Calico UK: Registrace domén, hostování a certifikáty SSL podporované přátelským a informovaným zákaznickým servisem

TL; DR: Calico UK, založené v roce 1994, poskytuje zákazníkům po celém světě řadu internetových řešení, včetně registrace domén, kolokačních služeb, ochrany proti spamu a SSL certifikátů. Společnost se sídlem ve Skotsku se zaměřuje na poskytování přátelské podpory a profesionálních služeb přizpůsobených potřebám malých a středních podniků. Calico UK, podporovaná flexibilním a kvalifikovaným týmem lidí se skutečnou vášní pomáhat lidem v navigaci v technologii, se zavázala rozvíjet dlouhodobé vztahy se zákazníky.


Možná to nevíte z cestovní brožury, ale zastrčený do skotské vysočiny je trochu historie internetu.

V roce 2014, po zavedení .scot – domény nejvyšší úrovně představující Skotsko a skotskou kulturu – se hostitelská společnost Calico UK stala první, která uvedla TLD na trh. Stránka calico.scot zůstává dodnes vyhrazena pro registraci domén .scot dodnes.

“Vzhledem k tomu, že sídlíme ve Skotsku, je pro lidi se skotskými firmami, produkty a službami nebo pro ty, kteří mají skotské dědictví, smysl používat pro své webové a e-mailové řešení skotského poskytovatele,” řekl Kirsty Pryer, správce systému a generální ředitel společnosti Calico UK.

Logo Calico UK

Calico UK projevuje skutečnou péči o své zákazníky, z nichž mnozí jsou ve společnosti po celá desetiletí.

Poskytovatel internetových řešení dnes poskytuje řadu služeb určených pro malé a střední podniky, od registrace domén a kolokačních služeb po ochranu proti spamu a certifikáty SSL.

Jako společnost vlastněná zaměstnanci se Calico UK pyšní nízkým obratem a vysokou mírou udržení zákazníků, což umožňuje zaměstnancům navazovat dlouhodobé vztahy s klienty. Zákaznická podpora je jádrem společnosti – a proto přináší takové zářící recenze.

“Ztělesňují starý slogan toho, že je dostatečně velký, aby se dokázal vyrovnat, ale dostatečně malý na to, aby se o něj staral,” řekl zákazník Keith Muir z Highlands and Islands Enterprise v Inverness ve Skotsku, ve zprávě na webu Calico UK..

Společnost, založená v roce 1994, má řadu dlouholetých klientů, kteří dokládají přátelskost a odbornost společnosti. Po čtvrtstoletí v tomto odvětví je spravedlivá sázka, že společnost bude i nadále poskytovat spolehlivé, zdvořilé a personalizované služby po celá desetiletí.

Poskytování rozsahu IT služeb od skotské vysočiny od roku 1994

V roce 1989 britský vědec Tim Berners-Lee předložil návrh nového způsobu sdílení informací mezi vědci, který v podstatě vynalezl web. Internet však byl komerčně dostupný až v polovině 90. let.

Takže když se Kirsty připojil k Calico UK v roce 1998 (ve stejném roce, kdy Google začal fungovat), internet byl stále novou komoditou pro domácí i firemní uživatele..

“Registrace domény byla v té době pro společnost docela drahá investice,” řekl Kirsty. „Calico UK mělo pro zákazníky zaregistrováno pouze několik doménových jmen a většina firem hostovala pomocí podadresáře pro vlastní doménové jméno, například http://www.cali.co.uk/theirchoice.“

Postupem času Kirsty řekl, že se trend změnil. Doménová jména dnes odhalují stopy o identitě, hodnotách a důvěryhodnosti společnosti – a stejně jako u každého úvodu, na prvních dojmech záleží.

“Od té doby věci prošly dlouhou cestu a mít svou vlastní doménu je nyní samozřejmě klíčem pro web i e-mail,” řekla.

doména .scot

Kvalifikovaní zákazníci si mohou zaregistrovat doménu .scot u Calico UK za dostupnou cenu.

V průběhu let se také změnila hostitelská infrastruktura Calico. Společnost zpočátku sídlila své servery v hlavní kancelářské budově v Cromarty, půvabném historickém městě ve Skotské vysočině..

“Dnes je většina našeho hostingu dodávána prostřednictvím dedikovaných serverů v cloudu,” řekl Kirsty. “To nám umožňuje využívat robustnější infrastrukturu a pracovat se systémy, které jsou navrženy pro růst a škálovatelnost.”

Agilní povaha Calico UK umožnila týmu snadno se přizpůsobit těmto změnám v celé historii společnosti. Například Kirsty uvedla, že když web design začal, bylo řemeslo omezeno na odborníky s vysoce specializovanými offline nástroji..

Nyní společnost bere v úvahu popularitu systémů pro správu obsahu, jako je WordPress, která v současné době využívá více než 36% webu.

“Mnoho webů je navrženo a udržováno jejich vlastníky pomocí online softwaru,” řekla. “Velká část našich zákazníků používá WordPress s námi předinstalováním softwaru, který je pro ně připraven, spolu s bezpečnostními zásuvnými moduly, které jim pomohou začít.”

Produkty a služby přizpůsobené potřebám malých a středních podniků

Malé a střední podniky jsou zdrojem ekonomické životaschopnosti ve Velké Británii, kde od prosince 2017 existovalo přibližně 5,7 milionu malých a středních podniků. Převážná většina (96%) z nich byla klasifikována jako mikropodniky nebo podniky s devíti nebo méně zaměstnanci.

Podnikatelé a malé firmy usilující o vybudování online přítomnosti často hledají nákladově efektivní služby, které jsou pohodlné a snadno použitelné. Koneckonců, mnoho majitelů malých podniků nemá obrovské technické znalosti ani pomoc administrátora – a to je místo, kam přichází Calico.

“Vždy jsme se zaměřovali na řešení hostování malých a středních podniků,” řekl Kirsty. “Naším cílem je být co nejpřístupnější tím, že možnosti služeb zůstanou jasné a zároveň poskytnou flexibilitu pokročilějším uživatelům, jako jsou společnosti zabývající se webdesignem, aby mohli mít řešení na míru.”

Přestože společnost Calico UK začala jako místní firma, rychle se rozšířila celosvětově prostřednictvím doporučení a doporučení.

Tým Calico

Calico UK je stoprocentně vlastněné a provozované zaměstnanci z Cromarty, historického města ve Skotské vysočině.

“Lidé milují skutečnost, že mohou rozvíjet vztahy s naší společností,” řekl Kirsty. “Náš přátelský telefonický help desk není automatizovaný a pokaždé, když voláte, se můžete dostat ke stejné osobě.”

Pokud jde o interní vývoj, společnost Calico UK se zavázala pravidelně aktualizovat a upgradovat servery v souladu s nejnovějšími bezpečnostními standardy a požadavky zákazníků..

„Změna je konstantní; je to jediná věc, která je, “řekla. „Brzy nabídneme našim zákazníkům nové e-mailové zařízení. Budeme aktualizovat stávající zákazníky a uvádět nové zákazníky do nového softwarového řešení a poskytovat jim další funkce. “

Calico UK také úzce spolupracuje se společností Spanglefish, aby nabídla balíčkové slevy, včetně e-mailové služby s kvótou 1 GB. Online systém, který uživatelům umožňuje navrhovat webové stránky bez nutnosti programovacích dovedností, funguje ve spojení s Calico UK: Uživatelé si mohou zaregistrovat doménové jméno u Calico UK a společnost jej propojí s webovými stránkami Spanglefish uživatelů..

“Víme, že mají v nabídce nové možnosti designu, takže budeme nadšeni, že je můžeme sdílet s našimi zákazníky,” řekl Kirsty..

Přístupná podpora od společnosti vlastněné zaměstnancem

Tým v Calico UK udržuje zákazníky spokojenými pohledem na svět z pohledu uživatele. Za tímto účelem podpůrný personál tvoří skuteční lidé, kteří jsou dostupní i odborníci ve svém oboru.

Při voláních na podporu se zaměstnanci vyhýbají technickému žargonu ve prospěch jasného a přímého jazyka. Tým nenechává zákazníky podržené a slibuje, že vždy zavolají, když řeknou, že ano.

Na otázku o hlavních výhodách spolupráce s Calico UK řekl Kirsty: „Musí to být naše vztahy se zákazníky. Skutečnost, že jsme přátelští a přístupní. Jsme na prvním místě u všech našich zákazníků a snažíme se co nejlépe vyhovět jejich potřebám flexibilním přístupem. “

Zdá se, že zákazníci souhlasí.

“Calico poskytuje prvotřídní osobní služby, v těchto dnech absolutní vzácnost,” uvedl zákazník Colin Watts z železniční společnosti Southern Rail Railway System společnosti British Rail v referendu na webu Calico UK. „Začal jsem je používat jako poskytovatele e-mailu v roce 1999; dnes hostují všechny mé webové stránky. “

Kirsty uvedl, že skutečnost, že společnost je stoprocentně vlastněna, znamená, že tým podporuje sebe i obchod.

“Všichni žijeme v docházkové vzdálenosti od kanceláře a jsme flexibilní v práci,” řekla. „To umožňuje členům našeho týmu mít mnoho vnějších zájmů, abychom se ujistili, že všichni máme dobrou rovnováhu mezi prací a osobním životem. To zahrnuje hraní hudby v kapelách, fitness aktivity, umění a řemesla a další. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me