Informační tvůrci – pomáhají podnikům nasměrovat sílu velkých dat k řízení rozhodnutí, která pozitivně ovlivňují strategické operace a dolní linie

TL; DR: Velká data byla v posledních letech na špičce jazyka každého. Ale pro Information Builders je to více než jen poslední průmyslový žargon. Společnost pomohla podnikatelům a podnikům více než tři desetiletí využívat sílu rozhodnutí založených na údajích. Dnes Information Builders pokračuje ve svém poslání poskytovat organizacím po celém světě nástroje k nalezení potenciálu v jejich digitálních datech, což klientům umožňuje posílit schopnosti business intelligence a řídit strategické změny pomocí škálovatelných softwarových řešení.


Pokud jsou časem peníze, je snadné zjistit, jak nespočet hodin strávených zpracováním zpráv o výdajích a faktur může podnikům finančně vytéct. Společnosti, které těmto úkolům věnují nepřiměřené množství času, často zaplatí cenu frustrovaným zaměstnancům, zdlouhavou produktivitu a snížené výsledky..

To je místo, kde přichází technologie Chrome River Technologies. Pomocí svých efektivních nástrojů pro vykazování výdajů a správu faktur SaaS (Service-as-a-Service (SaaS)) pomáhá společnost více než milionu uživatelů na celém světě automatizovat procesy fakturace a fakturace a zvýšit tak produktivitu a snížit náklady.

Chrome River se nedávno rozhodl udělat pro klienty věci o krok dále tím, že do své stávající platformy vloží komplexní analytické a analytické nástroje (BI)..

„Naši zákazníci neustále požadují informace a chtěli jsme jim umožnit, aby se dostali k datům sami – analyzovat, vizualizovat a vytvářet zprávy tak, jak je chtějí vytvořit,“ řekl Alan Rich, generální ředitel Chrome River případová studie. “Začali klást složitější otázky a chtěli jsme jim pomoci získat odpovědi prostřednictvím samoobslužného prostředí.”

Chrome River se obrátil na odborníky na správu dat a analytiku v Information Builders. Úkolem začlenění reportovacího softwaru do stávajících cloudových aplikací Chrome River tým týmu Information Builders rychle začal vyvíjet kompatibilní a robustní analytický systém. Výsledkem je, že nástroje pro reportování výdajů Chrome River nyní poskytují klientům bezpečný vhled do jejich dat prostřednictvím interaktivních dashboardů a portálů, které podrobně popisují vzory výdajů, produktivitu a soulad.

Information Builders pomáhá klientům – jako je například Chrome River a další s různými potřebami – využívat sílu velkých dat k dosažení obchodních cílů více než 30 let a mnoho doporučení na webových stránkách společnosti od stovek organizací z různých odvětví jsou toho důkazem. S posláním pomáhat klientům rozvíjet užitečnou analytiku založenou na spolehlivých datech, společnost řídí strategickou transformaci pro podniky soutěžit v dnešním digitálním světě.

Zaměření na poskytování proveditelné analýzy založené na důvěryhodných datech

Díky široké škále softwarových řešení v oblasti správy dat, BI a analytiky se Information Builders v průběhu let vyvíjel – a rok 2017 nebyl výjimkou. V květnu vedla skupina Investice soukromého kapitálu společnosti Goldman Sachs růst investic do vlastního kapitálu, poskytovala informačním tvůrcům další zdroje a nový web společnosti a obnovená značka slouží jako odraz tohoto vývoje..

“Pro informační tvůrce to byl důležitý rok,” uvedl v tiskové zprávě Gerald Cohen, prezident a generální ředitel společnosti Information Builders. “Po investici společnosti Goldman Sachs jsme své úsilí zaměřili na postavení společnosti pro dlouhodobý růst a úspěch jako nezávislého poskytovatele softwaru.”

A jak Gerald poznamenal, vývoj značky této organizace byl nedílnou součástí toho, aby tvůrci informací mohli informovat o své hodnotové nabídce ao tom, jak zákazníkům pomáhá rozvíjet své poslání..

Společnost Information Builders letos také učinila řadu taktických rozhodnutí o pronájmu, včetně jmenování Franka J. Velly za COO a veteránského průmyslového analytika Lyndsay Wiseho jako vůdce v divizi profesionálních služeb společnosti. Kromě toho byla společnost uznána za úspěchy v oblasti zákaznické podpory a nedávno byla uznána za poskytování široké škály funkčnosti a hodnoty pro organizace.

Celkově tato dynamika pomůže Information Builders dále rozvíjet její odhodlání pomáhat zákazníkům realizovat výhody velkých dat prostřednictvím stále se rozšiřujícího portfolia business intelligence, analytik a platforem pro správu dat.

“Když se díváme na rok 2018, cítíme se pod napětím a svěží a více než kdy jindy pomáháme zákazníkům uspět v tomto novém propojeném světě,” řekl Gerald.

Dejte své informace do práce s oceněným portálem WebFOCUS

Ústředním bodem podnikových řešení pro správu dat je WebFOCUS, inovativní BI a analytický portál, který uživatelům umožňuje vytvářet bezpečné datové systémy a aplikace, které uspokojí širokou škálu potřeb. Díky flexibilním možnostem hostování a nasazení umožňuje komplexní platforma uživatelům přístup, zkoumání a využití BI na jakémkoli zařízení, v rámci jejich podniků i mimo něj..

WebFOCUS může být nasazen přímo na místě nebo prostřednictvím cloudového hostingového řešení společnosti Platform-as-a-Service (PaaS), které uživatelům poskytuje výpočetní platformu, infrastrukturu, operační systémy a další nástroje – s výběrem mezi virtuálními a soukromými servery běží na Windows nebo Linux.

Všechny možnosti pomáhají klientům odhalit data založená na datech prostřednictvím komplexní, škálovatelné analýzy, která splňuje nejpřísnější požadavky na zabezpečení, a dnes tuto platformu používají miliony zákazníků. Chcete-li sloužit tak širokému trhu, Information Builders udělal velké úsilí, aby zajistil, že portál je vhodný pro technické i netechnické uživatele. Díky netechnickým samoobslužným nástrojům je vytváření, analýza a sdílení dat hračkou – zatímco vyškolení analytici mohou prozkoumat data na vyšší úrovni a odhalit významné trendy, anomálie a vzorce.

WebFOCUS byl nedávno uznán jako lídr v softwaru FrontRunners Quadrant for Business Intelligence na základě jeho základních schopností, které zahrnují vestavěné vizuální analýzy, vlastní dashboardy a nástroje pro spolupráci. Kvality, pro které byla platforma uznána, nakonec umožňují společnostem využívat plný potenciál svých dat a na základě těchto poznatků přijímat rozhodnutí na základě údajů..

Je povzbudivé vidět, že naše řešení pomáhají zákazníkům poskytovat lepší data a lepší analytiku více lidem a zlepšují rozhodování napříč jejich organizacemi, “uvedl Gerald v nedávné tiskové zprávě..

Rychlá a snadná dostupnost prostřednictvím kompletní platformy pro správu

Omni-Gen, podniková platforma pro integraci a mastering dat, poskytuje jedinou etapu pro generování komplexních aplikací pro správu postavených na integraci dat, kvalitě dat a správě dat.

Omni-Gen přichází ve třech vydáních vyvinutých kolem čtyř procesů souvisejících s daty (profilování, integrace, čištění a mastering), které uživatelům poskytují komplexní pohled na jejich data. S každým dalším implementovaným procesem je vidět více výhod, což snižuje rizika, náklady a časová omezení spojená s vytvářením aplikací pro správu dat..

Nejzákladnější nabídka společnosti, Integration Edition, obsahuje vše, co organizace potřebuje pro přístup k datům, profilování a integraci. Na střední úrovni zahrnuje Data Quality Edition všechny funkce v Integration Edition plus možnost čištění dat prostřednictvím podnikových uživatelských rozhraní.

A konečně, Omni-Gen Master Data Edition Edition obsahuje vše v edici Data Quality Edition, plus technologii masteringu dat a další možnosti nápravy.

Akcelerátory postavené na posílení schopností podnikové inteligence

Information Builders také nedávno uvedli průmyslově akcelerátory – předdefinované obsahové balíčky v oblasti finančních služeb, vymáhání práva, zdravotnictví a pojištění – které se integrují a zvyšují výhody BI a analytických programů na platformě WebFOCUS.

“V důsledku našich dlouhodobých vztahů se zákazníky z různých odvětví jsme identifikovali některé cenné případy použití pro BI a analytiku v těchto odvětvích,” řekl Gerald. „Díky nabídce Accelerators Information Builders poskytujeme zákazníkům okamžitou funkčnost WebFOCUS k okamžitému odvození údajů o těchto výzvách zajištěných daty.“

Cohen uvedl, že tato technologie pomáhá všem uživatelům, bez ohledu na technické zkušenosti, položit základy pro další úsilí v oblasti BI a analytiky, což jim pomáhá činit strategičtější rozhodnutí pro splnění jejich obchodních cílů. Balíčky posilují samoobslužné funkce Information Builders, o nichž je známo, že poskytují nástroje potřebné k nastartování BI a analytických programů.

Například Accelerator Healthcare for Ambulatory Operations pomáhá lékařům a manažerům praxe posoudit stav jejich praxe pomocí metrik produktivity návštěvy, plateb, no-show a kategorizace nemocí; zatímco Accelerator finančních služeb pro operace Credit Union zahrnuje předem vytvořený obsah, který pomáhá vedoucím pracovníkům pochopit základní trendy v oblastech, jako je produkce poboček a půjčování..

Ale společnost není nikdy dostatečně spokojená. Společnost Information Builders, která vychází ze svých rozsáhlých zkušeností s řadou klientů v různých průmyslových odvětvích, plánuje, že její portfolio Accelerator zrychlí ještě více a další akcelerátory pro rozšířené výběrové vertikály budou zveřejněny koncem tohoto roku. Dodatečné nabídky umožní podnikům v „mnoha odvětvích činit informovanější a účinnější rozhodnutí, která posouvají podnikání vpřed a stanoví rámec pro další úspěch v oblasti BI a analytiky,“ řekl Gerald..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me