FORA.tv nabízí odvážné, multiplatformní video marketingové služby pro firmy, které chtějí zapojit online publikum

TL; DR: Společnost FORA.tv byla založena v důsledku nákupu YouTube společností Google. Společnost FORA.tv byla spuštěna v době, kdy weby pro agregaci videa byly desetinásobek. Ale vyřezáváním výklenku jako technologicky přizpůsobivého poskytovatele full-service video řešení, společnost nyní obsluhuje více než 500 organizací, včetně Condé Nast, Oracle a Brightcove. FORA.tv poskytuje páteř pro digitální marketingové kampaně zaměřené na video tím, že poskytuje služby na klíč pro všechny video potřeby svých zákazníků – od událostí v plném rozsahu, více kamer, přes živý přenos po soukromé firemní schůzky.


I s jasnými světly a rychlými inovacemi ve světě streamování videa, výroby, marketingu a distribuce se prezident FORA.tv Bob Appel raději dívá do zrcadla minulosti, když plánuje budoucnost..

Když zvažuje, které nové technologie prozkoumat, porovná rozhodnutí s těmi, kterým čelily ve 40. a 50. letech.

„Vedoucí vašeho účtu by mohl říci:„ Televize je jasná a lesklá, ale pomocí průzkumu trhu jsme zjistili, že získáte mnohem více interakce a konverze v rádiu. “Takže myšlenka je: pojďme se soustředit na rádio, místo toho, aby se utráceli v televizi, kde nedostáváme žádnou akci, “řekl Bob.

Místo toho, aby pronásledoval horký nový technologický výstřelek, tým FORA.tv pečlivě konstruuje vlastní řešení videa na klíč, která zajišťují, že klienti získají s videem to pravé publikum – ať už prostřednictvím kampaní na sociálních médiích, živě vysílaných událostí, interaktivních videí, online prohlížecí galerií nebo počet dalších konfigurací. Společnost si udržuje v digitální sféře silný vliv tím, že přistupuje k videu s multiplatformním přístupem a drží prst přitlačený k pulzu dnešního neustále se vyvíjejícího technologického prostředí..

“Je to stejný druh konceptu s novými technologiemi a multiplatformní distribucí živých přenosů a také distribucí na vyžádání,” řekl o přechodu z rádia na televizi. “Podívejme se na chvilku stranou a uvidíme, co bude pro každou značku a událost nejlepší.”

Širokoúhlý pohled na vývoj multiplatformního video marketingu FORA.tv

FORA.tv se vynořil z skromných začátků v roce 2006 a od počátku se zajímal o sledování trendů v rychle se měnící oblasti výroby videa a online distribuce..

“Začali jsme ne v garáži, ale ve dvoupokojovém bytě, jen pár měsíců po zakoupení YouTube společností Google,” řekl Bob. “V té době se objevilo mnoho agregačních webů s myšlenkou, že pokud máte dost diváků, můžete být podporováni pouze reklamou.” Ale ani YouTube v tom nebyl nikdy úspěšný: Potřebujete jiné zdroje příjmů. “

Zakladatelé FORA.tv si během prvních let společnosti uvědomili, že společnost bude muset rozšířit svůj rozsah, aby mohla konkurovat powerhouse Google-YouTube..

“Není to jako jeden den, kdy jsme otočili spínač,” řekl Bob. „Způsob, jakým jsme obsluhovali naše obsahové partnery, byl vývoj našich odborných znalostí v oblasti živobytí a výroby videa. Začali jsme se hyper-zaměřením na to, že jsme obchodem s digitálními médii – téměř jako video agentura, kde video je více než komodita. “

Zákazník potřebuje nejlepší trendy při přizpůsobování video služeb

V prvních letech Bob řekl, že cílem společnosti FORA.tv bylo jednoduše shromáždit co nejvíce obsahu, takže vytvořilo širokou síť. Vzhledem k tomu, že společnost přeorientovala své služby tak, aby zahrnovala produkci videa na místě, živý přenos a postprodukci, zefektivnila také své úsilí o spolupráci s velkými korporacemi a institucemi.

“Analyzovali jsme, jaké jsou potřeby trhu, a neměli jsme zájem o to, abychom byli komoditní společností poskytující služby,” řekl. “Během těch let jsme zjistili, že bychom měli mít lepší odpověď na každou otázku.” “Můžete to udělat v aréně živobytí, natáčení videa a produkce?” Odpověď by měla být lepší. “

FORA.tv do dnešního dne neodpovídá svým klientům páteř poslání společnosti. Bob řekl, že konkrétní cíle v oblasti videa a kampaní se u jednotlivých klientů velmi liší – a projekt od projektu.

“Chcete na svůj domovský dům vložit hráče se spoustou zvonů a píšťalek?” Máme tu technologii, “řekl. „Chápeme však také, že na některých platformách máte několik sledujících a odběratelů. Co to je? “

Žádné dva koncerty nejsou stejné: FORA.tv se přizpůsobuje splnění jedinečných cílů projektu

Hlavní zaměření na publikace na vysoké úrovni znamená, že FORA.tv musí být stejně citlivý a všestranný, jak se mění cíle klientů s každým projektem.

“Rozlišovač FORA.tv je, že nejsme komodita A.V. produkční společnost, “řekl Bob. „V tom jsme opravdu skvělí, ale víme také, jak integrovat všechny prvky, které tyto společnosti vedou k úspěchu. Každý koncert v těchto společnostech má jiný cíl, takže bychom měli lépe vědět, co to je. “

Obrázek loga Bob Appel a FORA.tv

Prezident Bob Appel a tým FORA.tv nabízejí řešení video služeb pro různé marketingové potřeby.

Bob jako příklad uvádí práci společnosti FORA.tv s Vanity Fair, přičemž poznamenává, že časopis je jedním z příkladů instituce, která vládne svrchovaně s tištěnými nabídkami, a to i v digitálním věku – ale publikace stále vyžaduje robustní online přítomnost, aby oslovila své publikum a uspokojit potřebu získat čtenáře a diváky, kteří se dívají na obsah společnosti.

“Cílem Vanity Fair na jednom koncertu, který s nimi děláme, může být přivedení lidí k trychtýři na jejich domovské stránce, kde dělají jednotku předplatného tisku,” řekl Bob. “Nepředpokládáme však, že další koncert je stejný.” Další koncert může být čistě o získávání online brýlí, protože cílem může být potěšení velkého sponzora, který upisoval polovinu nákladů na jejich akci. “

Při pohledu na budoucnost videa dlouhým objektivem

Trvalý úspěch FORA.tv závisí na schopnosti týmu identifikovat trendy a načasování v technologickém průmyslu, který zahrnuje výrobu a distribuci videa.

“Často testujeme nové technologie, interně rozvíjíme odborné znalosti a učíme se, jak se integruje do celého ekosystému živého vysílání, spotřeby digitálních médií a distribuce dříve, než se oficiálně dostane na trh,” řekl Bob. “Je zábavné, když si pohráváte s těmito věcmi.” Hluboko dole, většina z nás na FORA je trochu hloupý o tomto odvětví. Rádi se učíme všechny tyto nové věci. “

Například tým v současné době vidí výrazné bzučení obklopující příchod 360stupňového videa a virtuální reality – ale Bob a jeho tým si kladou za cíl zjistit, zda realita vyhovuje humbukům.

“Technologové a společnosti v Silicon Valley vlastně vedou dojem, že se jedná o další velkou věc v hlavním proudu, že to každý bude dělat, ale nemusí to být pravda,” řekl Bob. Přestože FORA.tv nabízí 360stupňové funkce živého přenosu, v posledním roce si tuto službu vyžádal pouze jeden klient.

Na co tedy stojí generální ředitel FORA.tv? Pro Bob je to všechno o kvalitě nad trikem – jeho pohled je naladěn na vysoké rozlišení.

“Možná to zní více světsky, ale můj největší mazlíček je, že kvalita živého vysílání není kvalita skutečného televizního vysílání v HD,” řekl. „Stále zlepšují schopnost streamovat při vyšších rozlišeních a vyšších bitových rychlostech. Nejvíc mě nadchlo, když se chystáme natočit náš další koncert a nabídnout ho v živém vysílání 4K. Jsem v umění všeho; čím lépe to vypadá a čím lépe to zní, tím lépe si myslím, že to je. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me