Recenze AccuWebHosting

„AccuWebHosting nabízí více než 14 let sdílení sdílených služeb, VPS a vyhrazených služeb, což je slušná volba pro zákazníky, kteří hledají specializované konfigurace, škálovatelné zdroje a pohotovou podporu..


Společnost v současné době spravuje více než 15 000 virtuálních serverů a 55 000 webových stránek, zejména pokud jde o zákazníky se systémem Windows a Linux VPS. AccuWebHosting je pozoruhodně agnostický, pokud jde o operační systémy. Místo toho, aby se společnost AccuWebHosting prohlásila za specialistu pouze na Windows nebo aby poskytovala pouze upřednostňovanou službu lip od společnosti Microsoft ve prospěch instalací systému Linux, nabízí devět různých operačních systémů v podstatě ve stejném formátu stanovení cen.

AccuWebHosting zahrnuje bezplatné zálohy s většinou plánů a – možná ještě pozoruhodnější – bezplatné a neomezené výplně. Zákazníci mohou upgradovat na placený plán zálohování pro progresivní denní zálohy, které jsou udržovány sedm dní. Kromě bezplatných migrací webových stránek zahrnuje většina sdílených hostingových plánů monitorování 24/7, ochranu DDoS a bezplatný e-mail hosting.

Podpora je k dispozici nepřetržitě a společnost průměruje odezvy vstupenek za méně než 15 minut a odpovědi na chat během sedmi sekund. Technická odbornost společnosti je plně zobrazena s minimem nadprůměrných 99,99% záruk dostupnosti a několika plánů, které slibují 100% dostupnost. “

 • 100% záruka dostupnosti hardwaru
 • 7sekundová odpověď na podporu chatu
 • ZDARMA migrace stránek
 • Operační systémy Windows a Linux
 • Denní zálohy a nepřetržité monitorování
 • Začínáme s AccuWebHosting.

„AccuWebHosting nůž Švýcarské armády poskytovatelů sdílených hostingů představuje rozmanitost a flexibilitu na základní úrovni hostingu. Poskytovatel nabízí tři příchutě každé z hostovacích služeb Windows a Linux, plus další konfigurace pro aplikace, jako jsou WordPress, Node.JS, Joomla, Magento, OScommerce a ASP.NET, mezi několika dalšími.

Bez ohledu na operační systém se většina zákazníků bude chtít rozhodnout pro plány založené na vysoce výkonných jednotkách SSD. Ve spojení s CloudLinuxem a webovým serverem LiteSpeed, který je rychlý, jsme byli ohromeni výkonem AccuWebHosting. Ještě lepší je, že společnost udržuje ceny za hosting SSD těsně pod cenami konkurentů. Na rozdíl od téměř všech konkurentů na trhu však společnost omezuje úložný prostor na 50 GB na nejvyšší úrovni – téměř všichni ostatní nabízejí tzv. Neomezené úložiště (což není technicky, ale to je diskuse o jiném dni).

Pro zákazníky, kteří hledají více podpory, vytvořil AccuWebHosting zajímavé sdílené cloudové řešení, které slibuje 100% hardwarovou dobu provozu. Veřejný cloud s pevnými náklady je zajímavou možností pro malé podniky, které vyžadují vždy infrastrukturu a snadno škálovatelnou architekturu, ale plány přicházejí se stejnými omezeními úložiště.

Pro začátečníky je jedním z klíčových rozdílů mezi sdílením plánů AccuWebHosting to, že plány Linux zahrnují populární platformu pro správu cPanel a RVsitebuilder, který nabízí více než 400 šablon a rozhraní drag-and-drop, které uživatelům pomáhá rychle získat profesionální návrhy online. Známý tvůrce webových stránek nabízí intuitivní ovládání a automaticky reagující návrhy. “

 • ZDARMA RVsitebuilder & 400 šablon
 • Neomezené domény a databáze
 • Možnost škálovatelného sdíleného cloudového serveru
 • CloudLinux OS a server LiteSpeed
 • Více ochrany DDoS
 • Začínáme s AccuWebHosting.

„Dedikované servery s AccuWebHosting jsou kompletně konfigurovatelné a škálovatelné, takže zákazníci nemusí kupovat nepotřebné zdroje, dokud provoz na jejich webových stránkách nebo v aplikacích nezaručuje rozšíření.

Úložiště se pohybuje od 250 GB do 16 TB, což drasticky překonává každého konkurenta. Kromě toho si zákazníci mohou zajistit paměť mezi 8 GB a 512 GB, zatímco společnost přiděluje šířku pásma od 500 GB do 20 TB měsíčně. Konfigurace a dostupnost do jisté míry závisí na tom, které z 11 datových center AccuWebHosting vyberete: USA (východ nebo západ), Spojené království, Kanadu, Francii, Austrálii, Singapur, Indii, Německo, Polsko nebo Nizozemsko..

Přejeme zákazníkům nasazení vyhrazených serverů v americkém datovém centru AccuWebHosting, aby mohli mít vyhrazenou IP adresu, ale nepovažujeme blokování IP adresy za dealera. Důležitá poznámka: Ne všechna datová centra jsou vybavena vícevrstvou ochrannou infrastrukturou DDoS společnosti.

Síť AccuWebHosting je napájena redundantními směrovači Juniper a přepínači Cisco, které pracují interně rychlostí 2 Gbps. Veškerá kritická síťová infrastruktura je monitorována každých 60 sekund, přičemž potenciální problémy se okamžitě stupňují k řízení společnosti. Všechna tato opatření umožňují AccuWebHosting nabídnout téměř 100% uptime, síťové a energetické servisní dohody – vzácná známka, kterou doslova nelze překonat.

Bare-metal servery společnosti jsou cenově konkurenceschopné s ostatními hostiteli, ale největší škodou služby je příplatek za spravované služby. Několik konkurentů zahrnuje více podpory v podobných cenových bodech, ale AccuWebHosting si účtuje dalších 90 $ měsíčně za 24/7 monitorování, proaktivní správu serverů, správu operačních systémů a ovládacích panelů, spolu s automatizovanými a neměřenými zálohami a dvěma hodinami vyhrazeného času SysAdmin každý měsíc – fantastické služby, ale cena zdvojnásobí cenu nejlevnějšího dedikovaného serveru společnosti. “

 • Výběr z 11 globálních datových center
 • 100% dostupnost, síť & moc SLA
 • Plně nebo samostatně řízené možnosti
 • Volitelné proaktivní monitorování
 • Vzdálené restartování všech serverů
 • Začínáme s AccuWebHosting.

„Podpisová služba AccuWebHosting, plány společnosti VPS přicházejí ve všech tvarech, velikostech a operačních systémech. Plány AccuWebHosting, kombinující kvalitu a cenovou dostupnost, začínají na méně než 10 USD měsíčně – zhruba polovina toho, co jinde najdete. Vysoce vyškolení odborníci společnosti budou konzultovat s potenciálními zákazníky, aby vytvořili plán, který poskytuje přesně výpočetní zdroje potřebné pro váš web, aby byl úspěšný za výhodnou cenu.

AccuWebHosting nabízí licence pro devět různých operačních systémů, šest ovládacích panelů a dva databázové servery. Pro hromádky Node.JS nebo MEAN.JS jsou k dispozici další konfigurace systému Linux a milovníci Windows ocení infrastrukturu ve tvaru pro směny v cizích měnách..

Bez ohledu na konfiguraci jsou všechny plány AccuWebHosting VPS dodávány se škálovatelnou pamětí, úložným prostorem a šířkou pásma. Zákazníci mohou prostředky přidělit pomocí několika kliknutí v intuitivní platformě pro správu společnosti. Kromě neomezeného počtu databází mohou uživatelé využívat plný přístup root a administrátora a bezplatné zálohy.

Zadržením AccuWebHosting od nejvyšší úrovně poskytovatelů hostingu je však nedostatek automaticky zahrnutých spravovaných služeb. Je pravda, že jsme ohromeni možnostmi zahrnutými v upgradu (24/7 monitorování, proaktivní správa serverů, operační systém a správa ovládacího panelu, spolu se dvěma hodinami času SysAdmin každý měsíc) – ale zhruba 13 $ měsíční poplatek neguje jakékoli cenové výhody AccuWebHosting si zaslouženě zasloužil. Další přidanou cenou jsou také ochrany DDoS a antivirové ochrany.

Přesto přesto doporučujeme aplikaci AccuWebHosting, zejména pro zákazníky Windows VPS. Většina mainstreamových hostitelů buď zcela ignoruje Windows hosting, nebo zvyšuje sazby za standardní služby. AccuWebHosting však nabízí přeplňované plány za přesně stejnou rychlost jako balíčky pro Linux. Klienti si mohou vybírat z licencí Windows 2008, 2012 nebo 2016 a provozovat zahrnuté aplikace SmartTools – hodnota 800 USD. “

 • Stejná cena pro Windows nebo Linux OS
 • ZDARMA denní zálohy
 • Aktualizace SSD nebo cloudového úložiště
 • Úplný přístup root
 • Předkonfigurovaný softwarový firewall
 • Začínáme s AccuWebHosting.

“Může se pochlubit tím, co společnost nazývá.” "instalace bez kliknutí," AccuWebHosting předběžně nainstaluje systém správy obsahu WordPress na nové účty hostování, kromě modulů plug-in pro SEO a ukládání do mezipaměti vůbec, ale nejnižší úroveň služeb.

Spravovaní hostitelé WordPress, kteří omezují schopnost zákazníků instalovat určité pluginy, jsou jedním z našich největších domácích mazlíčků. Víme, že hostitelé myslí dobře, ale proč platit za něco, co vám říká, co nemůžete udělat? Naštěstí AccuWebHosting nemá žádná taková omezení pluginu.

Kromě sledování zabezpečení 24/7 oceňujeme, že AccuWebHosting zahrnuje vícevrstvou ochranu a zmírňování DDoS a automatické aktualizace základních souborů WordPress..

Pro nás je známkou slibných hostingových plánů WordPress zahrnutí pracovního prostředí a AccuWebHosting zahrnuje jeden plus přístup Git, WP-CLI a SSH pro zákazníky VPS WordPress..

AccuWebHosting také nabízí každý den omezený počet bezplatných hostingových účtů WordPress pro zákazníky, kteří již vlastní doménové jméno. Program na celý život nevyžaduje číslo kreditní karty – společnost by však chtěla odkaz na profil sociální sítě a kopii státem vydaného průkazu totožnosti. Upřednostňují se ti, kteří sdílejí své zkušenosti s AccuWebHosting někde online. AccuWebHosting nebude nikdy publikovat reklamy na vašem hostovaném webu WordPress a bude poskytovat základní úroveň podpory a bezplatné zálohy – neexistuje však žádná dohoda o úrovni služeb. “

 • Předinstalované ukládání do mezipaměti & SEO pluginy
 • Neomezené weby a instalace
 • ZDARMA WordPress migrace & denní zálohy
 • Úložiště All-SSD pro vyšší výkon
 • Nulové omezení pro pluginy WP
 • Začínáme s AccuWebHosting.

„Společnost AccuWebHosting spolupracovala s platformou RVsitebuilder a poskytla začátečníkům jednoduchou a racionální cestu k vytvoření jejich prvního webu. RVsitebuilder, postavený v elegantní a open-source Laravel webové framework, umožňuje uživatelům spouštět krásně navržené weby s absolutně bez znalosti kódování.

Po registraci pozdraví majitele stránek stovky šablon. Oceňujeme organizování témat této platformy do konkrétních odvětví a témat a také zahrnutí témat přizpůsobivých pro mobilní zařízení, která se perfektně zobrazují na stolních počítačích, tabletech a mobilních zařízeních. Přáli bychom si, aby uživatelé nemuseli vytvářet a upravovat svůj blog odděleně od zbytku webu, ale přinejmenším dává uživatelům další šanci na efektivnější přizpůsobení.

RVsitebuilder je velmi snadno použitelný a nabízí jednoduchost drag-and-drop se správnou kombinací vedení a kreativity volného tvaru. Zjistili jsme, že rozsáhlé ovládací prvky bannerů jsou trochu nadměrné, s možnostmi pro obrázky hrdinů, posuvníky obrázků, text a možnosti stránky po stránce – ale opět je těžké zavinit tvůrce webových stránek tím, že poskytnou uživatelům možnosti.

Celkově jsme zjistili, že součástí AccuWebHosting a jeho dostupných plánů je RVsitebuilder, který nabízí prvotřídní mix funkcí pro majitele stránek a ty, kteří mají pod pásem více zkušeností: dostatek úložiště SSD a neomezenou kreativitu ve spojení s jednoduchými konstrukčními nástroji a co-vy-vidíte-je-co-vy-dostanete “

 • 500+ firemních šablon webů
 • ZDARMA návrhy reagující na mobilní zařízení
 • Drag-and-drop design – není nutné znalosti HTML
 • Neomezené stránky a podstránky s ultrarychlými náhledy
 • ZDARMA editor obrázků plus zálohy a náhrady stránek
 • Začínáme s AccuWebHosting.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me