DesignPax: Komplexní služby v oblasti designu reklam, webových stránek a sociálních médií, které pomáhají podnikatelům v elektronickém obchodování při spuštění a růstu

TL; DR: Digitální marketingové prostředí se od zavedení bannerové reklamy dramaticky změnilo. Během uplynulého desetiletí byl DesignPax součástí tohoto posunu a pomohl mnoha podnikům elektronického obchodování navrhnout zásadní digitální aktiva, včetně bannerových reklam, e-mailových kampaní a značkových webů. Jednou z oblastí odborných znalostí společnosti je Shopify a DesignPax může podnikatelům poskytnout kompletní balíček aktiv připravených k produkci, loga a stránky pro webové stránky elektronického obchodu. Zatímco designový průmysl přešel na další reklamní a brandingové kanály, DesignPax nadále zdůrazňuje důslednost – prostřednictvím svého týmu, pohotového zákaznického servisu a vysoce kvalitních produktů.


27. října 1994 představil časopis Wired bannerovou reklamu do světa prostřednictvím své online pobočky HotWired.com. Tým webu hledal způsob, jak zpeněžit digitální obsah časopisu, a neuvědomil si, že narazil na revoluční reklamní médium.

Do roku 2019 dosáhly výdaje na bannerové reklamy celosvětově téměř 57 miliard USD. Během této 25leté mezery se však objevily další, silnější reklamní kanály – včetně sociálních médií a marketingu založeného na vyhledávání.

Dnes online podnikatelé nemusí hledat nové způsoby, jak prodávat své značky. Místo toho musí mít strategii pro účinnou reklamu na všech stávajících kanálech relevantních pro jejich podnikání.

Logo DesignPax

DesignPax nabízí podnikatelům elektronického obchodování komplexní designové služby.

Proto DesignPax nabízí celou řadu agilních služeb v oblasti designu webových, reklamních a kampaní, které pomáhají podnikatelům v elektronickém obchodování i obchodníkům na úrovni podniků vytvářet dobře obložené online značky – od bannerových reklam po přizpůsobené webové stránky.

“Mnoho našich zákazníků jsou obchody s jedním vlastníkem nebo malé místní podniky, které potřebují rychle realizovat návrhové projekty,” řekl Evan Geerlings, generální ředitel společnosti DesignPax. „Druhou částí našeho podnikání jsou marketingové agentury a skupiny, které nemají vlastní tvůrčí tým, který by sloužil jejich vlastním klientům, takže se na nás spoléhají. Často vytváříme transparenty, marketingové záruky, materiály kampaní nebo designujeme vstupní stránky pro obchodníky, kteří mohou tyto zdroje doručit svým zákazníkům. “

DesignPax úzce spolupracuje s klienty během procesu navrhování a snaží se naplnit jejich estetické, brandové a marketingové vize. To může zahrnovat výrobu loga, e-mailové kampaně nebo dokonce vlastní webové stránky Shopify.

A protože online podniky mají při spuštění často nedostatek času a zdrojů, DesignPax nabízí transparentní a konkurenceschopnou cenovou strukturu a obrací počáteční návrhy projektů za 48 hodin.

Máme paušální poplatky a nejsme lidé niklu a desetníku, “řekl Evan. “Vždycky jdeme na míli navíc a obvykle provádíme další revize bez dalších nákladů, abychom zajistili spokojenost klientů.” Máme 100% záruku spokojenosti. “

Od bannerových reklam po komplexní designový obchod

Evan získal DesignPax v roce 2019 a společnost byla založena asi před 10 lety dvěma izraelskými podnikateli, kteří se primárně zaměřili na všudypřítomný bannerový reklamní trh. Když se online reklama posunula ve prospěch holističtějšího marketingového a brandingového přístupu, viděla Evan příležitost rozšířit DesignPax do více jednotného kontaktního místa pro podniky elektronického obchodování..

“Rozšířili jsme se o další oblasti související s designem a vývojem, včetně webů, tiskových materiálů, log, vstupních stránek, e-mailových zpravodajů a stránek Shopify, takže jsme se rozšířili daleko za hranice světa bannerů,” řekl Evan.

Mnoho podnikatelů v oblasti elektronického obchodování je dobře obeznámeno s moderním marketingovým prostředím a mnoho z nich vybudovalo rozvíjející se malé podniky prostřednictvím sociálních médií. Tyto platformy však mohou zatím vzít jen své značky a společnost DesignPax nabízí partnerství, které jim umožňuje proniknout na nové trhy.

Screenshot z nabídky DesignPax

DesignPax nabízí mimo jiné balíčky od bannerových reklam po vstupní stránky.

Díky přizpůsobeným návrhům e-mailových kampaní, možnostem marketingu v sociálních médiích a balíčkům webových stránek může DesignPax rychle proměnit poloúspěšný vedlejší ruch v rozvíjející se odvětví elektronického obchodování..

“Mnoho podnikatelů začalo proto, že byli zběhlí v sociálním marketingu, měli velké následky, byli z tohoto prostoru nadšení a uvědomili si, že by mohli vydělat nějaké peníze,” řekl Evan. “Nemusí být zběhlí v oblasti vývoje, designu a správy obchodů.” Můžeme to převzít za ně a dovolit jim dělat to, co umí nejlépe: sledovat jejich vášeň, zvyšovat příjmy a rozvíjet své podnikání. “

Nabídky DesignPax mohou podnikům pomoci založit značku online a přilákat nové zákazníky, ale její práce se službou Shopify je pro mnoho zákazníků obzvláště důležitá.

Služby Shopify Development Services pomáhají majitelům firem zaměřit se na produkty a zákazníky

Jedním ze způsobů, jak se DesignPax odlišuje, je hloubková znalost platformy elektronického obchodování Shopify a její přizpůsobitelnost. A tým ví tolik o platformě, protože na ní je také postaven DesignPax – což byl výkon sám o sobě.

„Náš web jsme postavili na portálu Shopify, což ve skutečnosti nebylo určeno pro obchod se službami. Je to spíš pro výrobky a prodej fyzických předmětů, “řekl Evan. “Takže jsme museli udělat docela dost těžké zvedání, úpravy a kódování, aby web fungoval pro naše potřeby – a jsme na to docela pyšní.”

DesignPax také dává tuto odbornost práci pro své klienty a nabízí komplexní designový balíček Shopify, který jim pomůže rychle začít podnikat. Balíček obsahuje základní logo, obrázky stránek a pět přizpůsobených webových stránek.

Proces začíná tím, že klienti poskytují DesignPaxu některé informace o svém webu a odesílání souborů, které chtějí zahrnout. DesignPax poté doručí počáteční projekt webu do 48 hodin, přičemž klienti získají tři kola zpětné vazby a revizí. Jakmile se klient při revizi odhlásí, DesignPax odešle společnosti aktiva připravená k výrobě.

Tím, že se stará o těžký design a webový obchod, poskytuje DesignPax podnikatelům v elektronickém obchodu čas zaměřit se na aspekty podnikání, na které jsou více vášniví. Společnost také nabízí služby Shopify v oblasti poradenství a průběžných správcovských služeb.

“Pokud jste malý obchod s elektronickým obchodem, možná budete chtít zaměřit na vytváření nových produktů nebo chcete pracovat na marketingové a sociální média aspekt podnikání,” řekl Evan. “Můžeme pracovat na straně platformy, pokud nemáte čas, nebo prostě nechcete.” Můžeme také konzultovat s vámi a spravovat to, abyste se mohli zaměřit na jiné aspekty podnikání. “

Filozofie konzistence – od procesů k budování týmu

Od doby, kdy se první bannerová reklama objevila na webových stránkách v roce 1994, se strategie digitálního marketingu dramaticky posunuly. Bannerové reklamy jsou stále součástí těchto strategií, ale zahrnují mnohem více aspektů budování značky – včetně webových stránek, e-mailových kampaní a marketingu sociálních médií..

DesignPax nabízí všechny tyto služby pro podnikatele v oblasti elektronického obchodování a v posledním desetiletí zaujal jednotný přístup, který vyváží expanzi a vysoce kvalitní výsledky. A protože mnoho designérských firem využívá nezávislých pracovníků, kteří mohou pracovat na projektech samostatně, filozofie DesignPax začíná jejím týmem.

“Máme soudržnost mezi našimi zaměstnanci.” Jeden designér byl s námi celých 10 let, což je úžasné, “řekl Evan. “Máme však také konzistentní služby, péči o zákazníka, náš design a vývoj a to z něj dělá konečný produkt.”

Když společnost Evan získala společnost, pochopil, že přeceňování jejích služeb je vždy riziko, ale věřil, že DesignPax může pomoci větším zákazníkům získat větvením. A experiment určitě považuje za úspěch.

“Bylo to zajímavé.” Museli jsme se stát experty na stovky a stovky platforem a věcí, které se od založení DesignPaxu změnily, “řekl. “Tehdy jsme vytvořili bannerovou kampaň, poslali ji na Google, postavili landera a hodili ji na server.” Ale celý tento svět se drasticky změnil, a také jsme to dokázali. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me