Řešení Nuance pro rozpoznávání řeči zvyšují efektivitu a produktivitu tím, že poskytují organizacím rychlejší a přesnější přístup k dokumentaci

TL; DR: Bez ohledu na průmysl je úspora času a peněz cílem většiny podniků. Již více než dvě desetiletí Nuance pomáhá organizacím zefektivnit procesy dokumentace prostřednictvím oceněného softwaru pro rozpoznávání řeči, Dragon, který se pyšní rychlostí transkripce třikrát rychlejší, než je průměrný typ člověka, a 99% přesností. Od velkých podniků po zdravotnické a donucovací organizace se miliony registrovaných uživatelů na celém světě obracejí k Nuance, aby přemostily rozhovory mezi člověkem a strojem a pracovaly chytřeji.


Před dvěma desetiletími se na trh objevil Nuanceův software pro převod textu na řeč, Dragon, a okamžitě změnil způsob, jakým lidé mohli přistupovat k vedení záznamů a dokumentaci. V roce 1997 byl tento software první svého druhu a nabídl uživatelům nepřetržité diktátové řešení schopné převést 100 slov řeči na text za minutu.

V té době byla tato technologie novinkou. Vzhledem k jeho schopnosti zvyšovat produktivitu napříč průmyslovými odvětvími však tým v Nuance věděl, že Dragon musí zůstat.

“Schopnost mluvit se stroji, jak jsme viděli ve filmech – od Star Trek po Jetsons – se najednou stala skutečností,” řekl Mark Geremia, viceprezident a generální ředitel společnosti Nuance pro profesionály a spotřebitele Dragon. “O dvacet let později drak dál mění způsob, jakým lidé pracují a žijí.”

Headshot Mark a Gerance a logo Nuance

Značka Nuance’s Mark Geremia nám řekla, jak společnost pomáhá organizacím zefektivnit efektivitu a snížit provozní náklady.

Od svého založení poskytuje Nuance nejlepší produkty pro rozpoznávání řeči ve své třídě a společnost pokračuje ve vývoji tohoto produktu. Portfolio řešení společnosti Nuance, jako je Dragon Professional Individual, podnikové verze včetně Dragon Professional Group a Dragon Legal Group a nově zavedená řešení Dragon Law Enforcement pomáhají organizacím, donucovacím agenturám a také malým a větším podnikovým podnikům optimalizovat efektivitu, pokud jde o produktivitu dokumentace. Nuance vytvořil softwarová řešení Dragon k převodu mluveného slova do čitelného textového formátu, ale jeho možnosti přesahují rámec naplnění této základní potřeby.

“Naše řešení mají skutečně transformační dopad,” řekl Mark. “Kromě toho, že se jednoduše obracíme k textu, otevíráme organizacím příležitosti najít skryté efektivnosti a zvýšit produktivitu a vrátit se k tomu, na čem záleží nejvíce – sloužit potřebám zákazníků.”

Oceněné dokumentační nástroje pro zvýšení produktivity & Snižte náklady

Dragon Professional Group je využívána ve více odvětvích, aby šetřila čas a náklady a pomohla zlepšit soulad s přesnou dokumentací. Rychlost a jednoduchost, kterou řešení poskytuje dokumentaci, pomáhá odstranit čas sání spojený s ručním zadáváním dat a přepisem.

Dokumentace může být prováděna na cestách a centrální konzola pro správu usnadňuje administrátorům nasazení řešení v rámci celého podniku k řízení pracovního zatížení a přizpůsobení nástroje pro více uživatelů.

“Je to rychlejší a přesnější způsob, jak vytvořit vynikající dokumentaci,” řekl Mark. “Otevřeli jsme příležitost ke zvýšení produktivity a zvýšení efektivity.”

Orgány činné v trestním řízení také shledaly draka užitečným v neočekávaných oblastech.

“S naším řešením Dragon Law Enforcement můžeme skutečně pomoci, aby byl proces hlášení inteligentnější a zároveň maximalizoval bezpečnost důstojníků,” řekl Mark. “To umožňuje důstojníkům zůstat heads-up a situačně vědomi, zatímco diktuje zprávy o incidentech nebo provádí hlasové vyhledávání.”

Nuance nedávno představila toto přizpůsobené řešení speciálně pro donucovací komunitu, Dragon Law Enforcement. Podle Nuance může papírování zpráv o incidentech potenciálně spotřebovat 45% pracovního dne seržanta. Tyto časově náročné požadavky ovlivňují množství času, který důstojníci skutečně věnují ochraně komunity. Realizací vyhledávacích úkolů a papírování hlasem mohou důstojníci efektivněji provádět papírování, a tak uvolnit čas aktivně sloužit a chránit své komunity..

Dalším užitečným řešením sady nástrojů Nuance je Dragon Anywhere je mobilní aplikace založená na cloudu, která umožňuje vyšší produktivitu dokumentace – dokonce i mimo kancelář. Dragon Anywhere umožňuje, aby se úplné dokumenty skládaly, upravovaly, formátovaly a distribuovaly hlasem přímo z mobilního zařízení. Toto poskytuje profesionálům, kteří potřebují dokumentovat a reportovat na cestách jednoduché způsoby, jak pokračovat v práci, zatímco synchronizuje se stolními zařízeními, na kterých je spuštěn software Nuance’s Dragon. V zásadě jde o práci na více zařízeních odkudkoli, což uživatelům umožňuje pokračovat v práci na dokumentech bez ohledu na to, kde jsou.

Efektivita řeči napříč odvětvími

Nástroje společnosti Nuance jsou cenově dostupné a snadno implementovatelné, proto je organizace velkých i malých nasazuje, aby vytvořily lepší efektivitu a náklady na kontrolu.

Jak bylo uvedeno výše, řešení Dragon fungují dobře na různých vertikálních trzích kvůli společné afinitě lidí k rychlé řeči namísto méně přímého – a někdy mnohem pomalejšího – přístupu při psaní a psaní..

Fotografie policistů pomocí draka

Dragon poskytuje bezpečný a efektivní způsob, jak profesionálové v oblasti vymáhání práva vytvářet zprávy a další dokumenty.

Vzdělání je další vertikální Nuance, o které se ukázalo, že těží z draka. Mark nám řekl, že technologie rozpoznávání řeči vede dlouhou cestu k pomoci studentům, kteří bojují s kognitivními a motorickými procesy zapojenými do psaní nebo psaní.

“Odstraněním překážek psaní píšou pedagogové svět kreativity a úspěchů těm studentům, kteří se snaží dát myšlenky na papír,” řekl..

Ti, kteří jsou zvyklí na zvukovější přístup k učení a paměti, také těží z psaní poznámek s rozpoznáváním řeči. A studenti se sluchovým zpracováním nebo problémy s pamětí mohou těžit z převodu slov instruktora na text. Ať už jde o jakýkoli obor, Nuance uživatelům umožňuje, aby pro ně technologie fungovala.

Průkopnická AI k přemostění konverzací mezi člověkem a strojem

Než se umělá inteligence (AI) stala bzučivým slovem, Nuance byla průkopníkem v oboru – vytvořením řešení, o kterém nikdo v té době neměl přesná slova.

“Základ našich řešení rozpoznávání řeči má kořeny ve strojovém učení,” řekl Mark. “Cílem Nuance bylo vytvořit přirozenější, lidsky podobný rozhovor mezi člověkem a strojem.”

Aby byla řeč převedena (všimněte si, že „převést“ sdílí kořen s „konverzací“) na text, je vyžadován systém, který nejprve rozpoznává slabiky a později z nich odvozuje kontextový význam. To umožňuje systému je předat do uloženého katalogu slov. Základní vokální zvuky jsou přizpůsobeny slovům a frázím, které mají vlastní význam, podobně jako lidé zpracovávají jazyk.

Letos v dubnu oslavil drak své 20. výročí – prokazující dlouhodobé vedení Nuance v řeči a kognitivní AI prostor. “

Dragon Naturally Speaking, první řešení rozpoznávání řeči, které nabízí nepřetržitý diktát, dokázal zpracovat 100 slov za minutu. V současné době Nuance pokračuje v přípravě inovací softwaru řeči a poskytuje řešení pro téměř každou vertikální a obchodní kategorii.

Tým tisíců se zavázal k inovacím a jejich zákazníkům

Úspěch společnosti Nuance je do značné míry způsoben vášnivou organizací více než 6 000 zaměstnanců po celém světě v jejích mobilních, podnikových, zdravotnických a zobrazovacích společnostech.

“Drakovo základní rozpoznávání řeči je jádrem tolika našich řešení – a v každodenním životě a podnikání lidí,” řekl Mark. “Je to například jádro konverzačních zkušeností v našem automobilovém asistentovi Dragon Drive pro připojená vozidla, jakož i pro řešení poskytující služby poskytovatelům služeb, IoT, klinickou dokumentaci a transkripci a omnichannel caFortune 500. Náš talentovaný tým mě vždy ohromí.” , posouvat hranice toho, co je možné ve snaze o zjednodušení našich zkušeností s technologií. “

Před dvěma desítkami let Nuance zakrývala trh s textovým softwarem a pokračuje v tom s produktem za rozumnou cenu, který může společnostem ušetřit čas a peníze.

“Jednoduše neexistuje místo, kde nemůžete použít svůj hlas k co nejlepšímu využití technologie a co je důležitější, svůj den,” řekl Mark.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me