Hipex umožňuje vývojářům elektronického obchodu vytvářet vítězné webové obchody s hostovaným prostředím optimalizovaným pro platformu

TL; DR: Odvětví elektronického obchodu je pro vývojáře softwaru jedním z nejnáročnějších prostředí, takže potřebují poskytovatele webových služeb, kteří dokážou splnit jejich specifické potřeby. Hipex nabízí portfolio produktů a služeb zaměřených na vývojáře elektronického obchodu, které jim pomohou budovat úspěšné internetové obchody na populárních platformách, včetně Magento, Shopware a Akeneo. Nizozemská společnost také poskytuje robustní podporu zákazníků a automatizované nástroje pro optimalizaci projektů. Hipex vyniká v hostitelském průmyslu tím, že rozumí dynamice, která řídí jeho zákazníky a vytváří produkty a služby přizpůsobené těmto potřebám.


Pro přilákání zákazníků a dosažení udržitelných marží musí poskytovatelé hostingu nabízet služby s přidanou hodnotou, které přitahují jejich potenciální zákazníky. Hipex zacílí na své služby na klientelu, která pomáhá řídit ekonomiku online: vývojáři softwaru pro elektronický obchod.

Tým společnosti – včetně jejích zakladatelů a interních vývojářů – poskytuje klientům robustní nástroje, přizpůsobené služby a dostupnou podporu..

Hipex navrhl své portfolio tak, aby vyhovovalo jedinečným potřebám hostitelů softwaru, kteří pracují na platformách elektronického obchodování s dominantním postavením na trhu, včetně Magento, Shopware a Akeneo..

Hipex logo

Hipex vybudoval své portfolio webových služeb, aby vyhověl potřebám vývojářů softwaru pro elektronický obchod.

Ve věku, kdy obchodní model typu as-a-service často slibuje, že správná kombinace možností cloudu může vyhovovat potřebám jakéhokoli odvětví, Hipex chápe, že vývojáři v konkrétních vertikálech nemohou dosáhnout svých cílů prostřednictvím mainstreamových cloudových společností.

Jeho cílené cloudové nabídky se přitahují k těm podřízeným vertikálám a společnost díky tomuto zaměření prosperuje, tvrdí Hipeter In-House Developer Pieter Beens.

A Pieter přišel do Hipexu, protože na základě své osobní zkušenosti jako vývojář softwaru zjistil, že je jeho hodnota atraktivní.

“Připojil jsem se k Hipexu před šesti měsíci a jako vývojový profesionál jsem většinou používal konvenční cloudové hostingové systémy,” řekl Pieter. “Když jsem se připojil k Hipexu, okamžitě jsem si uvědomil, co mi chybělo – že tato společnost je mnohem víc než jen poskytovatel cloudového hostingu.”

Hipex, se sídlem v nizozemské obci Rhenen, využívá příležitosti ke splnění potřeb vývojářů vytvářejících řešení elektronického obchodování a poskytuje nástroje i podporu, které potřebují k tomu, aby vzkvétaly.

Pomáháme vývojářům urychlit čas uvedení na trh

Maloobchod s elektronickým obchodem působí v agresivně konkurenčním prostředí, což znamená, že musí neustále inovovat. Hledají výhodu v mnoha aspektech svých operací, včetně propagace produktů, zákaznických zkušeností, správy zásob a zpracování transakcí.

Tlak na vývojáře a inženýry webových stránek, aby splnili tyto požadavky, je vysoký. Vývojové týmy často pracují v prostředích, kde je podpora a vedení kritické, ale interní odborné znalosti a zdroje jsou omezené.

“Poskytujeme podporu na základě vzájemné spolupráce, která pomáhá našim zákazníkům dokončit projekty, aby mohli rychleji uvést svá řešení elektronického obchodu na trh,” uvedl Pieter..

Screenshoty z domovské stránky Hipex

Vývojáři Magento, Shopware a Akeneo mohou pomocí Hipexu rychle škálovat webové obchody.

Odvětví vývoje softwaru pokračuje v exponenciálním růstu. Podle Globální vývojové a demografické studie Evans Data se předpokládá, že současná celosvětová populace profesionálních vývojářů vzroste z 23,9 milionu v roce 2019 na 28,7 milionu v roce 2024..

Stejně jako u jiných trendů v podnikových IT je tato poptávka stále více pro vývojáře, kteří pracují v cloudových prostředích. Podle Pietera však mnoho vývojářů elektronického obchodu shledává, že mainstreamové cloudové a as-a-service nabídky jsou omezující, než umožňující.

Vývojáři, kteří pracují v konkrétních obchodních vertikálech, včetně internetového maloobchodu, chtějí funkce, které cloudové služby pro velké podniky obvykle neposkytují efektivně. Hlavní z těchto nabídek je robustní podpora zákazníků.

V elektronickém obchodování mohou tato omezení rychle ovlivnit výkon internetového obchodu a udržení zákazníka. To je důvod, proč se Hipex odlišuje tím, že dělá vývojářskou podporu základním kamenem jeho hostingového modelu.

Pochopení bodů bolesti & Realizace návrhu cílené hodnoty

Obchodní model Hipex se zrodil z frustrace s výkonem hostování v té době, zejména pokud jde o možnosti pro vývojáře online maloobchodu, podle Pietera.

“Abychom plně porozuměli povaze hodnotové nabídky společnosti Hipex, je důležité vědět, že zakladatelé společnosti jsou stejně zkušenými vývojáři softwaru jako obchodníci,” uvedl Pieter..

Proto zakladatelé vybudovali portfolio služeb Hipex, aby vyhověli potřebám vývojářů elektronického obchodu. Zaměření na toto cílové publikum pomohlo společnosti v průběhu let stabilně a organicky růst.

„Hipex začínal s velmi malým počtem zákazníků a nulovým marketingovým rozpočtem, ale díky doporučením„ z úst “rychle rostl. Nyní spolupracujeme s více než 600 klienty a pravidelně přidáváme další, “řekl Pieter.

Screenshot z portfolia služeb Hipex Magento

Hipex nabízí ve svých vývojářských balíčcích celou řadu prémiových nástrojů.

Takový růst byl pomalý, ale stálý, což společnosti Hipex umožnilo nabízet svým zákazníkům více služeb a nástrojů.

„Hipex jde mnohem dále než standardní nástroje a služby. Důraz je kladen na prokazatelné a nabízíme potenciálním zákazníkům možnost vyzkoušet nás po dobu 30 dnů zdarma, abychom se mohli sami přesvědčit. “

Jako poskytovatel hostingu není společnost Hipex sama zavázána poskytovat vynikající zákaznickou podporu, ale její kombinace se zaměřením na vývojáře softwaru pro elektronický obchod dává společnosti jedinečnou mezeru.

Služby šité na míru vyhovují potřebám vývojářů softwaru pracujících na platformách Magento, Shopware a Akeneo. A protože Hipex přitahuje nové zákazníky organicky, udržuje společnost své pořizovací náklady zákazníků na nízké úrovni.

Interní vývojáři softwaru poskytují robustní podporu

Hipex chápe, že mnoho větších poskytovatelů hostingu může nechat zákaznickou podporu upadnout při hledání vyšších čísel účtů a cenově komoditizovaných služeb. Hipex, naopak, změnil svou podporu na vzájemné skupinové zkušenosti tím, že najal vývojáře softwaru v roli.

“Většina zákazníků Hipexu jsou vývojáři softwaru a všichni v našem týmu podpory jsou také vývojáři,” řekl Pieter. “Je to proto, že chceme být mnohem více než jen poskytovatelem hostingu pro vývojáře, chceme jim nabídnout pomoc a vedení.”

Při budování vztahů s klienty bude Hipex nabízet služby, jako je například pomoc při hledání nejvhodnější rozvojové agentury Magento.

“Zažili jsme mnoho nových stavebních projektů,” řekl Pieter. „Hipex zná trh Magento jako žádný jiný a pravidelně se chováme jako nezávislý poradní orgán pro tvorbu webového obchodu Magento. A myslíme si, že je důležité, aby byl nový internetový obchod Magento technicky spolehlivý. “

Hipex pomůže zákazníkům s podpůrnými službami DevOps, nastaví zákaznické kanály CI / CD, radí jim o nasazení obrázků Docker a mnoha dalším funkcím s přidanou hodnotou, které vývojáři platformy elektronického obchodu považují za užitečné. Podle společnosti Pieter jde Hipex daleko nad rámec typické podpory, která odlišuje společnost od jejích konkurentů.

Když vývojář potřebuje problém rychle vyřešit, protože projekt se rozrůstá v náročném termínu, pak Hipex může prokázat svou diferenciaci, uvedl Pieter.

Hipex je zapojen se svými vývojovými klienty a chápe jejich požadavky, protože jeho podpůrné týmy mají zkušenosti s vývojovými projekty.

Investice do hardwaru přizpůsobené požadavkům na výkon zákazníka

Zaměření na potřeby vývojářů se odehrává také v dalších aspektech služeb a strategií společnosti. A informuje o svém přístupu ke specifikaci softwaru i hardwaru.

“Splnění potřeb vývojářů je také čočkou, kterou vybíráme veškerý náš hardware – včetně toho, zda značka serveru nejlépe splňuje potřeby našich zákazníků,” řekl Pieter.

Fotografie týmu Hipex

Hipex často pracuje přímo s vývojáři softwaru pro elektronický obchod a přichází s přizpůsobenými řešeními.

Hipex zákazníci mají přístup k mnoha prémiovým nástrojům na každé úrovni plánu. A ty jdou nad rámec pouhého hostingu a vstupují do aspektů poskytování služeb typu platforma jako služba. Společnost kromě toho také poskytuje specializovanou podporu.

„Věřím, že díky této kombinaci je Hipex nejzajímavějším poskytovatelem služeb pro online obchodníky, ale zejména pro vývojáře, kteří pracují v elektronickém obchodu. Je to proto, že v současné době získáte spoustu hardwarově řízeného výkonu za velmi dobrou cenu ve srovnání s mnoha dalšími hostitelskými a cloudovými službami. “

Hipex zákazníci, kteří se přestěhovali od některých větších poskytovatelů hostingu a cloudových služeb, tvrdí, že nyní mají podle Pietera rychlejší nastavení, lepší podporu a nižší ceny..

“Máme nepřetržitý podpůrný proces, který bude náš tým varovat a dostat je z postele, pokud něco potřebuje okamžitou pozornost.” Není to však jediný faktor, který nás dělá výrazným; je to kombinace atributů, které nás oddělují. Stručně řečeno, naším cílem je být kompletním poskytovatelem / partnerem pro elektronický obchod. “

Hipex: Soustředění na budoucnost inovativními novými produkty & Služby

Zbytek roku 2020 se chystá být pro Hipex rušným časem, protože společnost má připraveno nejméně tři nové služby a nabídky produktů.

“Zaměřujeme se hlavně na specializovaný hosting a sdílený hosting a později v roce 2020 hodláme představit model založený na kontejnerech, aby naši zákazníci mohli škálovat podle svých potřeb trhu,” uvedl Pieter.

Tato funkce by se měla ukázat populární v prostoru elektronického obchodu, který podléhá tržním trendům vyvolaným nárůstem poptávky, včetně sezónních nákupních modelů a Černého pátku..

Mezi další plánované přírůstky portfolia patří více služeb DevOps.

„Hipex poskytne zákazníkům úložiště Git, takže si můžete vytvořit svůj základní kód a my uděláme zbytek, jako je přidání automatického testování výkonu, které zastaví uvolnění, pokud se výkon vašeho internetového obchodu sníží kvůli právě provedené změně. Takže, stejně jako hosting, děláme celé vaše DevOps, “řekl Pieter. „To našim zákazníkům umožní zefektivnit jejich pracovní postupy a více se zaměřit na budování jejich internetových obchodů a toků příjmů. A konečně se chystáme na spuštění nástroje, který umožní automatické optimalizace výkonu. “

S těmito inovacemi Hipex dosahuje diferenciačního modelu, o který se snaží řada poskytovatelů hostování s přidanou hodnotou na střední úrovni. Společnost chápe, že potřeby hostingu se stávají stále více specifickými pro mnoho aplikací zaměřených na zákazníky a že vývojáři zaměření na zdroje potřebují poskytovatele, který nabízí škálovatelné služby podpory a správy.

Hipex uvolňuje tyto vývojáře, aby své dovednosti uplatnili přímo na své obchodní cíle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me