Jak SurveyMonkey pomáhá 99% společností z žebříčku Fortune 500 vylepšovat produkty, zlepšovat marketingové úsilí a zvyšovat spokojenost zákazníků

TL; DR: Průzkumy zákazníků hrají klíčovou roli při rozhodování společnosti a pomáhají jim oslovit publikum s informacemi, které ovlivňují cestovní mapy. Poskytovatel SaaS SurveyMonkey umožňuje společnostem vytvářet vlastní průzkumy, vybírat z více než 15 typů otázek, a získávat tak cenné informace o zákaznících. Platforma poskytuje analytické nástroje, které pomáhají podnikům realizovat aktuální hodnocení schválení a extrapolovat řešení pro zlepšení na základě reakcí zákazníků a zaměstnanců. Výsledná rozhodnutí vedou k inovacím produktů, marketingu a upgradům rozhraní a v konečném důsledku k větší spokojenosti uživatelů.


Průzkumy jsou pro společnosti pohodlným a výkonným způsobem, jak se dostat do myslí spotřebitelů.

LoungeBuddy, založená v roce 2013, se snažila převrat na letištní zážitek tím, že poskytla cestujícím možnost objevovat, rezervovat a přistupovat k prémiovým letištním salonkům po celém světě. Aby mohla LoungeBuddy tuto misi splnit, musela se naučit o letištích, saloncích a hlavně o zvycích a preferencích cestujících. SurveyMonkey pomohl LoungeBuddy získat správné otázky pro cestovatele a shromažďovat tato data rychle a efektivně.

Logo SurveyMonkey

Toto rozhodování založené na údajích je zvláště přímé, pokud jde o webové společnosti. Nedostatek fyzických produktů usnadňuje implementaci datových statistik. Obzvláště snadno lze provádět průzkumy zaměřené na uživatelské rozhraní. Po shromáždění a analýze dat je řešení stížností a preferencí spotřebitelů často stejně snadné jako změna jediné grafiky nebo řádku kódu.

Když průzkum ukázal, že většina lidí nebyla ochotna chodit více než 10 minut od jejich odletových bran, přidala LoungeBuddy funkci, která uživatelům pomůže najít vybavení v nejbližší blízkosti. LoungeBuddy, vyzbrojený informacemi poskytnutými daty získanými SurveyMonkey, zdokonalil své služby a UX své mobilní aplikace, aby umožnil rychlý přístup k nedalekým salonkům s požadovaným vybavením téměř stejně bez stresu a relaxaci jako samotné salonky. To se proměnilo v LoungeBuddy rychle dominující na jeho trhu.

Platforma pro spolupráci v průzkumu, která je skutečným lídrem na trhu

Způsob vytváření průzkumů pomocí SurveyMonkey závisí na obchodních potřebách. Důvěryhodné 99% společností z žebříčku Fortune 500 poskytuje SurveyMonkey uživatelům četné šablony, včetně základních formátů, jako jsou průzkumy spokojenosti zákazníků, jakož i pokročilé profesionální formáty týkající se spokojenosti s prací s otevřenými dotazy. Pokročilé větvení umožňuje návrhářům průzkumu přizpůsobit průzkum na základě konkrétních podmínek.

Otázky lze přeskočit nebo skrýt na základě splněných nebo nesplněných podmínek. Pokročilé potrubí umožňuje přizpůsobení uživatelských proměnných a datových polí uživatelům. To usnadňuje analýzu, protože výsledky lze filtrovat podle konkrétních odpovědí.

Webové firmy, jako je LoungeBuddy, z online průzkumů velmi těží, protože sdílejí stejné médium. Výsledky jsou shromažďovány a ukládány rychle a lze je okamžitě použít. SurveyMonkey poskytuje zabezpečení citlivých dat, na rozdíl od papírových průzkumů, které se mohou ztratit, odcizit nebo dokonce náhodně duplikovat, přičemž jejich data se započítávají více než jednou.

Jednoduché elektronické formáty průzkumů umožňují zákazníkům vyjadřovat své názory bez potíží. Uživatelé mají větší pravděpodobnost, že na rozdíl od dlouhého a únavného průzkumu stráví jen pár minut rychlým průzkumem. Pro takové příležitosti poskytuje SurveyMonkey 15 typů otázek, včetně více možností. Někdy může být nutný podrobnější vstup a SurveyMonkey poskytuje podporu pro otevřené otázky.

Optimální průzkum v takovém případě může zahrnovat řadu otázek s možností výběru z několika odpovědí, po nichž následuje několik otázek s otevřeným koncem. Naštěstí SurveyMonkey usnadňuje implementaci kteréhokoli z formátů otázek do jediného průzkumu, který kombinuje výhody. Díky této pokročilé úpravě je SurveyMonkey lídrem ve vytváření průzkumu.

Udržování pulsu na zákazníky zajišťuje jejich spokojenost

SurveyMonkey CX je řešení NPS (Net Promoter Score), které nabízí analýzu průzkumu v jasném a dobře načasovaném formátu. CXM je zkratka pro řízení zákaznických zkušeností a představuje přímý způsob, jak poslouchat zpětnou vazbu od zákazníků na základě skóre spokojenosti.

Udržování věrnosti je snazší, když příjemci průzkumu mohou přímo komentovat aspekty podnikání, které milují nebo nenávidí. Odstraňuje odhady z analýzy a přidává osobní dojem zkušenostem s průzkumem, což dokazuje, že firma projevuje zvláštní zájem o obavy spotřebitelů.

Společnosti zvyšují spokojenost a retenci zákazníků tím, že přímo žádají zákazníky o návrhy na zlepšení produktů. Firmy mohou odstranit nebo upravit funkce, které nejsou dobře přijaty, a vylepšit nebo přidat funkce, které mají kladné hodnocení.

SurveyMonkey poskytuje podporu pro otevřené průzkumné otázky, což zákazníkům umožňuje poskytovat původní žádosti o funkce a také objasňovat více možností výběru a pravdivé / nepravdivé odpovědi. LoungeBuddy dokázal vylepšit své uživatelské prostředí analýzou návyků cestujících. Celá její aplikace je vytvořena s ohledem na potřeby cestujících a vytváří loajální uživatelskou základnu pro LoungeBuddy.

Spokojenost zákazníků je důležitá, protože opakující se zákazníci budou i nadále řídit odvětví. Na rozdíl od typického jednorázového nákupu je mnoho webových produktů založeno na předplatném a licenci. Z tohoto důvodu je pochopení toho, co zákazníci považují za předplatné, zásadní pro jejich udržení v klidu. Průzkumy navíc pomáhají společnostem – zejména webovým společnostem – pochopit a přizpůsobit se neustále se měnícímu prostředí webu.

TechValidate přidává zpětnou vazbu třetích stran k arzenálu obchodníka

TechValidate, zakoupený společností SurveyMonkey v roce 2015, je marketingový automatizační software, který mění zpětnou vazbu zákazníků na návrhy a obsah. TechValidate funguje shromažďováním údajů o zákaznících prostřednictvím dotazníků a ověřením těchto údajů bez porušení soukromí. Výsledná obsahová aktiva – grafy, grafy, ukazatele návratnosti investic, recenze a případové studie – lze poté zveřejnit, aby se vytvořil obchodní případ.

SurveyMonkey integruje technologii TechValidate, aby ještě více usnadnil marketing a spokojenost zákazníků. Analytické nástroje TechValidate vystřihli prostředníka poskytnutím užitečných metrik k datům shromážděným prostřednictvím formulářů SurveyMonkey.

Fotografie týmu TechValidate

SurveyMonkey koupil TechValidate v roce 2015, aby zákazníkům pomohl získat více z údajů z průzkumu.

Není třeba trávit více času analýzou dat a sestavováním grafů a infografik na vlastní pěst. Relevantní grafy kvantifikující zákaznická data a metriky zpětné vazby jsou generovány programem TechValidate a lze je stáhnout a přidat do aplikace PowerPoint pro prezentace, stejně jako Word, Excel a InDesign pro zprávy a marketingové materiály..

TechValidate aktualizuje grafy a grafy online s přesností na minutu, která odráží nejnovější odpovědi zákazníků na dotazník. Uživatel potřebuje pouze stáhnout a nahradit zastaralé snímky, prezentace, zprávy a marketingové materiály za revidovaný obsah. Obsah TechValidate je dokonce indexován společností Google, optimalizuje jej pro SEO a zvyšuje viditelnost firmy.

Využití průzkumů k přijímání obchodních rozhodnutí na základě dat

Dotazy na průzkum přicházejí v mnoha podobách, aby se shromáždilo co nejvíce údajů o zákaznících. Zákazníci preferují rychlé, krátké průzkumy, ale také platformu, díky které mají pocit, že jejich hlasy jsou slyšet. SurveyMonkey nabízí to nejlepší z obou světů s nástroji, které umožňují společnostem zpracovat stručné dotazy pomocí mnoha různých typů otázek, aby dostávaly úplné a přesné odpovědi bez ztráty času respondentů..

Pro mnoho zákazníků je motivací k dokončení průzkumu ovlivnit změnu k lepšímu. Chtějí, aby společnosti slyšely jejich hlasy. Umožnění této motivace prostřednictvím forem, které zákazníkům umožní plně se vyjádřit v minimálním množství času a úsilí, posiluje pouto mezi podniky a koncovými uživateli ke vzájemnému prospěchu. Podniky vydělávají více peněz, když jsou uspokojeny potřeby zákazníků.

LoungeBuddy byl vytvořen speciálně, aby pomohl mobilním uživatelům mít příjemnější zážitky z cestování. Toho dosáhlo nasloucháním příjemcům průzkumu a předvídáním jejich potřeb. Bez platformy, jako je SurveyMonkey, by LoungeBuddy postrádal informace, jako je počet obyvatel letišť, kteří mají přístup do salonků nebo jak jsou tito cestující motivováni, aby je našli. Data LoungeBuddy shromážděná u SurveyMonkey pomohla společnosti pochopit letáky a určit nejvhodnější salonky a odpočinkové prostory pro ně. Na druhé straně se LoungeBuddy stala aplikací číslo jedna ve svém prostoru.

SurveyMonkey nabízí mnoho pozitiv pro podniky usilující o růst. Je to skvělý doplněk jakéhokoli marketingového arzenálu, zejména webových podniků. SurveyMonkey usnadňuje vytváření jedinečných průzkumů s různými typy otázek a logikou toku a poté pomocí TechValidate usnadňuje analýzu a zpracování výsledných dat. Společnosti, jako je LoungeBuddy, závisí na vstupu uživatelů, aby zlepšily své produkty a porozuměly svým trhům.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me