Budoucnost investování: Voyager Digital přináší platformu kryptografických aktiv na klíč postavenou na přístupu pro vývojáře

TL; DR: Voyager Digital je inovativní zprostředkovatel dodávající komplexní řešení pro obchodování s kryptoměnou prostřednictvím samostatné aplikace a API pro vývojáře. Společnost podporovaná týmem podnikatelů z Wall Street a Silicon Valley pracuje na zajištění bezpečného přístupového bodu pro rychlé a snadné obchodování v této nově vznikající třídě aktiv. S plány na mezinárodní expanzi a neustálý vývoj založeným na zpětné vazbě od zákazníků se Voyager snaží průkopníkem v budoucnosti investic.


V komunitě kryptoměn existuje víření vzrušení – a to z dobrého důvodu. Nové technologie digitálních aktiv poskytují rychlý, bezpečný a transparentní způsob výměny hodnoty na decentralizovaných podmínkách, a to vše při kopání prostředníka na obrubník.

Navzdory těmto výhodám zůstává technologie odcizena široké veřejnosti a brání hromadnému osvojování. Ale Steve Ehrlich, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Voyager Digital, řekl, že to tak nemusí být..

“Nejtěžší součástí krypta je přimět lidi, aby rozuměli a věřili,” řekl nám Steve. “Aby společnost finančních služeb budoucnosti mohla uspět, musíte ji seznámit – podobně jako lidé, na které jsou zvyklí u své současné banky nebo makléře.”

Logo Voyager

Voyager Digital zmocňuje uživatele k obchodování s digitálními aktivy za konkurenceschopnější ceny.

Steve používá tento přístup „down-to-earth“ u Voyageru, inovativního spuštění, které nabízí bezpečný přístup na trh bez kryptových obchodů s aktivy bez provizí. Řešení na klíč, založené podnikateli z Wall Street a Silicon Valley s dlouholetými zkušenostmi na vysoké úrovni, je nabízeno prostřednictvím samostatné aplikace a API pro vývojáře, které poskytuje flexibilní a intuitivní způsoby přístupu na rozvíjející se trh..

S výjimkou obyvatel žijících ve státě New York mají všichni obyvatelé USA v současné době přístup na trh prostřednictvím aplikace Voyager, která se připojuje k více burzám a umožňuje uživatelům nakupovat a prodávat téměř 30 krypto aktiv. Mezitím Voyager spolupracuje s New Yorkem na získání licence BitLicense a má plány na mezinárodní expanzi koncem tohoto roku. Cílem společnosti je v konečném důsledku přivést investice, obchodování a finanční služby kryptoměny bez provizí na globální scénu.

Poskytování zabezpečeného přístupového bodu k kryptoobchodům

Společnost Voyager se sídlem v New Yorku byla založena v roce 2017 jako zprostředkovatel kryptografů a obchodní aplikace pro iOS. V říjnu 2019 společnost oznámila svůj vstup na trh Android, což představuje významný milník ve svých plánech mezinárodní expanze.

“Uživatelé systému Android představují 70% trhu s mobilními telefony, takže toto uvedení na trh dramaticky zvyšuje naši potenciální uživatelskou základnu,” řekl Steve v té době v tiskové zprávě. “Je to také další kritický krok v našem poslání vybudovat infrastrukturu hlavního kapitálového trhu pro digitální měny a aktiva a učinit z Voyager preferovaného poskytovatele služeb v tomto odvětví.”

Váš nový oblíbený krypto broker

Aplikace Voyager je k dispozici pro zařízení iOS i Android.

Kromě poskytování možností pro spotřebitele mobilních aplikací postavil Voyager platformu pomocí přístupu API pro vývojáře, který umožňuje rychlejší a snadnější integraci funkcí platformy do aplikací a softwaru. S rostoucí poptávkou po digitálních aktivech bude tato strategie vývojářům umožňovat přístup na trh bez času, nákladů a zdrojů potřebných pro vlastní řešení..

Steve řekl, že řada obchodních aplikací a platforem již využívá rozhraní Voyager API, aby svým zákazníkům přinesla kryptoobchod. Například společnost Tiger Trading, digitální obchodní společnost se sídlem v New Yorku, propojila svou technologii se společností Voyager’s s cílem rozšířit a zlepšit svůj systém obchodování na světové úrovni.

Nyní, když Voyager prokázal svou účinnost prostřednictvím své samostatné aplikace, Steve nám řekl, že má na celém světě pipeline platforem a mobilních aplikací, které se chtějí připojit k řešení end-to-end..

Za podpory týmu financí a techniků veteránů

Steve, jehož 25 leté působení v oblasti finančních služeb zahrnuje zkušenosti s obchodováním v E * Trade a jako generální ředitel společnosti Lightspeed Financial, řekl, že krypto je jedním z nejnáročnějších prostředí, v nichž pracoval, zejména kvůli předpisům a pomalému přijímání.

“Rychle jsme zjistili, že průmysl je zdrženlivý v práci s kryptoměním – jen se snažíme najít banku v USA, kde zákazníci mohou ukládat prostředky, tři nebo čtyři měsíce,” řekl. “Tehdy mě to zasáhlo: Pokud čelíme výzvám s 25letými zkušenostmi na akciových trzích, jak by malý startovní prostor mohl v tomto prostoru něco dosáhnout?”

Tým Voyager si uvědomil, že společnost se osvědčila v obchodním i obchodním smyslu, stejně jako v původním případě použití přímo pro spotřebitele. “Mezi vazebními vztahy, popravou a pokusem dát dohromady celý balíček jsme dosáhli velmi časově náročné,” řekl. “Lidé řekli:” Vyřešil jste mi všechny tyto problémy, a teď mohu rychleji jít na trh. ” Používáme vás. ““

Kromě přesvědčování bank, aby se zapojily, Steve řekl, že Voyager čelí výzvám v souvislosti s adopcí kvůli nestálé povaze bitcoinů, která v prosinci 2017 dosáhla téměř 20 000 dolarů za mince, než v červnu 2018 klesla na méně než 6 000 dolarů. nepomohu.

“Práce nahoru a dolů ovlivňují ochotu lidí pracovat s platformou,” řekl. “Každý chce, když to jde dál, ale když je krok zpět, lidé se bojí a začínají přehodnocovat svou krypto strategii.”

Rychlý a snadný způsob, jak odvodit hodnotu z trhu

Kromě snadnosti použití Steve řekl, že cena je jedním z největších hodnotových návrhů společnosti Voyager. Protože se aplikace připojuje k několika globálním burzám, uživatelé získávají přístup k řadě konkurenčních cen bez provizí u obchodů. Špičkový inteligentní směrovač společnosti agreguje trhy do jedné aplikace, monitoruje trh, aby identifikoval nejlepší ceny, a poskytuje rychlejší a spolehlivější provedení během milisekund.

“Naše schopnost vyhledávat nejlepší cenu na celém světě přináší zákazníkovi stálou hodnotu,” řekl. “Mezi cenou, rychlostí, snadností a bezpečností máme diferenciátory, které nás staví na úplně jinou úroveň.”

Voyager nabízí 5% zpětný obchod na ETHOS

Přístup společnosti Voyager zaměřený na zákazníka pomáhá uživatelům šetřit čas a peníze.

Voyager také dává cenné informace dopředu a na střed. Nástroje portfolia společnosti a monitorovací nástroje poskytují pokročilá data a vizuální prvky pro sledování zisků a ztrát. Aby bylo zajištěno, že její investoři zůstanou informováni, aplikace obsahuje také zdroj nejnovějších zpráv o trhu s kryptoměnami seřazený podle kryptoměny.

Pokud jde o neustálý vývoj, Steve řekl, že Voyager používá agilní proces zaměřený na nepřetržitou zpětnou vazbu od zákazníků. Po rebrandingu svého Ethos Token (ETHOS) na Voyager Token (VGX) Voyager oznámil, že nabídne 5% úrok z ETHOS, který se nachází v aplikaci Voyager v reakci na požadavky zákazníků. Společnost také nabízí 3% úrok ročně na své bitcoiny, které se konají ve Voyageru, prostřednictvím Voyager úrokového programu (VIP)..

“Chceme udržet lidi v co největším zapojení – je to opak metody” Field of Dreams “,” řekl. “Nemůžete říci:” Pokud to postavíte, přijdou. “Musíte postavit to, co opravdu chtějí, abys dodal.”

V dubnu společnost Voyager oznámila, že akcie společnosti se obchodují na frankfurtské burze cenných papírů, av listopadu oznámila, že byla kótována na burze OTCQB® Market Exchange ve Spojených státech. Společnost je také veřejně obchodována na kanadské burze.

Nahoru Další: Mezinárodní spuštění a přidané funkce

Voyager má velké plány do budoucna. Kromě rozšíření přístupu k zákazníkům ve státě New York a na celém světě se společnost snaží uvést na trh nové kryptografické funkce, včetně úročených účtů, krypto půjček, maržových účtů, schopnosti krátkých kryptoměn a opakujících se vkladů..

„V roce 2020 se chystáme rozšířit na to, co to znamená být společností poskytující finanční služby budoucnosti – včetně, ale nejen, poskytnutí možnosti lidem získat úroky, nechat je obchodovat a umožnit jim přijímat půjčky majetek, který drží, “řekl Steve.

Po cestě bude spokojenost zákazníků sloužit jako hlavní směr společnosti.

“Jsme v podnikání, kde je úspěch diktován tím, kolik lidí chce naši aplikaci používat, takže pochopení a poslech toho, co chtějí, je práce číslo jedna,” řekl.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me