CanSpace: Přední kanadský registrátor najde růst na hostitelském trhu soustředěním na místní služby a podniky

TL; DR: Weboví hostitelé přicházejí ve všech tvarech a velikostech – velké společnosti, které poskytují robustní a výkonné služby, a menší obchody, které mohou zákazníkům poskytnout více přizpůsobenou pozornost. Cílem CanSpace Solutions je poskytnout svým klientům to nejlepší z obou světů. V oblasti hostingu a registrace domén od roku 2008 si CanSpace udržuje myšlení malých podniků zaměřením na kvalitní péči o zákazníky a zároveň provádí strategie, které umožňují růst. Mluvili jsme s zakladatelem a generálním ředitelem společnosti CanSpace Sunil Singh o tom, jak společnost přinesla výhody a přizpůsobila se faktorům, jako je pád kanadského dolaru, změny v zabezpečení serveru a hydroponická energie.


V roce 2011 byl kanadský dolar silný. Během několika měsíců to stálo o něco více než americký dolar. Koncem roku začala klesat hodnota loonie – jak se nazývá kanadská dolarová mince. Pro kanadské webové hostitele, jako jsou CanSpace Solutions a CEO Sunil Singh, tento pád skutečně představil bohaté příležitosti.

“Z tohoto důvodu si mnoho lidí uvědomilo, že jejich hostingové ceny jen stoupají a stoupají,” řekl. „Všechny tyto kanadské společnosti platily v amerických dolarech; platili 20 nebo 30 dolarů za měsíc, a to se začalo pomalu plazit, když měna klesala. “

Vzhledem k rostoucím cenám a obavám z politického vývoje v USA se mnoho kanadských společností, které využívaly americké hostitele, rozhodlo vrátit svá data zpět do Kanady. Zvýšené prosazování amerického zákona o autorských právech (Digital Millennium Copyright Act) ve spojení se strachem z ochrany soukromí po skandálu s těžbou dat z roku 2013 Národní bezpečnostní agentury, ovlivnilo to, jak lidé spravovali své webové stránky, a vedlo k masové migraci kanadských společností zpět na kanadský hosting.

Podle Sunil, který zahájil CanSpace v roce 2008, kanadský webový webový trh v současné době zažívá podobný rozmach. Kromě hostování některých největších kanadských společností a vládních organizací se CanSpace pyšní velmi nízkou mírou obratu.

“Opravdu neztratíme mnoho klientů,” řekla Sunil. “Ale ty získáváme od konkurentů – vlastně hodně amerických společností.” Rádi bychom si mysleli, že nabízíme nejlepší webhosting v Kanadě. “

Konkurenční ceny s mentalitou malých podniků

Pro společnost Sunil není jen hrdost na to, že CanSpace může nabídnout nižší ceny než mnoho jejích konkurentů – je to obchodní filozofie.

“Všichni registrátori v zásadě nabízejí stejnou službu,” řekl. “Právě pro vás registrujeme doménu a předáváme ji registru.” Uvědomil jsem si, že můžeme nabídnout mnohem nižší ceny, než uváděli naši konkurenti. “

Logo CanSpace s osobou, která používá notebook

Řešení CanSpace Solutions, které bylo zahájeno v roce 2008, poskytuje spolehlivý, cenově dostupný a výkonný hosting pro širokou škálu zákazníků.

S dřívějšími zkušenostmi v oboru – založil a prodal další webhostingovou společnost na konci 90. let – Sunil věděl, co je zapotřebí, aby se věci rozběhly a fungovaly, aby se udržel výnosný obchod a aby zákazníci byli spokojeni.

“Cílem je nakonec nabídnout co nejvíce konkurenceschopné ceny a stále zacházet se zákazníky jako s menší společností,” řekl. “Už jsme dávno prošli touto malou společností, ale zachováváme stejnou mentalitu.” Dodnes máme nejnižší ceny v doménách .CA. “

Vzhledem k tomu, že se toto odvětví neustále rozšiřuje a konsoliduje, Sunil uvedl, že zákazníci hostingových služeb jsou unaveni z fúzí a akvizic. CanSpace však nabízí stabilní alternativu.

“Mnohokrát nás lidé volají, protože jejich hostitele koupil jeden z těchto obrů jako EIG,” řekl Sunil. “Chtějí se ujistit, že nejsme na této cestě, a mohu je ujistit, že nemám v úmyslu jít touto cestou.”

Význam hostování na Homefront

Náklady na šířku pásma a hardware byly v USA historicky levnější, což vedlo mnoho Kanaďanů zpočátku k výběru poskytovatele hostingu založeného na USA. Nyní, když se ceny více či méně vyrovnaly, podle společnosti Sunil mohou nyní kanadští zákazníci najít lepší ceny pro svou první volbu – uchovávat svá data lokálně u kanadské společnosti.

“Vždy jsme měli všechny naše servery v Kanadě,” řekl. „Je to například požadavek mnoha našich vládních klientů. Podle zákona musí mít všechna svá data v Kanadě. “

Sunil nám řekl, že první otázka, na kterou se zaměstnanci CanSpace často ptají, když potenciální klient volá, je, zda jsou datová centra a kanceláře společnosti v Kanadě. Pro mnoho zákazníků kanadští hostitelé obvykle pracují lépe, pokud jde o náklady, pohodlí, obchodní strategii a v některých případech i zákonnou povinnost.

“Průmysl je opravdu typizovaný,” řekl Sunil. “Mnoho lidí dnes nabízí velmi podobné funkce, takže to ani není o tom.” Volají a chtějí vědět, jestli jsme v Kanadě, jejich data budou v Kanadě, budou jim účtována kanadský dolar, takové věci. “

Podávat rozsah firemních obrů a babiček

Sunil řekl, že požadavky na hostování a technologie klientů CanSpace se mohou velmi lišit, protože zákazníci společnosti pocházejí ze všech obchodních koutů.

“Nemáme konkrétní cílový trh,” řekl. “V zásadě slouží všem od babiček prodávajících náhrdelníky online větším klientům, společnostem a agenturám.”

V daný den tým zákaznických služeb CanSpace pomáhá malým klientům zřídit a navrhnout jejich blog WordPress nebo splnit náročnější bezpečnostní potřeby velkých společností. I když existuje mnoho možností pro kutily pro webhosting, které lze použít za levnější, jako je Amazon Web Services, mít vynikající podporu je klíčem k úspěchu pro mnoho podniků.

Obrázky síťových a zabezpečovacích zařízení

CanSpace se může pochlubit bezpečnou infrastrukturou s vysokou dostupností a vysokorychlostním připojením k síti.

“Myslím, že si lidé uvědomují, že určitě můžete získat levnější hosting, ale pak nemáte absolutně tušení, co děláte, a nikoho, kdo by vás podporoval,” řekl Sunil. “Lidé se někdy snaží jít sami o sobě a jen si uvědomit, že tráví tuny tun času snahou podporovat své vlastní servery a infrastrukturu, a to prostě nestojí za to.”

Cílem v CanSpace je zjednodušit technické aspekty webhostingu a bez obav, aby se klienti mohli soustředit na provozování své firmy.

“Vždycky má smysl soustředit se jen na to, na čem jste dobří nebo na co byste měli dělat, což je stavba vašeho webu a budování vašeho podnikání, na rozdíl od podpory infrastruktury za ním,” řekl..

Bezpečnost a stabilita připravují cestu pro inovace

V letech, kdy Sunil působil v oblasti webhostingu, viděl mnoho změn v tomto odvětví – jednou z největších změn je cena a dostupnost dobrého zabezpečení, řekl. Ačkoli útoky bývaly běžnější, jsou mezi nimi mnohem méně a dále, protože certifikáty SSL se staly široce dostupnými.

“V minulosti to bylo něco, za co byste mohli klientům účtovat přemrštěné peníze,” řekl Sunil. „Ceny certifikátů sestoupily z místa, kde bývají. Teď je to očekávání, že by to prostě mělo být. “

Ve srovnání s tím, co Sunil nazýval divokým západem minulých let, jsou zneužití a zranitelnosti lépe pod kontrolou. Místo ohroženého webu, který má dopad na několik klientů na sdíleném hostitelském serveru, jsou weby zákazníků rychle obnoveny a zpět online.

“V ten den mohl útok DDoS vůbec zničit jakoukoli hostitelskou společnost,” řekl Sunil. “Za posledních pět let jsme neměli takovou událost.” Jsme velmi spokojeni s naší silou, abychom dokázali tyto druhy útoků vydržet. “

Společnost udržuje nízkouhlíkovou stopu s ekologickým a moderním energetickým řešením. Servery CanSpace jsou poháněny vodní elektrárnou Beauharnois v Quebecu.

“Quebec je z 99% poháněn vodní energií,” řekl Sunil. “Je to plně obnovitelná energie, je zelená a je zde prakticky nekonečná dodávka.” Stejná voda se také používá k chlazení datového centra, takže náklady na energii a infrastrukturu se snižují. “

S růstem kanadského webového průmyslu, ovlivněného ekonomickými a politickými faktory, Sunil řekl, že CanSpace se věnuje budování kapacit pro podporu mnoha svých nových a vracejících se klientů..

“Během posledních pěti let od pádu kanadského dolaru poměrně rychle rosteme, takže jsme se podívali na zvýšení naší celkové úrovně personálu, abychom tento příliv podpořili,” řekl Sunil..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map