Inteligentní domov daleko od domova: Control4 vydělává cenu pro naše editora Choice Award ™ za řešení pro automatizaci pohostinství

TL; DR: V oblasti pohostinství určuje spokojenost hostů pravděpodobnost opakovaného podnikání i doporučení. Zároveň uspokojení individuálních potřeb hostů může snížit provozní efektivitu hotelu. Implementací automatizačních technologií však mohou správci pohostinství zvýšit efektivitu a překonat očekávání hostů. Control4, přední společnost v oblasti inteligentních domácích technologií více než deset let, poskytuje pohostinskému průmyslu high-tech řešení pro efektivnější správu a individualizovaný zákaznický servis. S řešením Control4 Hospitality Solution a plně integrovanou konzolou pro správu webu mohou hoteloví manažeři poskytnout každému hostovi přizpůsobené pohodlí se snadnějším dohledem a energetickou účinností. Za optimalizaci zážitku pro hosty získal Control4 cenu našeho editora Choice Award za řešení pro automatizaci pohostinství.


Úspěch v odvětví služeb – od pohostinství po restaurace – je úzce spjat s uspokojením zákazníka. V hotelu mohou hosté čas a produktivitu řízení nákladů opakovat na recepci a požádat o pokojovou službu. A zatímco jednání s vokálními hosty je důležité, ještě větší ztrátou pro mnoho hotelů jsou hosté, kteří nemluví, když mají méně než ideální zážitek. Když k tomu dojde, hotel nemá možnost se poučit – nebo napravit – ze situace.

Když hosté odejdou nespokojeni a rozšíří slovo, mohou společnosti ztratit opakované obchody a nové zákazníky. Ve skutečnosti se 73% hostů Gen-Y po jedné špatné zkušenosti nevrací a 85% z nich předává zprávy přátelům a rodině. Na druhou stranu, šťastní hosté utratí až o 50% více za další produkty a služby.

Inteligentní technologie může pomoci hotelům pracovat efektivněji a zároveň nabídnout hostům přizpůsobený zážitek, který je přivede zpět, ve prospěch hotelů i hostů. S více než desetiletou zkušeností jako leader v oblasti inteligentních domácích i komerčních automatizačních systémů nabízí Control4 inovativní řešení pro pohostinství: chytrý hotel.

Sada Hospitality Solution společnosti Control4 obsahuje integrované systémy správy a vestavěnou automatizaci, takže hosté mohou ovládat vše od světel po teplotu až po televizi vše z jednoho dálkového ovladače. Tato technologie je využívána ve více než 20 000 hotelových pokojích – a počítá – ve 12 zemích po celém světě.

“Intuitivita uživatelského rozhraní je důležitá pro Control4 v domácnosti a je stejně důležitá v hotelovém prostředí, kde jsou rotující hosté s různou úrovní znalostí technologií,” řekl David Phillips, ředitel pohostinství a MDU Sales pro Control4.

Systém Hospitality Solution společnosti Control4 pomáhá manažerům potěšit zákazníky tím, že nabízí intuitivní, osobní přizpůsobení pro hosty a zároveň zefektivňuje operace a snižuje náklady. Za své inovativní použití inteligentních technologií k uspokojení potřeb moderních služeb orientovaných na služby získala společnost Control4 ocenění Naše volba editora za řešení pro automatizaci pohostinství.

Inteligentní hotel zlepšuje osobní pohodlí a pohodlí s osobním dotykem

Jednou z největších výzev pro hoteliéry je zajištění individuálních potřeb různých hostů – to vše při správě a sledování mnoha podrobností, kontrole nákladů a provozování efektivního podnikání..

Zatímco hoteloví manažeři dělají vše, co je v jejich silách, aby navrhli a skladovali pokoje s vybavením a komfortem, díky kterému se budou hosté cítit jako doma, nemohou očekávat každou potřebu každého hosta. Řešení pohostinství usnadňuje správcům hotelů efektivnější uspokojování potřeb zákazníků.

Automatizace předvídá příchod hostů a maximalizuje pohodlí

Žádný hotelový host nechce vstoupit do upchaté místnosti a tento problém řeší nyní obsazená, jedna z funkcí inteligentního hotelového pokoje. Jakmile se hosté přihlásí, řídící systém aktivuje protokoly obsazení v přiřazené místnosti a automaticky jej upraví na pohodlnou teplotu.

První dojmy mohou učinit nebo narušit spokojenost hostů hotelu. Inteligentní hotel maximalizuje prvních pár okamžiků vytvářením teplé a příjemné atmosféry. Jakmile hosté vstoupí do svého pokoje, aktivuje se uvítací scéna. Světla se zapnou; hudba začne hrát; otevřou se závěsy a v televizi se zobrazí osobní pozdrav. Díky snadno použitelnému dálkovému dotykovému displeji se hosté mohou rozhodnout zapnout automatizaci all-on nebo all-off a přizpůsobit světla, závěsy, hudbu a média v místnosti po celou dobu svého pobytu.

Screenshoty k chytrým hotelovým produktům Control4

Control4 nabízí řadu produktů pro automatizaci hotelů, které poskytují hostům i manažerům větší kontrolu.

Namísto pronikavého poplachu si hosté mohou také vybrat, že se budou jemně probudit pomocí automatizované budicí scény, která pomalu otevře závěsy a postupně zvyšuje hlasitost vybraného zpravodajského kanálu nebo hudební stanice.

S řešením Control4 Hospitality Solution jsou pokoje vybaveny technologií, jako jsou bezdrátové termostaty, hudební mosty a automatizační ovládání – to vše se integruje s tisíci špičkových zařízení spravovaných prodejcem, které mnoho hotelů používá k ubytování svých hostů..

Plně integrované řešení pro správu hotelů snižuje náklady

Poskytnutí větší kontroly světla, topení a chlazení hostům by mohlo negativně ovlivnit spodní linii hotelu bez měření účinnosti. Řešení pohostinství společnosti Control4 není navrženo pouze pro pohodlí; je navržen tak, aby šetřil energii, a začíná to ovládacími prvky hosta.

Zelené nastavení na ovládacím panelu umožňuje hostům šetrným k životnímu prostředí omezit jejich spotřebu energie a snížit tak plýtvání. A poté, co se hosté odhlásí, systém řízení vypne všechna světla, která jsou stále zapnutá, a vrátí teplotu místnosti do neobsazeného nastavení.

Koláž inteligentního hotelového pokoje Control4

Inteligentní hotely umožňují hostům přizpůsobit si své vlastní zážitky prostřednictvím různých propojených technologií.

Díky webové konzole pro správu společnosti Control4 mají správci pohostinství také větší možnosti monitorování a kontroly, což dále snižuje náklady. Řídicí systém je navržen tak, aby se plně integroval s ostatními systémy, které hotel může již používat pro služby hosta, jakož i produkty, jako jsou zámky, klíčové karty nebo minibary od více než 10 000 nejoblíbenějších dodavatelů třetích stran..

Vzhledem k tomu, že je také škálovatelný, je řešení pohostinství společnosti Control4 ideální pro hotely jakékoli velikosti nebo rozpočtu. Podniky v předkonstrukci, přestavbě nebo ve snaze zlepšit stávající struktury mohou dokonce implementovat software Smart Hotel na jeden blok pokojů najednou nebo najednou..

Automatizace efektivity pro podniky v každém odvětví

Control4 nabízí nejen inovativní inteligentní řešení pro odvětví pohostinství; podobné systémy mohou být implementovány pro různé obchodní účely – včetně komerčních průmyslových odvětví a nemovitostí pro více obydlí.

Se systémy Control4 mohou společnosti ušetřit rozhodující čas automatickým cueingem a ovládáním elektroniky a připojených zařízení. Maloobchodníci mohou vytvářet příjemnou atmosféru pro zákazníky a dokonce sledovat efektivitu a bezpečnost z jakéhokoli místa. Tato řešení byla úspěšně implementována firmami, jako je Topgolf, zařízení driving range, které je také místem konání restaurací, barů a firemních akcí..

A Control4 může navrhovat řešení na míru pro restaurace, bary, fitness centra a lékařské kliniky – mimo jiné. Tím, že majitelé podniků získají více operačních příkazů – a prostředky pro efektivnější provoz – Control4 usnadňuje snižování nákladů a vytváření ideální atmosféry pro zaměstnance i zákazníky.

Inteligentní řešení Control4 pomáhají značkám předvídat a splňovat potřeby

Úkol vytváření zážitků pro hosty, jejichž výsledkem jsou opakované obchodní a pozitivní doporučení, je pro ty, kdo pracují v pohostinství, náročný a životně důležitý. A ve věku rostoucí konektivity se manažeři hotelů učí více spoléhat na technologii.

Společnost Control4, která je již lídrem v inteligentních domácích automatizačních systémech, pokročila v technologii a poskytuje inovativní řešení, která splňují potřeby pohostinství, obchodu a komerčního průmyslu, a to tak, že vytvářejí příjemné a efektivní zkušenosti zákazníků.

Za nabízení integrovaných systémů řízení, které majitelům hotelů a podniků umožňují větší dohled a kontrolu nad jejich zařízení – a za návrh řešení, která předvídají potřeby hostů pro osobní pohodlí – získala společnost Control4 cenu našeho editora Choice Award za řešení pro automatizaci pohostinství.

“Jsme hrdí na to, že ocenění Control4 Hospitality Solution bylo oceněno za svůj úspěch v poskytování automatizačních funkcí s připojením více než 10 000 zařízení k hotelům na snadno použitelném ovládacím systému pro hosty a správu,” řekl David.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me