HostNamaste poskytuje hostingové služby Indickým začínajícím podnikům je třeba uspět ve složité ekonomice elektronického obchodu

TL; DR: Zatímco indické startupy prošly v posledních pěti letech obdobím nízkých investic, hospodářství země zůstává silné. Proto chce HostNamaste posílit více podnikatelů v indické spouštěcí komunitě tím, že nabízí vysoce výkonné virtuální servery a méně překážek vstupu. Tým poskytovatele hostingu se zaměřuje na poskytování dostupných plánů, robustní zákaznický servis a nástroje pro růst. HostNamaste dále podporuje tento závazek a hostuje bezplatný hosting pro open-source projekty, které mohou indickým startupům pomoci uspět.


Od roku 2014 do roku 2016 se mnoho indických startupů snažilo zůstat životaschopnými, protože investiční peníze opustily zemi. Průměrná dohoda o financování technologického spuštění klesla v roce 2016 na 4,9 milionu USD, což je výrazně méně než průměrná částka 15,8 milionu USD, kterou odvětví zaznamenalo v roce 2014.

Tento pokles investic způsobil, že mnoho podnikatelů dohadovalo své obchodní strategie a někteří dokonce přemýšleli o uzavření obchodu. V rámci těchto výzev byl HostNamaste založen, aby pomohl podnikatelům rychle a rychle provozovat online projekty – a odstranit překážky vstupu.

HostNamaste nabízí vysoce výkonné virtuální servery na pěti místech po celém světě spolu se sadou nástrojů, jejichž cílem je pomoci startupům uspět.

Mezi jeho seznam funkcí a služeb patří rychlý hosting SSD, cPanel, WHM přístup, neomezená migrace zdarma a 100% síťová dostupnost SLA. A HostNamaste využívá některé z nejlepších technologií v oboru – CloudLinuxOS s webovými servery LiteSpeed.

Screenshot z banneru HostNamaste

HostNamaste nabízí indickým startupům spolehlivou a nákladově efektivní službu, kterou potřebují k úspěchu.

Konečným cílem společnosti je pomoci i těm nejmenším indickým podnikatelům v oblasti elektronického obchodování dosáhnout jejich snů.

“Pokud se pár kluků spojí a rozhodnou se, že chtějí změnit svět, budeme jejich páteří.” Náš hosting jim to umožňuje, “řekl Justin Smith, advokát účtu HostNamaste.

Protože HostNamaste používá vysoce redundantní a stabilní procesory Intel s RAID konfiguracemi, klienti vědí, že jejich weby zůstanou chráněny a online. A pokud zákazníci z jakéhokoli důvodu potřebují pomoc, je k dispozici nepřetržitě dostupný tým podpory HostNamaste, který vám zodpoví jakékoli dotazy.

HostNamaste vychovává podnikatele a startupy a v indickém webhostingu se v krátké době stal důvěryhodným jménem.

Pomáháme začínajícím firmám zůstat na trati během poklesu investic

Justin a zakladatel HostNamaste Suresh Kumar se navzájem dobře znali, než se spojili v HostNamaste. Pár se spojil v odvětví webhostingu a již spolupracoval na několika dalších velkých projektech.

Během této doby došlo v indické startupové ekonomice k dramatickým nárůstům a poklesům. “To je velká část důvodu, proč jsme chtěli založit poskytovatele hostingu na podporu indických startupů,” řekl Justin.

A mnoho z těchto startupů potřebovalo pomoc po prudkém poklesu investic, které viděli v roce 2016.

Součástí problému mohla být očekávání investorů ohledně vzestupu rostoucí střední třídy v Indii, která se liší od těch v Evropě nebo USA. Mnoho nových členů indické střední třídy nevlastní auta ani nemá kreditní karty jako jejich západní protějšky. Průměrný člověk v indické střední třídě může žít denně 6 USD.

Potenciální podnikatelé ve střední třídě nemusí mít mnohem disponibilní příjem – mnohem méně prostředků na investice do nové webové stránky nebo na nákup hostingových služeb. HostNamaste však snižuje překážky vstupu do tohoto segmentu populace pomocí cenově dostupných, all-inclusive plánů, které umožňují růst startupů bez ohledu na to, jak malé začnou.

Screeenshot of HostNamaste nabídky

Podnikatelé mohou zmírnit překážky bránící vstupu s dostupnými, komplexními plány HostNamaste.

Ale nejedná se pouze o výkonné a nákladově efektivní hostingové balíčky, které klienty vedou na cestě k úspěchu elektronického obchodování. HostNamaste také nabízí užitečné a proaktivní zákaznické služby.

“Poskytujeme bezkonkurenční úroveň služeb, což znamená více než sledování naší doby odezvy na podporu,” řekl Justin. “Zaměřujeme se na okamžité řešení problémů, eliminujeme zbytečné a zbytečné podpůrné lístky” ping-pong “s hloupými otázkami a zpětnými a zpětnými odpověďmi.”

Zákazníci souhlasí s tím, že tento prozíravý přístup šetří čas i peníze. Když jeden zákazník, Mauro Hernandez, potřeboval vyřešit problém se svým webem, jeho předchozí hostitel odmítl pomoc. Takže se přesunul na hostování OpenVZ VPS hostitele HostNamaste.

“Jsem tu, abych zůstal, protože jsem dostal opravdu dobré služby a pomoc,” řekl Mauro v online posudku.

Závazek společnosti HostNamaste v oblasti zákaznických služeb z něj dělá jednoho z předních poskytovatelů hostování v Indii, ale odlišuje se také tím, že pomáhá podnikatelům mnoha jinými způsoby.

Využití posílení indické ekonomiky

I přes obtíže zůstávají základy indické ekonomiky silné. Ve skutečnosti bylo v Indii založeno více než 30 jednorožců – nebo startupů v hodnotě přes 1 miliardu dolarů. Hospodářství země také roste ročním tempem 7,3%, což ji řadí v této kategorii mezi nejlepší na světě.

A zatímco Indie měla v roce 2012 pouze 86 milionů indických uživatelů smartphonů, tento počet do roku 2018 vzrostl na 530 milionů. Země se také může pochlubit druhým nejvyšším počtem uživatelů internetu na světě.

HostNamaste spojuje tyto uživatele a podnikatele se světem prostřednictvím pěti globálních umístění datových center. Kromě Bombaje v Indii má HostNamaste nejmodernější zařízení ve Francii a tři ve Spojených státech..

Indický spouštěcí ekosystém je zralý pro růst a investoři si toho všimli. Japonská korporace Softbank investovala do indických startupů 8 miliard dolarů. V roce 2015 nadnárodní čínský konglomerát Alibaba významně investoval do indické společnosti Paytm, platformy pro elektronický obchod a platformy pro digitální peněženky. Další čínská společnost, Tencent, investovala do indických společností Flipkart, internetového maloobchodního prodejce elektroniky, a Ola, platformy pro rezervaci taxi.

Koláž z fotografií datových center HostNamaste

HostNamaste má datová centra umístěná po celém světě, aby klientům poskytovala rychlost a dosah.

Věci se vyvíjejí tak dobře, že některé indické společnosti začínají hledat příležitosti na zahraničních trzích za hranicemi země. Oyo, největší indická společnost v oblasti pohostinství, rozšiřuje své služby na Spojené království, Spojené království a Čínu. I když je těžké vědět, jak se obchodní modely navržené pro indický trh budou hodit do zahraničí, je jasné, že indičtí podnikatelé se cítí stále více sebevědomí.

To je druh prosperujícího ekosystému, který HostNamaste podporuje. Zatímco Suresh a Justin pocházejí z různých kultur – Suresh je Ind a Justin je Američan – věřili, že by mohli postavit HostNamaste s výhodami každé země..

“Mysleli jsme si, že by bylo možné integrovat naše dovednosti a poskytnout jedinečný produkt indickým podnikatelům,” řekla Justin: “Jednou z věcí, které oddělují americké a indické hostingové prostory, je skutečnost, že velké přidružené hostingové společnosti dominují indiánům.” hosting. “

A protože Suresh již měl spojení s indickým webovým průmyslem, měl HostNamaste náskok na rychle se rozvíjejícím trhu.

Podpora komunity elektronického obchodu bezplatnými hostitelskými službami a softwarem s otevřeným zdrojovým kódem

Každý, kdo má zkušenosti s hostingovým trhem, ví, že je stejně náchylný k trendům jako jakýkoli jiný průmysl. A to platí stejně pro rychle se rozvíjející indický hostingový trh, jako je to po celém světě.

„Jedním z takových trendů je šílené množství peněz, které společnosti nalévají na stavitele stránek, jako jsou Wix, Squarespace a Shopify. Společnosti utrácejí tolik peněz na vývoj těchto nástrojů SaaS a ještě více na jejich prodej, “řekl Justin.

I když jsou nástroje SaaS často výkonné, tým HostNamaste si myslí, že je nezbytné pokračovat v podpoře vývoje softwaru s otevřeným zdrojovým kódem, přestože SaaS je v současnosti dominantním trendem. A HostNamaste chce přinést open-source řešení pro širší komunitu webů, technologií a vývojářů.

Proto nabízí bezplatné hostování open-source projektům na vyžádání.

Podle společnosti Forrester 76% vývojářů použilo technologii open-source, jejíž spolupráce a úspora nákladů jsou populární důvody. Řešení s otevřeným zdrojovým kódem mohou ambiciózním indickým podnikatelům umožnit začínat v malém, rychle se pohybovat a rozšiřovat se, když podnikání uspěje.

„Naše podnikání je hlavně o pomoci indickým podnikatelům. Chceme dát své peníze tam, kde jsou naše ústa, a podporovat druh open-source řešení, která startupy potřebují, “řekla Justin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me