HostingCon 2014: Žhavá témata, relace a zábava

Tým HostingAdvice.com se vrátil z naší cesty na HostingCon 2014 a my jsme měli výbuch!


Spousta informací dostupných na HostingCon je ohromující a náš tým hovořil s každým prodejcem hardwaru, webovým hostitelem a stavitelem stránek s kabinou..

Čtyři členové týmu HostingAdvice.com se také zúčastnili mnoha sezení a rozhovorů a dozvěděli se mnoho o stavu průmyslu..

V níže uvedeném článku se budu věnovat aktuálním tématům roku 2014 a nejlepším sezením na HostingCon a také stručně hovořím o síťování a nočním životě v tomto roce..

Žhavá témata poskytovatele hostingu 2014

Velká část účastníků a přednášejících diskutovala o některých společných trendech. V roce 2014 hledají poskytovatelé malých a středních poskytovatelů hostingu řešení, která se liší od řešení nabízených webovými službami Amazon Web Services (AWS), a zdá se, že v současné době dominuje několik nájemníků.

1. Zaměření na zákaznickou podporu

Jedním ze způsobů, jak poskytovatelé hostingu konkurovat větším hostitelům, je zaměření se na zákaznickou podporu. Půjčováním z modelu Rackspace mohou tyto společnosti přilákat a udržet zákazníky jednoduše proto, že jejich zákazníci vědí, že společnost stojí za jejich produktem, a dokonce jej podporují i ​​mimo SLA..

2. Diferenciace produktu pomocí výkonu a / nebo ceny

Dalším způsobem, jak mohou menší hostitelé konkurovat v dnešní krajině, je poskytování vyšší kvality služeb než větší hostitelé.

Mnohokrát menší hostitelé mohou poskytnout jemnější řešení a vyšší výkon. Společnosti, jako je Cloud Spectator, pomáhají tomuto odvětví a spotřebitelé přijímají informovanější rozhodnutí o metrice ceny a výkonu.

Produktová diferenciace podle výkonu a / nebo ceny

3. Růst veřejného a soukromého cloudu

Mnoho zákazníků směřuje k veřejným a soukromým cloudovým řešením pro své společnosti. Na straně privátního cloudu se zdá, že zákazníci využívají aspekty infrastruktury a ukládání dat více než možnosti cloud computingu.

Dalším aktuálním tématem byl vývoj a maturace přístupu API k cloudovým serverům. Vzhledem k tomu, že vývojáři jsou nyní všude zvyklí na API, stává se to nutností, aby hostitelé přilákali zákazníky.

4. Hlučný soused ovlivňuje hlavní zaměření rozvoje

Jak by se mělo očekávat, průmysl je nadšený vývojem a přizpůsobením rychlosti technologie kontejnerů, jako je například Docker. Se společnostmi, které chtějí vytlačit každý cyklus CPU, paměťový bit a sektor pevného disku ze svého hardwaru, je zřejmé, že se technologie musí vyvíjet.

Společnosti jako SolidFire útočí přímo na tento problém řešením pro ukládání dat. Solidfire vytvořil zaručené řešení QoS SSD s automatickým přepnutím služeb při selhání a všemi ořezy, které byste chtěli od řešení úložiště datového centra..

Zajímavé, kandidátní zasedání

Na HostingCon 2014 proběhla úžasná setkání. Mnoho klíčových hráčů v tomto odvětví vedlo velmi upřímné a upřímné diskuse o všech výše uvedených otázkách. Relace se pohybovaly od malých, s méně než 20 účastníky, po velké, s více než několika stovkami.

Mezi hlavní body patřil panel CEO s Matthewem Porterem (CEO ve společnosti Contegix) a Lance Crosby (CEO v SoftLayer).

Zajímavé, upřímné sezení

Nejzajímavější pro mě bylo pro mě „Vybudovat nebo koupit? Jak růst vašeho malého až středního hostingu. “

V této přednášce byli účastníci konference Hartland Ross (eBridge Marketing Solutions Inc.), Frank Stiff (Cheval Capital Inc.), Arvand Sabetian (Arvixe) a Jamie Opalchuk (HostPapa). Relace se zabývala dvěma důležitými cestami pro rozvoj hostování. Pokusím se stručně shrnout hlavní body.

1. Organický růst (prostřednictvím SEO, reklam atd.)

Vzhledem k tomu, že SEM se stal neudržitelným kvůli nárůstu nákladů na PPC, tato strana diskuse varovala před pokusem o tuto metodu růstu, aniž by ji plně pochopila..

Může být snadné (a nákladné) házet spoustu peněz do reklam, aniž by bylo možné vypočítat návratnost investic, a mluvit s někým, kdo má zkušenosti v této oblasti, než se potápí, může hrát klíčovou roli v úspěchu vašich kampaní..

Organický růst prostřednictvím ústního projevu se zdá být nejlepší platformou pro organický růst v roce 2014. Zdá se, že největší příležitost v tomto odvětví spočívá v hostování specifickém pro aplikace, kde jsou SERP a „nejlepší z plemene“ stále na dosah.

2. Růst prostřednictvím akvizice

Hostingové společnosti jsou neustále nakupovány a prodávány. Skvělý způsob, jak rozšířit hosting podnikání, je nákup vašich zákazníků.

Růst prostřednictvím akviziceČasto je možné nejen získat zákazníky, ale také poskytnout službu, která je větší než ta, kterou právě přijímají.

Důležitým hlediskem, které je třeba vzít v úvahu při přijímání tohoto rozhodnutí, může být dobrý, dlouhý pohled na udržení a spokojenost zákazníků a pokusit se odhadnout počet zákazníků, kteří odejdou v důsledku změny.

Celkově vzato, tato přednáška má můj hlas pro „Nejzajímavější relaci HostingCon 2014“, i když to bylo těžké rozhodnutí.

Uskutečnilo se tolik skvělých sezení a moje druhé místo bylo „Nápady pro spuštění nabídky Managed AWS“, Antonio Piraino (CTO of ScienceLogic).

Podle mého názoru není pochyb o tom, že vzdělávací potenciál HostingCon byl pro mnoho účastníků neocenitelný. Chcete-li vytrhnout jeden populární meme, byla zde příležitost „naučit se všechny věci“.

Noční život a after-party pro HostingCon

Noční život a po oslavách pro HostingConJak byste mohli očekávat, síťové události a after-party byly špičkové. Zahrnovaly tříhodinové jízdy na jachtě, Lamborghini a Ferrari, které jsou k dispozici pro řízení, plážové bary a veškerá zábava, kterou by South Beach nabídla.

Bylo dost času setkat se se všemi, s nimiž jsme se chtěli setkat, a věřím, že každý účastník byl otevřený, aby hovořil o své technologii a slyšel o jiných společnostech a hráčích na trhu..

Nedokážu si představit přátelštější a poutavější konferenci. Lidé na veletrhu WHIR byli k nám vnímaví a uspořádali velkou konferenci!

Děkujeme za váš zájem o HostingCon 2014 a děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili, podpořili nebo hodili. Měli jsme skvělý čas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me