Jak Gen X Web Hosting pomáhá indickým podnikatelům vysílat jejich značky prostřednictvím personalizované podpory a robustního řešení WordPress

TL; DR: Gen X Web Hosting chce pomoci indickým podnikům proniknout do prosperující ekonomiky země tím, že je uvede na internet. Společnost poskytuje řešení pro širokou škálu klientů, od malých a středních podniků až po státní subjekty. Gen X také nabízí nástroje, které mohou automatizovat některé z nejnáročnějších aspektů údržby webové stránky, včetně aktualizací a zálohování. Personalizovaný přístup hostitele k zákaznické podpoře usnadňuje organizacím nastavení a udržování jejich přítomnosti na webu.


Indie má nejrychleji rostoucí hlavní ekonomiku na světě s předpovědi, která ji budou v příštích dvou letech předpovídat roční nárůst 7,5%. A prosperující odvětví elektronického obchodu v Indii je připraveno přispět k tomuto rychlému růstu.

Proto se Gen X Web Hosting zaměřuje na pomoc indickým podnikům proniknout do elektronického obchodu a přivést své služby k rychle se rozšiřujícímu online publiku.

Logo X Web Hosting

Gen X Web Hosting chce pomoci podnikům v Indii vysílat své značky online.

“Aby si Indie udržela svůj meteorický ekonomický růst, indické společnosti potřebují partnery, kteří jim pomohou prosperovat online. A Gen X je tento partner, “Gaurav Singh, manažer programů pro affiliate programy pro Gen X Web Hosting. “Již podporujeme více než 20 000 webových stránek a každý den podporujeme více.”

Gen X si udělal jméno tím, že poskytuje bezpečná a vysoce výkonná řešení, která podniky potřebují spolu s doménami nebo hostingovými balíčky, které odpovídají jejich rozpočtům. Online připojení může exponenciálně rozšířit dosah malých a středních podniků, zejména s ohledem na to, že Indie je domovem 500 milionů lidí, kteří jsou připojeni k internetu..

Indie je také domovem pro více než 900 milionů lidí, kteří nemají přístup k internetu. Když se tito uživatelé připojí k internetu, mohou společnosti, které nemají rychlý a bezpečný hosting, ztratit šanci na jejich oslovení.

Dokonce i globální technologické společnosti se snaží tyto lidi spojit. Google investoval do wifi služeb na 400 indických vlakových stanicích a Facebook plánuje v zemi zřídit 20 000 hotspotů. A nejbohatší muž v Indii, Mukesh Ambani, spustil v roce 2016 mobilní síť 20 miliard dolarů, která již má více než 250 milionů předplatitelů.

Gen X tuto příležitost uznává a je připraven pomoci podnikatelům využít digitální ekonomiku země, která má do roku 2025 předpovídat hodnotu 1 bilionu dolarů..

Posílení postavení malých a středních podniků a podpora indického veřejného sektoru

Gen X je hostingová společnost, která byla navržena tak, aby prosperovala v indické ekonomice tím, že slouží malým podnikatelům a pomáhá jim růst.

“Začali jsme v roce 2011 nabízením hostingových služeb pro řadu malých společností, ale to se změnilo, jak jsme rostli,” řekl Gaurav. “Dnes spolupracujeme s řadou středně velkých soukromých podniků i s většími společnostmi ve vládním sektoru.”

Každý podnik musí znát své tržiště a v Indii, to znamená pochopit jedinečnou roli, kterou vláda v ekonomice hrála od doby, kdy země získala nezávislost v roce 1947. V té době byla ekonomika země založena na zemědělství a měla slabá průmyslová základna. První předseda vlády, Jawaharlal Nehru, účinně provedl Bombayův plán, řadu návrhů, které pomohly podpořit ekonomiku státní intervencí. Dnes je odkaz Bombayova plánu naživu a dobře.

Společnosti většinově vlastněné indickou vládou stále přispívají k ekonomice země. Soukromé společnosti nesmějí působit vůbec ve třech odvětvích – železnice, atomová energie a výbušné materiály – které hrají významnou roli při podpoře indického hospodářského růstu..

Gen X Web Hosting sdílený hosting grafika

Firmy si mohou vybrat z celé řady balíčků s Gen X Web Hosting, včetně sdílených i vyhrazených plánů.

Například soukromé banky by neposkytly startupům stejné nízké úrokové sazby, jaké mohou poskytovat indicky veřejně provozované banky.

A být hráčem v indické internetové ekonomice znamená podporovat více než jeden druh podnikání. Gaurav a tým Gen X chtějí pomoci těm podnikatelům, kteří staví nejnovější startupy v zemi, a společnostem ve veřejném sektoru, které jsou základním kamenem indické ekonomiky.

Společnost nabízí širokou škálu řešení, jak toho dosáhnout, včetně sdíleného hostování v systému Linux, hostujícího prodejce a specializovaného hostování WordPress. Dobře nabízí virtuální soukromé servery a dedikované servery Linux a Windows. To znamená, že každá velikostní společnost nebo státem ovládaná společnost může najít to, co se hodí pro její potřeby.

Bezpečnostní řešení Gen X zahrnují certifikáty SSL, ověření domény, zámek stránek a cloudflare. Bez ohledu na obchodní model má hostitelská společnost produkt, který se hodí.

Nabízí vysoce výkonné spravované řešení WordPress

Pomoc indickým podnikům také znamená vyhovět potřebám indických vývojářů – a více než kdy jindy si přejí intuitivní řešení WordPress. Dnes používá WordPress 34% všech webů, včetně téměř 15% ze 100 nejlepších světových webů. Plugin WordPress WooCommerce napájí téměř 30% online obchodů. Tým Gen X si však všiml, že vývojáři WordPress často narazili na stejné výzvy.

„Mnoho vývojářů WordPress bojuje s podporou. Chtějí automatické aktualizace a zálohy. Rozhodli jsme se proto vytvořit produkt, který by našim uživatelům poskytl tyto nástroje, “řekl Gaurav .

Gen X tedy vytvořil řešení WordPress spravované WP Canvas.

Některé z nejlepších dostupných dostupných softwarů WP Canvas – včetně Plesk, NGiNX, BoldGrid a Cloudflare. Uživatelé mohou spravovat až pět webových stránek se 100 GB prostoru a 1 TB šířky pásma. WP Canvas se také stará o všechny technické aspekty provozování webu WordPress, což klientům usnadňuje život.

Screenshot z nabídky WP Canvas

WP Canvas je výkonné spravované řešení WordPress, které nabízí automatizované aktualizace a zálohy.

Při vytváření nových produktů, včetně WP Canvas, se Gen X nezaměřuje jen na nejnovější trendy. Aktivně naslouchá svým zákazníkům a setkává se s uživateli tváří v tvář, aby zjistil, co vývojáři chtějí a potřebují.

“Víme, jaké jsou trendy, ale nechceme je slepě sledovat,” řekl Gaurav. „Nejdůležitější součástí našeho vývojového procesu je zpětná vazba od zákazníka. Je to nejlepší způsob, jak nejen identifikovat problémy a potíže, ale také je opravit. “

A vývojový tým Gen X udržuje stejnou úroveň závazku.

“Lidé, kteří vytvářejí naše nástroje, jsou vysoce zdatní technici se silným vývojovým zázemím,” řekl Gaurav. “Nejsme jen hostiteli poskytovatelů, jsme inovátory a oni jsou důvodem, proč můžeme takové špičkové technologie vytvořit.”

Působení v rozmanitém národě pomáhá Gen X uspět v globální ekonomice

Každý ví, že svět online podnikání je stále globálnější. A Gen X nabízí cenné ponaučení pro společnosti, které plánují expandovat přes hranice.

Průzkum z roku 2019 provedený indickým generálním tajemníkem a komisařem pro sčítání lidu našel nejméně 12 jazyků s více než 10 miliony rodilých mluvčích v Indii. Zatímco mnoho západních společností neuvažuje o tom, jak provozovat vícejazyčný podnik, dokud se nechtějí rozšířit na mezinárodní úrovni, Gen X to udělal od svého založení.

Tým nechtěl začít zaměřením výhradně na angličtinu, o níž mluví téměř třetina Indů. Místo toho společnost chtěla zajistit, aby všichni indičtí podnikatelé mohli používat své produkty.

“Jiné hostingové společnosti neposkytují podporu, kterou potřebují všichni Indové,” řekl Gaurav. “My ano. Všechny naše služby, včetně telefonické podpory, poskytujeme v místních jazycích. Chceme, aby naši zákazníci s námi mluvili ve svém mateřském jazyce. “

Tento perspektivní přístup k zákaznickým službám je efektivní strategií pro jakoukoli firmu, která má mezinárodní ambice. A Gen X chce podporovat tato spojení tím, že se přizpůsobí potřebám svých klientů.

“Oslovení zákazníků není o tom, aby k vám přišli,” řekl Gaurav. “V Gen X děláme, co je potřeba, abychom se setkali s našimi zákazníky tam, kde jsou.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me