Recenze MotoCMS

„Jako elegantní a moderní tvůrce webových stránek je MotoCMS na stejné úrovni jako ostatní známé platformy, včetně Wix, Weebly a Squarespace. Ve skutečnosti preferujeme rozhraní MotoCMS pro jeho záhadnou schopnost sbírat stovky funkcí a možností, aniž bychom ztratili uživatelsky přívětivou a snadno navigovatelnou personu.


Uživatelé si mohou vybrat z více než 2 500 šablon, z nichž všechny mají působivé a jedinečné designy, které se mohou pochlubit citlivou reakcí na mobilní zařízení, více než 100 přizpůsobitelných bloků obsahu a vestavěné nástroje pro blogování a eCommerce..

Na rozdíl od jiných stavitelů je však MotoCMS samostatná platforma, která vyžaduje instalaci na samostatný hostingový účet. Ačkoli oceňujeme flexibilitu a kontrolu, která je uživatelům dána, atribut přidává další vrstvu složitosti pro tradiční publikum tvůrců webových stránek pro začátečníky a první majitele stránek.

Společnost poskytuje uživatelům 14denní bezplatnou zkušební verzi, aby bylo možné začít s návrhem a interakcí se šablonou, a uložený obsah a přizpůsobení uloží po dobu jednoho týdne po vypršení zkušební doby. Přesun obsahu do trvalého řešení hostování však jistě zajistí cestu nezkušeným zákazníkům, kteří možná nechtějí nechat utratit 50 USD, aby se o instalaci postaral technik MotoCMS..

Celkově vzato je MotoCMS fantastickou možností, která stojí na přeplněném trhu tvůrců webových stránek. Ohromující šablony a moderní rozhraní jistě zapůsobí na nováčky, ale nejlepší platformou platformy je více lidí zaměřených na vývojáře, kteří zvládnou technologičtější instalační proces a ocení nuanční návrhy. “

 • Drag-and-drop editor šablon
 • ZDARMA rok 24/7 podpory
 • Šablony internetového obchodu ZDARMA
 • Upravte responzivní návrhy na jakémkoli zařízení
 • SEO-přátelské nástroje a adresy URL
 • Začněte hned s MotoCMS.

„S cenovými štítky, které se běžně pohybují kolem 150 nebo 200 $, licence šablony MotoCMS a zahrnuté rozhraní pro tvůrce rozhodně nepatří mezi nejdostupnější možnosti vytváření webových stránek – ale hosting použitý k napájení vašeho webu MotoCMS může být jistě.

Produkty MotoCMS jsou zákazníkům licencovány na základě jednotlivých domén, což znamená, že je lze použít pouze na jedné webové stránce. Uživatelé si zakoupí licenci k použití konkrétní šablony, která poté přichází s přístupem k vizuálnímu editoru webu WYSIWYG a roční podporou 24/7. Komponenta zákaznických služeb určitě stojí za zmínku, protože technická podpora je často bolestivým místem pro ostatní stavitele stránek. Místo toho, aby tým MotoCMS nechal podporu široké komunitě uživatelů, je citlivý, přátelský a dobře informovaný o vnitřním fungování platformy.

Po 14denní bezplatné zkušební verzi budou zákazníci, kteří chtějí pokračovat v používání MotoCMS, muset převést své webové stránky na samostatného poskytovatele hostingu. Přestože společnost udržuje partnerství s InMotion Hosting a Bluehost – dvěma našimi nejoblíbenějšími poskytovateli, mohou se uživatelé přihlásit k libovolnému hostiteli, který podporuje PHP 5.4. 5.5, nebo 5.6, Zend Guard Loader a MySQL databáze.

InMotion, výběr většiny zákazníků MotoCMS, poskytuje neomezený úložný prostor poháněný 20krát rychlejšími disky SSD. Kromě nepřetržité podpory a bezplatné registrace domény ocení majitelé internetového obchodu neomezené e-mailové účty, reklamní kredity 250 $ a certifikát SSL zdarma.

Bluehost, na druhé straně, nabízí ještě cenově dostupnější možnost pro ty, kteří si jen navlhčují nohy ve fondu tvorby a správy webových stránek. Za méně než 3 $ měsíčně si zákazníci Bluehostu mohou užít až 50 GB úložného prostoru ve spojení se stejnou podporou 24/7 a bezplatnou funkcí registrace doménového jména. “

 • Bezproblémově spárujte MotoCMS s InMotion Hosting nebo Bluehost
 • E-mailové účty ZDARMA vás spojí se zákazníky
 • SSD-napájení pro rychlý výkon
 • Technická podpora k dispozici 24/7/365
 • K dispozici ZDARMA SSL certifikát
 • Začněte hned s MotoCMS.

„Navzdory dojmu, že tvůrci webových stránek jsou výhradně pro začátečníky, kteří se obracejí k technologiím, vyniká MotoCMS tím, že přitahuje vývojáře a podniky hledající schopnost vybičovat působivé, plně funkční webové stránky s hvězdnými vzory za zlomek času potřebného k jejich kódování od nuly..

Platforma MotoCMS je hned po vybalení vybavena moderním, efektivním blogovacím rozhraním se základními nástroji pro optimalizaci vyhledávačů a stejným pohodlným designovým rozhraním drag-and-drop. Spisovatelé považují blogovací systém MotoCMS za velmi snadno použitelný, i když ve srovnání s výkonnými platformami, jako je WordPress, je to celkem jednoduché.

Tam, kde MotoCMS skutečně svítí, jsou však šablony společnosti eStore. Všech 60 návrhů reaguje a je vybaveno působivým nativním panelem pro správu online obchodu. Ostatní tvůrci webových stránek obvykle zahrnují online prodej jako doplňkovou službu, ale máme rádi, jak dobře MotoCMS bezproblémově integruje eCommerce do administrativního portálu..

Prodejci mohou nabídnout neomezený počet produktů a služeb k prodeji a přidat podrobné informace a filtry, které zajistí, aby potenciální zákazníci mohli najít přesně to, co hledají. MotoCMS je kompatibilní s řadou možností zpracování plateb a řídicí panel vítá podnikatele s hvězdným vizuálním znázorněním jejich obchodního úspěchu. Majitelé obchodů mohou snadno zkontrolovat stav objednávky a sledovat chování zákazníků, to vše ze stejného rozhraní drag-and-drop, které se používá k vyladění designu jejich obchodu. “

 • Vlastní šablony pro 60 průmyslových odvětví
 • ZDARMA 14denní zkušební verze pro internetový obchod
 • Snadná řídicí deska pro správu objednávek, zákazníků a produktů
 • Neomezené produkty s integrovaným vyhledáváním a filtry
 • Více možností platby a widgety
 • Začněte hned s MotoCMS.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me