládání a zdroje vyhrazeného serveru. Efektivní a přizpůsobitelná řešení pro zmírnění DDoS udržují zákazníky v bezpečí a nová webhostingová služba společnosti WordPress nabízí rychlost, výkon a škálovatelnost.

Posadili jsme se s Johnem pomocí jeho služby Sorenson Video Relay Service – kompletní s obousměrným videem, interpretací ASL a technologií Voice Carry Over (VCO) – abychom diskutovali o těchto řešeních a dalších.

Rychlý a stabilní cloud hosting pro weby založené na Java a PHP

JavaPipe poskytuje flexibilní, přizpůsobené řešení přizpůsobené vývojářům Java, kteří hledají vytvoření bezpečných a snadno udržovatelných webů, které jsou konzistentní na různých platformách..

John řekl, že mnoho webových hostitelů Java nabízí sdílený hosting Java Virtual Machine (JVM), ve kterém je jediná instance Tomcat rozdělena mezi několik klientů. Sdílené možnosti jsou často levnější, ale obvykle jim chybí nástroje, které zákazníci potřebují, protože všichni klienti používají stejnou instalaci programu. To znamená, že jednotliví uživatelé nemohou spouštět specializované rámce, prohlížet protokoly serveru a restartovat webový kontejner Tomcat.

Na druhou stranu JavaPipe poskytuje plně spravované plány hostování s potřebami zabezpečení, uptime a šířky pásma, které zákazníci potřebují, plus soukromé instance Tomcat pro každého uživatele.

Ikony zobrazující robustní sadu funkcí JavaPipe

Společnost poskytuje flexibilní řešení, které umožňuje vývojářům Java vytvářet bezpečné a snadno udržovatelné weby.

“Pro vývojáře Java a kohokoli, kdo hostuje webové stránky založené na Java, je flexibilita nastavení TomCat naší výhodou číslo 1,” řekl John. “Nejedná se o sdílené prostředí Tomcat – každý zákazník dostane úplnou instalaci a úplnou kontrolu nad spuštěním jakéhokoli rámce a Java programu.”

John řekl, že JavaPipe poskytuje další webovou kontrolu prostřednictvím ovládacího panelu InterWorx.com SiteWorx, který se používá ke správě aplikací, jako jsou e-mailové účty, FTP a databáze. JavaPipe vytvořil plugin pro SiteWorx call Tomcat Control, aby poskytl nástroje, které zákazníkům umožní zastavit a spustit jejich kontejner, stejně jako nahrát aplikace přes webové grafické rozhraní.

Kromě toho John řekl, že JavaPipe přináší rychlý a spolehlivý zážitek – zejména ve srovnání s bezplatnými hostiteli Java. Zákazníci pracující s bezplatnými hostiteli se mohou ocitnout v neustálé soutěži o šířku pásma, zatímco dochází k pomalým stránkám a selhání serveru. Kromě omezené šířky pásma John řekl, že poskytovatelé bezplatných služeb často omezují úložný prostor a nutí uživatele upgradovat na placené plány. S dlouhodobými řešeními mohou společnosti vyrůst – spíše než z – přístup JavaPipe je opakem.

“Raději pracujete s důvěryhodnou placenou hostingovou službou od začátku,” řekl John.

Efektivní a přizpůsobitelná řešení pro zmírnění DDoS

Útoky s distribuovaným Denial of Service (DDoS), při nichž hackeři přemoci síť s nadměrným provozem, se stávají stále běžnější. Nové metody je bohužel také zvyšují.

V únoru 2018 GitHub přežil útok DDoS 1,35Tbps, jeden z největších zaznamenaných. O pouhé čtyři dny později společnost Arbor Networks oznámila, že podobný útok na nezveřejněnou společnost se sídlem v USA dosáhl rekordu 1,7Tbps.

Je samozřejmé, že ochrana DDoS se stala klíčovou službou v dnešním bezpečnostně orientovaném prostředí a JavaPipe přijal opatření k ochraně webů a aplikací před takovými útoky na dálku.

Tabulka popisující proces zmírňování DDoS

Systém zmírnění DDoS společnosti JavaPipe automaticky chrání zákazníky před útoky.

Například podnikový systém snižování DDoS chrání hostitelské platformy tím, že před přenosem čistého provozu na server vyčistí veškerý útok. John řekl, že to zajišťuje nejen bezpečnost majitele stránek, ale také jeho návštěvníků. “Jsme velmi zaměřeni na ochranu DDoS, zejména v Evropě,” řekl John. “Náš hardware pro snižování DDoS funguje velmi dobře, a proto byl tak populární.”

Řešení migrace DDoS JavaPipe umožňují uživatelům chránit neomezený počet domén. Zákazníci však nemusejí hostovat své stránky prostřednictvím společnosti, aby mohli využívat služeb snižování hrozeb. Místo toho mají možnost nasměrovat svou doménu na zabezpečenou IP poskytovanou programem JavaPipe. Provoz je pak veden pomocí protipovodňových vrstev JavaPipe, aby se zablokovala podezřelá aktivita DDoS před předáním čistého přenosu na veřejnou IP adresu uživatele prostřednictvím webové reverzní proxy..

Vysoce výkonný hosting WordPress Powered by LiteSpeed

John nám řekl, že JavaPipe nedávno začal nabízet nové rychle spravované hostovací služby WordPress. “Naše hostingové služby WordPress používají webové servery LiteSpeed, které jsou mnohem rychlejší, než jsme schopni dosáhnout u Apache,” řekl. “Snažíme se vždy nové věci, abychom našim zákazníkům usnadnili život a zůstali relevantní.”

Společnost také používá řešení úložiště SSD ve všech balíčcích WordPress, aby zajistila rychlé vyhledávání dat a lepší celkový výkon. A protože lepší výkon znamená nižší míru okamžitého opuštění, zákazníci JavaPipe poskytují lepší uživatelský zážitek a vyšší míru konverze.

Podle webu JavaPipe: „Mohli byste mít na webu ten nejpřesvědčivější obsah a esteticky nejpříjemnější design webu, ale pokud nedosahujete výkonu, uživatelé se nepřiblíží a nepřevedou.“

Balíčky JavaPripe WordPress také přicházejí s nejmodernějšími bezpečnostními funkcemi, včetně ochrany DDoS s technologií vyrovnávání zatížení; neomezené, automatické obnovení SSL certifikátů; a automatizované denní zálohy.

John nám řekl, že má v úmyslu automatizovat co nejvíce bezpečnostních prvků, jak je to možné – což dává smysl, s ohledem na jeho technické zkušenosti. Kromě správy JavaPipe pracuje John jako vývojář automatizace na plný úvazek; role, kterou řekl, se pěkně promítá do jeho práce v hostitelské společnosti. “Dává mi to hřiště, které mohu prozkoumat, takže to funguje obousměrně,” řekl John.

Okamžitá zkušenost se zákaznickým servisem

Význam zákaznického servisu v jakémkoli odvětví nelze přehánět, ale na stále nasyceném hostitelském trhu je to ještě důležitější. John pracuje sedm dní v týdnu, aby byl zákazník spokojený – ačkoliv plně věnuje svůj oddaný a nepřetržitý personál. “Za posledních 10 let jsem měl stejné zaměstnance,” řekl. “Jsou opravdu loajální a my si navzájem důvěřujeme.”

Tým se pyšní svou nekódovanou odbornou podporou. “Na otázky odpovídáme rychle, často do 15 minut, ale vždy za méně než dvě hodiny,” řekl John. “Nejsme typem společnosti, která by přiměla lidi čekat 24 hodin na odpověď.”

John nám řekl, že vášní společnosti je neustálé zlepšování služeb, funkcí a provozuschopnosti. “Existuje trend, že velké hostitelské společnosti konzumují malé společnosti, takže jde jen o to, abychom se snažili zůstat životaschopní a udělat pro naše zákazníky správnou věc,” řekl..

Když vezmeme v úvahu jeho překonávání překonávání překážek, máme pocit, že John bude docela dobře.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me