CodeinWP a ThemeIsle Serve Up Tipy a nástroje pro vývojáře, bloggery a freelancery, kteří chtějí vytvářet v WordPress

TL; DR: Designéři a vývojáři v CodeinWP a ThemeIsle, kteří mají znalosti o vstupech a výstupech nejpopulárnějšího systému pro správu obsahu na světě, pravidelně sdílejí své odborné znalosti se čtenáři a majiteli stránek. Zatímco sesterský web ThemeIsle nabízí řadu zvukově kódovaných témat a pluginů, CodeinWP byl postaven jako rozbočovač pro nadšence WordPress. Týdenní návody CodeinWP, důkladně prozkoumané blogové příspěvky a další vzdělávací zdroje osvětlují vnitřní fungování platformy WordPress – umožňují všem uživatelům prozkoumat potenciál pro vytváření a údržbu svých vlastních hvězdných webů.


Základní krása WordPress spočívá v množství možností systému pro správu obsahu a flexibilitě, kterou nabízí svým uživatelům, aby mohli vytvářet plně funkční a dynamické webové stránky – aniž by se museli učit kódovat.

Hukotem rysů a funkcí však může být dvojsečný meč. Noví vlastníci webů a vyvíjející se vývojáři se často potýkají s obrovským množstvím témat a pluginů – z nichž některé nakonec mají problémy s kompatibilitou nebo vyžadují složité instalace a import obsahu.

Podle nadšenců digitálního marketingu Claudiu Dăscălescu, kteří čelili mnoha stejným problémům a slyšeli od mnoha zákazníků se stejnými zkušenostmi, mají přispěvatelé do programu CodeinWP za cíl poskytnout vzdělávací zdroje ke zmírnění bolesti uživatelů WordPress a pomoci jim růst jejich online přítomnosti..

„Důvod, proč je WordPress tak populární a lidé ho tolik milují, je ten, že to můžete udělat sami. Ale pokud to chcete udělat sami, určitě budete muset mít výrobky, které se snadno používají, “řekl. “To je ten druh problému, který se snažíme vyřešit: Vždy myslíme na uživatele, který se snaží udělat web sám.”

V kombinaci se sesterskou společností ThemeIsle, která nabízí vývoj témat a užitečných, adaptivních pluginů, CodeinWP slouží jako jediný zdroj zaměřený na pomoc uživatelům při budování webů WordPress, aby pochopili, jak platforma funguje – a co s ní mohou stavět -.

Provedení přechodu z agentury na informační centrum

Než se zaměřil na návody a pokyny pro WordPress, CodeinWP byl spuštěn v roce 2012 jako agentura, která převádí návrhy Photoshopu na témata a šablony WordPress. V nejranější iteraci společnosti vedl generální ředitel Ionut Neagu tým čtyř členů ve vývoji vlastních webů WordPress pro klienty a sloužil jako možnost přejít na řešení problémů s WordPress.

Obrázek Claudiu DÄ scÄ lescu s logy CodeinWP a ThemeIsle

CodeinWP a ThemeIsle se zaměřují na použitelnost a rozšiřitelnost WordPress, podle Claudiu Dăscălescu.

Vytvoření a dodání předem zabaleného webu však nestačilo pro tým CodeinWP, který viděl, jak se klienti snaží naučit se platformu WordPress. Tým začal identifikovat často kladené otázky a stavět stránky a publikoval blogové příspěvky, které se zabývaly těmito frustrace.

“Noví klienti mají na začátku spoustu otázek,” řekl Claudiu. “Psaní článků bylo pro nás nápadem udělat práci jen jednou a mít k dispozici zdroje, které zákazníkům pomohou, než položí otázku.”

Jak se CodeinWP posunul směrem k poskytování vzdělávacího obsahu, v roce 2014 se ThemeIsle objevil jako samostatná služba. Místo vývoje vlastních webů pro klienty poskytuje ThemeIsle přehled témat a pluginů WordPress..

“Můžete někomu dát produkt a může si vytvořit web.” Pokud vytvoříte obsah, abyste ho poučili o tom, jak ho pěstovat, jak ho vylepšit, čeho se vyvarovat a co má následovat, je to dobrá synergie, “řekl Claudiu.

Prozkoumejte ostrov doplňků WordPress na ThemeIsle

V ThemeIsle pracuje vývojový tým na základě filozofie, že snadné použití je klíčové. Zatímco CodeinWP nabízí návody, výzkum, srovnání produktů a další, které uživatelům WordPressu pomáhají lépe porozumět vnitřním funkcím platformy, ThemeIsle slouží jako oáza, kde mohou majitelé stránek přistupovat k tématům bez bolesti hlavy a pluginy zaměřené na zvýšení jejich produktivity.

“Způsob, jakým vyrábíme, je udržovat je co nejjednodušší a zároveň se spoléhat na funkce, které WordPress již má,” řekl Claudiu. „Uživatelé mají obvykle problém s tím, že obvykle pocházejí ze složitějšího produktu. Přecházejí k našemu produktu, protože je pro ně velmi jednoduché nastavení a mohou velmi rychle změnit texturu, barvu a některé prvky designu. “

Makety zařízení na téma Hestia WordPress

Uživatelé mohou najít prémiové a bezplatné doplňky a témata, jako je Hestia, na ThemeIsle.

ThemeIsle v současné době nabízí více než 30 bezplatných a prémiových témat WordPress, včetně Hestia, která je kompatibilní s většinou bezplatných tvůrců stránek a může se pochlubit jednoduchostí nastavení minut, všestrannými možnostmi přizpůsobení a podporou.

“Zeptali jsme se jednoho z našich hlavních vývojářů, proč stavěl produkty tak, jak to udělal,” řekl Claudiu. “Jeho odpověď byla jednoduchá:” Když buduji produkt, chci mít jistotu, že osoba, která produkt používá, je šťastná – stejně šťastná jako já, když používám dobrý produkt. “”

Plugin Paradise: Rozšiřte funkčnost webových stránek pomocí Orbit Fox

Mezi nejnovější nabídky týmu CodeinWP a ThemeIsle patří plugin Orbit Fox, který byl vytvořen pro rozšíření funkčnosti webových stránek. Uživatelé mohou přidávat různé moduly a služby, včetně monitorování dostupnosti, integrace Google Analytics, ikon vlastních nabídek, šablon vstupní stránky a doplňků pro tvorbu stránek – bez ohledu na to, jaké téma se používá.

“Pokud si chcete pro svůj produkt vytvořit rychlou vstupní stránku a něco rychle spustit, můžete si nainstalovat WordPress a přidat si do pluginu cokoli, co chcete,” řekl Claudiu.

Sledování uptime společnosti Orbit Fox, které společnost prezentuje důraz na použitelnost a uživatelské prostředí, vyžaduje pouze e-mailovou adresu uživatele, aby bylo možné sledovat, až bude jejich web offline. Modul provede zbytek práce, monitoruje web a odešle e-mail, aby uživatele informoval, když je jeho web nefunkční.

“Obvykle se jedná o placenou funkci nebo je těžké ji nastavit,” řekl Claudiu. „Dobrá část je, že pro naše uživatele, kteří jsou obvykle začátečníci nebo majitelé firem, kteří nemají tolik času na vyzkoušení různých věcí na svém webu, to jim nabízí snadný způsob, jak zkontrolovat zdraví svých webových stránek. Když přidáte zdroje na CodeinWP, nejde jen o pomoc našim uživatelům, ale o pomoc celé komunitě WordPress. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map