Dosahujte kvantifikovatelných marketingových cílů pomocí atomového dosahu: Platforma inteligentního obsahu, která je založena na strojovém učení

TL; DR: Platforma obchodníků se zbraněmi v oblasti inteligence obsahu společnosti Atomic Reach s informacemi, které potřebují k rozhodování na základě dat. Tato technologie, navržená pro bezproblémovou integraci do stávajících pracovních postupů, pomáhá řídit potenciální zákazníky, konverze a zapojení publika prostřednictvím personalizace marketingové kopie pomocí síly umělé inteligence. Prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a neustálého vývoje na základě zpětné vazby od zákazníků se Atomic Reach snaží poskytovat nástroje pro optimalizaci jazyka, které obchodníci potřebují k vytváření vysoce výkonného obsahu.


Když se generální ředitel Bradley Silver v roce 2012 rozhodl pomoci podnikům posílit jejich marketingové kampaně prostřednictvím platformy pro obsahovou strategii, zaměřil se na kurátorské poutavé a relevantní skladby složené z talentovaných spisovatelů. Když pracoval na rozvoji své společnosti, Bradley si všiml opakující se obtíže: Zdánlivě rovnocenný obsah by u publika často vyvolal divoce odlišné výsledky, pokud jde o zobrazení stránek, otevřené sazby, míry prokliku a konverze..

Bradley a jeho tým, kteří jsou odhodláni hádat z vytváření trvale vysoce výkonného obsahu, se obrátili na umělou inteligenci a strojové učení, aby určili vzory a jazyk, který odpovídá zapojení zákazníka.

Logo Atomic Reach

Atomic Reach poskytuje rozsáhlou analýzu textového obsahu k odemknutí klíčových poznatků.

Výsledkem byla Atomic Reach, platforma pro inteligenci obsahu založená na přesvědčení, že AI může odhalit poznatky potřebné k vygenerování maximální návratnosti investic z psaného obsahu..

„Náš algoritmus umělé inteligence analyzuje historický obsah společnosti a související metriky interakce a vytváří profil obsahu,“ řekl Paul Roscoe, viceprezident partnerství & Strategie na atomovém dosahu. “Poté kliknutím na tlačítko profil obsahu optimalizuje kopírování obsahu a automatizuje úlohu úprav na základě doporučení týkajících se čitelnosti, délky, jazykové složitosti, slovní zásoby a emocionálního tónu.”

Dnes se společnost i nadále zaměřuje na vývoj technologií, které obchodníkům pomáhají vytvářet ziskový obsah pomocí automatizace a inteligence. Software jako servisní platforma, navržená pro zajištění plynulé integrace do stávajících pracovních postupů, zkracuje čas strávený vytvářením obsahu a vytváří konzistentní výsledky. Se zaměřením na neustálý vývoj založený na důkladném výzkumu a zpětné vazbě od uživatelů se Atomic Reach snaží poskytovat personalizované informace o obsahu, které generují skutečné výsledky..

Využijte AI k odvození personalizovaných statistik

Ať už píšete blogy, e-maily, kopie reklam nebo popisy produktů, cílem Atomic Reach je zajistit, aby obsah povzbudil čtenáře, aby podnikli další krok na cestě za svým zákazníkem – ať už je tento krok jakýkoli, může to být. “Mohlo by to být stahování jiného obsahu, rezervace schůzky s obchodním zástupcem, zajištění ukázky produktu nebo nákup,” řekl Paul. “Naším cílem je pomoci vám dosáhnout požadovaných výsledků – to je skutečně hodnotná nabídka, kterou přinášíme na trh.”

Společnost obvykle slouží středně velkým podnikům na úrovni podniků, které chtějí využít výhod velkých dat začleněním inovativních technologií do svých marketingových balíčků. Paul řekl, že platforma má největší dopad na společnosti, které vytvářejí konzistentní množství obsahu z měsíce na měsíc. Tito zákazníci si často užívají 83% zvýšení počtu zobrazení stránek a 108% zvýšení míry konverze.

Schéma znázorňující metodu atomového dosahu

Platforma pro inteligenci obsahu využívá časově testované vzorce k dosažení výsledků.

Nástroje prognostického výkonu společnosti nabízejí informace o tom, jak platforma pomůže jednotlivým zákazníkům dosáhnout jejich výkonnostních cílů.

“V rámci vašeho obsahového profilu určujeme předpokládané zvýšení zákaznické interakce, kterou budete řídit,” řekl Paul. „V závislosti na marketingovém cíli a obsahu se tyto cíle budou lišit – takže pokud například pracujete na e-mailové marketingové kampani, budeme moci předpovídat nárůst otevřených sazeb a míry prokliku, které budete dostat.”

Platforma také využívá AI, aby pomohla uživatelům přizpůsobit jejich zasílání zpráv konkrétním segmentům publika, ať už je nasměrují na vedoucí pracovníky, osoby s rozhodovací pravomocí nebo na jakoukoli osobu zákazníka. „Obchodníci mohou využít naši platformu k tomu, aby mohli optimalizovat obsah na základě toho, kdo je jejich cílový trh a co se snaží dosáhnout.“

Navrženo pro konzistentnost a bezproblémovou integraci pracovního postupu

Poslední věcí, kterou potřebují marketingové týmy a agentury, je nespojitý a matoucí operační postup, a proto Atomic Reach přistupuje k integraci na základě API.

“Přinutit obchodníky, aby přesunuli obsah z jedné platformy na druhou, aby dokončili proces analýzy a optimalizace, a poté je vytlačí zpět před zveřejněním a distribucí tohoto obsahu, jen vytvoří více práce,” řekl Paul. „Naše API zajišťuje plynulý pracovní postup, který nepřeruší způsob, jakým tým vytváří obsah.“

Platforma se také hladce integruje s řadou populárních marketingových aplikací. Propojení atomového dosahu s vaším účtem Google AdWords například umožňuje uživatelům získat hlubší pochopení toho, co vede k úspěšné konverzi. Integrace platformy s WordPress poskytuje pochopení toho, co vyžaduje výzvu k akci, a její integrace s Marketo pomáhá zefektivnit pracovní postupy a identifikovat efektivní jazyk.

Atomic Reach pomáhá uživatelům zajistit konzistenci mezi různými obsahovými aktivy spojenými s marketingovou kampaní. Paul uvedl, že marketingová oddělení často působí v odděleních oddělení, což ztěžuje zaručení jednotného zasílání zpráv.

Představte si například, že společnost spustí reklamu Google, která nasměruje návštěvníka na web s příslibem konkrétního obsahu. Pokud dojde k odpojení mezi těmito dvěma stránkami a vstupní stránkou se liší od toho, co reklama zobrazuje, bude uživatel pravděpodobně opustit web.

„Možnost používat naše obsahové profily pro různé typy podkladů zajišťuje, že máte jazykovou konzistentnost,“ řekl Paul. “Pokud máte harmonii ve všech svých marketingových kampaních, budou tyto kampaně fungovat na mnohem vyšší úrovni.”

Snižte čas vytváření obsahu v řadě případů použití

Paul řekl, že Atomic Reach také zvyšuje efektivitu nákladů v procesu vytváření obsahu. “Díky naší autorizační platformě a důvěřování doporučením, která vám přináší, se výrazně zkracuje časová osa vytváření obsahu,” řekl Paul. “Vylučuje to potřebu vytvořit koncept, vyžádat si zpětnou vazbu a přepsat jej, dokud si nebudete jisti, že je připraven k publikování.”

Může být také použit k nahrazení randomizovaných kontrolovaných experimentů, jako je testování A / B. S Atomic Reach, AI určuje, které jazykové vzorce fungují lépe než ostatní, aby dosáhly konkrétních cílů. “Stroj provedl analýzu, a to v měřítku, při pohledu na desítky milionů kusů obsahu,” řekl Paul.

Klienti využívají atomový dosah k dosažení řady cílů, od generování potenciálních zákazníků po zvýšení počtu konverzí a zlepšení vztahů se zákazníky. Některé případy použití nejsou tak typické, jako je tomu u velké organizace profesionálních služeb, která používá platformu ke zlepšení kontaktu s potenciálními nájemci.

Grafika znázorňující různé marketingové cíle

Platforma obsahuje nástroje pro optimalizaci jazyka, vizualizaci výkonu obsahu a usnadnění vytváření přehledů než kdy dříve.

“Přišli k nám a řekli:” Snažíme se včas obsadit pracovní pozice se správným uchazečem a máme pocit, že musíme navázat vztah s lovci pracovních míst s dostatečným předstihem, “řekl Paul..

Tento proces byl podobný kampani vedoucí generace, jen s jiným cílem: nový nájem. Společnost Atomic Reach spolupracovala s klientem na optimalizaci kariérového zpravodaje a během 30 dnů zvýšila účastnická sazba ze 40 000 na 80 000 příjemců.

“Také jsme s nimi spolupracovali na blogu o jejich kariéře, a tím jsme zvýšili návštěvnost o 99% za měsíc po dobu prvních pěti měsíců, s nimiž pracujeme,” řekl Paul.

Využití zpětné vazby od zákazníka k vytvoření cestovní mapy produktu

Budoucnost Atomic Reach bude diktována kombinací očekávání zákazníků a partnerství s předními prodejci marketingových technologií. Paul řekl, že společnost je zaměřena na laser na vývoj funkcí založených na zpětné vazbě od zákazníků.

“Je to všechno o hlasu zákazníka,” řekl. “Pokud si myslíte, že řešíte problém, ale vlastně jste s těmito zákazníky nemluvili, může být váš předpoklad nesprávný.” Pak jste vyvinuli funkci, kterou nikdo nepoužívá. “

Společnost má také zájem o partnerství s prodejci za účelem uvedení návrhů společných hodnot na trh. Za tímto účelem jsou na programu integrace s programy Mailchimp, Salesforce, Google Docs, Adobe a Oracle.

Pro atomový dosah spočívá svatý grim automatizace ve vytváření obsahu. Paul řekl, že automatizace obsahu ve formě krátkých formulářů kolem konkrétního tržního cíle je vzrušující vyhlídka – a také ta, která nemá nahradit lidské spisovatele.

“Nikdy jsem se nesetkal s copywriterem, který rád píše reklamy Google nebo popisy produktů,” řekl. “Rádi píší obsah delší formy, do kterého mohou potopit zuby.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me