Řešení Acronis pro zálohování a ochranu dat pomáhají podnikům chránit a spravovat informace ve všech prostředích

TL; DR: Díky kompletní sadě nástrojů pro zálohování, zotavení po katastrofě a sdílení souborů pro jakékoli zařízení, operační systém nebo prostředí pomáhá Acronis firmám a zákazníkům ukládat, chránit a přistupovat k jejich datům odkudkoli. Nedávný tlak na podporu kompletního virtualizačního zásobníku spolu s veřejnými cloudovými nabídkami umožňuje zákazníkům bezproblémově implementovat efektivní a kompatibilní plán ochrany dat. S více než 5 miliony zákazníků ve více než 145 zemích přináší Acronis mobilitu a zvýšenou produktivitu bez ohrožení bezpečnosti. Jelikož tým Acronis pokračuje v iteraci řešení zálohování a obnovy po havárii pro datově řízené podnikání, jsme hrdí na to, že jsme společnost ocenili cenou pro vývojáře ‘Choice ™..


Všichni jsme tam byli – zapomněli jste někam přenést svůj laptop a zoufale potřebujete konkrétní soubor. Místo házení rukou do vzduchu mohou zákazníci Acronis přistupovat ke svým souborům v cloudu a stahovat je do jiného zařízení.

Co když rozlijete kávu na plochu? Místo telefonování po zbytek dne mohou uživatelé Acronis obnovit své soubory na virtuální stroj a pokračovat v práci.

Tyto příklady ilustrují mylnou představu, že zálohy jsou potřeba pouze v případě, že se něco drasticky pokazí. Podle Evangelisty společnosti Partner Technology Jon McCarricka. Nástroje na ochranu dat Acronis nabízejí maximální flexibilitu se schopností ukládat a přistupovat k souborům na jakémkoli zařízení, operačním systému nebo prostředí.

“Mnoho lidí se na záložní software dívá konkrétně jako na něco, co potřebují pouze v případě nouze nebo rozbitého počítače,” řekl. “Bereme tu přesně stejnou technologii a aplikujeme ji, když se pohybujete z fyzického do virtuálního prostředí, z virtuálního do cloudu, cokoli chcete.” Tato mobilita je každodenní funkcí. “

Evangelizace a podnikatelský duch v Acronis

Jako technologický evangelista Jon popsal sebe a své kolegy jako pracovníky na křižovatce marketingu, prodeje a vývoje.

„To znamená, že musím být odborníkem na každý jednotlivý produkt a na každou jednotlivou funkci, protože musíme školit naše partnery ve všech technických podrobnostech. Je to jedna věc, podepsat smlouvu, ale je to druhá věc, která skutečně podniká. “

Jon pracoval s generálním ředitelem společnosti Acronis Serguei Beloussov několik let ve sesterské společnosti Parallels, kterou Serguei založil v roce 2000. Po více než deseti letech řízení ovládacího panelu a fakturačních řešení Jon řekl, že Acronis stále udržuje osvěžující podnikatelského ducha.

“Právě na trhu, na kterém přicházejí obleky, dochází právě k přechodu a tyto ponižující korporace trh tak nějak kolabují,” řekl. „Máme majitele-operátory, kteří stále pomáhají kódovat produkt a pomáhají podpůrným zaměstnancům. I když společnost vydělává miliony dolarů, stále jsou v kanceláři každý den a dělají praktické věci. “

Obrázek týmu Acronis

Přestože má společnost čtrnáct let, Jon řekl, že Acronis má stále osvěžující energii a firemní kulturu.

Přestože tým Acronis čítá více než 900 lidí v 15 kancelářích po celém světě, Jon řekl, že vášeň pro inovaci nových technologií je cítit na osobní úrovni.

“Na hostitelské straně firmy nepracuje mnoho velkých firem,” řekl Jon. “Tihle kluci jsou hardcore kodéry a technici.” Vydělávají spoustu peněz, protože je třeba vydělat peníze, ale to je téměř vedle. Dělají to proto, že ho milují. “

Ano, měli byste stále zálohovat svůj veřejný cloud – zde jsou 2 důvody

Od chvíle, kdy jsme se naposledy nahlásili s Acronis na HostingCon 2016, společnost udělala velký tlak na podporu veřejných cloudových platforem, včetně Microsoft Azure a Amazon Web Services. Tento krok rezonoval zejména s uživateli Office 365, podle Jon.

“Někdy dostaneme otázku, proč byste potřebovali zálohovat veřejný cloud nebo Office 365.” Opravdu si myslíte, že Microsoft tyto soubory ztratí? ” “Odpověď zní ne, ale existují další výhody, které mají tyto služby.”

1. Pravidlo 3-2-1: Soulad a místní přístup k zálohám

Několik předpisů o shodě vyžaduje, aby organizace po určitou dobu držely informace. Jon řekl, že několik společností se rozhodne odložit velké množství dat do cloudu, ale to vyvolává další obavy.

“Jak chceš slíbit světu, vládě nebo komukoli, že máš skutečnou fyzickou kontrolu nad informacemi?” Zeptal se Jon.

Produkty Acronis umožňují cloudové i místní úložiště a pomáhají zákazníkům dodržovat pravidlo 3-2-1 pro efektivní strategie zálohování: Vytvořte tři kopie dat, uložte informace ve dvou různých formátech a jednu z kopií nechte mimo web. Jon a Acronis navrhují doplnění pravidla a doporučují, aby jedna kopie zůstala na místě.

“Pokud do cloudu vložíte terabajt dat a máte opravdu něco špatně, jak dlouho potrvá, než se ten terabajt dostane zpět přes cloud?” zeptal se. “Může to trvat několik hodin nebo dokonce celý den, natož proces obnovení informací.” Pokud máte lokální kopii, záloha trvá jen několik minut. “

2. Lidé jsou hloupí a krutí: Odstraňte chyby a udržujte kontinuitu podnikání

Přestože produkty Office 365 obvykle obsahují smazané e-maily po dobu několika týdnů, uživatelé si nemusí myslet, že potřebují přílohu až mnohem později

“Když dáte věci do koše, Microsoft vám věří,” řekl Jon.

Kromě zavádějícího odstraňování zálohy Acronis uložené v cloudu chrání také zaměstnavatele před odchodem zaměstnanců, aby vymazali své soubory..

“Měl bych mít schopnost rekonstruovat cokoli, co moji hloupí zaměstnanci dělají, protože mám kopii,” řekl Jon. “Mít tyto zálohy je do budoucna neuvěřitelně důležité.”

Sada řešení Acronis pro ochranu dat jde nad rámec záloh

Jon uvedl, že úsilí společnosti, zejména v oblasti virtualizace, vedlo k kompletní sadě nástrojů na ochranu dat, které jsou srovnatelné příznivě v celém odvětví.

“Pracovali jsme velmi tvrdě, abychom dosáhli úplnosti funkcí proti každému konkurentovi, a přitom jsme si udrželi všechny naše diferenciátory,” řekl..

1. Disaster Recovery: Chraňte a obnovte svá data

Díky funkcím granulární obnovy nalezené napříč programy Acronis mohou uživatelé přistupovat k záloze prostřednictvím cloudového rozhraní, přejít k něčemu tak ukrytému jako konkrétní e-mailovou přílohu a stáhnout soubor přímo do zařízení.

Obnova po katastrofě, blízká příbuznost záloh, pomáhá podnikům zotavit se z výpadků restartováním systémů pomocí nejnovější zálohy, která je replikována lokálně a v jednom ze 14 cloudových datových center Acronis.

Kromě podpory bílých rukavic nabízí služba Acronis Disaster Recovery Service automatické testování a zotavení pomocí tlačítek pomocí automatizovaných elektronických runbooků. Platforma pay-as-you-go zahrnuje samoobslužný online portál a garantuje cíle doby obnovy až 15 minut nebo méně na server.

2. Synchronizace a sdílení souborů: Zvýšení produktivity bez ohrožení bezpečnosti

Acronis Access Advanced umísťuje soubory a obsah přímo na dosah uživatelů, ať už jsou uživatelé na mobilních zařízeních, Windows nebo Mac. Řešení pro sdílení souborů na podnikové úrovni, které Jon porovnával s Dropboxem, přidává vrstvu zabezpečení a shody bez ovlivnění produktivity.

Nedávno přepracované uživatelské rozhraní poskytuje čisté, moderní rozvržení, které je známé a intuitivní. Nástroje Office a PDF jsou vestavěny spolu se schopnostmi vytvářet uživatelské účty a řídit přístup.

3. Softwarově definované úložiště: Až 5x rychlejší

Acronis Storage bez ohledu na základní hardware spojuje potřeby ukládání souborů, bloků a objektů v programu optimalizovaném pro práci v celé sadě Acronis. Acronis Storage, který představuje automatizaci a jednoduché uživatelské rozhraní, umožňuje uživatelům zálohovat zálohovací a virtualizační systémy odděleně od upgradů infrastruktury.

Díky využití výpočetního výkonu Acronis CloudRAID a blockchainové technologie Acronis Notary umožňuje tento systém uživatelům rozlišovat protokoly úložiště pro studená data, jako jsou zálohy a archivy, a také horká data, která by měla být virtuálně uložena..

Acronis přináší flexibilitu a mobilitu díky univerzálnímu obnovení

Abychom dále ilustrovali význam technologií zálohování v každodenním životě, Jon vysvětlil, jak Acronis Universal Restore pomáhá zákazníkům obnovovat a přesouvat soubory napříč různými značkami zařízení, operačními systémy a prostředími..

Díky Universal Restore, který je součástí zálohovacích produktů Acronis, se uživatelé nemusí starat o kompatibilitu při nastavování nového zařízení.

“Program tam vlastně jde a identifikuje, které ovladače a konfigurace je třeba změnit,” řekl Jon. “Provedeme příslušné změny automaticky, abychom se ujistili, že to funguje, když je pošlete tam, kde jste.”

Ať už chcete například přesunout data z fyzického serveru na virtuální server nebo z virtuálního serveru do virtuálního počítače, zálohování Acronis zjednodušuje migraci.

“Obecně je to těžké dělat, ale ne pro nás,” řekl. “Prostě to zálohujte a obnovte.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me