Chystáte se s THCServers: Tým Close-Knit pokračuje v rozšiřování svých služeb, protože jeho nové zkušenosti s datovým centrem jsou velmi populární poptávkou

TL; DR: Společnost THCServers je zaneprázdněna od doby, kdy jsme se naposledy dotkli základny v roce 2016. V tomto krátkém časovém úseku společnost vybudovala zcela nové datové centrum a těší se rychlé poptávce po své nejnovější vysoce výkonné, cenově dostupné serverové nabídce dedikovaných serverů. Díky široké škále služeb – včetně sdíleného a virtuálního hostování, kromě doménových, designových a SEO řešení – je snadné pochopit, proč se více než 15 000 podniků a podnikatelů obrátilo na server THCServers, aby posílily své webové vlastnosti. A hostitelské neustálé poskytování praktické podpory s pocitem rodiny způsobuje, že tito majitelé stránek zůstávají věrnými zákazníky.


Když jsme naposledy mluvili s lidmi v THCServers, tým horečně budoval vlastní datové centrum, aby uspokojil rostoucí hlad po škálovatelných řešeních hostování na trhu. To, co neočekávali, bylo jen to, jak by spotřebitelé byli chtiví. Jen rok a půl po dokončení výstavby v datovém centru roste poptávka po hostování – tak rychle, ve skutečnosti, že společnost již nedostatek místa na serveru.

“Nečekali jsme to,” řekla Eliana Florica z THCServers a popsala realizaci jako okamžik “BOOM”. “S objednávkami těžko držíme krok.” Bylo to vlastně docela pěkné překvapení. “

Prostřednictvím otevřených komunikačních linek a odhodlání ke kvalitě si společnost THCServers vybudovala důvěru a důvěryhodnost se zákazníky, což vedlo k neustále se rozšiřující síti doporučení.

Fotokoláž nového datového centra THCServers

Od doby, kdy společnost THCServers vybudovala své datové centrum, využívají zákazníci nová dedikovaná serverová řešení hostitele.

A pokud je ústní marketing tím, čím se společnost THCServers dostala do své současné šťastné situace, zapojení zákazníka na další úrovni společnosti nepochybně udrží tuto dynamiku v chodu.

V dnešní době tým samozvaných geeků zásobuje zákazníky tím, že nabízí rychlé a kvalitní služby s vysokou dostupností za rozumné ceny. Díky specializovaným dedikovaným serverům za konkurenceschopné ceny a zvýšenému zaměření na webdesign, rodinný přístup a odhodlání společnosti rozvíjet vztahy se zákazníky zajistí její růst do budoucnosti.

Dedikované servery zaměřené na kontrolu, výkon a zabezpečení

Podle Eliany poptávka po nových dedikovaných serverech společnosti stále roste.

“To je pro nás velké,” řekla. “Naši zákazníci kupují naše dedikované servery ve velkém počtu.”

Je snadné pochopit proč. Za velmi příznivou měsíční prémii mohou zákazníci provozovat své webové aplikace na vysoce výkonném dedikovaném serveru, který je ideální pro weby se silným provozem nebo pro aplikace na bázi CPU..

Screenshot zobrazující novou možnost dedikovaného hostování THCServers

THCServers nyní mohou poskytovat vyhrazenou infrastrukturu pro zákazníky, kteří provozují webové aplikace s vysokým provozem a náročnými na CPU.

A zatímco dostupnost produktu slouží jako klíčový diferenciator – s cenami výrazně pod konkurencí a bez skrytých nákladů na poplatky za obnovu – společnost klade stejně silný důraz na kvalitu. Vyhrazená infrastruktura, kterou nabízí THCServers, je plně přizpůsobitelná pomocí SSH a root přístupu. Jako bonus lze vše spravovat a organizovat prostřednictvím ovládacího panelu společnosti, který obsahuje aktuální verze WHM / cPanel a Plesk.

Eliana nám řekla, že firmy využívající specializované hostingové služby THCServers se těší spolehlivému připojení s neměřenou šířkou pásma a při každém nasazení serveru získají jednu IP zdarma. Zákazníci si mohou vybrat mezi 19 operačními systémy, včetně různých verzí Linux a Windows – všechny zahrnují RAID úložiště bez rizika.

Rychlé, kvalitní služby a vysoká dostupnost za rozumné ceny

Nová řešení dedikovaných serverů jsou samozřejmě pouze špičkou ledovce v THCServers. Více než 15 000 klientů společnosti také využívá možnosti sdílení, distribuce a VPS hostování; stejně jako registrace domény, certifikáty SSL, návrh webových stránek a služby SEO.

Všechny možnosti hostingu jsou na peněžence snadné, aniž by došlo ke snížení kvality. THCServers se může pochlubit velmi rychlým časem načítání stránky a působivou 99,99% zárukou dostupnosti. A zabezpečení je zabudováno s ochranou proti útokům DDoS a dalším hrozbám. Podle Eliany, všechna tato výhoda poukazují zpět na hlavní poslání hostitele poskytovat optimální prostředí hostingu a neustále hledat oblasti pro zlepšení jeho produktu.

Grafické znázornění různých nástrojů a služeb nabízených společností THCServers

THCServers nadále nabízí svým zákazníkům řadu řešení, včetně hostingu, designu a doménových služeb.

THCServers nyní pomáhá podnikům zvyšovat ziskovost zvyšováním provozu na webu a viditelnosti ve vyhledávačích, aby se dále optimalizovala spokojenost zákazníků. SEO balíčky společnosti jsou mnohostranné a zahrnují mnoho dalších řešení včetně vytváření obsahu, publikování a služeb sociálních médií. Výsledkem je, že Eliana nám řekla, že zákazníci zaznamenali 291% nárůst ekologického provozu za pouhou čtvrtinu po využití služby.

Kromě SEO společnost Eliana uvedla, že společnost nedávno rozšířila své zaměstnance, aby pomohla klientům dosáhnout jejich obchodních cílů v oblasti zakázkového designu. Proces navrhování v THCServers sleduje šest kroků, včetně vývoje vize, shromažďování obsahu, procesu navrhování, kódování, spouštění webových stránek a bezplatných měsíčních aktualizací. K dnešnímu dni strávila společnost více než 32 500 hodin navrhováním a kódováním 752 webových stránek pro téměř 700 zákazníků.

Všechny ruce na palubě: Rodinné přístupové nuly na zákazníka

THCServers – úzce propojený tým 16 odborníků, administrátorů, vývojářů a designérů webhostingu – jde do velké míry, aby zákazníci byli spokojeni ve všech oblastech podnikání..

“Můžeme udržet dostupné ceny, protože naše společnost je jako rodina,” řekla Eliana. “Všichni půjčíme ruku, když je to potřeba.” Pokud může někdo z oddělení podpory dělat něco, co souvisí s prodejem, nepřenáší to. Dělají to sami. “

Eliana sama nosí mnoho klobouků pro společnost, pomáhá s podporou, live chat, systém vstupenek, prodej, marketing, a dokonce slouží jako stand-in CEO v případě potřeby. Její oblíbený úkol je cokoli, co zahrnuje interakci se zákazníkem.

“Baví mě mluvit s lidmi,” řekla. “Baví mě poslouchat jejich problémy a jsem velmi potěšen, když je vyřeším.” Celý den je tím jasnější. “

Logo THCServers

Tým THCServers se pyšní tím, že poskytuje osobní zákaznický servis s rodinným pocitem.

Tato oddanost k řešení problémů je univerzální mezi zaměstnanci, která nikdy nespočívá, dokud nejsou jejich zákazníci spokojeni – i když problém zcela nespadá do rozsahu smlouvy.

„Naše podpora live chatu je velmi užitečná; Snažíme se co nejlépe pomáhat, jak můžeme, “řekla Eliana. “Není to, jako bychom někoho najali, a on zaměstnával osm hodin denně a pak odešel.” Ne, pokud budeme mít problém, můžeme zůstat déle než osm hodin. “

Podle Eliany je to další oblast, kde se THCServers odlišuje od konkurence. A jak může dokázat kdokoli, kdo má zkušenosti s hostingovým průmyslem, poskytování personalizované podpory je změnou hry.

“Jdete do hostitelské společnosti, instalujete svůj web, plug-in nefunguje a zeptáte se na něj, a říkají:” OK, tohle nesouvisí s hostingem, a my vám nemůžeme pomoci. ” udělat pravý opak, “řekla Eliana. “Nakonec vše dopadne; jsou šťastní a jsme šťastní. “

Udržování ucha k zemi prostřednictvím praktické podpory

Kromě nepřetržité zákaznické podpory si společnost THCServers opravdu stanovila za cíl poslouchat pro klienty, budování otevřeného komunikačního kanálu, který v konečném důsledku řídí růst. Společnost se snaží vzít v úvahu veškerou zpětnou vazbu klienta a pokud je to možné, odpovídajícím způsobem změnit svůj obchodní model.

“Sledujeme je – ptáme se jich, co potřebujete;” kde se můžeme zlepšit? “A oni vždy odpovídají,“ řekla Eliana. “Jsou velmi otevřené.”

Společnost například nedávno změnila akceptované způsoby platby na základě požadavků zákazníků na používání virtuální měny.

“To je pro nás plus, protože mnoho hostitelských společností nepřijímá bitcoiny,” řekla Eliana.

A to je obrovský přínos pro zákazníky. Podle blogu společnosti poskytuje měna bezpečnou alternativu při provádění transakcí na webu.

Tým se také spoléhá na vstup zákazníků při vývoji aktualizací stávajících produktů nebo při brainstormingu při uvádění nových na trh.

“Pokud několik zákazníků požádá o jednu věc, prozkoumáme ji,” řekla Eliana.

Společnost dokonce vede databázi požadavků klientů a kontaktních informací. Pokud bude žádost splněna, THCServers osobně osloví tohoto klienta a oznámí jeho dostupnost.

Bez ohledu na to, jak velké THCServery rostou, Eliana uvedla, že spokojenost zákazníků zůstane její prioritou číslo jedna.

“Nechceme, aby se naši klienti někdy cítili odrazováni a přemýšleli:” Nyní se rozšířili; budou zvyšovat ceny a kvalita nezůstane stejná. ““ řekla Eliana. “Naopak, naše kvalita je stejná – ve skutečnosti ještě lepší – protože jsme rozšířili náš tým.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me